To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające połączmy się!!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
madzia_sloneczko
Julka!
Trzymam kciuki!!!!
Dora2
Julka, będzie ok, daj koniecznie znać czy sa 2 kreseczki. OBY BYŁY - trzymam kciuki.

Cholerka znowu wszytko zaczyna sie kręcić wokół leków wspomagajacych (mi doktorek chce dac jakieś zastrzyki na pekanie pęcherzyków), wyrównujących, podnoszących i nie wiem jeszcze jakich. No i oczywiście wokół termometra i USG. Wiecie co, na mnie lekarz ginekolog nie robi juz żadnego wrażenie i dokumentnie mam w nosie czy USG jest przez powłoki brzyszne czy inne icon_lol.gif . Zlewka totalna
eMariola
Julka, trzymam kciuki. Niech Ci się uda.

Dziewczyny musimy ustalić szczegóły spotkania.
Wiemy już że piątek, godziny 13-16, tylko jeszcze nie wiemy gdzie i kto przyjdzie.
madzia_sloneczko
Dziewczyny, ale spotkanko chyba w sobote, cio?

Mariola, bierzesz coreczke?
Dora2
Mariola nie w piątek ale w sobote w piatek wieczorkiem dopiero jestem i bede zmachana jak koń po westernie bo jade prosto po pracy. SOBOTA PROSZE
eMariola
Sorki, nie wiem co mi sie z tym piątkiem przywidzialo.
Chyba bardzo chciałabym żeby już przyszedł. icon_biggrin.gif

Madzia, prawdopodobnie będę musiała wziąć, ale pewność będę miała dopiero ok. czwartku.
Dora2
A co planujesz w piątek icon_lol.gif
no natychmiast mów icon_cool.gif
madzia_sloneczko
Mariola, pytam, bo ja na 99% zabiore swoja niunia, wiec dziewczyny nie nudzily by sie.
eMariola
Dora, w piątek nic nie planuję, ale zapowiada mi się ciężki tydzień i chciałabym mieć to już za sobą.
A poza tym od piątku bliżej do spotkanka niż od poniedziałku. icon_lol.gif

Madzia, ja też na 99%.
Dora2
no dobra, przyjmuje takie wytłumaczenie icon_lol.gif
Będzie wesoło w sobotę, już sie ciesze.

A co do piątku to myslałam że ma sz takie plany jak ja icon_redface.gif , wiesz ja wyposzczona przez cały tydzień to jedno mi w głowie
Jul_i_anka
Dora nie ma się co czerwienić w Twoim przypadku plany piątkowe są jak najbardziej zrozumiałe icon_wink.gif
madzia_sloneczko
Dziewczyny,

czy oprocz Marioli, Dory i mnie bedzie ktos jeszcze w sobote chcial sie z nami spotkac? Musimy ustalic jakies miejsce i godzine.
Dora2
musi byc jakies zadaszone miejsce bo aura cos nam sie zepsuła. Ściany też by sie przydały, niestety nie znam żadnych fajnych knajpek lub kawiarni w warszawie, w pełni polegam na Was. A tak wogól eto jakie dzielnice wchodza w gre?
madzia_sloneczko
Hihi, mysle ze cos w centrum, bo ja i Mariola mieszkamy pod Warszawa ... do tego kazda w innym kierunku icon_smile.gif
Dora2
ok, mi pasuje może być nawet Pałac Kultury tylko że tam mało zieleni no i dzieci nie bardzo by sie miały gdzie bawic
madzia_sloneczko
No wlasnie, najgorzej miejsce pod katem dzieci wykombinowac.

Mariola, ratuj! Masz jakis pomysl??
Dora2
słuchajcie , tutaj taka aura że zasypiam na stojąco. Kawy nie chce bo mnie potem brzucho boli wiec chyba strzele sobie drzemke. Dobrze że szefostwo na naradzie, oby była długa i owocna icon_biggrin.gif
Jul_i_anka
Dora nie tylko u ciebie taka aura. U mnie poza tym ze sennie to zimno. Dzis od rana grzejniczek w biurze włączony. No a kawki sobie nie moge wypic bo jesli mam fasolke to nie bede jej podtruwac. Czy sa jakies domowe sposoby na pobudzenie organizmu do dzialania????
Dora2
Ja znam jeden, sprawdzony i rewelacyjny: SPAĆ SPAĆ I SPAC aż sie człowiek wyspany obudzi icon_biggrin.gif
nie moge sie na niczym skupić, ciągle widze łóżko i mój ukochany kocyk
eMariola
Oj widzę, że nie tylko mnie senność dokucza.
Kawkę już wypiłam, ale chyba działać przestała i czas na nastepną.

