Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Warszawa

Warszawa - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Warszawa. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Warszawa, 30-06-2022

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Warszawa

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Warszawa

Zajęcia dla dzieci
Warsztaty architektoniczne dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl warsztatów architektonicznych, podczas których odkryjemy wilanowskiego Ducha Miejsca! Zbadamy, z jakich materiałów wzniesiono mury oraz co posłużyło do wykonania dekoracji. Będziemy szukać barokowej symetrii i komponować, inspirując się dawnymi wzornikami architektonicznymi. HARMONOGRAM ↪ 24 marca | Kamień na kamieniu... (więcej)
WIOSENNE PRZEBUDZENIE 
wycieczka przyrodnicza do rezerwatu przyrody Morysin
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wiosna to bardzo romantyczna pora roku. W czasie spaceru dowiemy się, co świadczy o tym, że Morysin był niegdyś romantycznym parkiem krajobrazowym. Poszukiwać będziemy także zwiastunów wiosny w świecie roślin i zwierząt. ODBIORCY: wszyscy | brak ograniczeń wiekowych TERMIN: 31 marca, godz. 11.00–13.30 MIEJSCE: Muzeum Pałacu Króla Jana I... (więcej)
Zajęcia plastyczno-kulturoznawcze dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Malowany Świat  Warszawa
Zapraszamy na niesamowitą podróż po świecie w czasie i przestrzeni. Poznajemy świat i jego skarby w postaci kultury, tradycji, sztuki. Poszerzamy możliwości naszej kreatywności i uczymy się twórczo wyrażać siebie korzystając z różnych technik i form twórczości! !Drugie zajęcia DARMOWE!* KAŻDY PIĄTEK, godz: 16:15-17:00 – dla dzieci w wi... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Ekspozycja ukazuje dzieje sportu od Antycznej Grecji, poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich (XIX w.), początki sportu polskiego (XIX / XX w.) do współczesności. Na ok. 1000 m2 Centrum Olimpijskiego zebrano ponad 3.000 eksponatów i prawie 600 zdjęć związanych ze sportem i turystyką polską i światową. Wybór poprzedzony był trudnymi dysk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Super wakacyjna promocja!!! - Warszawa

Od 01.07.2011r do 31.08.2011r bilet wstępu na czas nieograniczony Poniedziałek-Piątek 12 zł Sobota...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Pływalnia OSIiR Polonez - Warszawa

Pływalnia Polonez podlega pod Ośrodek Sprotu i Rekreacji. W skład krytej pływalni wchodzą m.in. b...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także