Rossmann dla mamy « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Rossmann dla mamy

-
Rossmann dla mamy
Większość z nas ma wyróżnioną tę datę w kalendarzu – 26 maja Dzień Mamy. To dzień wszystkich wspaniałych Kobiet, które są lub były przy nas, wspierały, tuliły. Mama, mamusia, mamunia, nie ważne, jak się do nich zwracamy, ważne, że pamiętamy i chcemy przy nich być, bo są jedyne w swoim rodzaju. Z tej wyjątkowej okazji Rossmann przygotował kilka propozycji na prezent, może już teraz warto pomyśleć, co podarujemy ukochanym Mamom.

Oczywiście każda mama ma inne upodobania, ale jest lista uniwersalnych propozycji, które powinny przypaść do gustu każdej z nich. Wybór jest naprawdę duży, proponujemy perfumy, kosmetyki do makijażu znanych marek, np. AA Wings of Color czy SinSkin, dla pań preferujących ceramikę polecamy np. urocze kubki z pokrywką (Madame Chic w cenie promocyjnej 24,99 zł), które przydadzą się na wspólnym spotkaniu przy kawie czy herbacie, a na osłodę – wyśmienite czekoladki. Propozycje są dostępne w drogeriach Rossmann, wybrane produkty w promocyjnych cenach (od 12,99 zł do 109,99 zł), w terminie 18.05-28.05. Z takimi prezentami, sercem pełnym miłości i serdecznym uściskiem, uczynimy ten dzień wyjątkowym dla każdej mamy.
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.