Jeśli chodzi o spotkanko to może w "lolku'? Dach jest, ściany są, oprócz tego stoliczki na powietrzu i placyk zabaw dla dzieciaków. (przynajmniej kiedyś był)
Co Wy na to?
Dora2
ja poprosze o dokładny adres i informacje obok czego w miare znanego to jest icon_smile.gif
madzia_sloneczko
Jak dla mnie Lolek jest ekstra, dziewczynki dostana kredki i beda mialy zajecie icon_smile.gif
anonimowy
no no zapowiada wam sie mile spotkanie. Szkoda ze Warszawka troszke daleko ode mnie.
Procz tego donoszę, że 14.34 mija a @ jak nie bylo tak nie ma icon_smile.gif
Dora2
no czyżby nastepna zaciążona. BRAVO, trzymam kciuki i jak juz potwierdzisz ciąże to poprosze o fliudki
Jul_i_anka
oczywiscie to ja bylam
wylogowalo mnie niepostrzezenie
Dora2
kiedy robisz test?
Jul_i_anka
Jejku Dorka jak tylko sie uda to wiadrami te fluidy bede na was lać
Dora2
czy czekasz moze jeszcze pare dni na rozwój sytuacji?
Jul_i_anka
jak do wieczora sie nic nie zmieni to budzik jutro rano na wczesniejszą pore nastawiam
Dora2
CYTAT(Julka)
Jejku Dorka jak tylko sie uda to wiadrami te fluidy bede na was lać



super, ale tylko takimi 5 litrowymi,. Bedzie ok tylko spokojnie
Jul_i_anka
a moze poczekac jeszcze??? co radzicie????
Dora2
nie wiem, ja to sie cholernie boje robić te testy. Ba nawet testy owulacyjne przyprawiały mnie o zawał serca. Moze zrób, co ma być to będzie.
Jul_i_anka
Ja tez sie troszke boje testowac już jutro. To bylby 17 dnien od owu. Już w piatek sie pospieszylam i bardzo przykro mi sie zrobilo na widok tylko jednej kreski. Ja w tym miesiacu nie mierzylam temperatur i boje sie ze może źle termin @ wyznaczylam. Ehh to oczekiwanie. Ale powiem, że z dnia na dzien humor coraz bardziej mi się poprawia.
Dora2
to hormony, zdecydowanie dobry znak.
Ja przed @ to raczej nastrój ryczący mam i wszystko mnie drażni wiec skoro humorek dopisuje to moze faktycznie poczekaj jescze troszkę. W końcu te testy mogą sie mylić.
Jul_i_anka
CYTAT(Dora2)
W końcu te testy mogą sie mylić.


No wlasnie tym razem mam zamiar kupic inny test niz zwykle, bo przestaje wierzyc temu co zawsze kupowalal (taki z Majką z "rodziny zastepczej" na opakowaniu icon_wink.gif ) A moze polecicie mi jakis porządny???
Dora2
wiesz co ja to jak kiedys kupowałam szt 3 to kazy był inny i jakos marka mnie nie interesowała. nie znam sie na tym, moze poproś o rade w aptece. Te Panie chyba lepiej wiedzą
Kajkaaa
Cześć Dziewczyny!
Kilka dni mnie nie było, a tu takie zmiany icon_smile.gif Temat owulacji szczęśliwie przeniósł się na temat skutecznych testów!!!!!!!!!!!! Superrrr
A u mnie niestety bez zmian, byłam u gina - twierdzi, że wszystko ok, ale teraz praca dała mi się we znaki i do tego mąż całymi godzinami siedział w pracy - cały tamten tydzień się mijaliśmy - a właśnnie tamten tydzień miał być owocny icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Chyba muszę pomyśleć o lipcu??????? Czy to będzie dobry miesiąc na poród???????????
Już mam dość - chcę być MAMUSIĄ
justin
Kajka, no to działaj, z samego chcenia dzieci się nie biorą wink.gif
Dora2
Justin my tu naprawde cięzko nad tym pracujemy icon_lol.gif , czasem dniami a nocami to juz na 100 %. icon_biggrin.gif
Jul_i_anka
tak tak bardzo ciężko pracujemy i nic z tego nie mamy. icon_sad.gif dwa dni później ale @ przyszła. I tylko zastanawiam się po co tak dlugo mnie zwodziła. po to zebym zaczeła sobie robić nadzieje i cieszyć, i ukradkiem w sklepie ubranka dziecinne ogladac?? Bez sensu to wszystko. Dzis jest ten poranek z serii "dlaczego inne tak a ja nie ??". Zaraz musze sobie zrobic macna kawe i wracać do zycia.....
eMariola
Julka, cóż można powiedzieć, lipiec w sumie też nie będzie najgorszy na poród.
Nie będziemy musiały brać urlopu wypoczynkowego na wakacje, bo będziemy miały macierzyński.

