ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Polacy z Wuhan wracają do Polski!

-
Polacy z Wuhan wracają do Polski!
Na lotnisku wojskowym we Wrocławiu już za 3 godziny spodziewane są samoloty z 30 Polakami ewakuowanymi z Wuhan. Zostaną hospitalizowani w osobnym budynku wrocławskiego Szpitala Wojskowego

Około 500 osób w Polsce jest pod obserwacją po tym, jak miały kontakt z obywatelami Chin albo wróciły z tego kraju. Z południa Francji startują właśnie nasi rodacy, którzy zostali ewakuowani z Wuhanu – poinformował premier Mateusz Morawiecki na specjalnej konferencji prasowej. Szef rządu zapewnił, że wszelkie środki niezbędne, by zapewnić Polakom bezpieczeństwo, zostały wdrożone.

Szpital Wojskowy Wrocław


- Szpital, do którego przylecą Polacy, jest w pełni przygotowany - zapewnił minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Jak przekazał, na pokładzie samolotu, którym lecą Polacy z Wuhanu, są odpowiednie służby.

Polacy wracają z WuhanPolacy z Wuhan wracają do Polski! - dodano: 2020-02-02

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.