To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające połączmy się!!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
OlivkaMamaNorbercika
Dziewczyny jestem już po wizycie. Lekarz zrobił mi USG. Pęcherzyk ciążowy na miejscu, bez cech odklejania icon_biggrin.gif UFFFFF
Mam zakładać sobie dopochwowo Luteinę 2X2.
W piątek skontrolować czy rośnie HCG, a we wtorek w przyszłym tygodniu do kontroli.

Mam nadzieję, że wszystko ułoży się dobrze icon_smile.gif
madzia_sloneczko
Lidziu, ciesze sie, ze wszystko ok icon_wink.gif

Z moich starań chyba nic nie wyjdzie, bo to już 17dc a robię testy owu i nic nie wyszlo jeszcze, więc chyba ten cykl zmarnowany i albo wogole owu nie mialam albo byl przed 13 dc (bo wtedy zaczęlam robic testy).

Sama nie wiem, ale nastawiam się raczej na to że nic z tego nie wyjdzie.

A za Was trzymam mocno kciuki!!!
OlivkaMamaNorbercika
Madziu jeszcze nic starconego icon_exclaim.gif Przecież owulacja może się opóźnić. Ja miałam owulacje w 18dc. Może owulacja Ci się przesunie w związku ze zmianą pogody, a może wystąpiły jeszcze inne czynniki.

Alu kiedy masz termin @ icon_question.gif Jak się czujesz icon_question.gif Czy masz już jakieś Fasolkowe objawy icon_question.gif icon_mrgreen.gif

Jeżeli chodzi o moje HCG to wynosi 12 173,32 i jest zgodne z 6-tym tygodniem ciąży icon_smile.gif
Czuję się coraz bardziej ciążowo. Trochę tak byle jak icon_confused.gif

Pozdrawiam Was icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
madzia_sloneczko
Dzięki Lidziu za pocieszenie icon_wink.gif podnisłaś mnie na duchu, właśnie czekam aż mężuś wróci z pracy, ostatnio mocno zarobiony jest.

Bete masz faktycznie wysoką, to super icon_wink.gif życzę Ci tylko, żeby mdłości Cię raczej ominęły.

Alicjo, ja też jestem ciekawa kiedy masz termin @
AlicjaGD
Lidziu termin @ mam na 25,26 kwietnia.

Powiem szczerze, ze boli mnie podbrzusze i co najdziwniejsze mialam dzisiaj jakies takie mdlosci icon_rolleyes.gif nie wiem skad one bo raczej sie nie zatrulam i jadlam to co maz, po drugie zdaje sie ze za wczesnie na mdlosci icon_rolleyes.gif

Nie wiem o co chodzi ale nadal czekam

Caluje Was icon_smile.gif
AlicjaGD
Dzien dobry dziewczynki icon_smile.gif

Wstalam o 7 bo mnie psiak obudzil icon_rolleyes.gif

Sluchajcie mam w brzuchu uczucie jakbym miala w nim maly balonik i boli mnie troszke icon_rolleyes.gif

Co do mdlosci to mialam jeszcze malutkie jak sie polozylam wieczorem a teraz takie minimalne czuje ale to chyba z glodu icon_lol.gif zaraz zjem buleczke to bede wiedziala wszystko icon_lol.gif

Pozdrawiam Was slodko icon_smile.gif
madzia_sloneczko
Witam icon_wink.gif

Alicjo, czy wiesz że mamy podobne terminy @, tej której mamy nie dostać icon_biggrin.gif
AlicjaGD
Madziu to super icon_lol.gif Ja nie chce tej wrednej @ icon_lol.gif
madzia_sloneczko
Ja też niczego bardziej nie pragnę jak tego, aby @ nie przyszla.
Ale jak już wcześniej pisalam , raczej marne szanse u mnie icon_sad.gif coś mi się zdaje, że owu mnie w tym cyklu nie zaszczyci swą obecnością.

