ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Babymoon - nowy trend wśród przyszłych rodziców

-
Babymoon - nowy trend wśród przyszłych rodziców
Kiedy informacja o tym, że bocian zmierza w Waszą stronę staje się pewna i za kilka miesięcy świat zacznie się kręcić wokół pieluszek, niedospanych nocy, a hierarchia priorytetów ulegnie zmianom, warto pomyśleć, że to ostatni moment na spędzenie czasu tylko we dwoje.

Czas ten powinien obfitować w błogi relaks, wspólne romantyczne chwile, umacniać więzi pomiędzy przyszłymi rodzicami. W taki urlop warto zainwestować i wybrać bogatą ofertę w komfortowych warunkach.
Hotel Trzy Wyspy w Świnoujściu, jako pierwszy w Polsce, w ramach projektu Babymoon na Wyspach, stworzył pełną ofertę wczasów dla przyszłych rodziców.

Babymoon, czyli podróż rodziców spodziewających się dziecka, najczęściej przypadająca na drugi trymestr ciąży, kiedy to kobieta ma już mdłości za sobą, a jej stan pozwala jeszcze na spędzenie urlopu z dala od domu. Na wyspach, bo mocno związane są z miastem na wyspie Uznam – Świnoujściem, gdzie przez cały rok czeka na Was mnóstwo atrakcji, świeże i czyste powietrze oraz najpiękniejsza plaża polskiego wybrzeża.

Babymoon na Wyspach to niezapomniany odpoczynek we dwoje, połączony z zabiegami w SPA oraz przygotowaniem do roli Mamy i Taty. W trakcie takiego wypoczynku, przyszli rodzice, razem skorzystają ze specjalnie dla nich przygotowanych zabiegów SPA, zrelaksują się również w strefie basenowej z wyjątkowym tepidarium. Przyszła mama będzie mogła uczestniczyć w zajęciach Yogi i Pilatesu, tatusiom oferujemy trening na siłowni. Taki urlop to również okazja, aby porozmawiać z doświadczonymi specjalistami w trakcie spotkań edukacyjnych i warsztatów praktycznych w ramach Akademii Super Rodzica. Pokonać strach przed opieką nad maleństwem pomagają warsztaty praktyczne, na których można wykąpać fantom noworodka, przebrać go oraz poznać podstawy masażu malucha. Miło jest przywieźć pamiątkę z takiego urlopu….Uczestnicy wczasów Babymoon na Wyspach oprócz torby pełnej niespodzianek otrzymują również album ze zdjęciami z tzw. „Sesji Brzuszkowej”, która jest organizowana specjalnie dla przyszłych rodziców. Więcej informacji na www.babymoon.com.pl.

Projekt Babymoon na Wyspach to również:
  • wczasy dla rodzin z dziećmi,
  • pobyty połączone z rewitalizacją poporodową,
  • rehabilitacja niemowląt i małych dzieci,
  • szkoła rodzenia
  • oraz blog „pisany przez mamy dla mam”.
Babymoon - nowy trend wśród przyszłych rodziców - dodano: 2016-04-11

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.