ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Wszystko w jednym: wolny czas

-
Wszystko w jednym: wolny czas
Jedna karta potrafi dać wiele radości. Dzięki praktycznym kartom gościa urlopowicze w obu dolinach korzystają z wielu zniżek i promocji. Karta jest wydawana od razu w dniu przyjazdu i zapewnia cały szereg bezpłatnych atrakcji oraz rabatów na zajęcia sportowe i rekreacyjne. Oto mały przegląd:

Alpbachtal Seenland Card:
Od poniedziałku do piątku dzieci do lat 15 korzystają gratis z wyciągów w Kramsach i Brandenberg, a wieczorami towarzyszą rodzicom w nastrojowych spacerach przy świetle pochodni, w których z kartą można uczestniczyć bezpłatnie, podobnie jak w wycieczkach z przewodnikiem na rakietach śnieżnych lub nartach biegowych. Poza tym karta umożliwia bezpłatne przejazdy „Regiobusami", wstęp do aquaparku „WAVE Wörgler Wasserwelt“ (od poniedziałku do piątku po 2,5 godziny), udział w zawodach biathlonowych dla gości i wiele innych. Oprócz tego posiadacze karty korzystają z wielu zniżek na zajęcia sportowe i rozrywkę w okolicy, jak np. lot tandemowy na paralotni „Fun Air”, wizyta w planetarium w Schwaz albo zakupy w sklepach partnerskich.

Wildschönau GästeErlebnis Card:
Karta zapewnia bezpłatne przejazdy nie tylko skibusem, ale również nocnymi liniami autobusowymi, jeśli zdarzy się nam gdzieś dłużej zasiedzieć. Kto ma ochotę, może wziąć udział w pieszych wycieczkach po okolicy lub wyprawach na rakietach śnieżnych – nie zapłaci za nie ani eurocenta, podobnie jak za wypożyczenie potrzebnego sprzętu. Karta umożliwia też podróż w przeszłość doliny, ponieważ wstęp do Muzeum Górali z’Bach również jest bezpłatny. Kto nabierze smaku na zwiedzanie, może okazać kartę w 1. Tyrolskim Muzeum Drewna w Auffach i po obniżonej cenie obejrzeć 3000 eksponatów. Wycieczka ciuchcią albo saniami to dobry sposób, aby poznać dzisiejszą dolinę Wildschönau – karta gościa gwarantuje wiele specjalnych zniżek, zarówno w dolinie, jak i w okolicach, gdzie czeka m.in. Świat Kryształów Swarovskiego w Wattens, twierdza w Kufstein i wiele innych atrakcji turystycznych.

Wszystko w jednym: wolny czas - dodano: 2013-10-09

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.