Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Gdansk

Gdansk - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Gdansk. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Gdask, 04-10-2022

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Gdansk

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Gdansk

Zajęcia dla dzieci
 
Czas Dla Nas  Gdańsk
Zajęcia z cyklu Hopsasanki to zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci i ich opiekunów, pełne rytmicznej muzyki, animacji i kreatywnej zabawy. Nie zabraknie też czasu na prace manualne, wycinanie, wyklejanie, kolorowanie, czyli tworzenie własnych mini arcydzieł! Wspólnie spędzony czas sprzyja umacnianiu więzi i dostarcza inspiracji do zabaw domowy... (więcej)
FRAJDA GDAŃSK - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kochani mali piłkarze!!! Wszystkich Gdańszczan zainteresowanych zajęciami zapraszamy 29 września, o godzinie 17.30 do hali piłkarskiej przy al. Hallera 16/18 na otwarty trening!!! Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 5-12 lat wraz z rodzicami! Prosimy wziąć ze sobą strój do gry w piłkę nożną. Trening jest oczywiście darmowy! Do zobacze... (więcej)
  Zapraszamy wszystkie maluszki z Trójmiasta i Pruszcza Gdańskiego na zajęcia z języka angielskiego - indywidualne i grupowe. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów z kwalifikacjami do pracy z dziećmi. Uczymy przez zabawę, ruch i śpiew, a na zajęciach posługujemy się wyłącznie językiem angielskim! ... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Gdańsk Kolekcja łodzi egzotycznych eksponowana na salach Składu Kolonialnego liczy prawie 40 obiektów, pochodzących ze wszystkich kontynentów. Została zebrana dzięki ofiarności kapitanów i marynarzy Polskich Linii Oceanicznych, a także polskich placówek zagranicznych. Wśród eksponatów znajdują się modele łodzi i tratew charakterystyczne dla różnych kultur... (więcej)
wystawy dla dzieci Gdańsk Wystawa stała. Ukazuje barwny obraz życia w dawnym Gdańsku, które koncentrowało się nad Motławą, tuż pod Żurawiem dokąd płynęły Wisłą i jej dorzeczem towary z głębi Rzeczpospolitej. Zwiedzający mogą zapoznać się z nawigacją w porcie gdańskim, zobaczyć jak wyglądały pierwsze latarnie morskie w Wisłoujściu i w Nowym Porcie, nabrzeża portowe, komora p... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Brak sal zabaw.

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Basen Akademos - Gdańsk

Klub Akademos oferuje: - basen pływacki - saunę - siłownię - rehabilitację - liczn...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także