To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające połączmy się!!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
Dora2
no i masz .... oczywiście biały fartuszek skojarzył mi się z odzieżą ochronną. Jeżu kosmaty a za chwile ide na narade. Zamkną mnie na Srebrzysku (takie miejscowe Tworki ) jak w banku icon_biggrin.gif
eMariola
Dora, trzymaj się dzielnie, skup się na naradzie, a wyobraźnię zostaw w pokoju. Żadnych skojarzeń, pozycji, fartuszków i bezpodstawnych wybuchów śmiechu. icon_wink.gif
Trzymam kciuki. icon_lol.gif
Katjuszka
Ustalilismy z mężem że jesli dziś nie nadejdzie @, wieczorem zrobimy test.... ale stres...

ale myslę sobie, ze jak mówicie, ze to tak łatwo wcale nie jest to pewnie wcale nam się jeszcze nie udało za pierwszym razem
eMariola
Oj, Katjuszka, nie przejmuj siÄ™ naszym gadaniem.
To nie jest zasada, że za pierwszym razem nie można zajść w ciążę.
Ja myslę, że Tobie się to uda.
I koniecznie daj znać jakie są wyniki.
A ile dni spóźnia Ci się @?
Dora2
no odbyło sie bez wiekszych wygłupów, narada szybka i na luzie wiec sie udało uffff
U mnie do testowania jeszcze 6 dni (jezeli @ sie nie pojawi) na razie staram sie o tym nie myśleć i w związku z tym byłam w środe na aerobiku i nawet kawkę sobie strzelam co rano. Czekam i to na spokojnie.
eMariola
Dora, no to dobrze, że uniknęłaś zamknięcia na Srebrzysku.
A kawke to ja sobie co rano strzelam bo bez niej, musiałabym codziennie drzemkę ucinać sobie w pracy - po godz. 12 to dzrzemka byłaby regularnie co godzine chyba.
Katjuszka
CYTAT(eMariola)
Oj, Katjuszka, nie przejmuj siÄ™ naszym gadaniem.
To nie jest zasada, że za pierwszym razem nie można zajść w ciążę.
Ja myslę, że Tobie się to uda.
I koniecznie daj znać jakie są wyniki.
A ile dni spóźnia Ci się @?


na razie 3 ale ja mam jak w zegarku co 24 dni

tylko teraz zżąrłam tyle leków, ze może to też ma jakiś wpływ
Dora2
Kajtuszka nie wiem jak u ciebie ale u mnie żadne leki nie sa w stanie przesunąć @ . Więc może u ciebie to oznaka fasolki. Trzymam kciuki
Katjuszka
dzięki Dora, no ja tez z reguły nie mam takich problemów, ale oprócz Dalacinu co 6 godzin co go biore od zeszłego czwratku zjadłam w sztukach może z 20 - 25 róznych przeciwbólowych środków - ketonali, ibupromów itd... nie wiem, może to jakis stres i ból się połączyły....
zobaczymy
eMariola
Katjuszka, to sytuacja identyczna jak u mnie miesiÄ…c temu.
Cykle mam co 24 dni, bardzo regularne, ale wtedy nafaszerowana byłam różnymi świństwami i @ spóźniła się trzy dni.
Ale ja myślę, że to przesunięcie zawdzięczam bromkowi, który wg ulotki miał wyregulować cykle.
Mam nadzieje, że u Ciebie Katjuszka skończy sie odwrotnie niż u mnie i @ nie przyjdzie przez najbliższe kilkanaście miesięcy.
Katjuszka
Zobaczymy, ale niestety dopiero po weekendzie dam wam znak
monaliza
witam wszystkich
sledze was dziewczyny od miesiaca i trzymam kciuki. mam synka 4 lata czyli pasuje do profilu icon_smile.gif no i tez sie staram, malzonek troche mniej i z lekiem bo jestesmy pod czterdziestke a tu taka mlodziencza hi hi decyzja.
Na razie nie wspomagam sie farmakologicznie i nie badam tylko rozumuje podobnie jak Emilia co ma byc to bedzie ale podobnie jak wy nie czekam na @ i zalamuje sie icon_confused.gif (po cichu) jak przyjdzie.
Jestem z Trojmiasta
pozdrawiam Monia
eMariola
Cześć Monia.
Witaj w klubie. icon_lol.gif
A długo już się starasz?
Katjuszka
Cześć Monia witamy w "klubie"
Dora2
cześć Monia, witamy. W gromadzie raźniej i weselej
Lidzia31
Witaj Monia w gronie:)
Znowu dopada mnie dół... Coś mi się chyba po tych lekach rozchwiało. Rano robiłam test i niestety icon_sad.gif Może następnym razem...
Mi
Agulka, Monia - ciesze się, że nasi synowie są w tym samym wieku. Pewnie wiele mogłybysmy napisać o poskromnieniu czterolatka.... icon_rolleyes.gif

