ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Wypadek 2 autokarów z dziećmi!

-
Wypadek 2 autokarów z dziećmi!
W Pankach w województwie śląskim na skrzyżowaniu ulic Tysiąclecia oraz Krótkiej zderzyły się dwa autokary przewożące dzieci i samochód. 


Kierowca autokaru wyjeżdżający z drogi podporządkowanej najprawdopodobniej nie przepuścił autobusu jadącego drogą z pierwszeństwem. Jednym z autokarów. jadącym drogą wojewódzką od strony Olesna, jechało 46 osób: 42 dzieci, 1 kierowca i 3 opiekunów. W drugim autokarze, wyjeżdżającym z ul. Górniczej, było 5 osób: 3 dzieci, 1 kierowca i 1 opiekun.


Młodsza aspirant Joanna Wiącek-Głowacz z policji w Kłobucku poinformowała, że łącznie poszkodowanych zostało 12 osób, siedem z nich przewieziono do częstochowskich szpitali do dalszej diagnostyki; pięć opatrzono na miejscu. Wśród przewiezionych do szpitali jest czworo dzieci, dwóch kierowców i jeden opiekun. Pozostałe dzieci zostały z miejsca wypadku zabrane już przez rodziców.

Wypadek autokarów z dziećmi


Wypadek autokarów z dziećmi


Wypadek autokarów z dziećmi
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.