To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wszystkie starające połączmy się!!! :)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90
AlicjaGD
Witaj cieplutko Temida icon_smile.gif
Powiedz mi który cykl juz sie starasz icon_question.gif
madzia_sloneczko
Hej Temida,
wiem o czym piszesz, bo mnie do tej pory schiza nie opuszczala, ten cykl jest inny, bo wiedzialam od razu ze nic z tego, bo maz na sama owu mi wyjechal icon_cry.gif
Ale faktycznie zawsze najdrobniejsze uklucie w brzuchu, czy tkliwosc piersi odbieram jako znak ze moze sie udalo.

Tak to niestety jest jak baaaardzo pragnie sie malenstwa.

Pozdrawiam Was wszystkie mocno i milego dluuugiego wekendu

Magda
iha
TEMIDA - nareszcie się odezwałaś !!!!!!!!!!!!

Wszystkie starajÄ…ce siÄ™!!!! trzymam mocno, mocno kciuki za owocne starania.
Wiem co przeżywacie, bo sama to przechodziłam , więc wszystko dokładnie wiem jak to wygląda z doświadczenia.
Ale naprawde rezultat przynosi - wycieszenie , spokój i luz i to się potwierdza , wtedy kiedy się w ogóle nie spodziewałam , że jestem w ciąży (myślałam że mam cukrzycę icon_eek.gif , bo byłam bardzo zmęczona i straszliwie śpiąca - potrafiłam przespać całą niedzielę , a wtedy bardzo dużo o tym mówili w telewizji) okazało się , że będę miała moją upragnioną dzidzię icon_biggrin.gif , także to była najpiękniejsza i najlepsza niespodzianka , jaka mogła mi sie przytrafić , no właściwie Nam czyli mi i mężowi.

pozdrawiam, życze powodzenia i trzymam kciuki , no i będę Was "podglądać" icon_biggrin.gif
Agneska
Cześć Dziewczyny!!
Chciałabym do Was dołączyć. Właśnie zaczynamy się z mężem starać o dzidziusia. Mam 24 lata i jesteśmy prawie 3 lata po ślubie
Mam nadzieję że się uda. To są nasze pierwsze starania. Trzymam za Was i za siebie oczywiście też kciuki icon_smile.gif
AlicjaGD
Witaj Agneska cieplutko icon_smile.gif
Ja tez mam 24 lata i tez prawie wink.gif 3 lata po slubie icon_lol.gif
Jestesmy z mezusiem po pierwszym i niestety nieudanym cyklu staran o dzidzie. Przed nami drugi cykl wink.gif Na ten czas chce sie wyluzowac i zrobic sobie urlopik na Maluchu a takze kompletnie nic nie liczyc i nie planowac gdzie, kiedy, o ktorej icon_smile.gif
Moze takie wyluzowanie psychiczne cos tym razem da wink.gif
Narazie serdecznie Ciebie i reszte dziewczyn pozdrawiam i ide jesc lody bo nabralam niesamowitaj ochoty na nie icon_lol.gif
Milego przedluzonego weekendu icon_smile.gif
Agneska
Hej Alicjo! No to podobnie zaczynamy. To czy nam się uda od razu to się okaże. Ale pewnie będzie ciężko w pierwszym staranku bo za bardzo się tym przejmuję. I chodzę ciut zestresowana, przez co dni płodne tak jakby się przesuneły i w końcu nie wiem co kiedy i jak icon_lol.gif Jak się nie staraliśmy to widziałam ten czarodziejski śluz a teraz ni w ząb.
Więc chyba masz rację żeby się wyluzować.

Pozdrawiam i miłej końcówki weekendu. wink.gif
AlicjaGD
Hej dziewczynki wlasnie dzisiaj skonczyla mi sie @ icon_lol.gif
Jest boska pogoda icon_lol.gif
Wyczyscilismy dzisiaj z mezem samochod, zrobilam pranko i jestem wykonczona i teraz sie poloze na chwileczke icon_lol.gif
Zycze milego wieczorku icon_smile.gif
justin
wiecie co, ta moja @ dziwna była. Jeden dzień i już. W dodatku nic mnie brzusio nie bolał. Chyba pójdę do apteki. Przec cały tydzień tak mnie niby boli, niby nie boli ten brzuch, sama nie wiem, ale nic się nie dowiem jak nie sprawdzę icon_rolleyes.gif .Wiem, wiem, tylko jakos ciągle zwlekam, ale jutro już chyba pójdę, zakupię test, a w piatek rano sprawdzę icon_confused.gif
AlicjaGD
Justyna ojjj chyba tez Nas opuscisz icon_sad.gif icon_lol.gif Ale to dobrze icon_lol.gif Obysmy tak wszystkie opuscily szybciutko ten watek icon_lol.gif
Agneska
Hej icon_smile.gif
czy u Was też ciągle pada? w taką pogodę tylko spać ...

