Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci Kraków

Zajęcia Kraków

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci - Kraków. W poniższej tabeli znajdziesz zajęcia oferowane przez organizatorów z tej miejscowości. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij w nazwę wybranych zajęć

Zajęcia dla dzieci - Kraków - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]

Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza do „Pracowni Św. Mikołaja”!
 - Kraków - zajęcia dla dzieci W sobotę, 8 grudnia Centrum Handlowe Czyżyny zaprasza swoich klientów i ich pociechy do udziału w świątecznej edycji warsztatów kreatywnych – tym razem tematem przewodnim spotkania będzie tworzenie ozdób choinkowych. Gościem specjalnym wydarzenia będzie sam Święty Mikołaj. W godzinach od 10:00 do 15:00 w mikołajkowej strefie zlokalizowanej... (więcej)
Warsztaty edukacyjne \ Zapraszamy do Watykanu – najmniejszego państwa świata. Tu poznacie niesamowitą architekturę Stolicy Apostolskiej. Odwiedzicie także Watykańskie Muzea, które powstały ze zbiorów dzieł sztuki zgromadzonych przez poszczególnych papieży. Wraz z tłumem wiernych będziecie mieli okazję spotkać się z papieżem podczas cotygodniowej audiencji na Placu ... (więcej)
Warsztaty edukacyjne o Karolu Wojtyle \ Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak wyglądał świat małego Lolka i jego przyjaciół, co robili uczniowie w wolnym czasie i jakie mieli obowiązki, przyjdzie koniecznie do Instytutu na nowe warsztaty edukacyjne. Poznacie sylwetkę Karola Wojtyły jako chłopca i młodzieńca, a także życie codzienne przedwojennych Wadowic i jego mieszkańców. Wymagane wcze... (więcej)
Chór Rodzinny w ramach Akademii Rodzinnej - Kraków - zajęcia dla dzieci Lubisz śpiewać? Marzysz o występie przed publicznością? Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie ogłasza nabór do Chóru Rodzinnego, który poprowadzi Magda Steczkowska! Zapraszamy całe rodziny, bez ograniczeń wiekowych! Karta zgłoszenia dostępna jest pod adresem: http://idmjp2.pl/index.php/pl/1521-chor-rodzinny-ogl... (więcej)
FLEXI JUNIOR taniec dla dzieci bezpłatne zajęcia - Kraków - zajęcia dla dzieci
KIDDING.PLAY   Kraków
22 maja o godzinie 16.30 KIDDING.PLAY zaprasza na bezpłatne zajęcia FLEXI JUNIOR. Zapraszamy na sporą dawkę endorfin i pozytywnego zmęczenia! Zaczynamy 22 maja i tańczymy przez całe wakacje! :) Dołącz do naszego teamu :) Ilość miejsc ograniczona! Dzieci kochają ruch, a taniec i energia z niego płynąca niewątpliwie przyczynią się do ich rozw... (więcej)
Małe sprężynki - ruch i taniec dla maluchów - Kraków - zajęcia dla dzieci
KIDDING.PLAY   Kraków
Wszystkie 3-letnie i 4-letnie sprężynki zapraszamy na poświąteczne brykanie :) 19.04.17 o godz. 14.45 - 15.45 Będziemy się świetnie bawić i tańczyć na wszystkie możliwe sposoby: sami, w parach, w grupie, a nawet uczyć się choreografii! Dołączycie? Zajęcia taneczne wykorzystują naturalną potrzebę ruchu i zabawy, dają dziecku naturalną satysfa... (więcej)
Projekt Wspólna Sobota: Łapacze snów - Kraków - zajęcia dla dzieci Kreatywne warsztaty w Klubie Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) 25.03. w godz. 11:30 – 13:30. Rodzice i dzieci wspólnie wykonają „łapacze snów”, kolorowe ozdoby z piórami, paciorkami i innymi elementami, inspirowane tradycyjnymi amuletami północnoamerykańskich Indian. Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia.... (więcej)
Spotkanie ze specjalistą: spotkanie z teatrem - Kraków - zajęcia dla dzieci Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) 24.03. w godz. 10:00 – 12:00 na zajęciach w Klubie 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Dywizjonu 303 nr 1) będzie można dowiedzieć się jak można łatwo i szybko zrobić pacynkę. Jakie przedmioty codziennego użytku można wykorzystać w „domowym teatrze”. Zajęcia... (więcej)