Czytałyscie na forum ciążowym wątek listopadowy icon_question.gif One chyba się umówiły - najprawdopodobniej dzisiaj jednocześnie pojawi się na świecie trójka maluchów impreza.gif Ale mi się humor poprawił icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Spotkałam się dzisiaj na herbatce z koleżanką, z którą się nie widziałyśmy 5 lat. Miała śliczny brzuszek, a w styczniu urodzi się Stasiu icon_biggrin.gif

Chyba przesłała mi jakąś pozytywną energię, bo mi uśmiech z twarzy nie schodzi. Życzę Wam tego samego icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_cool.gif icon_smile.gif icon_wink.gif
Mi
Lidzia - głowa do góry - następny cykl przed nami. Po takich staraniach bardziej docenimy macierzyństwo wink.gif
zielona26
Mariolka ja nic spotkamy siÄ™ w jednym szpitalu icon_smile.gif icon_biggrin.gif
jak sie rodziło z świętej Zofii? Ja też bym tam chciała, ale z tego co słyszałam trzeba mieć lekarza prowadzącego, żeby w ogóle móc tam rodzić?
Prawda to? Macie może jakiegoś Dziewczyny dobrego lekarza z Żelaznej?Mariolka bo pewnie chodziłaś do jakiegoś icon_lol.gif icon_smile.gif?
anonimowy
Lidzia główka do góry-nastepnym razem się napewno uda - będę trzymała kciuki z całych sił icon_smile.gif
Monia witaj w klubie starających się icon_lol.gif Razem będzie łatwiej się starać icon_cool.gif
zielona26
Ups znowu zapomniałam się zalogować icon_redface.gif - ujawniam się, to ja ta sama Zielona icon_lol.gif
Katjuszka
No więc @ nie ma... zrobiliśmy test i...


SÄ„ DWIE KRESKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


oczywiście test w przyszłym tygodniu powtórzymy na początku, ale ja wiem, że to chyba jednak się stało.

BĘDZIEMY MIĘLI DZIDZIUSIA!!!
Katjuszka
Prosiłam męża by podłączył komputer przez modem bo nie mogę z tą wiadomością czekac do poniedziałku by wam powiedzieć. icon_lol.gif
anonimowy
GRATULACJE !!!! cudownie, to teraz szyciutko do lekarza i dbaj o siebie. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Dora2
Mi
Katjuszka -gratulacje. icon_lol.gif Z wrażenia aż mi się mylą literki na klawiaturze. wink.gif Mamusiu droga przekaż gratulacje też Tatusiowi i od czasu do czasu wpadaj do nas.

Trzymaj się ciepło, dbaj o siebie i małą fasolkę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Lidzia31
Katjuszka GRATULACJE icon_smile.gif
Dbaj o siebie
Takie informacje trzymajÄ… przy nadziei:)
zielona26
Katjuszka ja także mocno Tobie i mężowi gratuluję icon_lol.gif icon_smile.gif icon_biggrin.gif

Dbaj o siebie i Fasolkę, a wszystko będzie cudownie icon_smile.gif
CieszÄ™ siÄ™ z TobÄ… icon_lol.gif
Katjuszka
Dzięki, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze
Kajkaaa
Kajtuszka!
Pewnie, że będzie dobrze icon_smile.gif Wielkie gratulacje !!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
To fantastyczna wiadomość dla każdej z nas! Może długie i jesienne wieczory będą owocne dla nas wszystkich icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Jeszcze raz gratuluję i życzę wszystkiego NAJ ...
Agulka 333
Katjuszka ale nowina GRATULACJE !!
Trzymajcie sie zdrowo Ty i Twoje poczete maleństwo. Życzę Ci spokojnej i radosnej ciąży.
Dziewczynki to ostatnio szczęście sie w końcu pojawiło na naszym forum oby tak dalej - która następna ? icon_razz.gif