Magda
AlicjaGD
Madziu powiem to co Lidzi icon_arrow.gif badz dobrej mysli icon_smile.gif Trzeba myslec pozytywnie albo wogole o tym nie myslec icon_smile.gif
AlicjaGD
Dziewczynki podbrzusze caly czas pobolewa icon_rolleyes.gif
Przed chwileczka mierzylam sobie temperaturke i jest 37,4 icon_rolleyes.gif

Nienawidze czekania icon_sad.gif
nancy 74
Cześć Dziewczątka!!!!
Trochę mnie tu nie było ale byłam taak zajęta że nie miałam kiedy dojść do komputerka 03.gif Wczoraj był mój mąż i przyznam się , byliśmy niegrzeczni icon_redface.gif aaa co tam , a może owulacja się przesunęła , trzeba wykorzystywać każdy dzień,a dzisiaj jestem znowu sama 13.gif i będę sama do końca przyszłego tygodnia (chyba)
W poniedziałek odebrałam swoje wyniki z prolaktynki (która mi wcześniej wariowala) i wyobraźcie sobie icon_arrow.gif PRL I 18 a PRL II 34 01.gif trochę się martwię czy nie za bardzo się zbiła , ale zadzwonilam do swojej pani gin. i powiedziała że wszystko jest ok kazała mi tylko zmniejszyć dawkę Bromergonu do 1/2 tabl.
Więc pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie , życzę Wam i sobie owocnych przyszłych lub przeszłych starań , ja w czwartek za tydzień idę na betę i tli się we mnie taka maleńka iskierka nadziei że może tym razem 02.gif
Do zobaczenia
AlicjaGD
A mnie juz nic nie boli icon_lol.gif Nie wiem sama co o tym myslec a wlasciwie to juz przestaje myslec basta icon_lol.gif

Pozdrawiam
OlivkaMamaNorbercika
Widzisz Alu jak to się ciężko czeka na rezultaty przytulanka icon_lol.gif
Coś mi się wydaje, że podając datę terminu @ coś pomieszałaś... icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Przecież od chwili rozpoczęcia maratonu wkrótce miną 2 tygodnie icon_exclaim.gif

Dzieczyny znowu plamię na brązowo icon_sad.gif Boję się bardzo o moją Fasolinkę, choć staram się nie denerwować, by jej nie zaszkodzić...
Pociesza mnie jedynie fakt, że wczorajsze USG nic złego nie wykazało i to, że mam coraz więcej objawów ciąży. Jutro powtarzam HCG.
anonimowy
Ja dziś byłam na USG i widziałam frędzla. Ma 2 rączki i 2 nóżki, trochę jeszcze przykrótkie icon_biggrin.gif , ale jeszcze rosną icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
ijaa_ijaa
to ja, zapomniałam sie zalogowac.
AlicjaGD
Lidziu no kurczaczki icon_lol.gif starania byly wedlug tabeleczki ze stronki czyli zaczely sie 3 kwietnia a skonczyly 7 kwietnia wtedy tez czulam ze mam plodne wink.gif no a przewidywany termin @ mam na ( i tu przepraszam zle policzylam poprzednio icon_rolleyes.gif ) ok 20.

Boze ja juz sie gubie icon_sad.gif Dzisiaj dowiedzialam sie ze moj znajomy ma raka pluc i liczne przezuty a ma dopiero 30 lat icon_cry.gif zycie jest okrutne icon_sad.gif
AlicjaGD
Hej dziewczynki moze troche nie na temat ale polecam:
https://www.voipbuster.com/

Program, z ktorego mozecie dzwonic zupelnie za darmo na wszystkie telefony stacjonarne w Polsce i za granica icon_smile.gif
Jesli chcecie na komorki to trzeba jakis tam kredyt wykupic icon_smile.gif
Dzwonic nalezy: 0048(kierunek)numer telefonu.
I naprawde program jest za free rozmowy sa darmowe (czytalam forum programu), jest to pewnego rodzaju oferta promocyjna i nie wiadomo ile czasu to bedzie wiec dzwoncie do rodzin i znajomych poki mozna icon_lol.gif

