Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci Łódź

Zajęcia Łódź

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci - Łódź. W poniższej tabeli znajdziesz zajęcia oferowane przez organizatorów z tej miejscowości. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij w nazwę wybranych zajęć

Zajęcia dla dzieci - Łódź - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
[ 1 ] [ 2 ]
 
Małe Nutki  Łódź
Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku 1,5 - 3 lat, na których dzieci muzykują wspólnie z mamą, tatą, babcią lub dziadkiem. Wczesne rozwijanie dziecięcej muzykalności : - pobudza rozwój inteligencji - rozwija twórczość i pomysłowość - ułatwia komunikację dziecka - rozwija samodzielność Zajęcia odbywają się jeden raz w tygodniu, czas trwa... (więcej)
Żółty Wehikuł Czasu - Dinozaury - Łódź - zajęcia dla dzieci
yellow2  Łódź
Yellow 2 zaprasza na przygodę z żółtym wehikułem czasu, który będzie przenosił Małych Podróżników do fascynujących miejsc i odległych epok. Podczas pierwszej podróży przeniesiemy się 200 milionów lat wstecz aby poznać Tyranozaura i jego kolegów. Wehikuł wyrusza 21 października (sobota) o godzinie 12.30. Na spotkania zapraszamy wszystkie dzieci w... (więcej)
Warsztaty świąteczne w Se-ma-for Muzeum Animacji - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Powoli nadchodzą święta. Zaczyna się zakupowo-prezentowy szał. Co jednak, jeśli ktoś nie lubi gonitwy między półkami albo nie ma za bardzo pomysłu na to, czym obdarować bliską osobę? Se-ma-for Muzeum Animacji zaprasza na grudniowe warsztaty plastyczno-filmowe. W miłej i spokojnej atmosferze, przy kubku gorącej herbaty, będzie można z prostych ma... (więcej)
Wakacyjna przygoda 13.08 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Wszystkich odważnych i ciekawych wielkiego świata zapraszamy do Semafora! Wakacje to nie tylko czas wolny od szkoły i zabawy na podwórku, ale to także wielkie podróże, zwiedzanie ciekawych zakątków świata i przede wszystkich niezapomniane przygody! Już teraz możecie zapisać się na nasze warsztaty filmowe, podczas których nakręcisz swój własny film ... (więcej)
Zawody strzeleckie 13.08 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Uczestnicy wcielą się w konstruktorów i stworzą kuszę klocek po klocku. Kolejnym etapem będzie programowanie powstałych konstrukcji i udział w konkursie strzeleckim. CEL DYDAKTYCZNY: Klub małego konstruktora to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją, a w prz... (więcej)
 
Se-ma-for  Łódź
TWÓRCZE ZAJĘCIA DLA MAŁYCH DZIECI KOLOROWE, POBUDZAJĄCE FANTAZJĘ, UWALNIAJĄCE WEWNĘTRZNĄ EKSPRESJĘ TWÓRCZĄ DZIECKA! - swobodna ekspresja - eksperymentowanie z różnymi plastycznymi technikami - praca na dużych formatach - malowanie palcami, stopami - nietypowe materiały Zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik i materiałów, rozwiną kr... (więcej)
Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!!