Pozdrawiam
Aga

P.S. Mi o poskromieniu 4 latka można by tomy książek napisać icon_lol.gif
Ale przekochane są te nasze chłopaki.
Katjuszka
No właśnie dopadły mnie małe wątpliwości, chyba standardowe czy dam - y radę, czy będę dobrą mamą i czy aby nie za wcześnie na dzidziusia skoro jesteśmy dopiero ..... miesiąć po ślubie icon_wink.gif , ( mamy 26 i 27 lat i mąż mąż uważa-ł, że najwyższy czas na pierwsze dziecko bo nie ma na co czekać , no i w głębi duszy też bardzo chciałam fasolkę tylko chyba za bardzo wszystko pesymistycznie rozpatuję...)
Lidzia31
Katjuszka napewno dacie sobie radę i będziecie wspaniałymi rodzicami icon_smile.gif)
Każda chyba przeżywała takie rozterki i jak widać spora część z nas chce znowu wink.gif
Trzymaj siÄ™ cieplutko. Pozdrawiam.
aksonia
Kajtuszka
Powiem ci że ja miałam też takie obawy a jestem w 6 tygodniu ciąży icon_smile.gif a najlepsze na to było wygadanie się męzowi o swoich obawach...i naprawde wszystkie obawy przestały mieć jakieś znaczenie....więć nie duś w sobie jakiś obaw teraz szczególnie w ciąży..jeśli coś leży na sercu to najlepiej sie wygadać,bo zawsze zyczliwe słowo osoby którą sie kocha bardzo pomaga icon_smile.gif

aha no i oczewiscie gratulacje przytul.gif

pozdrawiam
Aksonia
Katjuszka
Dzięuję dziewczyny

Porozmawiałam z męzem i już nic mnie nie męczy, ok, póki co dziękuję za wsparcie, znikam do innego watku icon_biggrin.gif , ale do Was będe zaglądać icon_lol.gif
eMariola
Katjuszka, GRATULACJE.
Widzisz, jednak można za pierwszym podejściem. icon_lol.gif
Dbaj o swojÄ… fasolkÄ™, powodzenia.
przytul.gif
I fluidki nam tu szybciutko przesyłaj.
eMariola
Dziewczyny, ja już chyba po maratonie. Był intensywny.
Efekt jest taki, że chłop przede mną ucieka. icon_twisted.gif
Tylko patrzeć jak migreny zacznie wieczorami symulować. icon_lol.gif
Katjuszka
CYTAT(eMariola)
Katjuszka, GRATULACJE.
Widzisz, jednak można za pierwszym podejÅ›ciem. icon_lol.gif  
Dbaj o swojÄ… fasolkÄ™, powodzenia.
przytul.gif  
I fluidki nam tu szybciutko przesyłaj.


dziękuję jeszcze raz, matko mąż wariuje ... ze szczęścia... no własnie i mozna za pierwszym razem icon_lol.gif

ok przesyłam fluidki icon_lol.gif
monaliza
Katjuszka gratulacje icon_lol.gif
a mnie az zazdrosc sciska i typowe pytanie czemu inni moga a ja nie? icon_cry.gif
dziewczyny mam pyt. dot. testow owulacyjnych, czy pokazuja rzeczywista owulacje czyli pecherzyk z jajeczkiem czy tylko sam pecherzyk. tzn. wiem ze owuluje ale nie wiem czy w srodku jest jajeczko gotowe do zaplodnienia.Bo przeciez i tak sie zdarza, ze owulacja jest ale bezjajeczna icon_wink.gif
ja staram sie juz 4 miesiac ale to roznie bywa z tymi maratonami wiec zawsze mam watpliwosci czy czasem nie przegapilismy tego momentu.
Poza tym dochodze do wniosku ze pierwsza ciaza to jakis cud byl bo oczywiscie uwazalismy a stalo sie, dodam jeszcze ze nigdy nie stosowalam zadnych srodkow anty, a mimo to nigdy nie wpadlam choc powinnam nie raz, co o tym myslicie?
napiszcie oczywiscie ze to nic nie znaczy i za 58 razem sie uda bo chyba tylko nadzieja podtrzymuje mnie przy zdrowych zmyslach.
pozdrawiam pozostale starajace sie i lacze sie z wami w oczekiwaniu blagam.gif
Monika
Katjuszka
Monaliza zobaczysz, będzie dobrze, w końcu Wam się uda i zostaniecie rodzicami.

