Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci Lublin

Zajęcia Lublin

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci - Lublin. W poniższej tabeli znajdziesz zajęcia oferowane przez organizatorów z tej miejscowości. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij w nazwę wybranych zajęć

Zajęcia dla dzieci - Lublin - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
[ 1 ]
Zajęcia popołudniowe dla przedszkolaków: Robotyka, Teatralne, Taneczne i Wokalne, Językowe - Lublin - zajęcia dla dzieci Klub prowadzi zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 2-5 lat. Robotyka, Teatralne, Taneczne i Wokalne, Językowe. Cena 35 złoty/miesiąc.... (więcej)
Kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży od 3 miesiąca życia do 18 roku życia. - Lublin - zajęcia dla dzieci Podaruj swojemu dziecku dodatkowy język ojczysty, stymulując jednocześnie lepszy rozwój jego motorycznych i mentalnych sprawności.... (więcej)
zajęcia ogólnorozwojowe i umuzykalniające - Lublin - zajęcia dla dzieci Zajęcia polegają głównie na ruchu przy muzyce klasycznej i tradycyjnych piosenkach dziecięcych. Opierają się na współpracy maluszka z rodzicem podczas zabawy dźwiękiem i rytmem. W zabawach pomagają nam zabawki muzyczne, instrumenty dziecięce lub inne kolorowe pomoce edukacyjne. Ćwiczenia są opracowane i dobrane tak, aby stymulować rozwój emocjonaln... (więcej)
  jest to blok zajęć edukacyjnych skierowany do dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Nasz "piątkowy pociąg" co tydzień zabiera dzieci do innej stacji - z odmiennymi ale zawsze ciekawymi zabawami rozwijającymi talenty, budzącymi zainteresowania, inspirującymi do podejmowania nowych działań. Dzieci poznają kontynenty, kraje, ich mieszkańców, kulturę, obycza... (więcej)
Zajęcia artystyczne (plastyczne) dla dzieci rok szkolny 2015/16 - Lublin - zajęcia dla dzieci Pracownia Plastyczna 22KM prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat. Zajęcia plastyczne są wspaniałą możliwością dla dzieci na twórczy rozwój oraz alternatywą dla spędzania czasu przed komputerem. Warsztaty skierowane są zarówno do dzieci uzdolnionych plastycznie jak i takich które z plastyką są "na bakier". Dzieci podczas z... (więcej)
AKCJA ADAPTACJA czyli 10 kroków ku samodzielności - Lublin - zajęcia dla dzieci Zajęcia prowadzone są przez psychologów z naszego Centrum. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 - 6 lat, które rozpoczynają naukę w klasach zerowych. Celem zajęć jest: • zmniejszenie poziomu lęku przed rozłąką z bliskimi, • usamodzielnienie dziecka, • poznanie i przyswojenie zasad panujących w grupie rówieśników, • ... (więcej)
[ 1 ]