Alicjo my też czyściliśmy autko ale niestety pogoda zrobiła już swoje icon_confused.gif
Justin trzymam kciuki za II kreseczki icon_exclaim.gif

Idę spać.. papatki
AlicjaGD
U mnie jest okropna pogoda icon_rolleyes.gif Zimno, pochmurno, mglisto - tragedia icon_confused.gif

Justynka oczywiscie zycze ci dwoch grubasnych kreseczke icon_wink.gif icon_lol.gif

Ja teraz jakos nie mysle o calym tym staraniu bo mam cos innego na glowie icon_lol.gif Oczywiscie nie zaprzestajemy staran ale nie mam obciazonej psychiki icon_wink.gif wiecie o co mi chodzi icon_biggrin.gif

Jeszcze troszke czasu ale we wrzesniu wybieramy sie do Wloch na przeglad samochodu i chcemy pojechac przy okazji do Watykanu pozeganc osobiscie Naszego kochanego Papieza, chcemy takze zwiedzic kilka fajnych miejsc jak Verona, Modena, Padwa icon_lol.gif
Obliczylismy ze zrobimy razem troszke ponad 5000 km wiec przygotowujemy sie juz od dzisiaj finansowo icon_lol.gif

A teraz ide spac
Dobranoc icon_smile.gif
anonimowy
Test kupiony, jutro rano będe robić.... icon_smile.gif
justin
gość to ja icon_redface.gif
AlicjaGD
Justyna trzymam mocno kciuki wink.gif icon_biggrin.gif
AlicjaGD
Ok dziewczynki ja sie z Wami pozegnam na jakis czas icon_lol.gif nie wiem czy na krotko czy na dlugo ale zamierzam sobie zrobic urlopik icon_lol.gif Taka mala przerwa od Malucha icon_lol.gif
Moze to na mnie dobrze podziala wink.gif na moja psychike icon_rolleyes.gif

Do zobaczonka kobietki i owocnych staran wink.gif icon_lol.gif
OlivkaMamaNorbercika
Pozdrawiam wszystkie starające się i życzę Wam szybkiego zafasolkowania icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Justin jak wyszedł Ci teścik icon_question.gif icon_mrgreen.gif Z pewnością zobaczyłaś na nim 2 kreseczki icon_smile.gif

U mnie wszystko OK z wyjątkiem strasznych mdłości i wymiotów icon_cry.gif Morduję się nieludzko icon_cry.gif
justin
no i zobaczyłam

wielka gruba różowa krecha

i...

spanikowałam 23.gif 37.gif
ijaa_ijaa
ta gruba różowa krecha to ta druga rozumiem icon_question.gif icon_question.gif
justin
tak, ta, ta, ta co ma być icon_biggrin.gif
ijaa_ijaa
To graaaaaatulacje icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
OlivkaMamaNorbercika
GRATULUJĘ icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

Justin szybciutko zakładaj styczniowy wątek icon_smile.gif
justin
czekam do przyszłego tygodnia, muszę najpierw pojechać do mojej lekarki i upewnić się i wszystko sprawdzić, czy jest w porządku icon_smile.gif
madzia_sloneczko
Justin,
gratulacjeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
Agneska
JUSTIN GRATULACJE!!!! Super słyszeć tak dobre wiadomości.
icon_smile.gif
Olivko dzięki i mam nadzieję że mdłości Ci przejdą niedługo. Nie mam pojęcia jak to może długo trwać.

Alicjo macie super plany na wrzesień. My jak zwykle nic nie planujemy na urlop, zwłaszcza że mamy zamiar skończyć w tym roku remont w mieszkanku. Więc nie wiadomo jak będzie z kasą. Może uda się gdzieś wyskoczyć aby troszkę odpocząć od codzienności, ale zobaczymy jeszcze icon_wink.gif No i mam nadzieję że szybko się jednak odezwiesz do nas.

Ja co prawda też się staram nie nakręcać ale nie zawsze wychodzi. icon_rolleyes.gif
icon_smile.gif No i nie mam pojęcia kiedy zacząć testować gdyż wydaje mi się że cykl jakoś mi się wydłużył icon_rolleyes.gif Ale na pewno jeszcze z tydzień o ile @ nie przyjdzie. Pozdrawiam Wszystkich icon_biggrin.gif
Agneska
Hej dziewczyny zrezygnowałyście ze starań czyżbym była sama na placu boju?Hi Hi Mam nadzieję że to tylko brak czasu icon_wink.gif
madzia_sloneczko
Hej hej,
ja wciaż staram się ... a wlasciwie kluczowe starania dopiero nadejdą icon_smile.gif
justin
no i byłam u lakarki, potwierdziła.

