To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające połączmy się!!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
Jul_i_anka
Tak swieta prawda, tzn że wspolzycie w nieplodnym czasie to tez marnotrastwo plemnikow icon_wink.gif
Lidzia31
To niesprawiedliwe wink.gif
Dora2
wiesz "cnotliwi " i"świeci" zawsze znajdą pretekst żeby coś oprotestować
Lidzia31
Tak jak z invitro, że nie. Tylko jakby żona pana G. icon_rolleyes.gif miała ten problem to by refundowali. Szlag mnie czsem trafia.
Dora2
Lidzie i wetdy to by było że nie jedna próbe ale 3 co najmniej
Lidzia31
Chyba trzeba się podpiąć pod jakąś partię przy następnych wyborach. Chętnie tą świętą icon_twisted.gif
Dora2
Tylko załap sie na jakieś wysokie stanowisko, bo wtedy będzie większa pewność że ci "załatwią" jakąś ustawe i pamietaj o nas
Lidzia31
dobrze by było...
Bubulinka
Jakie tam marnowanie plemnikow! Jam by czekec z kochaniem tylko na dni plodne, to by sie chyba faceci pochorowali.
Bubulinka
Sorki dziewczyny, ze pisze tak troche po polskiemu, ale nie mam polskich znakow specjalnych typu "s", "c", (no nawet przyklady mi nie wychodza frajer.gif )na klawiaturze.
Lidzia31
Miłego wieczoru, jeszcze milszej icon_redface.gif nocy. Pozdrawiam
gabi27
Iza 2006 co do testowania to na razie mam mocne postanowienie, żeby wytrzymać do terminu icon_evil.gif , ale czy wytrzymam? Ciągle myślę tylko o jednym i już świruję i chętnie pobiegłabym po test... a jak ućiebie? Powiedz czujesz coś, jakieś objawy??? Kiedy planujesz test? Moze tak razem..?
Madziulek
Mam tak duze przeczucia, ze az sie boje. Jeszcze niecale 2 tygodnie i sie wszystko wyjasni. Jakos strasznie duzo jem....
gabi27
Madziulek, czy czujesz coś innego niż zwykle przed icon_evil.gif ??? Jakeś bóle piersi, brzuszka?
Mi
Witajcie kobietki!
Jestem strasznie zmęczona - pomyłam popołudniu wszystkie okna icon_lol.gif Przynajmniej to już za mną icon_exclaim.gif

Dzieczyny, któraś z Was pisała o problemach z nerkami i ukł. moczowym, czy właścicielka tych zmartwien mogłaby się ujawnić?

Dosyć dziwnie się czuję: "swędzi mnie pęcherz" (chyba to pęcherz)

Pozdrawiam cieplutko...
iza2006
Hej, hej

Gabi ja także zamierzam testować w dniu w którym powinnam dostać @ wa więc 23 lub 24 grudnia. Jeśli chodzi o samopoczucie to czasami pobolewa mnie brzuchol ale tak bardzo delikatnie.Piersi też wydają mi się większe ale ja w ogóle mam duży biust więc nie wiem czy urosły czy mam omamy. Ale nie czuję żadnego mrowienia ani mnie nie bolą. Ogólnie cały czas myślę o tym i chciałabym już wiedzieć czy się udało czy nie. Przeczucie mam że tak ale co będzie to zobaczymy.
gabi27
No widzisz ja niby też mam przeczucie... coś mni tak dziwnie ciagnie w piersiach i ćmi mni brzusio... to wszystko... ach czemu nie mozna wiedzieć juz!!!! Zwariuje z tego myslenia. jak 23 nie dostanę to... przysięgam ze 24 biegne po test, bo dłuzej nie wytrzymam, o ile w ogóle wytrzymam do tego czasu.
iza2006
...acha i mam jeszcze taki biały gęsty śluz.Może to coś znaczy icon_lol.gif
gabi27
No widzisz... ja też mam coś takiego...kurczę może się nam udało?
To wstrzymujemy się z bólami do icon_evil.gif ? Czy testujemy się? Nie, rany straszne to jest, to czekanie! icon_cry.gif
Bubulinka
Witam wszystkie. Jaka macie pogode, u mnie leje icon_cry.gif .
Gabi27, Iza2006 mam nadzieje, ze wam sie udalo. Trzymam za was kciuki i tez jestem ciekawa wynikow waszych testow.
U mnie nic nowego, jak na razie nie bylo skoku temp., a to juz 14 DC.
karo 23
hej
Gabi27, Iza2006 ja tez powinnam dostać @ najpozniej 23.12. Wczoraj zrobilam test, ale wyszedl negatywny. Co u was dziewczyny z temp bo mi sie utrzymuje 37. Mam takie male mrowienia w brzuchu ale tylko w nocy i dzis troche rano. Rozniez w nocy troche mnie mdli. Piszcie jeszcze co u was jak z dalszymi objawami

