Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci Wrocław

Zajęcia Wrocław

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zajęć dla dzieci - Wrocław. W poniższej tabeli znajdziesz zajęcia oferowane przez organizatorów z tej miejscowości. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółami oferty, kliknij w nazwę wybranych zajęć

Zajęcia dla dzieci - Wrocław - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Akademia ze Słówkami grupowe warsztaty nauki czytania
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Gabinet Logopedyczny Słówka zaprasza dzieci od 4,5 do 6. roku życia na warsztaty nauki czytania metodą Symultaniczno-Sekwencyjną  autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej. TERMINY ZAJĘĆ: 21.09.2017r. 28.09.2017r. 5.10.2017r. 19.10.2017r. 26.10.2017r. 9.11.2017r. 16.11.2017r. 23.11.2017r. 30.11.2017r. 7.12.2017r. 14.12.2017r. 4... (więcej)
Rok taneczny 2017/2018 Wrocław. Zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszam od września do Next Generation Dance Academy. Szkoły tańca prowadzonej przez pedagogów Studium Tańca i Baletu wcześniej działającego przy Operze Wrocławskiej. Prowadzimy zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. www.nextgeneration.pl tel. 536 836 370 e-mail: dance@nextgeneration.pl Pozdrawiam, Hanna Adamska (właścicielka... (więcej)
Football Academy Wrocław - Szkółka Piłkarska dla dzieci w wieku 4-10 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Treningi dla dzieci 4-7 lat - 1h Treningi dla dzieci 8-10 lat - 1h15min... (więcej)
Dzień otwarty Street Dance Academy dla dzieci - SDA KIDS OPEN DAY - Wrocław - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy już 11 września 2016 na Dzień otwarty Street Dance Academy dla dzieci. Własnie tego dnia SDA otwiera swoje drzwi dla wszystkich dzieci i ich rodziców dając możliwość skorzystania zupełnie za darmo z zajęć przygotowanych specjalnie na ta okazje. Bezstresowa atmosfera, najlepsi instruktorzy i mnóstwo dobrej zabawy dla wszystkich... (więcej)
Pracownia Suzuki - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Pracownia Suzuki  Wrocław
Nowatorska metoda nauki gry na skrzypcach stymuluje do wszechstronnego rozwoju i kształcenia wszelkich talentów- nie tylko muzycznych. Skierowana do każdego dziecka ponieważ talent to wbrew panującym mitom stworzenie dziecku odpowiedniego środowiska aby móc rozwinąć pożądane zdolności. Uczymy przez zabawę. Komfort i przyjazna atmosfera są kluczo... (więcej)
 