Projekt Wspólna Sobota: Budujemy Nową Hutę - Kraków - zajęcia dla dzieci Klub Jędruś Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Centrum A 6a) zaprasza rodziców i dzieci na warsztaty techniczno-plastyczne w dużym formacie połączone z rozmową o budżecie obywatelskim, które odbędą się 18.03. w godz. 11:30 – 13:30. Uczestnicy spotkania w Klubie najpierw wspólnie stworzą mapę 3D Nowej Huty, a następnie wypełnią ją pomysłami... (więcej)
Warsztaty plastyczne dla dzieci „W świecie dinozaurów” - Kraków - zajęcia dla dzieci Czy wiecie, że w lutym obchodzimy Dzień Dinozaura? To świetna okazja, żeby dowiedzieć się, jak wyglądały, czym się żywiły i dlaczego wyginęły te prehistoryczne stwory. A jeszcze lepsza do tego, żeby namalować je na szkle! 25 lutego będziecie mieć taką możliwość podczas warsztatów w Centrum Szkła i Ceramiki Lipowa 3. Tym razem uatrakcyjnimy nasze sz... (więcej)
\ 29 października 2016 (sobota) zapraszamy na kolejne warsztaty w Centrum Szkła i Ceramiki! Tym razem będzie kolorowo-owocowo:) Dowiecie się, czym jest martwa natura i jak stworzyć swoją własną, owocową kompozycję malarską, a panowie hutnicy wyczarują specjalnie dla Was szklane jabłka i gruszki. Może trafić się też jakaś dynia ;) godz. 10.00 ̵... (więcej)
PORANKI BEZ MAMY - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Kochane mamy potrzebujecie chwili dla siebie? Chcecie iść do fryzjera, spokojnie zrobić zakupy, poleżeć i poczytać ciekawą książkę? TO MOŻLIWE ! Zapraszamy do skorzystania z porannych zajęć przedszkolno – żłobkowych i pozostawienia pociech pod naszą opieką. Poranki dają szansę Twojemu maluchowi by postawić pierwsze samodzielne kroki w grupi... (więcej)
TEEDY EDDIE - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Teddy Eddie to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Przyjazny dzieciom zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym gwarantuje rozwój i płynne przejście na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania elastyczny i bogaty R... (więcej)
TEATRZYK MŁODEGO AKTORA „BAJKA” - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Zabawa w teatr, czy teatr „na poważnie”? Od najmłodszych lat dzieci lubią się bawić udając, że są kimś innym, wcielając się w znane im lub wymyślone postacie. Właśnie taka zabawa będzie punktem wyjścia naszych zajęć – dzieci będą mogły wcielić się w bohaterów najpiękniejszych bajek, wziąć udział w grach i zabawach inspirowanych f... (więcej)
KREATYWNY PRZEDSZKOLAK - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Zajęcia plastyczne kierowane do dzieci od 4 roku życia, podczas których dzieci będą miały okazję rozwinąć swoją kreatywność i zdolności manualne. Nauczymy się jak robić obrazki i dekoracje z liści, kwiatów i innych znalezionych na dworze skarbów. Pobawimy się w recykling i zobaczymy jakie ciekawe rzeczy można zrobić na przykład z pustych opakowań ... (więcej)
BALET - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Balet dla dzieci – zajęcia rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają u najmłodszych poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się. Dzieci poznają podstawowe elementy tańca i baletu poprzez za... (więcej)
ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Wprowadź swoje dziecko w niesamowity świat tańca, fantazji i zabawy! Podczas tych zajęć odkrywamy z dziećmi naturalne zdolności ruchowe. Program oparty jest na elementach tańca nowoczesnego hip hop, mini disco, itp.. Nie zabraknie ćwiczeń rytmicznych z elementami aerobiku. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Se... (więcej)
WESOŁE WYGIBASKI - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
To zajęcia kierowane do dzieci w wieku 2-3 lata wraz z opiekunem. Spotkania mają na celu przygotowanie dziecka do późniejszej łagodnej adaptacji w przedszkolu. W czasie zajęć dzieci tańczą, gimnastykują się oraz wykonują proste prace plastyczne. Dzieci uczą się sprzątania po wspólnej zabawie oraz pierwszych kontaktów z innymi dziećmi. Nie zabrakni... (więcej)