Jest pęcherzyk icon_biggrin.gif

Termin 6 styczeń.

No to lecę zakładać wątek styczniowy, albo dopiszę się do juz istniejącego icon_biggrin.gif

Wam zyczę szybkiego zaciążenia, bez zbędnych starań icon_biggrin.gif
iha
justin - GRATULACJE !!!!


CYTAT(justin)
Termin 6 styczeń.


HMMM piękna data, piękna ... , ja też jestem z 6.I. icon_lol.gif
justin
iha, ta zima mnie przeraża.
Spacery, wyjścia, choróbska, makabra, wr........... icon_evil.gif
iha
Hmmm, wiadomo jak to w zimę, te ubieranie dzidzi a potem jeszcze samej siebie zajmuje więcej czasu niż spacerek icon_wink.gif
Ale DASZ RADĘ !!! , moja mama też dała icon_smile.gif a dodam, że ja jestem styczniowa a mój brat majowy (czyli dokładnie tak jak masz/będziesz miała Ty icon_smile.gif)

Przy okazji , co widzÄ™ ... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK NATALKI.
Kaszanka
Justin, gratulujÄ™ icon_smile.gif
Eeee styczeń fajny jest. Ubierasz grubo dziecko, śmigasz dwa razy dookoła bloku i do domu icon_smile.gif
justin
Ale ja lubię długie spacery icon_confused.gif
Z Natalą to zawsze długo na dworze byłyśmy, jak zgłodniała, to wywaliłam cyca i już icon_wink.gif Jak juz się zwlokłam z wózkiem na dwór to nie miałam ochoty za 15 min. wracać icon_evil.gif .
No a teraz siÄ™ nie da.
AJA
Justin przepraszam, że Wam się wtrynię w wątek icon_redface.gif ale ja mam dziecko z lutego, dostałam do wózka taki "misiek". Wygląda to jak becik z grubym misiem w środku obszyty jakimś tam materiałam, naokoło ma suwak. Wkładasz dziecko zasuwasz, na wierzch może być koc, ciepłe to strasznie i miękkie. Może popytasz w sklepach?
justin
Dzięki AJA icon_biggrin.gif
Agneska
Justin super. icon_biggrin.gif Jeszce raz gratulacje. Mimo że nie lubię zimy to i tak bym chciała się dopisać do styczniowego wątku. Ale obawiam się że nie będzie mi dane. icon_sad.gif
Madzia trzymam kciuki za owocne staranko icon_smile.gif
A ja się czuję bardzo małpowato icon_rolleyes.gif
Agneska
No i najlepsze życzenia dla Córci
AlicjaGD
Witam dziewczynki icon_lol.gif Smutno mi bez Was wiec wpadlam sobie na chwileczke na Maluszka icon_smile.gif i co widze icon_wink.gif pieknie pieknie gratulacje moje najszczersze icon_smile.gif

U mnie nic ciekawego, nic planowanego, nic wyliczanego poprostu sobie zyjemy i sie przytulamy kiedy tylko chcemy icon_smile.gif Pelen luz icon_lol.gif A nóz-widelec icon_wink.gif

Ostatnio wzielam sie za konkretne porzadki i teraz mieszkanko lsni icon_smile.gif Posiadanie 80 kilowego psa zobowiazuje do wiekszych porzadkow icon_rolleyes.gif

A teraz znikam wtulic sie pod kocyk bo jakos chlodno na dworzu i w mieszkanku icon_smile.gif

Caluje Was kobietki i do zobaczonka icon_lol.gif
Agneska
Hej
Ja się czuję dziś fatalnie. Wpadam tylko na chwilkę bo jestem chora no i @ przyszła i to dzień prze terminem icon_eek.gif Może i lepiej że tak bo sobie nadziei nie robiłam, no może troszkę icon_redface.gif . Tak więc do stycznia się nie dopiszę icon_cry.gif Wziełam 2 dni urlopu, dzisiaj wcześniej wróciłam z pracy. Musze się wykurować bo wyglądam jak upiór.
Alu fajnie że się odezwałaś icon_smile.gif Może trafimy w luty icon_wink.gif Ja tym razem będę sie przytulać chyba za każdym razem jak to będzie możliwe, ale to za pare dni jeszcze.
Wracam do wyrka grzać się... icon_cry.gif
madzia_sloneczko
Hej

