Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci Szczecin

Zajęcia Szczecin

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci - Szczecin. W poniższej tabeli znajdziesz zajęcia oferowane przez organizatorów z tej miejscowości. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij w nazwę wybranych zajęć

Zajęcia dla dzieci - Szczecin - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
[ 1 ] [ 2 ]
Szkoła Muzyki na Warszewie PRYMKA - Szczecin - zajęcia dla dzieci Rytmika dla dzieci oraz nauka gry na instrumentach: pianino, skrzypce, gitara, flet poprzeczny, trąbka. www.prymka.pl... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci:
Dance Kids Mix 3-5lat
Dance Kids Mix 6-10lat
Zajęcia Taneczno-Akrobatyczne 6-12lat - Szczecin - zajęcia dla dzieci CZWARTEK 16:20 Dance Kids Mix 3-5 lat : To zabawy z tańcem i muzyką dla najmłodszych. Wasze pociechy będą uczyły się z nami najprostszych form tanecznych poprzez zabawę. Dance Kids Mix to specjalnie opracowany program będący połączeniem rytmiki, zabaw przy muzyce, prostych kroków tanecznych oraz ruchu rozwijającego, który doskonale wpłynie na ... (więcej)
Kurs Little Discovery - angielski z eksperymentami! - Szczecin - zajęcia dla dzieci Little Discovery-angielski dla dzieci z eksperymentami Zajęcia dla dzieci realizowane wspólnie z National Geographic Learning! Wspaniałe zajęcia, na których Wasze dziecko będzie uczyło się po angielsku o otaczającym nas świecie: nie zabraknie tematów takich jak: kosmos, zwierzęta świata, archeologia botanika - to wspaniała okazja aby nauczyć si... (więcej)
Le petit Francais - kurs języka francuskiego dla najmłodszych! - Szczecin - zajęcia dla dzieci Wyjątkowy kurs języka francuskiego - nauka najpiękniejszego języka świata połączona z zajęciami artystycznymi. Kursy w małych grupkach dla dzieci w wieku 6-10lat. Prowadzimy również indywidualne zajęcia języka francuskiego dla dzieci. Mały Francuz śpiewa francuskie piosenki oraz recytuje wesołe wierszyki i wyliczanki. Podczas lekcji języka fr... (więcej)
ZABAWY PERKUSYJNE - Szczecin - zajęcia dla dzieci W dniu 24.09.2016 pokazowe zajęcia i zapisy na "Zabawy perkusyjne"- warsztaty muzyczno- perkusyjno- ruchowe z dużą dozą zabawy, energii i uśmiechu. Poprzez twórczą i precyzyjną grę w zespole zajęcia wpływają na rozwój kreatywności i uważne słuchanie muzyki. ... (więcej)
Nauka Pływania od niemowląt (3 miesiąca) do 100+ lat! - Szczecin - zajęcia dla dzieci
Kids&Active  Szczecin
Nauka w Kids & Active Żadne zajęcia nie mają szans na powodzenie bez odpowiednio wyselekcjonowanej kadry instruktorskiej. To właśnie Ci ludzie odgrywają najistotniejszą rolę, to oni odpowiedzialni są bezpośrednio za bezpieczeństwo Państwa pociech. Samo wykształcenie i ukończone kursy (które bardzo często nie są przeprowadzane rzetelnie) to nie wsz... (więcej)
  Nauka języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.... (więcej)
kanGO! – Tenisowe Maluszki - Szczecin - zajęcia dla dzieci kanGO! - Tenisowe Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane tenisem ziemnym, rozwijające umiejętności dziecka poprzez sport i zabawę. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 roku życia do 5 lat i prowadzone są przy czynnym udziale rodzica. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, przy użyciu sprzętu specjalnie zapro... (więcej)
  W ofercie: 1. Zajęcia ogólnorozwojowe przedszkolaków - opierają się na programie złożonym z bloków zabaw dostosowanych do potrzeb i możliwości konkretnego dziecka, stymulujących jego wielostronny rozwój 2. Zajęcia przygotowujące do pierwszej klasy - ćwiczenia i zabawy ułatwiające osiągnięcie gotowości szkolnej przeznaczone dla dzieci, które w... (więcej)
Aktywny Maluszek- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci już od 6 miesiąca życia!