TUPTUSIE - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Kierowane są do dzieciaczków w wieku 1-2 lata wraz z opiekunem. To zajęcia, podczas których dzieci będą stawiać pierwsze kroki nie tylko w świecie muzyki. Dlatego właśnie odbiór muzyki ściśle połączony będzie z ruchem! Ponadto dzieci z rodzicami będą mieć okazję do wspólnego muzykowania, grając na prostych instrumentach. Nie zabraknie wspólnych za... (więcej)
Zajęcia edukacyjne dla dzieci - „Od kropli do kubeczka, czyli fascynująca podróż szkła” - Kraków - zajęcia dla dzieci Czy wiesz, z czego powstaje szkło? Czy myślisz, że można ciąć je nożyczkami? Czy chcesz poczuć żar szklarskiego pieca i samemu spróbować swoich sił w zawodzie hutnika? Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców na kolejną edycję warsztatów szklarskich: „Od kropli do kubeczka”, które odbędą się w Centrum Szkła i Ceramiki przy ul. Lipowej... (więcej)
Kurs fotografii dziecięcej / Polska - Kraków - zajęcia dla dzieci Jesteś Mamą? Być może nigdy nie spodziewałaś się, że fotografia dziecięca może stać się Twoją pasją. Dołącz do Mam, które uczą się fotografować swoich bliskich i spełniają się każdego dnia. Rozpocznij naukę na kursie "Wprowadzenie do fotografii dla Mam". To kurs, który wprowadzi Cię w wyjątkowy świat fotografii dziecięcej i otworzy przed Tobą ... (więcej)
Od kropli do kubeczka, czyli fascynująca podróż szkła - Kraków - zajęcia dla dzieci Czy wiesz, z czego powstaje szkło? Czy myślisz, że można ciąć je nożyczkami? Czy chcesz poczuć żar szklarskiego pieca i samemu spróbować swoich sił w zawodzie hutnika? Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców na warsztaty szklarskie: „Od kropli do kubeczka”, które odbędą się w Centrum Szkła i Ceramiki przy ul. Lipowej 3 na krakowskim ... (więcej)
WAKACYJNE ZABAWY Z MISAMI DŹWIĘKOWYMI I GONGIEM W GROCIE SOLNEJ W KRAKOWIE - Kraków - zajęcia dla dzieci Zastanawiasz się jakie ciekawe wydarzenia zapewnić dzieciom podczas wakacji? Szukasz czegoś niezwykłego, muzycznego i rozwijającego? Przyjdź do groty solnej, gdzie Twoi podopieczni przeniosą się w niezwykły świat muzyki dalekiego wschodu. Dźwięki oraz wibracje mis i gongów, połączone ze zdrowotnymi właściwościami groty solnej, to podwójna dawka... (więcej)
Drugie warsztaty rysowania filozofii chińskiej dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5,5 – 8 lat w najbliższą sobotę 12 marca o godz. 12:00 na drugie zajęcia z nowego cyklu „Warsztaty rysowania filozofii chińskiej”. W tym miesiącu głównym teatrem warsztatów będzie użyteczność. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję dowiedzieć się min.: ̶... (więcej)
Pestkowe Zabawy - Kraków - zajęcia dla dzieci Pestkowe Zabawy to czas dziecięcych eksperymentów i doświadczania świata. Czas wspólnej zabawy i nawiązywania pierwszych relacji z innymi dziećmi. Co robimy w czasie zajęć? Turlamy się po dywanie, „kąpiemy” się w kasztanach, budujemy lub burzymy wieże z klocków sięgających prawie do sufitu, wkładamy ręce do galaretki lub kisielu, ... (więcej)
KOLOROWY ŚWIAT - Kurs dla dzieci 3-letnich - Kraków - zajęcia dla dzieci Piękna podróż w zaczarowane miejsca i spotkania z bohaterami bajek ułatwiające dzieciom przechodzenie przez kolejne progi rozwojowe i pozwalające nabyć nowe umiejętności oraz doskonalić kontakty z rówieśnikami. Dzieci rozwijają wiedzę o otaczającym świecie, rozwiązują zagadki i dowiadują się: - Kto mieszka w tęczy i w wulkanie? - Czy smoki są mił... (więcej)
Matematyka dla dzieci - pozaszkolne warsztaty w Eureka - Kraków - zajęcia dla dzieci Jesteśmy placówką edukacyjna zajmującą się kształceniem dzieci w wieku 4-12 lat w zakresie matematyki i logiki wg programu i na licencji Early Math. Uczymy dzieci matematyki, wyobraźni przestrzennej i logicznego myślenia poprzez zabawę, na wesoło, w sposób przystępny, potrafiąc zainteresować Waszego malucha. Przedstawiamy dzieciom zagadnienia z... (więcej)