Pozdrawiam
Jul_i_anka
Czesc. U mnie tez szaro, chmurno i leje a pracowac mi siÄ™ wyjÄ…tkowo nie chce.
Bubulinko jesli teraz jest twoj 14dc a nie bylo skoku temp to dzialajcie z meżem intensywnie bo moglo jeszcze nie byc owu!!
Jul_i_anka
Gabi27 prosze przestaw swoje paseczki jeden pod drugi bo strasznie niewygodnie czyta sie rozciagnietą stronę. Dzięki
Bubulinka
Dzieki Julciu za rade, bedziemy dzialac. icon_lol.gif Z obliczen wychodzi, ze owu powinna byc gdzies miedzy 17 a 18. Ale moje ostatnie dwa cylke roznily sie dlugoscia o 2 dni. Poza tym moj wykres temp to zygzak icon_eek.gif
eMariola
Cześć dziewczyny.
Fakt, pogoda wyjÄ…tkowo brzydka.
Mam nadzieję że do świąt trochę się poprawi i chociaż trochę śniegu spadnie.
U mnie @ przyjdzie dokładnie w Wigilię - taki prezencik pod choinke dostanę.
Ale jestem na to przygotowana.
Moze w nowym roku sie uda.
Narazie zakupiłam "Macę" i faszeruję nią mężulka. icon_wink.gif
Bubulinka
Maca? Dlaczego? Czy to jakis specyfik icon_question.gif
eMariola
Maca to preparat wzmacniający organizm, a szczególnie "chłopaków".
Kobiety też mogą go brać.
Podam linka do strony gdzie można poczytać o tym specyfiku.
Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane jako reklama.
Dystrybutorem nie jestem, kupiłam sobie w aptece. icon_wink.gif
https://www.heger.pl/error/missing.html
Jul_i_anka
Hmm może dosypię albo doleję tego specyfiku swojemu męzowi do obiadu???
Ale to dopiero za jakis czas bo jak mi juz z ta potencja podwyzszonÄ… wyskoczy to nie bede sie mogla opedzic a ja tu do lutego musze ostrozna byc icon_wink.gif
eMariola
Julka, jak zuważę zmiany jakieś u swojego to Ci powiem.
Narazie powiedziałam mu że to witaminki na wzmocnienie organizmu i pilnuję żeby połykał. On bardzo podejrzliwy jest co do wszelkich medykamentów.
A ulotkę wyjęłam z pudełeczka, coby szczegółów nie doczytał.
icon_wink.gif
Jul_i_anka
He he dobry sposob. A czy moga byc jakies skutki uboczne?? Typu nadmierny porost włosów icon_wink.gif Bo tego bym nie chciala!
Czekam na wyniki Twoich doświadczeń na mężu icon_smile.gif
eMariola
Hmmm, sprawdzÄ™ w domu te skutki uboczne.
Ale mam nadzieję, że nie będzie to dodatkowe owłosienie bo tego akurat u facetów nie cierpię wink.gif
Dora2
CYTAT(Julka)
He he dobry sposob. A czy moga byc jakies skutki uboczne?? Typu nadmierny porost wÅ‚osów icon_wink.gif Bo tego bym nie chciala!  
Czekam na wyniki Twoich doświadczeń na mężu icon_smile.gif


03.gif no pięknie, doświadczenia na żywych organizmach . a co zrobicie jak porosną pięknym i mocnym włosiem?
Jul_i_anka
Wlosy to jeszcze ujdÄ… ale co zrobimy jak im trzecie oko wyrosnie...icon_smile.gif
iza2006
Hej Dziewczyny!

U mnie pogoda pożal się Boże. Wzięłam dzisiaj specjalnie urlop żeby sobie umyć okna ale od rana myje mi je deszcz a w tej chwili to nawet ze śniegiem.Jak tak dalej będzie to umyję tylko od strony mieszkania icon_smile.gif .

Mam robione już zakupy. Test ciążowy też już sobie kupiłam ale niewiem czy dobrze zrobiłam bo teraz mnie korci żeby go już jutro rano wykonać.

Dopołudnia mnie trochę mdliło ale ja naprawdę nie wiem czy to to TO czy wszystko już odbieram jako TO.
Dora2
CYTAT(Julka)
Wlosy to jeszcze ujdÄ… ale co zrobimy jak im trzecie oko wyrosnie...icon_smile.gif


04.gif 04.gif 04.gif 04.gif a jak to nie będzie oko
Dora2
CYTAT(iza2006)
Hej Dziewczyny!

