Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci Gdańsk

Zajęcia Gdańsk

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci - Gdańsk. W poniższej tabeli znajdziesz zajęcia oferowane przez organizatorów z tej miejscowości. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij w nazwę wybranych zajęć

Zajęcia dla dzieci - Gdańsk - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
[ 1 ] [ 2 ]
 
Czas Dla Nas  Gdańsk
Zajęcia z cyklu Hopsasanki to zajęcia ogólnorozwojowe dla małych dzieci i ich opiekunów, pełne rytmicznej muzyki, animacji i kreatywnej zabawy. Nie zabraknie też czasu na prace manualne, wycinanie, wyklejanie, kolorowanie, czyli tworzenie własnych mini arcydzieł! Wspólnie spędzony czas sprzyja umacnianiu więzi i dostarcza inspiracji do zabaw domowy... (więcej)
FRAJDA GDAŃSK - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kochani mali piłkarze!!! Wszystkich Gdańszczan zainteresowanych zajęciami zapraszamy 29 września, o godzinie 17.30 do hali piłkarskiej przy al. Hallera 16/18 na otwarty trening!!! Zapraszamy dziewczynki i chłopców w wieku 5-12 lat wraz z rodzicami! Prosimy wziąć ze sobą strój do gry w piłkę nożną. Trening jest oczywiście darmowy! Do zobacze... (więcej)
  Zapraszamy wszystkie maluszki z Trójmiasta i Pruszcza Gdańskiego na zajęcia z języka angielskiego - indywidualne i grupowe. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych lektorów z kwalifikacjami do pracy z dziećmi. Uczymy przez zabawę, ruch i śpiew, a na zajęciach posługujemy się wyłącznie językiem angielskim! ... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające dla dzieci od 4 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci od 4 lat na zajęcia umuzykalniające z elementami rytmiki. Celem zajęć jest wprowadzenie najmłodszych w świat muzyki poprzez śpiew, słuchanie literatury muzycznej, inscenizacje ruchowe. Czas trwania: 45 min., małe grupy do 8 osób. Miejsce zajęć: GLO, ul. Małomiejska 58, 80-037 Gdańsk Cena: 80 zł / miesiąc. Kontakt 883 ... (więcej)
Centrum Edukacyjne TUTA - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Centrum Edukacyjne TUTA jest miejscem, w którym każdy - duży i mały, znajdzie coś dla siebie. Oferujemy Państwu: - zajęcia terapeutyczne, - Klub Malucha - wsparcie rodzinnego dietetyka - zajęcia rozwijające dla maluszków - wsparcie w rozwoju umiejętności Waszych dzieci - zajęcia muzyczne ZAJĘCIA TANECZNE: ZUMBA KIDS, TANIEC WSPÓŁCZESNY I... (więcej)
Pierwsze kroki w Narodowym Muzeum Morskim - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dział Edukacji Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku zaprasza naszych najmłodszych zwiedzających, jedno, dwu i trzylatków na cykl morskich warsztatów. Każde spotkanie poświęcone jest określonemu tematowi i pozwala maluchom na stawianie pierwszych kroków w muzeum. Edukatorzy, przez gry i zabawy, wprowadzą dzieci w świat morskich tajemnic. - Przyg... (więcej)
Kickboxing dla Dzieci od 5 roku życia - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Treningi dla dzieci i młodzieży (5-14 lat ) Zajęcia poprowadzi Paulina Matusiak Zdobywca Pucharu Polski w Kickboxingu 2016 Instruktor sportu Kickboxing (PZKB) Czarny pas w Kickboxingu I DAN - Trening - Zabawa - Dyscyplina - Samokontrola - Współpraca w grupie - Egzaminy na stopnie https://www.facebook.com/Kickboxingdladzieci/... (więcej)
Warsztaty PRACY KREATYWNEJ (plastyczno-techniczne) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Praca z dziećmi jest wyzwaniem, poszerza horyzonty, uczy innego postrzegania otaczającego nas świata. Nasza misja to zaciekawione, uśmiechnięte twarze dzieci, które tworząc w zgodzie z własną wyobraźnią, mogą nauczyć się czegoś nowego. Na warsztatach pracy kreatywnej korzystamy nie tylko z nożyczek, bibuły i kleju, ale także z szablonów, serwet... (więcej)
Warsztaty EKOLOGICZNE - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Praca z dziećmi jest wyzwaniem, poszerza horyzonty, uczy innego postrzegania otaczającego nas świata. Nasza misja to zaciekawione, uśmiechnięte twarze dzieci, które tworząc w zgodzie z własną wyobraźnią, mogą nauczyć się czegoś nowego. W trakcie warsztatów ekologicznych tłumaczymy dlaczego należy dbać o środowisko, podczas zabawy w małego ekolo... (więcej)