Pracownia Suzuki  Wrocław
Nowatorska metoda nauki gry na skrzypcach stymuluje do wszechstronnego rozwoju i kształcenia wszelkich talentów- nie tylko muzycznych. Skierowana do każdego dziecka ponieważ talent to wbrew panującym mitom stworzenie dziecku odpowiedniego środowiska aby móc rozwinąć pożądane zdolności. Uczymy przez zabawę. Komfort i przyjazna atmosfera są kluczo... (więcej)
Rodzinne Warsztaty Walentynkowe 14.02.2016 - Wroclaw - zajęcia dla dzieci Miłość dookoła Wszystkich pięknie woła Więc maluchy zabierajcie Na warsztaty przybywajcie na miłosne czarowanie na piosenek też śpiewanie i prezentów wykonanie. Jedyne miejsce gdzie pobawicie się wspólnie z najmłodszymi dziećmi od ok 1 roku życia do 5/6 latek. Dajcie dzieciaczkom radość i spędźcie aktywnie czas z nimi . Wspólnie się pobaw... (więcej)
  Zajecia mają charakter towrzysko-edukacyjny. Naszym zadaniem jest po prostu się dobrze bawić. Będziemy wspólnie raczkować, skakać, hopać i tupać, a o tego zawsze zrobimy coś dziwnego. Pobawimy się farbami, ciastem, ryżem, jakąś masą, mąką i na pewno czyści zawsze nie wyjdziemy, bo po prostu działać dużo będziemy. Wspolnie z dzieciaczkami nauczymy s... (więcej)
Wakacje 2015 w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu zaprasza dzieci z rodzicami na warsztaty prowadzone w ramach akcji WAKACJE W MUZEUM 2015. Warsztaty organizowane w każdą wakacyjną środę o godz. 11.00, będą trwały półtorej godziny i składać się będą z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzimy wystawy i porozmawiamy o znajdujących się w muze... (więcej)
Warsztaty ,,Moda na znaczkach - znaczki w modzie\ 14 czerwca 2015 o godz. 12:00 w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu odbędą się warsztaty dla dzieci związane z nową wystawą ,,Moda na znaczkach - znaczki w modzie". Będą to warsztaty ,,Moda z recyklingu" oraz zabawy plastyczne inspirowane modowym designem. Prosimy o zapisy, tel: 71 346 95 84. Wstęp bezpłatny Serdecznie zapraszamy!... (więcej)
ARKADOWY UNIWEREK – TRZECIA EDYCJA – 28.03, godz. 12:00, poziom „-1” - Wrocław - zajęcia dla dzieci W najbliższy weekend na najmłodszych w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie czeka wiele atrakcji. W sobotę, 28 marca o godz. 12:00 na poziomie „-1” odbędą się kolejne warsztaty w ramach Arkadowego Uniwerku. Młodzi studenci wezmą udział w grach i zabawach kulinarnych. W kąciku kuchennym mali adepci sztuki gotowania ozdabiać będą własnorę... (więcej)
Warsztaty walentynkowe w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci 15.02.2015, godz. 12.00 - „Walentynkowe kartki” - warsztaty W niedzielę 15 lutego o godz. 12.00, zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty scrapbookingu na których będzie można samodzielnie wykonać kartkę walentynkową. Przed warsztatami uczestnicy zapoznają się z najnowszą wystawą Muzeum Poczty i Telekomunikacji prezentującą zabytkowe k... (więcej)
  25 stycznia (niedziela) godz. 12.00 – Gra planszowa XXL „Podróż z listem” W niedzielę 25 stycznia zapraszamy do Muzeum Poczty i Telekomunikacji na spotkanie na naszej mega planszy. Tym razem tematem będzie powstanie, historia i rozwój poczty na świecie. W programie oprowadzanie po naszym Muzeum, a następnie wspólna zabawa w roz... (więcej)
Język angielski dla dzieci! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Akademia Angielskiego Olymp serdecznie zaprasza dzieci na kursy języka angielskiego! W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2016/2017 zapraszamy do Akademii Angielskiego Olymp na kursy języka angielskiego dla dzieci. Oferujemy kursy prowadzone metodą Talking Kids. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka dla dzieci w wiek... (więcej)
Zajęcia baletowo-taneczne - Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci
RM Dance  Wrocław
Balet - od 5r.ż. (młodsze po konsultacji z prowadzącym) Elementy baletu i tańca, nauka elegancji i gracji ruchów, wykształcanie pamięci ruchowej i nauka w zakresie pewności scenicznej (publicznych występów). Prowadzący: Magdalena Kwaśniak ZAPISY: robertmagiera@gazeta.pl... (więcej)
Dzieci i młodzież w RM Dance - Wrocław - zajęcia dla dzieci
RM Dance  Wrocław
Zajęcia dla dzieci: kids junior 4-7lat (45min) kids 8-15lat (50min) Elementy różnych form tanecznych, mnóstwo ruchu, układy choreograficzne, podstawy improwizacji, wykształcanie pamięci ruchowej i nauka w zakresie pewności scenicznej (publicznych występów). Prowadzący: Robert Magiera, Magdalena Kwaśniak ZAPISY: www.rmdance.pl ->formularz... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci
AT.Esens  Wrocław
Zapraszamy na zajęcia dla dzieci już od 3 lat. W ofercie balet, latino solo, hip hop, breakdance, ćwiczenia ogólnorozwojowe i taniec towarzyski. Przy zapisach rodzica i dziecka zniżka. W dniach 29.8.2014 - 5.09.2014 Dni Otwarte dla uczniów. Zapraszamy wszystkie dzieci na darmowe zajęcia!!!!!... (więcej)
