Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

-

Spaceruj z dzieckiem! 30 pomysłów na spacery w Warszawie

Lidia Raś

Spaceruj z dzieckiem! 30 pomysłów na spacery w Warszawie

Jak sprawić, by wspólne spacery stały się okazją do nauki przez zabawę? Jak zainteresować dzieci ruchem na świeżym powietrzu i poznawaniem historii? 1 października trafił do sklepów nowy, unikalny przewodnik dla dzieci „Spaceruj z Dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” wydawnictwa Sierra Madre. Przemieni on każde dziecko w żądnego przygód odkrywcę!

Wybierz jedną z 30 pięknie ilustrowanych kart, przedstawiających najbardziej interesujące (choć często słabo znane) miejsca Warszawy i rusz z dzieckiem w podróż! W trakcie spacerów Twoje dziecko zobaczy ciekawe zakątki stolicy, pozna tajemnice i rozwikła zagadki zawarte na kartach tego niezwykłego przewodnika. Razem z przewodnikiem „Spaceruj z dzieckiem” spędzisz ze swoją pociechą wspaniały dzień w mieście.

Każda z kart to pomysł na jeden spacer specjalnie opracowany z myślą o najmłodszych. W trasę zabierze Was pani Lidia Raś, licencjonowany przewodnik warszawski. Więcej informacji (a także dodatkowe darmowe trasy spacerów) znajdziesz na stronie www.SpacerujzDzieckiem.pl.