Może zastosuj moją metodę, czyli nie myślenia o dziecku, tylko jak będzie będzie dobrze, bo jak człowiek zaczyna za dużó mysleć to wariuje. U nas zadziało za pierwszym razem.

I tak cud, ze nie przydarzylo nam się to wczesniej bo od marca nie stosowaliśmy prawie nic... przynajmniej nic " nie naturalnego"
icon_redface.gif
Mi
Katjuszka wink.gif ślicznie wygląda paseczek na dole Twojego postu wink.gif
Mi
Co za dzień - nasz pies miał dzisiaj ostatnią jazdę samochodem. Niestety musieliśmy się z nim pożegnać. Weterynarz nie mógł mu juz pomóc. Strasznie to przeżylismy, ale największa rozpacz ogarnęła naszego synka. Teraz jest już lepiej, chociaż ciągle zadaje trudne pytania icon_cry.gif
zielona26
Mariolka pytałam parę dni temu jak się rodziło na Żelaznej? Ja też bym tam chciała, ale z tego co słyszałam trzeba mieć lekarza prowadzącego, żeby w ogóle móc tam rodzić?
Czy Mariola prawda to icon_question.gif A jeśli tak i chodziłaś podaj proszę jak możesz namiary do niego. Z góry bardzo dziękuję icon_smile.gif
Aczkolwiek testu nawet nie robiłam i nie wiem nawet czy jestem już w ciązy, choć przeczucia mam na tak.. Ale swoją drogą wcześniej warto mieć namiar na lekarza ze szpitala, w którym teoretycznie chce się rodzić icon_rolleyes.gif
Katjuszka
Prawda, ze łądnie, niedługo same sobie powklejacie takie paseczki czego Wam życzę
zielona26
Prawda Katjuszka,prawda icon_lol.gif Śliczny suwaczek icon_biggrin.gif Miejmy nadzieję, że i my będziemy mogły sobie niebawem taki "zamontować" icon_lol.gif A może święty Mikołaj pomoże icon_biggrin.gif Trzeba list napisać icon_lol.gif
Lidzia31
Ja już nawet napisałam do Mikołaja, ale nie byłam chyba grzeczną icon_twisted.gif
Katjuszka
Lidzia grzeczna byłaś, ale nie wiesz , ze Mikołaj mieszka daleko i list może jeszcze nie doszedł, cierpliwości icon_wink.gif
Lidzia31
Ale ja go wysłałam daaaaaaaawno temu i co?
Katjuszka
Lidzia czy Ty mnie testujesz z seri trudnych pytań u dzieci?? icon_wink.gif

No dobrze wysłałas dawno temu, list nawet jesli juz doszedł to chciałam zauważyc, że ani mikołajek, ani Bożego Narodzenia jeszcze nie było, więc musisz cierpliwie poczekać, az dostaniesz swój prezent no oczywiście pod warunkiem że byłas grzeczna, bo byłas prawda??
Lidzia31
oj.............. nikogo nie testuję tylko głośno myślę i jak zwykle ogarnia mnie nastrój przygnębienia...
P.S. Paseczek jest śliczny:)
Katjuszka
CYTAT(Lidzia31)
oj.............. nikogo nie testujÄ™ tylko gÅ‚oÅ›no myÅ›lÄ™ i jak zwykle ogarnia mnie nastrój przygnÄ™bienia...  
P.S. Paseczek jest śliczny:)


Lidzia o czym Ty mówisz jaki stan przygnebienia??

Trzeba cieszyc się życiem, a nie "biadolić" bo inaczej los się obrazi a jak będziesz się cieszyć z tego co Ci daje da ci jeszcze więcej. Ja zawsze nawet jak mi smutno czy źle myślę sobie o pozytywnych stronach sytuacji czy zdarzenia. Tak łatwiej zamaist zamartwiac się i ulegać "smutkowi" robie wszystko na przekór. Dlatego znajomi mówią, ze ja chodze wiecznie uśmiechnięta i to jest sposób an zycie, ja nawet jak się nie usmiecham mam kąciki ust do góry

I Ty Lidzia usmiechnij się do losu a los usmiechnie się do Ciebie ( no do męża też się duuuuuuuuuuuuzo uśmiechnij wink.gif )
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.