www.aktywnymaluszek.pl - Szczecin - zajęcia dla dzieci
Aktywny Maluszek  Szczecin
Zabawy rozwijające sprawność ruchową, emocjonalną,pobudzające wszystkie zmysły maluszka. Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych: -Fikające Maluszki (6m-12miesięcy) Zajęcia, na których nauczycie się, jak rozwijać sprawność ruchową i emocjonalną Waszego dziecka poprzez zabawę. Zawierają ćwiczenia motoryczne, muzykę, rytm i masażyki.... (więcej)
angielski i niemiecki dla dzieci w EXPERT-KIDS.PL - Szczecin - zajęcia dla dzieci
EXPERT-KIDS  Szczecin
Oferujemy naukę: •języka angielskiego oraz niemieckiego w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych •języka hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego w formie lekcji indywidualnych. UWAGA !!! W roku szkonym 2013/2014 zapraszamy również na: KURS J. FRANCUSKIEGO oraz J.HISZPAŃSKIEGO dla DZIECI 7-9 lat Naukę języka angielski... (więcej)
Kącik Małego Artysty - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 2-3 lat z rodzicami na zajęcia plastyczno-muzyczne. Kącik Małego Artysty to popołudnia pełne muzyki i twórczych zabaw plastycznych. Jest to doskonały sposób na kreatywne spędzenie czasu wolnego i wkroczenie w świat muzyki i plastyki. Znajdzie się również czas na swobodną zabawę i integrację. Kącik Mał... (więcej)
ARCHEOLAND - kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 11,12-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie przeżywają zaskakującą przygodę - zamieniają się w archeologów, którzy próbują odczytywać starożytne pismo, szukają śladów dawnych cywilizacji i poznają sekrety świata, który dawno przeminął. Dzięki temu rozwijają wyobraźnię, kreatywność, logiczne oraz twórcze myślenie. W czasie zajęć dzieci ćwiczą swoją pamięć i ko... (więcej)
PODRÓŻOLAND - kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 9,10-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie podróżują do różnych krajów, odwiedzają najdalsze zakątki świata, poznają ciekawe miejsca, kulturę, historię oraz obyczaje innych narodów. Poznają kulinarne przysmaki poszczególnych narodów, witają się ze sobą w języku kraju do którego właśnie przybyli, rozwiązują łamigłówki, poznają tajemnice interesujących miejsc,... (więcej)
PRZYRODOLAND - kurs dla dzieci 7,8-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie poznają faunę i florę naszej planety, odkrywają tajemnice świata natury, poznają ciekawe miejsca, przeprowadzają eksperymenty i wykonują doświadczenia, rozwiązują zagadki, a także zwiększają swoją wiedzę. Podróż dzieci odbywa się od pustyń, poprzez sawanny i stepy, wodospady i wilgotne lasy równikowe, aż do śnieżnyc... (więcej)
LEGENDOLAND kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 5,6-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie odbywają wędrówkę po dawnej Polsce, poznają najstarsze polskie legendy i podania, uczą się historii swojego kraju oraz historii regionu, poznają niezwykłe miejsca, postacie i ich losy. W czasie zajęć dzieci ćwiczą swoją pamięć, koncentrację i kreatywność dzięki wielozmysłowym technikom pamięciowym oraz mapom myśli. ... (więcej)
BAJKOLAND - kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 3,4-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie podczas zajęć odbywają bajkową podróż po zaczarowanych krainach, spotykają się z bohaterami najsłynniejszych bajek Disney'a, rozwijają wiedzę o otaczającym świecie, uczą się właściwego postępowania, odróżniania dobra od zła oraz empatii. Wspólnie z Myszką Miki odwiedzają czarodziejskie krainy, uczą się akceptacji i... (więcej)
Bezplatne zajecia pokazowe rytmiki - Szczecin - zajęcia dla dzieci Akademia Malucha Micado jak co roku zaprasza maluszki od 1, 5 roczku do 5 lat na bezplatne zajęcia pokazowe rytmiki. Zajęcia obywają sie w odpowiednio dobranych grupach wiekowych w naszych 2 oddziałach na prawobrzeżu i lewobrzezu Szczecina. Poniżej terminy : 20 sierpnia -oddzial na Witkiewicza 58 godz 16.00- dzieci od 1, 5 roczku do 2 lat ... (więcej)