Caluje i dobrej zabawy icon_lol.gif
justin
Alicja, próbowałaś dzwonić icon_question.gif
nancy 74
Ja próbowałam i w Polsce niestety nie można się nigdzie dodzwonić , musisz wykupić ten kredyt , próbowalam tez dzwonić do siostry do Anglii i owszem mozna się połączyć ale ona coś mnie nie słyszy 32.gif dzwoniłam też na niemiecką komórkę i niestety tez trzeba wykupic te kredyty 21.gif szkoda , ale programik fajny , będę dalej próbowała dodzwonic się do siostry , może mnie usłyszy w końcu brawo_bis.gif
ijaa_ijaa
Alcja mam do ciebie pytanie. Czy twój pies też miał kiedys pchły, które gruzły właścicieli icon_confused.gif . Bo mój załapał od sierściucha sąsiadów (czytaj kocura wrednego). Jestem cała pogryziona i nic nie działa. Pies ma obrożę, wylałam na niego ampułkę od weterynarza, spryskałam łóżko, wyprałam posciel i dzisiaj rano nowe ugryzienia 29.gif . Ratuuuuuuj icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
AlicjaGD
Po pierwsze: tak próbowalam dzwonic i w kazde miejsce w Polsce dzwonie bez problemu za darmo. Kredyt trzeba wykupic w celu wykonywania polaczen na komorki. Jesli chodzi o mnie to program sprawdza sie w 100%.

Po drugie: Ijaa Ijaa co do pchel niestety tak, moj pies mial kiedys takie wredne pchly ktore mnie gryzly a kocie pchly sa najgorsze. Dobrze ze zalozylas psiakowi obroze przeciwko pchlom i wkropilas mu na kark ampulke od weta. Dzieki ampulce pchly powinny zdychac ale jesli jeszcze beda to musisz powtorzyc wkrapianie. Nie wiem jaka wet ci dal ampulke ale polecam taka w kolorze blekitnym. Pchly padaja momentalnie.

Po trzecie zagnam Was na okres weekendu icon_smile.gif Jutro mam gosci a w niedziele jade do Wroclawia icon_smile.gif

Odezwe sie w poniedzialek

Milego weekendu zycze kobietki icon_smile.gif
madzia_sloneczko
Tobie także miłego weekendu icon_wink.gif

Ja niestety nie mam złudzeń co do ciąży już. Mam dziś owu i powinnam się cieszyć, ale mój mąż wyjechał i będzie dopiero w niedzielę, więc jak pewnie się domyślacie smucę się icon_cry.gif

Ostatnio staraliśmy się w środę wieczorem, więc niestety raczej dość nikłe szanse na powodzenie w tym miesiącu.

No cóż .... takie życie.

Miłego odpoczynku weekendowego

Magda
AlicjaGD
Madziu jak nie teraz to nastepnym razem icon_smile.gif

Apropo tego progamu z darmowym dzwonieniem.
Ja rowniez teraz nie moge sie dodzwonic i z tego co wyczytalismy z mezem administratorzy programu maja liste z krajami i codziennie sa zmieniane kraje.
Na stronie glownej po lewej stronie jest tabelka z obslugiwanymi dzisiaj krajami gdzie mozna dzwonic za darmo. Wczoraj jak przegladalam ta stronke to byla Polska i Wlochy a dzisiaj juz nie ma wiec mysle ze o to tu chodzi icon_smile.gif
Trzeba poprostu sprawdzac kiedy znowu pojawi sie Polska icon_smile.gif

Uciekam i jeszcze raz zycze milego weekendu dziewczynki icon_smile.gif
AlicjaGD
Lidziu co u Ciebie icon_question.gif Martwie sie bo sie nie odzywasz icon_sad.gif
Jutro raniutko jedziemy z mezem do Wroclawia no chyba ze pogoda nie dopisze to zostaniemy w domku.
Jak cos to bede dopiero w poniedzialek.

