Nauka jazdy na nartach: kursy dla początkujących i powracających na stoki « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Nauka jazdy na nartach: kursy dla początkujących i powracających na stoki

-
Nauka jazdy na nartach: kursy dla początkujących i powracających na stoki
Na powrót na stok nigdy nie jest za późno. Specjalne kursy dla powracających do narciarstwa, oferowane przez teren narciarski Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau, zdecydowanie ten powrót ułatwiają. Indywidualne lekcje, odpowiednio przeszkoleni instruktorzy i urozmaicony teren narciarski pozwalają kursantom szybko wrócić do formy. Już po trzech dniach można się brać za podbój średnio trudnych stoków i traktować niegdysiejsze blokady, obawy i błędy techniczne jak zeszłoroczny śnieg. Teren narciarski jest idealny także dla początkujących amatorów białego szaleństwa, którzy na szerokich stokach uczą się narciarskiego abc. Jeśli więc planujecie powrót na stoki lub narciarski debiut, zarówno w dolinie Alpbachtal (www.alpbachtal.at), jak i w Wildschönau (www.wildschoenau.com) znajdziecie atrakcyjne oferty:
  • Pakiet dla powracających na stoki z 3 noclegami w pokoju 2-osobowym, karnetem narciarskim na 3 dni, sprzętem narciarskim na czas pobytu, 2-dniowym kursem jazdy na nartach z prywatnym instruktorem i kartą gościa można zarezerwować w obu dolinach za pośrednictwem Związków Turystycznych w cenie od 395 euro.

  • Kto chciałby zapoznać ze sztuką poruszania się na nartach swoje pociechy do lat 6, z pewnością ucieszy się na wieść o pakiecie Narty dziecinnie łatwe. 4 noclegi, karnety na 3 dni, wypożyczenie sprzętu narciarskiego na okres pobytu, trzydniowy kurs jazdy na nartach po 4 godziny dziennie, dwudniowy indywidualny kurs dla dorosłych po 2 godziny dziennie plus Alpbachtal Seenland Card kosztują już od 980 euro w apartamencie (2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 6).

  • Po prostu Zacznij brzmi motto specjalnych kursów dla dorosłych w Wildschönau, które pozwalają szybko odnaleźć przyjemność w jeździe na nartach. 3 noclegi, karnet narciarski na 2 dni, sprzęt narciarski na okres pobytu i trzydniowy kurs jazdy na nartach wraz ze wstępną rozmową informacyjną i kartą gościa Wildschönau można zarezerwować w cenie już od 395 euro za osobę.


Nauka jazdy na nartach: kursy dla początkujących i powracających na stoki - dodano: 2013-10-09

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.