ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Snowparki - Ski Juwel - Alpbach, Wildschönau

-
Snowparki - Ski Juwel - Alpbach, Wildschönau

Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau ma trzy snowparki:

 • Snowpark Alpbachtal na Wiedersbergerhorn

  Nowy park śnieżny zaprojektowano z myślą o początkujących i rodzinach, które chcą spróbować sił we freestyle’u. Co ważne, w zasięgu wzroku, zawsze jest kompetentny „trener”, który udzieli pomocnych wskazówek i pokaże jak poprawić technikę.
  Park przeznaczony jest dla wszystkich miłośników zabawy dla śniegu, bez względu na to jaki stopień zaawansowania w “fikaniu” na desce lub nartach prezentują – odnajdą się w nim freestyle’rzy, snowboardziści i przeciętny „Kowalski”, który zapragnął nieco adrenaliny.
  Dzięki nowoczesnej infrastrukturze do naśnieżania (7 armatek śnieżnych) w parku na Wiedersbergerhorn nigdy nie brak białego puchu.
  Wielkimi atrakcjami parku są 150-metrowy half pipe, kicker, poręcz „hip slidle” – 15-metrowy tor – rollercoaster. Osoby, które opanowały już nieco freestyle’ową technikę powinny koniecznie odwiedzić część parku „dla zaawansowanych”.
  W nowym parku śnieżnym w Alpachtal znajdują się:
  • Łatwe boxy: Flat Box, Slide Feature, Rainbow Box
  • Łatwe kickery: 2 kikckery, każdy o długości 3 m
  • Pro boxy: Straight Box, Jib Box, Jib Tank, Rainbow Box, Mail Box
  • Pro kickery: 2 kickery o długości 10 i 12 m

  „Projektując park duży nacisk położyliśmy na jego funkcjonalność – chcieliśmy, żeby był miejscem wypoczynku i dobrej zabawy dla całych rodzin i wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku – podsumowali Florian i Matthias Handschuh z firmy Fa. Sugarparks. Odnajdą się w nim zarówno nowicjusze, jak i zaawansowani amatorzy freestyle’u. Prócz „linii dla początkujących”, w parku znajduje się również mnóstwo przeszkód dla osób, które opanowały już trudniejsze tricki.

 • Family Park Schatzberg,
 • Family Park Schatzberg

Snowparki - Ski Juwel - Alpbach, Wildschönau - dodano: 2013-10-09

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.