Buziaki dziewczyny icon_smile.gif
OlivkaMamaNorbercika
Ja dzis znowu zaplamiłam i to w więcej było tej krwi niż poprzednio
Lezę plackiem w łóżku i czekam na to co będzie dalej
ProszÄ™ Was o modlitwÄ™ w intencji mojej Fasoleczki

Chyba nie dane mi będzie być Grudniową Mamusią...
To byłoby już drugie moje poronienie...

P.S. Wczorajsze Hcg było bardzo dobre. Wzrosło dwukrotnie w ciągu 48 h.
KM
Lidka, pomodlÄ™ siÄ™ za TwojÄ… FasolkÄ™. Trzymaj siÄ™ dzielnie.
KM
madzia_sloneczko
Lidziu, trzymaj się, odpoczywaj, myślę o Was, musi być dobrze,

Magda
joannas1
Ja może do Was nie bardzo pasuję. Wy się staracie, ja natomiast właśnie czekam na "deklarację" ze strony organizmu. Dwa testy wyszły negatywnie, a ja nadal nie mam @. To już 39 dzień cyklu. icon_confused.gif I sama nie wiem co myśleć. Nawet do końca nie wiem czy się cieszyć w razie ciąży.
galopek
Lidziu wypoczywaj !My również trzymamy kciuki!
OlivkaMamaNorbercika
Dziewczynki kochane dziękuję za słowa otuchy icon_exclaim.gif icon_smile.gif Jesteście kochane icon_exclaim.gif Ja od wczorajszego popołudnia nie plamiłam.
Siostra męża wzięła dziś mojego synka na cały dzień na wieś, więc mogłam spokojnie poleżeć. Objawy ciąży przez cały czas się utrzymują, więc mam nadzieję, że z Fasolką wszystko w porządku icon_smile.gif We wtorek mam kolejną wizytę u gina. Pewnie powtórzy mi USG.

Madziu jeśli ostatni raz kochaliście się 2 dni przed owulacją to jeszcze nic straconego icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif Plemniki żyją zazwyczaj conajmniej 2-3 dni icon_exclaim.gif Głowa do góry icon_exclaim.gif icon_mrgreen.gif Trzymam kciuki icon_biggrin.gif

Janas1 wybierz się jak najszybciej do lekarza. Jeśli chcesz mieć stuprocentową pewność czy jesteś w ciąży czy nie to zrób badanie HCG z krwi icon_exclaim.gif

Alu kiedy testujesz icon_question.gif icon_mrgreen.gif Czy masz już może jakieś objawy zafasolkowania icon_question.gif icon_mrgreen.gif

Czekam także na wieści od pozostałych starających się dziewczynek icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
madzia_sloneczko
Lidziu,
cieszę się, że nie plamiłaś już icon_wink.gif oby tak dalej!

Dzięki za pocieszenie, może faktycznie udało się zafasolkować, zobaczymy około 25 kwietnia icon_wink.gif

Magda
AlicjaGD
Czesc dziewczynki wrocilismy o 4 nad ranem i powiem szczerze ze jestem wykonczona.
Lidziu ciesze sie ze juz nie plamisz icon_smile.gif
A co do moich objawów fasolkowych to ich nie ma icon_rolleyes.gif Czekam teraz na @ albo bedzie albo nie, bedzie co bedzie icon_wink.gif
OlivkaMamaNorbercika
Moje szczęście nie trwało długo... icon_sad.gif
Od rana znowu plamiÄ™... icon_sad.gif
Co ma być to będzie icon_confused.gif Głową muru nie przebije icon_confused.gif Jeżeli jednak mam poronić chciałabym by było to poronienie samoistne zupełne. Nie chce znowu przechodzić czyszczenia macicy :(Jeżeli starcę to ciążę to nie wiem czy zdecyduję się jeszcze kiedykolwiek na kolejną icon_confused.gif Moja psychika ma już dość... Jeżeli się zdecyduję to dopiero za kilka lat... Najpierw muszę podleczyć swoją duszę u psychiatry.