U mnie pogoda pożal siÄ™ Boże. Wzięłam dzisiaj specjalnie urlop żeby sobie umyć okna ale od rana myje mi je deszcz a w tej chwili to nawet ze Å›niegiem.Jak tak dalej bÄ™dzie to umyjÄ™ tylko od strony mieszkania  :) .

Mam robione już zakupy. Test ciążowy też już sobie kupiłam ale niewiem czy dobrze zrobiłam bo teraz mnie korci żeby go już jutro rano wykonać.

Dopołudnia mnie trochę mdliło ale ja naprawdę nie wiem czy to to TO czy wszystko już odbieram jako TO.


podziwiam za te okna, ja nawet nie miałam zamiaru tego zrobic - mam w nosie świąteczne porządki. Zrobie tak jak zawsze tzn odkurze i zmyje podłogi, przystroję światecznei dom i wale sie z ksiązka na tapczan, ale najpierw narobie pierogów i zamrożę żeby nie robić przed samą wigilia - leń jestem
eMariola
O, Dora, święta racja.
W nosie świateczne porządki, zrobię takie jak zawsze.
A pierogi....hmmmm, też już mam zamrożone - tyle że kupione w sklepie. icon_lol.gif Czy mam nazwać się leniem do potęgi n-tej? icon_wink.gif

Ale za to wczoraj robiłyśmy z moją pierworodną ozdoby choinkowe z masy solnej - wyszły super.

A po niedzieli będziemy ciasteczka piekły - dodam że pierwszy raz w życiu będę to robiła.
eMariola
A co do skutków ubocznych macy....to dobrze że mój króliczek doświadczany nie widzi tych sugestii. icon_twisted.gif
Dora2
CYTAT(eMariola)
O, Dora, święta racja.
W nosie świateczne porządki, zrobię takie jak zawsze.
A pierogi....hmmmm, też już mam zamrożone - tyle że kupione w sklepie. icon_lol.gif Czy mam nazwać siÄ™ leniem do potÄ™gi n-tej? icon_wink.gif  

Ale za to wczoraj robiłyśmy z moją pierworodną ozdoby choinkowe z masy solnej - wyszły super.

A po niedzieli będziemy ciasteczka piekły - dodam że pierwszy raz w życiu będę to robiła.


te ozdoby choinkowe zaliczają cie do pracusiów - wiec na tytuł lenia nie masz co liczyć. Pierogi w porównaniu z ozdobami to pryszcz icon_biggrin.gif
eMariola
Dzięki Dora, bo już czułam się zdołowana.
Jeszcze bigosik jakiś muszę uwarzyć po niedzieli.
Oj chyba pracowity tydzień będzie.
anonimowy
Mariola, nie ma za co dziekować. U mnie gotowanie bigosiku zleciłyśmy Tacie - jest w tym najlepszy ale i tak sporo dla nas zostanie (ja i mama) ale 23 wszystko mam zamiar miec przygotowane. Damy rade dziewczyny
Dora2
to byłam ja ale mnie wylogowało icon_twisted.gif
eMariola
Pewnie że damy radę, jesteśmy przecież superwoman. wink.gif
gabi27
Iza 2006, Karo23 Dziewczyny, ciężko mówić o jakichś objawach, czuję tylko, że czuję ciągnięcie w piersiach, pobolewanie brzuszka od czasu do czasu, no i zmienny nastrój, dziś mi leciały łzy z byle powodu... Ale może to na icon_evil.gif !!! Na razie się trzymam i omijam apteki wielkim łukiem...
Iza 2006 nie rób testu, nie rób mi tego, mamy testować się razem!!!!
iza2006
Gabi, oczywiście że nie będę robiła testu.Poczakam na Ciebie.Czy w wigilię będziesz mogła. Zrobimy sobie prezent pod choinkę. icon_wink.gif Co ty na to?

Kto jeszcze testuje w wigiliÄ™?
gabi27
Iza 2006 trzymam Cię za słowo> Robimy test w wigilię!!!! Razem z rana na pierwsze siusianie?
iza2006
Dobra, umawiamy siÄ™ na pierwsze siusianie 24 grudnia icon_wink.gif icon_wink.gif .
O jejku już nie mogę się doczekać. To od jutra za tydzień. TYLKO i AŻ 7 DNI. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
gabi27
A czujesz coÅ›, coÅ› innego niz zwykle?
iza2006
Oprócz tego że czasami ćmi mnie brzuch to nie no i piersi, szczególne brodawki wydają mi się większe. A co u Ciebie?
gabi27
U mnie tylko to co i u Ciebie, żadnych innych objawów, które dały by choć cień podejrzeń. Tak bardzo chciałabym juz wiedzieć... A przed nami jeszcze cały tydzień... Mam jednak nadzieję, zę dostaniemy ten wymarzony Gwiazdkowy prezent!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.