Warsztaty FLORYSTYCZNE - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Praca z dziećmi jest wyzwaniem, poszerza horyzonty, uczy innego postrzegania otaczającego nas świata. Nasza misja to zaciekawione, uśmiechnięte twarze dzieci, które tworząc w zgodzie z własną wyobraźnią, mogą nauczyć się czegoś nowego. Podczas warsztatów florystycznych dzieci zapoznają się z podstawowymi pojęciami z zakresu botaniki oraz z przy... (więcej)
Brygada młodych architektów - warsztaty architektoniczne (zajęcia pozalekcyjne dla dzieci z klas 4-6) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Czym jest konstrukcja i skąd się wzięła wieża Eiffla? Czym jest kontekst otoczenia i czemu potrzebna jest zieleń w mieście? Gdzie nocują samoloty kiedy odpoczywają od latania? Na te i wiele innych pytań wspólnie odpowiemy podczas warsztatów architektonicznych dla dzieci z klas 4-6. Jeżeli Twoje dziecko uwielbia rysować, wycinać, eksperymentować,... (więcej)
Zostań gwiazdą teatry - zajęcia dodatkowe dla dzieci z klas 1-3 Gdańsk - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Niepowtarzalna szansa na rozwój artystyczny, kształtowanie zdolności twórczych u dzieci! Zajęcia mają formę warsztatów z pogranicza sztuki – teatru, tańca i plastyki. Podczas zajęć dzieci doświadczą czym jest teatr. Wcielą się w rolę nie tylko aktora, ale również kostiumologa czy scenografa. Poznają pojęcia związane z teatrem oraz wezmą ... (więcej)
Zakręcony świat eksperymentów - zajęcia dodatkowe dla dzieci z klas 0-3 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Tajemnicza kraina mgły, pismo, które znika, ruchome piaski, kolorowe płyny nie dające się zmieszać, latające samoloty, wybuchający wulkan, , tańczące kartki, zagadkowe smaki to tylko kilka z fantastycznych eksperymentów, które uczestnicy przeprowadzą podczas zajęć. W trakcie spotkań dzieci mają okazję samodzielnie, pod okiem instruktora przeprow... (więcej)
Zrób to sam - wyjątkowe warsztaty plastyczne w Gdańsku dla dzieci z klas 4-6 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Sztuka to nie tylko malowanie i rysowanie, ale możliwość twórczej zabawy i artystycznego szaleństwa. U nas dzieci wyżyją się artystycznie: będą kleić, wycinać, lepić, konstruować, budować, tworzyć, projektować, mieszać oraz oczywiście rysować i malować. Przekonaj się co stworzy Twoje dziecko, gdy nikt nie ogranicza jego wyobraźni! Więcej info... (więcej)
Zrób to sam - niezwykłe warsztaty plastyczne w Gdańsku dla dzieci z klas 1-3 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Sztuka to nie tylko malowanie i rysowanie, ale możliwość twórczej zabawy i artystycznego szaleństwa. U nas dzieci wyżyją się artystycznie: będą kleić, wycinać, lepić, konstruować, budować, tworzyć, projektować, mieszać oraz oczywiście rysować i malować. Przekonaj się co stworzy Twoje dziecko, gdy nikt nie ogranicza jego wyobraźni! Więcej info... (więcej)
Zajęcia dla Superbohaterów (zajęcia dodatkowe dla dzieci z kl. 4-6) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Dzieci staną się prawdziwymi Superbohaterami. Przeżyją fantastyczną przygodę, w trakcie której odkryją i rozwiną swoje super moce: moc panowania nad emocjami, wysoką samoocenę, siłę koncentracji. Super Instruktorzy zadbają zarówno o świetną zabawę jak i o wszechstronny rozwój. Spotkania są prowadzone przez psychologa według jego autorskiego prog... (więcej)
Zajęcia dla Superbohaterów (zajęcia dodatkowe dzieci z kl. 1-3) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Dzieci staną się prawdziwymi Superbohaterami. Przeżyją fantastyczną przygodę, w trakcie której odkryją i rozwiną swoje super moce: moc panowania nad emocjami, wysoką samoocenę, siłę koncentracji. Super Instruktorzy zadbają zarówno o świetną zabawę jak i o wszechstronny rozwój. Jeśli choć jedno z poniższych zachowań dotyczy Twojego dziecka, to &#... (więcej)
Mali, wielcy artyści. (Zajęcia dodatkowe 3-5 lat) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Stacja Bohater  Gdańsk
Warsztaty, które wspierają i rozwijają w dzieciach ich naturalny potencjał. Czy Twoje dziecko lubi rysować, tańczyć lub odgrywać różne rolę? A może ma dużo energii i potrzebuje aktywności, które pozwolą mu rozwinąć jego twórczy potencjał? „Mali wielcy artyści” to zajęcia łączące w sobie elementy teatru, tańca i sztuki. Podczas zaj... (więcej)
