ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Nowoczesne wózki Baby Design - co warto o nich wiedzieć?

-
Nowoczesne wózki Baby Design - co warto o nich wiedzieć?
Dawno już minęły czasy, w których stawiano przede wszystkich na funkcjonalność rzeczy, pomijając absolutnie aspekty estetyczne. Obecnie tak samo istotnym dla konsumenta aspektem jest łatwość obsługi, praktyczność urządzenia, jak i jego niepowtarzalny wygląd, który będzie dodatkowo cieszył oko. Podobnie jest w branży dziecięcej gdzie producenci wózków prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach. Zdecydowanie na tle innych wybija się marka Baby Design oferująca nowoczesne i jednocześnie funkcjonalne wózki.

Nowoczesne spacerówka Baby Desing Coco


Wśród wielu modeli jakie wypuścił na rynek ten producent, dwa wybijają się szczególnie. Pierwszym z nich jest model z serii Baby Desing Coco. Jest to spacerówka przeznaczona dla dzieci o wadze do 15 kg. Przez zastosowanie między innymi żelowych, bezawaryjnych, amortyzowanych kół jest odpowiednia zarówno na spacery po mieście jak i w nieco trudniejsze tereny. Wózek Baby Design COCO został wyposażony w wygodne, rozkładane siedzisko, aż do pozycji leżącej. Dodatkowo, wyłożone jest miękką wkładką w nowoczesne kolorowe wzory co nie tylko zwiększa komfort dziecka podczas snu, ale także świetnie się prezentuje.

Materiały użyte do stworzenia wózka są wykonane z tkanin wodoodpornych, pokrytych filtrem UPF50+. Dodatkowo są łatwe do utrzymania w czystości. Aby wyprać tapicerkę, należy ją po prostu zdjąć i włożyć do pralki. Warto wspomnieć o nowoczesnym wzornictwie i luksusowym, eleganckim wykończeniu z ekoskóry. Sprawia to, że wózki spacerówki z tej serii nie tylko świetnie się prezentują, ale także wygodnie prowadzą. Kolejnym atutem jest prosty, intuicyjny system składania do kompaktowych rozmiarów za pomocą jednej ręki. Dzięki temu rozwiązaniu podróżowanie z dzieckiem staje się przyjemnością, a nie wyzwaniem.

Spacerówka Baby Design Wave na każdą okazję


Kolejnym wartym przyjrzenia się bliżej modelem marki Baby Design jest model Wave, który został stworzony dla dzieci do maksymalnej wagi 22 kg. Tutaj twórcy postawili na jeszcze większą uniwersalność, wygodę, funkcjonalność i design w jednym. Nie bez powodu mówi się o nim "wózek na każdą okazję". Koła jakie posiada spacerówka Baby Design Wave są żelowe, co oznacza, że są bezobsługowe i nie trzeba ich serwisować. Dodatkowo wszystkie cztery mają zamontowany system amortyzacji, co świetnie sprawdza się nawet na bardzo trudnym terenie. Przednie koła są skrętne, z możliwością ustawienia blokady do jazdy na wprost. Tylne są dużo większe i bieżnikowane, co zapewnia lepszą przyczepność do podłoża. Ta nowoczesna spacerówka prócz udogodnień, które są niezbędne podczas spacerów poza miastem, została wyposażona także w obszerny kosz na zakupy oraz niezbędne akcesoria jakich dziecko może potrzebować w każdej chwili.

Nowoczesna spacerówka Baby Design Wave, którą można obejrzeć tutaj, zbudowana jest na solidnym stelażu, który składa się do kompaktowych rozmiarów za pomocą jednej ręki. To sprawia, że staje się wygodny w podróży samochodem, a także nie zajmuje wiele miejsca w mieszkaniu. Niewątpliwie kolejną dużą zaletą tego modelu jest obszerna budka, wyposażona w opcję jej dodatkowego poszerzenia, co jeszcze lepiej ochroni dziecko od wiatru, śniegu, czy deszczu. Podobnie jak w modelu Coco 2021 materiały użyte do stworzenia wózka są wodoodporne, łatwe w utrzymaniu czystości oraz pokryte tkaniną z filtrem UPF50+. Kolejnym atutem jaki posiada ta nowoczesna spacerówka jest obszerne siedzisko, w którym oparcie rozkłada się aż do pozycji płaskiej, dzięki czemu zapewnia komfortowy sen dziecku.

Warto przyjrzeć się modelom nowoczesnych wózków z kolekcji Baby Design, ponieważ jak widać, marka stawia na nietuzinkowe rozwiązania, które w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem stają się poważnym konkurentem na polskim rynku wózków dziecięcych.

Nowoczesne wózki Baby Design - co warto o nich wiedzieć? - dodano: 2022-06-25

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.