Gra na skrzypcach - dla dzieci w wieku 5-7 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Co jest naprawdę ważne, gdy uczymy maluszka gry na skrzypcach? By muzyka sprawiała mu przyjemność By mógł się w niej "zanurzyć", wsłuchując się w harmonijne brzmienie By czuł, że sam tworzy coś, co ma muzyczny sens By uczył się przez zabawę i mógł się kreatywnie rozwijać Dlatego maluszki uczymy w małych grupach 2-4 osób. Dzieci mają m... (więcej)
HAPPY MIX
JUDO - Wrocław - zajęcia dla dzieci HAPPY MIX (WRZESIEŃ ZA DARMO) Zajęcia taneczno- ruchowe HAPPY MIX dla dzieci i młodzieży dzięki którym Twoja pociecha wróci do domu z wielkim uśmiechem. Zajęcia łączą w sobie nie tylko elementy tańca, ale także teatru i lubianych przez dzieci zabaw. Podczas zajęć poznawane są podstawowe ruchy i techniki tańca tj. hip hop, ballet, taniec nowoc... (więcej)
Hamakowe przedszkole - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Ha!mak  Wrocław
Zanim wyślesz swoje dziecko do przedszkola, przygotuj je na ten ważny moment. Proponujemy zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków, podczas których Twoja pociecha rozwinie swoje umiejętności społeczne, miło spędzi czas podczas zajęć muzycznych, ruchowych, plastycznych, oswoi się z grupą rówieśniczą, a także pozna rytm dnia w przedszkolu. W trakcie zajęć ... (więcej)
Zajęcia Taekwon-do dla najmłodszych ! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Grupy młodsze to przedszkolaki oraz dzieci w wieku 4-8 lat. Treningi dla tej grupy to w 90% ćwiczenia ogólnorozwojowe i 10% Taekwon-do. Na zajęciach wykorzystujemy ich ogromną energię, aby poprzez zabawę uczyć i rozwijać. Wśród wielu elementów na zajęciach mamy gry i zabawy oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe, integracyjne i dyscyplinujące. Ogromną rado... (więcej)
Joga dla dzieci 6 - 12 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Akademia Ruchu  Wrocław
Joga dla dzieci 6 - 12 lat Zapraszamy na zajęcia do Akademii Ruchu w Wrocławiu piątki, godz. 16:30 zaczynamy 4 października 2013/ prosimy o zapisy tel. 71 793 29 38 lub mailem : info@akademiaruchu.com.pl lub przez stronę: Strona główna Celem zajęć jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci. Zajęcia jogi poprawiają sprawności fizyczną, wy... (więcej)
Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz - bezpłatne  zajęcia pokazowe - Wrocław - zajęcia dla dzieci
EDURADO  Wrocław
Matematyka nie musi być wiedzą dla wybranych! Kluczem jest odpowiedni sposób nauczania. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe matematyki metodą EZO! Zajęcia dla dzieci w wieku od 3,5 do 12 lat. 7 poziomów nauczania dobieranych wg umiejętności dzieci. EZO to trzy kroki do wiedzy matematycznej! EKSPERYMENTUJ, ZROZUM, OBLICZ Aby wz... (więcej)
Akademia Designu - Wrocław - zajęcia dla dzieci zajęcia dla dzieci w wieku 8 - 13lat Akademia design to propozycja kreatywnego cyklu warsztatowego dla dzieci w wieku 10-13 lat. Podczas spotkań uczestnicy zamienią się w projektantów, designerów, grafików i same zaprojektują sobie rzeczy, którymi się na co dzień otaczają i których używają. Tematyka spotkań jest bogata, młodzi uczestnicy poznają w... (więcej)
Grupa teatralna MLECZAKI - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci w wieku 6-7 oraz 8-10 lat Każde dziecko posiada talent , czasem tylko trzeba pomóc mu to sobie uświadomić. Udział w Grupie Teatralnej MLECZAKI to doskonała do tego okazja. Gry i zabawy fabularne charakterystyczne dla warsztatu teatralnego doskonale rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Zajęcia teatralne w CK AGORA poprawiają ta... (więcej)
ZESPÓŁ MUZYCZNY IMPROVISATION
zajęcia dla dzieci od 7 roku życia - Wrocław - zajęcia dla dzieci To wspaniała okazja do czerpania radości ze wspólnego muzykowania w oparciu o motywy muzyczne z różnych zakątków świata. Jeśli nie grasz jeszcze na żadnym instrumencie, to najlepsza okazja, aby spróbować! Celem zajęć jest zachęcenie młodych ludzi do rozpoczęcia swojej przygody z muzyką poprzez wspólne muzykowanie oparte głównie na improwizacji i... (więcej)
STUDIUM WOKALNE
dla dzieci od 10 roku życia - Wrocław - zajęcia dla dzieci Indywidualna nauka śpiewu rozrywkowego. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać swój aparat głosowy. Dowiedzą się w jaki sposób pracować, aby wydobyć z siebie czysty, odpowiednio osiągnięty i pięknie brzmiący dźwięk. Repertuar na jakim będziemy się opierać zostanie uzależniony przede wszystkim od możliwości głosowych oraz preferencji uczn... (więcej)
Funky Forum
funky jazz, jazz, modern jazz, videoclip dance