 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Football Kids  Łódź
Zapraszamy chłopców i dziewczynki od 2 do 6 lat na pierwsze bezpłatne zajęcia z piłki nożnej !!! Szkółka piłkarska Football Kids zaprasza na treningi piłki nożnej dla dzieci w wieku 2-6 lat. Treningi odbywają się w Łodzi: BAŁUTY ul. Rojna 33 (Liceum LOKOS) Grupa 2-3 latków: Środa godz 17:00 Grupa 4-5 latków: Środa godz 18:00 Grupa 6-l... (więcej)
\ Fundacja Instytut Spraw Rodziny zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dzieci klas 1-3 „5tek pełen emocji – jak je okiełznać?” Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata? Lubi odkrywać i poznawać nieznane? Jeśli tak, zabierz je w niezwykłą podróż do świata dziecięcych emocji. Warsztaty które prowadzimy – to przede wszyst... (więcej)
Rodzinne Warsztaty Twórcze \
MOMAKIN  Łódź
Zajęcia "Jak skonstruować świat?" to rodzinne warsztaty twórcze rozwijające sprawność manualną i wyobraźnię przestrzenną, uczące cierpliwości, samodzielnego i logicznego myślenia. Podczas zajęć: • po pierwsze: obejrzymy krótki film animowany • po drugie: skonstruujemy własne klocki – z masy plastycznej, patyczków, pla... (więcej)
BYĆ MAMĄ - warsztaty dla mam z małymi dziećmi (do 1 roku) - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty przeznaczone są dla mam najmłodszych dzieci (do ukończenia przez nie 1 roku życia). Warsztaty są przede wszystkim okazją do spotkania innych kobiet z małymi dziećmi, znajdujących się w tej samej sytuacji. Na spotkaniach poruszane są tematy związane ze zmianą dla rodziny, jaką jest pojawienie się dziecka, jak również różne kwestie dot... (więcej)
TUSz- Trenig Umiejętności Szkolnych - Łódź - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest wypracowanie u dzieci gotowości do realizacji zadań szkolnych: umiejętności pracy z podręcznikiem oraz tablicą szkolną, rozumienia poleceń szkolnych, zgłaszania się do odpowiedzi, wykonywania poleceń kierowanych do całej grupy, udzielania odpowiedzi ustnej przy tablicy, skupiania uwagi na karcie pracy, umiejętności – proszeni... (więcej)
Baby Boom Bum - warsztaty dla dzieci w wieku 0-3 lat. - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat są przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona. W przyjaznej i kameralnej atmosferze, w obecności rodziców nawet najmłodsze dziecko poczuje się na tyle swobodnie, by wraz z prowadzącymi „popróbować się” dźwiękowo. Na... (więcej)
Tańczące Brzdące - Łódź - zajęcia dla dzieci Taniec to niezwykle ciekawa forma aktywności fizycznej i emocjonalnej dla Dzieci. Nasze zajęcia są specjalnie skonstruowane, aby uwrażliwić maluszki na taniec, poprzez zabawy muzyczno-rytmiczne. W zajęciach współuczestniczą rodzice, więc dajemy też możliwość wspólnej super zabawy. W tej formie potrzeba zabawy i przyjemności każdego Dziecka jest ... (więcej)
Kreatywna Brzdące - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia językowo-artystyczne podczas których rozbudzamy dziecięcą kreatywność m.in. tworząc recyklingowe zabawki, robiąc coś z niczego dając najmłodszym dużo radości z samodzielnie zrobionej zabawki. Kupne zabawki często szybko się nudzą i stoją w kącie zbierając kurz, warto więc dać dziecku szansę aby samo stworzyło własną zabawkę, którą jak się ... (więcej)
  Podczas tego warsztatu dzieci poznają technikę animacji wycinankowej. Przy pomocy kolorowych papierów, wycinanek z gazet stworzą animację w technice poklatkowej. W praktyce pobawią się wycinanką, by stworzyć własny kolorowy świat. Efektem zabawy będzie krótki film animowany. Zajęcia odbywają się dla grup do 20 osób... (więcej)
  Podczas warsztatów uczestnicy zamienią się na chwilę w scenografów i wspólnymi siłami będą tworzyć dekoracje do wymyślonego przez siebie filmu. Za pomocą styropianu, papieru i bibuły powstanie wspaniała przestrzenna scenografia. Uczestnicy zadbają również o oświetlenie planu zdjęciowego i wykonają zdjęcia próbne z różnych ujęć.... (więcej)