Wszechstronna edukacja z muzyką od 1. roku życia - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
"Dobry Start" zaprasza na zajęcia stymulujące harmonijny rozwój dziecka. Gramy, śpiewamy, tańczymy i... nie tylko. Muzyka wyłącznie na żywo (pianino, instrumenty elektroniczne). Odtwarzacz CD każdy ma przecież w domu :) Dzieci uczą się w formie zabawy z rówieśnikami i rodzicami. W bezpiecznej, pogodnej atmosferze zdobywają nowe umiejętności. Nasi... (więcej)
Edukacja przy muzyce dla 4-6-latków - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
"Dobry Start" zaprasza do zapisów na zajęcia edukacyjne z muzyką na żywo przeznaczone dla dzieci od 4. roku życia. Odbywają się one przy ul. Kołobrzeskiej 57 w Gdańsku (wtorki, 17.40). Celem zajęć jest nie tylko umuzykalnienie, ale także wszechstronny rozwój uczestników. Zależy nam na wychowaniu dzieci ciekawych świata, lubiących się uczyć, s... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy rozwijające motorykę małą zabawy z piosenką i tańcem ćwiczenia słuchowe logopedyczne ćwiczenia buzi i języka wykonywanie indywidualnych i grupowych prac plastycznych TERMIN: początek października - koniec maja środa od 12:00 do 13:30 MI... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 1-2 lat (wraz z rodzicami) W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z rekwizytami i dźwiękami zabawy z piosenką i tańcem ćwiczenia słuchowe ćwiczenia fonacyjne logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: początek października - koniec maja czwartki od 17:00 do 17:45 MIEJSCE: Gabinet &... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z samogłoskami, sylabami, wyrazami ćwiczenia poprawiające percepcję słuchową ćwiczenia poprawiające percepcję wzrokową zabawy kształcące pamięć zabawy rozwijające lewą półkulę mózgu logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: początek pa... (więcej)
Weekendowa Szkoła Tańca - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program dzięki, któremu dzieci nauczą się podstaw różnych technik tańca a także poprzez zajęcia z prezentacji scenicznej nabędą więcej pewności siebie i rozwiną swoją kreatywność, co przyda się nie tylko na parkiecie. Podczas zajęć zapoznajemy się z różnymi stylami tańca. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało... (więcej)
Jazz 10-13 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Taniec jazzowy to naturalność i spontaniczność ruchów. To taniec pełen ekspresji przynoszący radość tańczącym. Polega na umiejętności izolowania ruchu i na na naturalnej motoryce (równoległe ustawienia stóp, małe ugięcie w stawach kolanowych i biodrowych, pochylenie do przodu), na ruchach wykonywanych w napięciu i rozluźnieniu. Dzięki tej technic... (więcej)
Dance Mix 10-13 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance Mix to zajęcia stworzone specjalnie dla tych, którzy uwielbiają tańczyć i chcą rozwijać swoje umiejętności jednocześnie w różnych kierunkach. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało, energetyczna salsa to radość i płynność ruchu. Elementy jazzu wpłyną na ładną postawę, a szalony hause rozwinie spontaniczność. Dan... (więcej)
Dance Mix 5-9 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance Mix to zajęcia stworzone specjalnie dla tych, którzy uwielbiają tańczyć i chcą rozwijać swoje umiejętności jednocześnie w różnych kierunkach. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało, energetyczna salsa to radość i płynność ruchu. Elementy jazzu wpłyną na ładną postawę, a szalony hause rozwinie spontaniczność. Dan... (więcej)
Ballerina Show 3-6 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Energetyczne zajęcia dla początkujących tancerzy, promujące idee tańca jako przyjemnego wysiłku fizycznego i dobrej zabawy, podczas której najmłodsi adepci tańca kształcą poczucie rytmu, pamięć ruchową, koordynację, a także sprawność fizyczną. Dzieci uczą się prostych choreografii do znanej i lubianej muzyki. Na lekcjach wykorzystuję podstawy kla... (więcej)