Jutro mam wizytę u lekarza i USG. Popołudniu będę już wiedzieć czy moje dziecko jeszcze żyje czy już je starciłam... icon_cry.gif

Pozdrawiam icon_exclaim.gif
AlicjaGD
Lidziu icon_sad.gif
W tym momencie jestem wszystkimi myslami z Toba icon_sad.gif
Trzymaj sie kochana
madzia_sloneczko
Lidziu

trzymaj się, myślę o Was.
justin
Lidko, trzymaj siÄ™ dzielnie
OlivkaMamaNorbercika
Dziewczyny ja wciąż mam nadzieję, że w grudniu przywiozę Norbusiowi ze szpitala rodzeństwo.
Plamię tak przeciętnie co 2 dni. Jednak identycznie było z Norbim. Skurczy nie mam.
Coraz bardziej dokuczają mi dolegliwości ciążowe icon_confused.gif Straciłam zupełnie apetyt, mdli mnie niemiłosiernie 450[1].gif Nie mogę już nawet otworzyć lodówki, bo zbiera mnie na torsje. Wszystko mi śmierdzi, nawet mydło w łazience icon_confused.gif a w ustach mam taki obrzydliwy posmak icon_confused.gif To chyba znak, że ciąża się rozwija.

Jutro jak wrócę od lekarza to napiszę coś więcej.
ProszÄ™ Was o modlitwÄ™ za mojÄ… FasoleczkÄ™.

Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję za wsparcie icon_exclaim.gif
OlivkaMamaNorbercika
Hej icon_exclaim.gif
U lekarza byłam, a o szczegółach tej wizyty może przeczytać tutaj
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?p=335646#335646
AlicjaGD
Lidziu bardzo sie ciesze icon_lol.gif
A mnie zaczely bolec piersi na @ icon_rolleyes.gif Chyba z pierwszego cyklu staran nici.
No nic, nie teraz to innym razem wink.gif
anonimowy
Kochane dziewczynki, przeczytałam wszystkie posty i wiem, że nie jestem sama z moim koszmarem. A mianowicie staramy się z mężem już od 3 miesięcy, a może dłużej, zajść w ciążę, i nic. Ciągle wielkie NIC!!!
Mam pytanie czy śluz w pierwszych dwóch tygodniach ciąży jest gęsty czy może później? :?:
ijaa_ijaa
Gęsty i nierozciągliwy jest w drugiej fazie cyklu, po owulacji.
anonimowy
to znaczy po zapłodnieniu czy jeśli zapłodnienia nie było?
ijaa_ijaa
Dobre pytanie. Po jednym i drugim. Tylko przed owulacja jest taki lepki, przeźroczysty i ciągnie sie jak guma.
Po zapłodnieniu u mnie był dziwny, ni to gęste, ni to rzadkie. I było go bardzo dużo.
anonimowy
a po jakim czaie siÄ™ pojawia
anonimowy
przepraszam że się nie przedstawiłam, jestem tu nowa i mam problem z zalogowaniem się
ijaa_ijaa
Trudno mi powiedziec bo u mnie owulacja spóźniła się 2 tygodnie i ja do końca nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Po tym moim śluzie myslałam, że nie. a takiego typowego przed owulacja nie widziałam. Myslę, że to kwestia kilku dni bo ten śluz ma zapobiegac dostaniu się bakterii do szyjki macicy. Taki czop tworzy w szyjce.
anonimowy
mam takie objawy: spóźnia mi się miesiączka już dugi tydzień, bolą mnie i swędzą piersi, tydzień temu bolał mnie brzuch i miałam przez dwa dni taki biały śluz, potem ten śluz znikł na kilka dni a teraz pojawił się taki smieszny ni gęsty ni rzadki taki mętnawy, co mogę o tym myśleć? Boję się robić test bo zyję nadzieją
anonimowy
Kobieto test rób, a nie zastanawiaj się icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Na moje oko to może byc ciąża, ale ginekologiem nie jestem.
anonimowy
Mój też taki był mętny.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.