MUZYCZNE CUDACZKI - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia polegają na kierowaniu i stymulowaniu rozwoju myślenia muzycznego poprzez muzyczną zabawę. Pomagają w stworzeniu muzycznego środowiska niezbędnego do jak najbardziej optymalnego rozwoju dziecka. Każde dziecko ma swój własny sposób porozumiewania się. Już od pierwszego dnia życia komunikuje swoje potrzeby i próbuje nawiązać kontak... (więcej)
TUPTUSIE - Łódź - zajęcia dla dzieci Wspieramy rozwój maluszka stymulując go do rozwoju poprzez sensoryczne zabawy. Podczas zajęć proponujemy zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne, które stymulują zmysły dziecka: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i równowagi. Rozwijają sprawność ruchową, manualną, koordynację ruchową. Wspierają rozwój mowy. Uczą współżycia w grupie rówieśniczej, ko... (więcej)
  Trening capoeiry dla dzieci i rodziców... (więcej)
  Treningi capoeiry dla dzieci... (więcej)
  Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami capoeiry dla dzieci w wieku 4-6 lat.... (więcej)
Dzień Babci i Dziadka w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Wszyscy wiemy, że Babcia robi najlepsze ciasta i nikt tak jak Dziadek nie opowiada bajek. Już niedługo ich święto. Najbliższy weekend to doskonała okazja dla najmłodszych, by przygotować dla dziadków miłą niespodziankę. Jaki prezent ucieszy najbardziej? Wykonany samodzielnie i z całego serca przez wnuka. Dlatego podczas warsztatów - 19 i 20 styczni... (więcej)
Warsztaty w Muzeum Animacji Se-ma-for dla gości indywidualnych-Luty! - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Warsztaty dla gości indywidualnych – LUTY 2013 Se-ma-for Muzeum Animacji oferuje szeroki wachlarz ciekawych zajęć weekendowych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia zaplanowane są tak, by w przystępny sposób przybliżyć gościom proces tworzenia filmu animowanego, rozwijając przy tym artystyczne talenty, a nawet pozwalając stworzyć własną animację. ... (więcej)
Animacje świąteczne w JUPI PARK - Łódź - zajęcia dla dzieci Święta tuż, tuż !!! W JUPI PARKU trwają wielkie przygotowania! Wszystkich serdecznie zapraszamy na Świąteczne Animacje z Jupikowymi Elfinkami, które odbędą się w dniach 6-9, 14-16, 21-23 grudnia w godzinach 12-19. Podczas animacji każdy będzie mógł: • stworzyć własną kartkę świąteczną ; • wykonać własnoręcznie ozdoby c... (więcej)
Mali artyści stworzą świąteczne prezenty w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Jaki prezent sprawi największą radość rodzicom czy dziadkom? Oczywiście ten zrobiony przez dziecko samodzielnie. Dlatego IKEA Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnego tworzenia świątecznych prezentów. W sobotę mali artyści dowiedzą się jak zrobić tekstylną biżuterię dla swoich mam, a w niedzielę smakowite prezenty dla całej rodziny. Mali projekta... (więcej)
Andrzejkowe wróżby w JUPI PARK - Łódź - zajęcia dla dzieci Andrzejkowe wróżby w JUPI PARKU!!! W piątek 30.11.2012, w godz. 16.00- 20.00 w magicznym JUPI PARKU poznacie swoją przyszłość! Dużych i małych zapraszamy na Andrzejkowe wróżby w cenie biletu! Zapraszamy do Łodzi, Kędzierzyna Koźle, Świdnicy, Poznania, Katowic :)... (więcej)
Choinka cała w piernikach - świąteczne warsztaty w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Jak napisać list do Świętego Mikołaja, aby przyniósł wymarzone prezenty? W jaki sposób wykonać biżuterię z tekstyliów dla mamy i jak własnoręcznie zrobić piernikowe smakołyki, aby udekorować nimi choinkę? Odpowiedzi na te i inne pytania najmłodsi znajdą w trakcie cyklu świątecznych weekendowych warsztatów w IKEA Łódź. Bezpłatne warsztaty odbędą s... (więcej)
GIMNASTYKA KOREKCYJNA Z JUPI PARKIEM - Łódź - zajęcia dla dzieci GIMNASTYKA KOREKCYJNA Z JUPI PARKIEM JUPI PARK dla wszystkich przedszkolaków przygotował zajęcia gimnastyki korekcyjnej, łączące zabawę z ćwiczeniami kształtującymi prawidłową postawę. PRZEZ CAŁY ROK! Wszystkie chętne dzieci zapraszamy serdecznie w każdą sobotę września na godzinę 11.00 do sali zabaw JUPI PARK w Łodzi. Za... (więcej)
Finał… i początek tekstylnej rewolucji 

 - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