Grupa tańca nowoczesnego
dla dzieci w wieku 9-12 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Tańcząc zapominamy o rzeczywistości przenosząc się w świat wirującej energii. Taniec to jedna z najszczerszych form ekspresji, jakie nam dano; gdy ludzie tańczą - czy jest to balet, hip-hop czy nowoczesne show uliczne, czy nawet dyskoteka – taniec wyzwala, obnażając kłamstwa i zdzierając maski. Ludzie nieustannie oceniają się nawzajem; gdy ta... (więcej)
CHOCHLIKI

zespół wokalno - taneczny
dla dzieci 6 - 9 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Na zajęciach powstają inscenizacje i widowiska wokalno – taneczne, zespołowe i indywidualne. Istotne znaczenie ma wykorzystywanie barwnych strojów oraz różnorodnych rekwizytów. Uzupełnieniem są ćwiczenia koordynujące ruch i postawę, ćwiczenia wyrabiające grację i elegancję ruchów, podstawowe wiadomości dotyczące emisji głosu i dykcji. Zajęcia... (więcej)
SKOCZKI

zajęcia wokalno - taneczne
dla dzieci w wieku 5 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia grupy skupiają się w szczególności na nauce popularnych piosenek z towarszyszeniem instrumentów perkusyjnych oraz tańców, dostosowanych do wieku dzieci. Doskonaleniu umiejętności muzycznych i wokalnych sprzyjają ćwiczenia z emisji głosu, poczucia rytmu oraz kształtujące słuch i wyobraźnię uczestników w tworzeniu własnych interpretacji rucho... (więcej)
PSZCZÓŁKI / zajęcia umuzykalniające dla 4 -latków
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Rytmika dla dzieci wkraczających w świat muzyki i tańca jest podstawą do wszystkich dziedzin sztuki. Oprócz nauki podstawowych zasad rytmiki, wyczucia tempa, taktowania, poznawania wartości nut - zajęcia stwarzają okazję do grupowego i indywidualnego wykonywania piosenek z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych. W programie nie brakuje ćwiczeń ko... (więcej)
Młodzieżowa Akademia Musicalowa - Wrocław - zajęcia dla dzieci Młodych i bardzo młodych, interesujących się tańcem, śpiewem, teatrem i chcących rozwijać swe umiejętności w tych dziedzinach zapraszamy do udziału w nowej formie warsztatów. Młodzieżowa Akademia Musicalowa powstała z potrzeby stworzenia miejsca, w którym teatr, taniec i śpiew będą się splatały w jedność, poprzez którą dzieci i młodzież będą mog... (więcej)
  Od 9 września do 4 października 2013 r. zapraszamy grupy przedszkolne na bezpłatne zajęcia do Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. W ramach Dni Przedszkolaka proponujemy dzieciom warsztaty oraz zwiedzanie z przewodnikiem wystaw muzealnych. Każda grupa otrzyma niespodziankę. Dni przedszkolaka zakończy „Wieczór w muzeum” 4 paździ... (więcej)
Weekend z krótkofalowcami, 24.08 godz. 10.00 – 15.00 (wstęp 6 i 7 zł), 25.08 godz. 11.00 – 16.00 (wstęp wolny) - Wrocław - zajęcia dla dzieci W ostatni sierpniowy weekend gośćmi Muzeum Poczty i Telekomunikacji będą członkowie i sympatycy Polskiego Związku Krótkofalowców. W czasie weekendu pod hasłem „Na falach eteru” opowiedzą o swojej pasji, zaprezentują sprzęt służący łączności oraz będą nawiązywać łączność ze stacjami amatorskimi. ... (więcej)
Nauka gry na pianinie - Wrocław - zajęcia dla dzieci Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe? W naszej szkole korzystamy z koncepcji i badań naukowych profesora Edwina Eliasa Gordona, autora innowacyjnej Teorii Uczenia się Muzyki. Stawiamy przede wszystkim na rozwój zdolności muzycznych, kreatywności, oraz naukę improwizacji. Nasze zajęcia pomagają dzieciom i młodzieży nauczyć się audiacji, czyli... (więcej)

Warsztaty ceramiki artystycznej i rzeźby w glinie
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Mieszać, ugniatać, lepić, wyciskać, formować - to wszystko można robić z gliną. W Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu stworzymy z gliny galerię przedmiotów i postaci ze świata dziecięcego oraz młodzieżowego kina. Inspirację będziemy czerpać z filmowej wystawy, którą można właśnie oglądać w salach Muzeum. Najważniejsze wydarzenia kina z... (więcej)
Zupełnie wyjątkowe zajęcia muzyczne dla dzieci WROCŁAW - Wrocław - zajęcia dla dzieci Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO zaprasza na innowacyjne zajęcia dla dzieci! U nas dzieci nie tylko uczą się muzyki - one ją tworzą! To prawdziwie kreatywne zajęcia! :) Jesteśmy nastawieni na rozwój: badamy zdolności muzyczne dziecka i pracę z nim dostosowujemy do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Oferujemy: -zajęcia dla niemowląt ... (więcej)
  W środowe południa zapraszamy do spróbowania swoich sił przy tworzeniu plakatów filmowych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się z jakich elementów składa się plakat filmowy, a później sami stworzą plakat swojego ulubionego filmu.... (więcej)