ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Wózki 3 w 1 - czy warto w nie zainwestować?

-
Wózki 3 w 1 - czy warto w nie zainwestować?
Wybór odpowiedniego wózka dla maluszka to nie lada wyzwanie dla większości rodziców. Warto zwrócić uwagę, aby wyróżniał się on nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością. Wózki 3 w 1 to doskonały wybór, który łączy w sobie obie wymienione cechy - dowiedz się więcej na ich temat.
Wózki 3 w 1 - czym się wyróżniają?


Wózki wielofunkcyjne to praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu jeden wózek odpowie na wszystkie potrzeby rosnącego dziecka. W pierwszych miesiącach jego życia może być użytkowany jako gondola, zaś wraz z rozwojem maluszka można w prosty sposób przekształcić go w wygodną i spacerówkę. Dodatkową funkcją tego rodzaju wózków jest również fakt, że jego nosidełko może stać się fotelikiem samochodowym, zapewniającym pełne bezpieczeństwo podczas jazdy. Jest to zatem bardzo korzystne rozwiązanie - jeden wózek sprawdzi się doskonale w różnorodnych sytuacjach przez pierwsze 3-4 lata życia dziecka. Decydując się na jego zakup, zdecydowanie warto postawić na jakość, wybierając producentów cenionych przez wielu rodziców na całym świecie. Bobowózki to sklep, w asortymencie którego znajduje się szeroki wybór najlepszych wózków 3 w 1, zapewniających maksymalną wygodę zarówno maluszkowi, jak i rodzicom.

Zalety wózka 3 w 1 - o czym warto wiedzieć?


Wózki dziecięce to niezbędny element wyprawki kompletowanej przed przyjściem na świat pociechy. Niezwykle istotną kwestią w tym przypadku jest między innymi jego funkcjonalność - kiedy maluszek podrośnie i stanie się ciekawy otaczającego go świata, będzie to odpowiedni czas na zamianę gondoli na spacerówkę. Zamiast inwestować w drugi wózek, korzystniejszym wyborem będzie wózek 2 w 1 lub 3 w 1, które znajdziesz na https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/p/2. Jest to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu ekspresowo zamienisz gondolę w siedzisko spacerowe - są to wózki rosnące wraz z dzieckiem.

Dlaczego jednak w szczególności warto zwrócić uwagę na wózki 3 w 1? Oprócz możliwości szybkiej zamiany gondoli w spacerówkę, wózki tego rodzaju posiadają praktyczne nosidełko, które przyda się rodzicom już od pierwszych dni życia maluszka. Ułatwi ono przetransportowanie dziecka zarówno podczas pieszej wycieczki, jak i przejazdu autem, gdyż może posłużyć jako fotelik samochodowy. Oznacza to, że posiadając wózek 3 w 1, zakup dodatkowych elementów służących do transportu dziecka nie będzie konieczny, gdyż wszystko co niezbędne znajduje się w komplecie.

Zestawy, które znajdziesz na stronie https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/zestawy-3w1/p/2_184, to również rozwiązanie zaoszczędzające wiele czasu oraz pieniędzy. Decydując się na zakup wózka 3 w 1 nie będziesz się martwić koniecznością zakupu spacerówki, nosidełka czy fotelika samochodowego. Chociaż początkowo wózek taki może kojarzyć się z dużym wydatkiem, to biorąc pod uwagę koszt pojedynczych elementów, zestaw taki wychodzi znacznie ekonomiczniej. Jednorazowy zakup wózka wielofunkcyjnego to również oszczędność czasu, gdyż posiadając cały komplet, przez najbliższe lata nie trzeba myśleć o zakupie nowych akcesoriów dla kilkulatka.

Wózek 3 w 1 - na co zwrócić uwagę przed zakupem?


Wybierając wózek wielofunkcyjny, zdecydowanie najlepiej postawić na model pochodzący ze sprawdzonego sklepu i od renomowanego producenta. Będzie to gwarancją jego jakości oraz bezpieczeństwa, które jest kluczowe w przypadku transportowanego w nim dziecka. Szczególnie cenionymi modelami są wózki cenionych na całym świecie marek Cybex https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/p/cybex-balios-s-lux-wozek-3w1-z-fotelikiem-aton-b2-10117 oraz Maxi Cosi https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/p/maxi-cosi-plaza-plus-wozek-3w1-z-fotelikiem-maxi-cosi-citi-10697, które wyróżniają się wyjątkową trwałością i komfortem zarówno dla maluszka, jak i rodziców. Przed zakupem wózka warto mieć na uwadze sposób jego składania oraz wymiary po jego złożeniu. Powinien mieć on również lekki stelaż, dzięki czemu będzie zdecydowanie bardziej poręczny. W przypadku posiadania lub planowania drugiego dziecka, pomiędzy którymi będzie niewielka różnica wieku, dobrze jest mieć także na uwadze możliwość rozbudowy danego wózka w taki sposób, aby stał się on przystosowany dla dwójki maluchów.

Wózki 3 w 1 - czy warto w nie zainwestować? - dodano: 2022-09-04

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.