Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Warszawa

Warszawa - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Warszawa. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

Warszawa, 19-02-2019

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Warszawa

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Warszawa

Zajęcia dla dzieci
Zajęcia plastyczno-kulturoznawcze dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Malowany Świat  Warszawa
Zapraszamy na niesamowitą podróż po świecie w czasie i przestrzeni. Poznajemy świat i jego skarby w postaci kultury, tradycji, sztuki. Poszerzamy możliwości naszej kreatywności i uczymy się twórczo wyrażać siebie korzystając z różnych technik i form twórczości! !Drugie zajęcia DARMOWE!* KAŻDY PIĄTEK, godz: 16:15-17:00 – dla dzieci w wi... (więcej)
 
Aikido Warszawa  Warszawa
brak... (więcej)
  Zajęcia karate kontaktowego prowadzone dla dzieci, młodzieży i dorosłych w grupach wiekowych. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, wieloletnich zawodników. Zajęcia dla najmłodszych dzieci 4-8 lat (grupa na 18.15) skupiają się na wszechstronnym rozwoju fizycznym i psychicznym dzieci. Dzieci uczą się podstaw karate, samoobrony,... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Warszawa Niewidzialna Wystawa działa od 2007 roku. Pierwszym miastem do jakiego zawitała był Budapeszt. W 2011 roku wystawa otworzyła się w Pradze i pod koniec tego samego roku w Warszawie. Jest to projekt, który dzięki swoim interaktywnym rozwiązaniom, pomaga zbliżyć do siebie świat ludzi widzących i niewidomych. Idea wystawy ma na celu wzrost świadomości... (więcej)
wystawy dla dzieci Warszawa Ekspozycja ukazuje dzieje sportu od Antycznej Grecji, poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich (XIX w.), początki sportu polskiego (XIX / XX w.) do współczesności. Na ok. 1000 m2 Centrum Olimpijskiego zebrano ponad 3.000 eksponatów i prawie 600 zdjęć związanych ze sportem i turystyką polską i światową. Wybór poprzedzony był trudnymi dysk... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

Super wakacyjna promocja!!! - Warszawa

Od 01.07.2011r do 31.08.2011r bilet wstępu na czas nieograniczony Poniedziałek-Piątek 12 zł Sobota...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Warszawianka-Wodny Park - Warszawa

Warszawski park wodny jest jednym z najpopularniejszych polskich obiektów o charakterze sportowo-rek...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także