Matematyka MathRiders - Kraków - zajęcia dla dzieci MathRiders to program nauczania matematyki opracowany przez międzynarodową grupę edukacyjna Helen Doron. Poprzez urozmaicone ćwiczenia twórcze, zajęcia w małych grupach , swobodną atmosferę dzieci odkrywają fascynujący świat matematyki i rozwijają umiejętności przydatne do nauki przedmiotów ścisłych. Proponowane zajęcia adresowane są do dzieci od ... (więcej)
Matematyczne zajęcia wakacyjne dla Przedszkolaków i Uczniów szkoły podstawowej - Kraków - zajęcia dla dzieci Drodzy Rodzice! Jeden tydzień z matematyką może znacząco wpłynąć na stosunek Państwa dzieci do nauki tego przedmiotu w szkole. Nasze zajęcia prowadzone są w formie luźnej zabawy, dzieci mogą wybierać, czym w danym momencie chcą się zajmować, przez cały czas pobytu w szkole znajdują się pod opieką wykwalifikowanej kadry. Dla każdej grupy wiekow... (więcej)
Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w środę 11 lutego w godzinach 16.00 - 18.30 na Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci. Wszystkie dzieci będą miały szansę nauczyć się jeść pałeczkami czy też napisać kilka chińskich znaków. Będzie malowanie twarzy zgodnie z chińskim... (więcej)
Akademia dużego i małego skrzypka - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia indywidualne odbywają się raz w tygodniu po pół godziny.... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 -14:00 bawimy się ucząc, kształtując wyobraźnię i rozwijając twórcze możliwości dzieci. zapraszamy na: muzykę, plastykę, zabawy ruchowe, dydaktyczne i ogólnorozwojowe. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży Kraków ul. Dietla 53 Tel. 12-430-65-... (więcej)
Małe Smoki - sztuki walki - Kraków - zajęcia dla dzieci Przedstawiamy rewelacyjny program treningowy taekwon-do Małe Smoki. Jest to nowatorski, unikalny i kompleksowy system skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Sztuki walki w ramach programu Małe Smoki to nie tylko umiejętność kopania, uderzania i obrony, ale także rozwój fizyczny, emocjonalny, społeczny i intelektualny. Program treningowy Ma... (więcej)
Twórcze poranki - przedprzedszkole - Kraków - zajęcia dla dzieci Twórcze Poranki to propozycja dla samodzielnych dwulatków i nieco starszych dzieci. To trzygodzinne zajęcia, dwa razy w tygodniu przygotowujące dziecko do przygody z przedszkolem. To także świetna alternatywa dla wszystkich dzieci, które nie dostały się do przedszkola. Grupa jest kameralna, a program nauki i zabawy zawiera także zabawy muzyczne (np... (więcej)
Twórcze Brykanie - Kraków - zajęcia dla dzieci To zajęcia ruchowe oparte na metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Dla kogo? To zajęcia dla dzieci od 1 roku życia oraz ich opiekunów. Co robimy na zajęciach? Do prawidłowego rozwoju, już od najmłodszych lat dzieci potrzebują ruchu i kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego stworzyliśmy zajęcia, na których dzieci bawią się z op... (więcej)
  Dla kogo? Dla dzieci od 3 do 5 lat, które potrafią na zajęciach pozostać samodzielnie Co robimy na zajęciach? Na zajęciach śpiewamy, tańczymy, wystukujemy rytmy, gramy na prostych instrumentach (często własnej roboty), skaczemy, turlamy się, chodzimy po drabinkach i…ćwiczymy wyobraźnię. Dzieci są ciekawe świata i lubią być mile zaska... (więcej)
TWÓRCZE ZABAWY - Kraków - zajęcia dla dzieci Twórcze Zabawy dla dzieci od 1 do 4 roku życia (w dwóch wiekowych grupach, pod opieką rodzica lub innej dorosłej osoby), czyli zajęcia wszechstronnie stymulujące rozwój dzieci. Każdy tydzień to inny temat, nowe pomysły. Na tych zajęciach bawimy się, a poprzez zabawę uczymy, każda aktywność jest starannie przez nas przygotowywana, tak aby zarówno d... (więcej)
  LATO W MIEŚCIE 2013 zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat na wakacyjne zabawy z językiem francuskim i angielskim. Zajęcia rozpoczynają się 15 lipca Od poniedziałku do piątku w godzinach 12-14.30 koszt 50 złotych za tydzień. ... (więcej)
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ]