Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

imprezy, zajęcia dla dzieci Lodz

Lodz - w tym miejscu znajdziecie najciekawsze zajęcia dla dzieci, imprezy, wystawy. Zobacz co oferuje Ci Lodz. Tu dzieci mogą rozwijać swoje talenty!

d, 04-10-2022

Wybierz datę i miasto
Imprezy dla dzieci

Brak imprez.

zobacz wszystkie imprezy dla dzieci Lodz

Spektakle dla dzieci

Brak spektakli.

zobacz wszystkie spektakle dla dzieci Lodz

Uniwersytety dla dzieci
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Łodź - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] [b]Owadzi Świat Dźwięków[/b] - Na wykładzie dzieci będą miały okazję poznać różne formy komunika... (więcej)

zobacz wszystkie uniwersytety dla dzieci

Zajęcia dla dzieci
 
Małe Nutki  Łódź
Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 1,5 - 3 lat, na których dzieci muzykują wspólnie z mamą, tatą, babcią lub dziadkiem. Wczesne rozwijanie dziecięcej muzykalności : - pobudza rozwój inteligencji - rozwija twórczość i pomysłowość - ułatwia komunikację dziecka - rozwija samodzielność Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu, czas trwa... (więcej)
Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury - Łódź - zajęcia dla dzieci
yellow2  Łódź
Yellow 2 zaprasza na przygodę z żółtym wehikułem czasu, który będzie przenosił Małych Podróżników do fascynujących miejsc i odległych epok. Podczas pierwszej podróży przeniesiemy się 200 milionów lat wstecz aby poznać Tyranozaura i jego kolegów. Wehikuł wyrusza 21 października (sobota) o godzinie 12.30. Na spotkania zapraszamy wszystkie dzieci w... (więcej)
Warsztaty świąteczne w Se-ma-for Muzeum Animacji - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Powoli nadchodzą święta. Zaczyna się zakupowo-prezentowy szał. Co jednak, jeśli ktoś nie lubi gonitwy między półkami albo nie ma za bardzo pomysłu na to, czym obdarować bliską osobę? Se-ma-for Muzeum Animacji zaprasza na grudniowe warsztaty plastyczno-filmowe. W miłej i spokojnej atmosferze, przy kubku gorącej herbaty, będzie można z prostych ma... (więcej)

zobacz wszystkie zajęcia dla dzieci

Wystawy
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Se-ma-for Muzeum Animacji, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez łódzkie studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Pingwinek Pik-Pok, Piotruś i wilk oraz wiele, wiele innych. Po wystawie oprowadzą Państwa mili przewodnicy, którzy zdra... (więcej)
wystawy dla dzieci Łódź Zapraszamy na zwiedzania stałej wystawy w Muzeum Bajki, na której zobaczyć można scenografie z wielu filmów i bajek wyprodukowanych przez studio Se-ma-for. Wśród eksponatów znajdują się Miś Uszatek, Colargol, Piotruś i wilk i wiele wiele innych. Po wystawie oprowadza miła przewodniczka, która zdradza sekrety powstawania ulubionych bajek. Zapr... (więcej)
  Na wystawie można obejrzeć lalki i fragmenty scenografii pochodzące z najciekawszych i najbardziej znanych filmów animowanych łódzkiego studia. Są w śród nich wzbudzające sentyment szlagiery: "Miś Uszatek", "Przygody Misia Colargola", "Mały Pingwin Pik-Pok", jak i arcydzieła, które na stałe wpisały się w kanon światowej kinematografii. "Tang... (więcej)

zobacz wszystkie wystawy dla dzieci

Sale zabaw dla dzieci

JUPI PARK ŁÓDŻ - ŁÓdŹ

Jupi Park to sieć bajkowych sali zabaw, które przeniosą swoich małych gości w zaczarowany świat JU...

więcej

Kina w Polsce
Instytucje
Obiekty sportowe

Kryta pływalnia Uniwesytetu Łódzkiego - Łódź

Kryta pływalnia Uniwesytetu Łódzkiego oferuje basen sportowy z trybunami. W obiekcie zn...

więcej

Baseny

wszystkie

Zobacz także