W sobotę, 22 września IKEA Łódź zaprasza na wielki finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Między godziną 12.00 a 19.00 będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach, rozwiązać tekstylne zagadki, które przygotują studenci łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz zmierzyć się w rodzinnych rozgrywkach na najszybsze ścielanie łóżek. - To będzie niezwykle kr... (więcej)
Od nitki do kłębka – finał Festiwalu Dobrego Wystroju w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Przez ostatnie tygodnie wycinaniu, szyciu i dekorowaniu w IKEA Łódź nie było końca. Na warsztatach spotykali się miłośnicy tkanin i osoby, które po raz pierwszy zasiadły przy maszynie do szycia. W sobotę finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Tekstylne święto zakończą atrakcje dla całej rodziny. Przytulnie dla najmłodszych Jeszcze przed sobotnim f... (więcej)
Poduchy rodzinne odmienią mieszkanie i nastrój. - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Już w sobotę, 15 września, każdy, kto kupi poduszkę w IKEA, za pomocą tekstylnych dodatków będzie mógł stworzyć z niej nietypowy portret bliskiej osoby. Warsztaty „Poduchy rodzinne” rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 19.00.... (więcej)
IKEA wesprze dziecięce pasje - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Poznaliśmy już wyniki pierwszej, ogólnopolskiej akcji stypendialnej „Na rodzinę można liczyć”, organizowanej przez IKEA FAMILY i Fundację Świętego Mikołaja. W ramach akcji, w samej Łodzi udało się zebrać 14,707 tys. zł. W sumie IKEA na wspieranie dziecięcych pasji przekaże 293 539 zł. Akcja „Na rodzinę można liczyć” trw... (więcej)
MY BABY BUM BUM- zajęcia rytmiczno-muzyczne dla maluchów - Łódź - zajęcia dla dzieci My Baby bum bum to zabawy rytmiczno-muzyczne skierowane do dzieci w wieku 6-12, 12-24 i 24-36 miesięcy wraz z opiekunem. Spotkanie z muzyką odbywa się 1 raz w tygodniu i trwa 45 minut. Jaki wyglądają zajęcia? My Baby bum bum to zajęcia, na których dzieci poznają różne piosenki, sposoby poruszania się w rytm muzyki, grają na prostych ins... (więcej)
SOBOTNIE BAJANIA-wstęp wolny! - Łódź - zajęcia dla dzieci W każdą sobotę zapraszamy na spotkanie z bajką. To nie tylko zwykłe czytanie! Ciekawe przygody bohaterów są jedynie inspiracją do twórczych zabaw plastycznych, poprzez które dzieci mogą wyrazić swoje emocje związane z usłyszaną opowieścią. Aktualnie czytamy serię "Basia" Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak Świetna współczesna literatura... (więcej)
KIDS\' KITCHEN -dziecięce kucharzenie - Łódź - zajęcia dla dzieci Kids’ Kitchen to nasze najsmaczniejsze zajęcia. Jedyne takie, na których dzieci zjadają owoce swoich prac artystycznych! Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od lat 3, odbywają się w każdą sobotę i trwają 60min. Jaki wyglądają te pyszne zajęcia? Dobrze wiemy, że dzieci uwielbiają gotować, piec, babrać się w surowym cieście, a potem o... (więcej)
IKEA Łódź wspiera pasje dzieciaków - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Każde dziecko ma marzenia i pasje – niestety nie każde może je realizować. Pomocną dłoń wyciąga IKEA, organizując akcję stypendialną w ramach Funduszu IKEA FAMILY dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Wsparcie mogą otrzymać także dzieci z województwa łódzkiego. „Na rodzinę można liczyć” to program organizowany przez IKEA oraz ... (więcej)
Zagłosuj na małych bohaterów 
Przed nami II etap konkursu IKEA Łódź
 - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Przez ostatni tydzień w IKEA Łódź odbyło się pięć wyjątkowych sesji zdjęciowych, podczas których spełniły się setki dziecięcych marzeń o staniu się dzielnym rycerzem, piękną księżniczką, wyjątkową czarodziejką, walecznym Wikingiem i kowbojem z Dzikiego Zachodu. W drugim etapie konkursu wszyscy fani IKEA Łódź mogą głosować na swoich faworytów w serw... (więcej)
  Podczas weekendu odbędzie się 6 godzin warsztatów: SOBOTA 3 godziny i NIEDZIELA 3 godziny. Zapraszamy dzieci na weekendowe warsztaty robotyczne w Cotton Mill. Podczas zajęć uczestnicy poznają tajniki budowania i programowania robotów z klocków Lego Mindstorms. WEEKEND Z ROBOTYKĄ: Termin: 24 – 25 MARCA 2012r. Godziny warsztatów (SOBOT... (więcej)
[ 1 ] [ 2 ]