Mini BeBoy 4-7 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Mini BeBoy to zajęcia dla wszystkich dzieci, które chcą się poturlać, wyskakać. Będziemy uczyć stania na rękach a może nawet salta. Zajęcia, które usprawniają i wzmacniają a jednocześnie dają świetną podstawę do wszelkich form tanecznych i ruchowych. Prowadzone przez miłośnika akrobatyki i capoeiry i tatę dwulatka.... (więcej)
BRYGADA MŁODYCH ARCHITEKTÓW - warsztaty - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Szukasz zajęć dla swojego czwarto-, piąto- lub szóstoklasisty? Takich, które go zainteresują a przy okazji będą rozwijać? W takim razie propozycja BRYGADY MŁODYCH ARCHITEKTÓW jest dla Ciebie. Czym jest konstrukcja i skąd się wzięła wieża Eiffla? Czym jest kontekst otoczenia i czemu potrzebna jest zieleń w mieście? Gdzie nocują samoloty kiedy odp... (więcej)
Kolorowe szaleństwo - bezpłatne warsztaty dla dzieci. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kolorowe lampiony, oryginalne filcowe zakładki do książek, własnoręcznie zrobione ozdoby z koralików – podczas tegorocznych ferii na najmłodszych majsterkowiczów z Gdańska czekają wyjątkowe atrakcje. Od 22 do 26 lutego salon Empik Galeria Bałtycka zaprasza na bezpłatne warsztaty. W programie m.in. rękodzielnictwo, zabawa z filcem i tworzenie ... (więcej)
Dance Street Dla Najmłodszych - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance street dla najmłodszych, to zajęcia, na których dzieci nauczą się podstawowych elementów tańca ulicznego oraz postaw fizycznych, które są niezbędne w rozwoju każdego dziecka. W szczególności wyćwiczą koordynacje, równowagę, zwinność, szybkość, gibkość i płynność ruchu. Dodatkowo nauczą się samodzielności, twórczości i kreatywności. Dzieci nau... (więcej)
Mini Gry Sportowe
(www.mini-sport.pl) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia sportowe "Mini Gry Sportowe" przeznaczone są dla dzieci w wieku 4 - 9 lat. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W profesjonalny sposób przekazują tajniki nauki koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Zajęcia odbywają się na terenie SP80 w Gdańsku ... (więcej)
Szkoła Pamięci SPW Gdańsk - Gdańsk - zajęcia dla dzieci NAUCZYSZ SIĘ UCZYĆ Pamięć Twojego dziecka jest lepsza niż sądzisz ! Zapraszamy na zajęcia dzieci i młodzież ! Posiadamy akredytację kuratorium oświaty i wychowania. System edukacji sporo wymaga od uczniów już na samym początku ich drogi. Dzieci w szkole od najmłodszych lat bombardowane są ogromną ilością informacji i materiału do zap... (więcej)
DRAMA CLASS - WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI W JĘZYKU ANGIELSKIM - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie poznawania języka angielskiego w krainie teatru i dramy. W trakcie warsztatów „Drama Class” dzieci będą miały niezwykłą okazję do przygotowania od postaw spektaklu, w tym scenografii, choreografii, kostiumów i zaproszeń, ćwicząc jednocześn... (więcej)
Warsztaty Inteligencji Emocjonalnej w Akademii Dobrej Edukacji - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat wraz z rodzicami na WARSZTATY INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ. W trakcie zajęć rodzice dowiedzą się, jak wspierać i rozwijać inteligencję emocjonalną swoich dzieci. Dzieci będą miały okazję do poznania kolegów i koleżanek oraz nauczycieli tworzących Ak... (więcej)
Bystrzak Gdańsk Akademia Twórczego Rozwoju - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Akademia Twórczego Rozwoju dla dzieci i młodzieży oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Naszym najważniejszym zadaniem jest sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażo... (więcej)
Naucz mnie Mamo-  to warsztat poświęcony domowej edukacji malucha skierowany do Mam z dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat.
 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Naucz mnie Mamo to warsztat poświęcony domowej edukacji malucha skierowany do Mam z dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat. Na zajęciach przeplatać się będzie teoria z praktyką. W ramach teorii porozmawiamy o tym: 1.Jak wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach rozwoju? 2.Jak stworzyć w domu inspirujące środowisko? 3.Jak samemu tworzyć... (więcej)
[ 1 ] [ 2 ]