Zajęcia Artystyczne w Szczecinie:
Muzyka, Teatr, Plastyka
Indywidualnie i w grupie! - Szczecin - zajęcia dla dzieci Nauka gry na pianinie, gitarze, flecie lub perkusji; nauka śpiewu solowego, zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nauka rysunku i malarstwa dla każdej grupy wiekowej, rysunek satyryczne, warsztaty cykliczne, organizacja urodzin, koncerty. U nas nie ma ograniczenia wieku... (więcej)
Rytmika dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat - Szczecin - zajęcia dla dzieci Akademia Malucha Micado to przede wszystkim zajęcia rytmiczno-muzyczne dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 45 minut. Dziecko nie tylko rozwija się pod względem muzycznym i ruchowym ale także poprzez pracę i zabawę w grupie w kolejnych etapach przygotowywane jest do pójścia do przedszkola. Zajęcia poka... (więcej)
SCRAPBOOKING DLA DZIECI - Szczecin - zajęcia dla dzieci "Ozdabiamy ulubione zdjęcia" 14.10.2010 (godz.17.00-18.30) Na warsztaty zapraszam dzieci powyżej 4 roku życia. Uczestnik może być młodszy, jeśli sprawnie obchodzi się z klejem i nożyczkami. Dla malucha będzie przygotowany zestaw bez ostrych zakończeń. Na warsztacie będziemy ozdabiać ulubione zdjęcia. Może być to zdjęcie z wakacji, zdjęcie pr... (więcej)
język angielski dla dzieci SMART KIDS
zajęcia plastyczne SZAŁ ART
zajęcia ogólnorozwojowe TWÓRCZA GIMNASTYKA
Bajkolandia z bajką na Ty
mini przedszkole 
Imprezy z klaunem
 - Szczecin - zajęcia dla dzieci Na naszych zajęciach do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Razem z nim cieszymy się jego sukcesem, obdarowujemy ciepłym słowem, a w razie niepowodzenia wspieramy je i motywujemy do dalszego działania. W każdym szczególe staramy się tworzyć optymalne warunki, sprzyjające wszechstronnemu rozwojowi dzieci oraz dające możliwość odkrywania świa... (więcej)
Re-kreacje - Szczecin - zajęcia dla dzieci Twórcze zabawy z recyklingiem. Podążając ścieżkami twórczej ekologii zawitamy do Krainy Mody. Zgodnie z duchem trashion stworzymy niezwykłą modę ze zwykłych materiałów. Koraliki z barwionej masy solnej, wstążki, skrawki tkanin z pomocą zręcznych rąk i rączek z pewnością zmienią się w pełne fantazji stroje i dodatki.... (więcej)
Opowieści z Papierowego Świata - Szczecin - zajęcia dla dzieci Warsztaty origami. Nazwa tej techniki pochodzi z języka japońskiego, w którym ori oznacza zginać, natomiast kami (gami) – papier. Sztuka składania z kartki papieru (bez jej przecinania, czy klejenia) kształtów geometrycznych, ozdobnych lub imitujących wytwory natury liczy sobie ponad 1000 lat! W tym okresie powstała niezliczona ilość wzorów: ... (więcej)
Remedium - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zajęcia z elementami arteterapii, ze szczególnym uwzględnieniem biblioterapii. Mają na celu wprowadzanie dzieci w świat wartości, rozwijanie inteligencji emocjonalnej oraz budowanie prawidłowych wzorców rozwiązywania problemów.... (więcej)
Co by tu zmalować? - Szczecin - zajęcia dla dzieci Malarstwo, rysunek, grafika. Zajęcia służą przede wszystkim swobodnej ekspresji dzieci w formie wizualnej, za pomocą różnorodnych technik i materiałów. Będziemy podejmować tematykę bliską dzieciom, ale również rozwijać wyobraźnię i myślenie abstrakcyjne wędrując po krainach Koloru, Kreski czy Faktury. Za inspirację do twórczej aktywności posłużą dz... (więcej)
Guzik z pętelką - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dla małych majsterkowiczów. Czasami wystarczy spuścić dziecko na chwilę z oczu i tragedia gotowa: ściana pomalowana w esy-floresy, w najładniejszej książce powycinane obrazki, a wyjściowa sukienka przycięta tu i ówdzie i na dodatek ozdobiona brokatem… Warsztaty dla małych majsterkowiczów służą lepszemu ukierunkowaniu niespożytych sił twórczyc... (więcej)