Mój mąż na moje ostatnie załamanie po @ powiedział: nie martw się, ono (dzidzia znaczy się) wie kiedy ma przyjść. I tego musimy się trzymać.
Jul_i_anka
Masz racje Mariola ono wie kiedy ma przyjsc. Mój mąż ma urodziny w lipcu i jest świetnym raczkiem więc moze lipcowy dzidziuś tez będzie fajny ( jeśli będzie).
Dora2
Nie martw sie Julka, lipiec też fajny miesiąc na rodzenie, głowa do góry bedzie ok. Te nasze @ sa jak widac cholernie zlosliwe i lubia nas męczyć ale juz niedługo. Mi im pokażemy przytul.gif przytul.gif
Jul_i_anka
Ok robie mocne postanowienie. W tym cyklu ide do gina na kompleksowy przeglad i zrobie wszytkie badania i nie bede oszczedzac i męża przebadam tez. Moze ktos wie gdzi mozna w Krakowie mężowe chlopaki sprawdzic??
Dora2
Julka sprawdź czy jest u was INVICTA. Polecam, fachowo, dyskretnie i szybko i co najważniejsze nie sa najdrożsi.
Emiliaa
Cześć Dziewczyny!
U mnie juz po maratonie, bo owu przyszla wczesniej - 10 dnia, no i znowu czekanie. Znow sie zastanawiam co w tym miesiacu z tego wyjdzie.Pocieszajacy jest fakt ze w tym cyklu nie mialam plamienia w owu icon_smile.gif To juz cos pozytywnego icon_smile.gif Bo przeciez 2 ostatnie cykle to plamienie wlasciwie caly czas.
Pozdrawiam
Ja jakas optymistyczna ostatnio jestem kobieta, takze i Wam życze mnóstwoooo optymizmu icon_biggrin.gif
Dora2
CYTAT(Emiliaa)
Ja jakas optymistyczna ostatnio jestem kobieta, takze i Wam życze mnóstwoooo optymizmu icon_biggrin.gif


I tak trzymaj, no i wielkie dzieki za życzenia.
Nie wiem czy to przypadkiem nietaktowne, jak tak to nie odpowiadajecie. Ale co oznaczaja plamienia podczas owulacji, ja takowych nigdy nie miałam i nie było potrzeby sie pytac lekarza. Jakie to ma znaczenie dla planowanej ciązy?
Jul_i_anka
Ja osobiscie takowego też nigdy nie miałam ale czytałam ze u niektorych kobiet mogą występować plamienia w czasie owu. Nie wiem czy mi sie zdaje czy rzeczywiscie tak jest ze nie jest to objaw czegos zlego tylko taka uroda organizmu niektorych.
Dora2
CYTAT(Julka)
Ja osobiscie takowego też nigdy nie miałam ale czytałam ze u niektorych kobiet mogą występować plamienia w czasie owu. Nie wiem czy mi sie zdaje czy rzeczywiscie tak jest ze nie jest to objaw czegos zlego tylko taka uroda organizmu niektorych.


Julka życie mi ratujesz bo juz chciąłm pędzic do WC czy może i to mi sie nie przypałętało! Jeżu kosmaty (taki maly i kolczasty), ta wyobraźnia to mnie do Tworek wpędzi
justin
plamienia mają coś wspólnego z ciałkiem żółtym, już niestety dokładnie nie pamiętam. Ciałko żółte produkuje progesteron. Ciałko żółte można sprawdzić przez USG dopochwowe, jeśli jest, to znaczy, że była śliczna owulacja icon_biggrin.gif
Ja ze zwględu na plamienia ( tak ok. 14 dnia) musiałam brac od początku ciąży progesteron na podtrzymanie.

Dziewczyny, nie stresukcie się, bo sters też może być przyczyną, że nie pękają pęcherzyki, a przecież wam musza pęknąć, żeby uwolnic jajeczko icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.