Teatrynka - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zajęcia teatralne i dramowe. Teatr jest miejscem szczególnie bogatej ekspresji człowieka. Aktor komunikuje się z widzem poprzez ruch, mimikę, gest, zajęcie określonego miejsca w przestrzeni – a także poprzez słowo, intonację, śpiew, krzyk, śmiech lub… milczenie. Ten bogaty repertuar środków przekazu dzieci wykorzystują instynktownie Ich... (więcej)
Maluchowanki - Szczecin - zajęcia dla dzieci TYLKO dla maluchów! NIE TYLKO malowanki! Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 2-3 lat. W małej grupie pod kierunkiem pedagoga najmłodsi będą mieli okazję uczestnictwa w różnych formach twórczej aktywności dostosowanych do ich możliwości i zainteresowań. Malowanie na dużych powierzchniach, modelowanie nietypowych mas plastycznych czy zajęcia m... (więcej)
Zajęcia dla dzieci 2-4 lat przygotowujące do przedszkola - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zapraszamy Maluszki na 3-godzinne zajęcia ogólnorozwojowe. Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do pobytu w prawdziwym przedszkolu, adaptacja w nowym otoczeniu oraz nauka bezstresowych rozstań z rodzicami. Jest to również oferta dla mam, które szukają doraźnej opieki nad dzieckiem. Umożliwiamy zarówno jednorazowy pobyt na zajęciach jak i pobyt cał... (więcej)
Bezpłatne zajęcia rytmiki - Szczecin - zajęcia dla dzieci Szkoła Muzyczna Casio zaprasza na bezpłatne zajęcia pokazowe z rytmiki, które odbędą się w niedzielę 29 stycznia. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.szkolamuzycznacasio.pl lub telefonicznie Zapraszamy... (więcej)
  Klub Młodego Naukowca utworzony został z myślą o dzieciach i młodzieży interesujących się przedmiotami ścisłymi, modelarstwem lub naukami przyrodniczymi. Organizacja urodzin dla dzieci Szczecin, Imprezy urodzinowe dla dzieci. Staramy się dotrzeć do dziecka poprzez zabawę i pokazanie jak to wszystko działa. Zapraszamy osoby w wieku od 7 do 16 lat. Z... (więcej)
Klub Młodego Naukowca - Szczecin - zajęcia dla dzieci Klub Młodego Naukowca utworzony został z myślą o dzieciach i młodzieży interesujących się przedmiotami ścisłymi, modelarstwem lub naukami przyrodniczymi. Organizacja urodzin dla dzieci Szczecin, Imprezy urodzinowe dla dzieci. Staramy się dotrzeć do dziecka poprzez zabawę i pokazanie jak to wszystko działa. Zapraszamy osoby w wieku od 7 do 16 lat. Z... (więcej)
Lekcje matematyki dla przedszkolaków, uczniów podstawówek, gimnazjalistów, licealistów - Szczecin - zajęcia dla dzieci Lekcje matematyki dla przedszkolaków, uczniów podstawówek, gimnazjalistów, licealistów Indywidualne programy dla każdego ucznia... (więcej)
  Wszystkie maluchy, które niebawem pójdą do przedszkola zapraszamy na zajęcia przygotowujące do tego ważnego wydarzenia. Zajęcia pozwolą dzieciom: odnaleźć się w grupie rówieśników, przyzwyczają do rozstania z rodzicami, wprowadzą do sposobu funkcjonowania w grupie przedszkolnej. Dzieci będą miały także okazję odkryć przyjemność jaka płynie ze wspól... (więcej)
  Zaprasza dzieci w wieku 3 - 5 lat na zajęcia: - muzyczno - ruchowe, - plastyczne, - teatralne, - ogólnorozwojowe Dzieci w wieku 1,5 r. oraz ich rodziców zapraszamy na zajęcia z Ruchu Rozwijającego prowadzonego metodą W. Sherborn. Dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola prowadzimy zajęcia przedpołudniowe w godz. 8:00 – 13:... (więcej)
  Zapraszamy dzieci w wieku 3 - 5 lat na zajęcia: - muzyczno - ruchowe, - plastyczne, - teatralne, - ogólnorozwojowe Dzieci w wieku 1,5 r. oraz ich rodziców zapraszamy na zajęcia z Ruchu Rozwijającego prowadzonego metodą W. Sherborn. Dla dzieci nie uczęszczających do przedszkola prowadzimy zajęcia przedpołudniowe w godz. 8:00 – 13... (więcej)
Piłkarskie Maluszki Socatots - Szczecin - zajęcia dla dzieci SOCATOTS® jest pierwszym programem na świecie uczącym grać w piłkę nożną dla dzieci które mają zaledwie 6 miesięcy do 5 roku życia. SOCATOTS® jest unikalnym pomysłem opartym na zabawie, który ma na celu rozpocząć kontakt dzieci z piłką. SOCATOTS® dostarcza pełnego wyzwań środowiska dla dzieci w różnym wieku i na różnych etapach rozw... (więcej)
[ 1 ] [ 2 ]