Alu super ze zajrzalas, zaglÄ…daj czasem icon_wink.gif

Ja już codziennie robię testy owu i w tym miesiącu już zapowiedzialam ślubnemu że dopóki nie będę miala owu to musi być na miejscu, żadnych wyjazdów icon_wink.gif))

Agneska kuruj siÄ™, kuruj.
beatakraków
CYTAT(OlivkaMamaNorbercika)
Wszystkie dziewczyny intensywnie starajÄ…ce siÄ™ o dzidziusia - poÅ‚Ä…czmy siÄ™, a bÄ™dzie nam raźniej icon_exclaim.gif  :D  

Mi w koÅ„cu udaÅ‚o siÄ™ przekonać męża do drugiego dzidziusia icon_biggrin.gif  
Mam nadziejÄ™, że szybko zaciążę i bÄ™dÄ™ mogÅ‚a skoczyć do wÄ…tku "ciąża i poród" icon_smile.gif  

Pozdrawiam icon_exclaim.gif  :D
i mi niestetymeza nie udalo sie przekonac ale jeszcze probuje
Agneska
Hej Dziewczyny:)

Mi już lepiej, co prawda katarek jeszcze ciut jest, ale siedzenie w domu pomogło. icon_smile.gif
Madziu masz rację trzymaj męża mocno i nie puszczaj icon_smile.gif
Witaj Beato icon_smile.gif Mam nadzieję że uda Ci się przekonać męża na drugą dzidzię. My staramy się dopiero o pierwszą icon_smile.gif I już się nie mogę doczekać. No ale ta wredna @ jeszce trwa więc staranie nr 2 się jeszcze nie zaczeło icon_rolleyes.gif
madzia_sloneczko
Agneska,
meża nie puściłam nigdzie, jestem już po owu, ciekawe czy się udało, nie napalam się teoretycznie, bo praktycznie to duuuużo o tym myślę.

Madzia
Agneska
CYTAT
meża nie puściłam nigdzie, jestem już po owu, ciekawe czy się udało

Trzymam bardzo bardzo mocno kciuki za wÄ…tek lutowy icon_wink.gif

No ja muszę troszkę jeszcze poczekać na owu. No ale nie ma tego złego... bo mam ząb do wyrwania i przynajmniej mogę go usunąć ze znieczuleniem bez obaw icon_smile.gif Mam nadzieję że zdążę mam czas do 24 icon_cool.gif
ciÄ…gle pada...
madzia_sloneczko
Oj, wspołczuję wyrywania zęba, brrr, nie przyjemna sprawa, ale jak trzeba to faktycznie lepiej teraz niż potem bez znieczulenia, brrr.

Magda
Agneska
He bez znieczulenia bym nie dała wyrywać, bym po prostu czekała do 12 tygodnia. Ale na razie nie ma potrzeby czekać więc skorzystam z okazji i wyrwę. Jestem umówiona na przyszły poniedziałek. Zdjęcie zęba już mam tzn tego co po nim zostało icon_redface.gif Nie bardzo mi się to uśmiecha bo nie lubię chodzić do dentysty a tym bardziej wyrywać icon_cry.gif . Ale tak będzie lepiej. Wcześniej się ociągałam to teraz mam karę i muszę się spieszyć bo może uda się zafasolkować w tym cyklu icon_smile.gif Taka moja nadzieja ......
AlicjaGD
Hej dziewczyny icon_smile.gif

Stesknilam sie za Wami wiec Was odwiedzam icon_smile.gif
Od czerwca bede troszke rzadziej bo wlasnie dzisiaj otrzymalam staz z Urzedu Pracy icon_smile.gif
Zawsze jakies zajecie, zawsze troszke wiecej kasy w domowym budzecie.
Ciesze sie bo dzisiaj bylam juz w tym Biurze Podrozy i bardzo mile Panie tam pracuja icon_smile.gif a wiadomo ze chetniej sie pracuje w milym towarzystwie icon_smile.gif
Teraz uciekam na piwko do sasiadow - taka mala imprezka z okazji otwarcia przez sasiadow sauny finskiej i salonu paznokcia icon_smile.gif

Pozdrawiam Was serdecznie icon_smile.gif
Agneska
Alicjo gratuluję stażu i to w biurze podróży super !!! icon_smile.gif
A co ze staraniami też zawieszasz? Mam nadzieję że nie. Ja też nie zawsze mam czas wejść na forum. Czasem jest komp zajęty a czasem mi już się nie chce. Mam nadzieję że imprezka się udała icon_wink.gif pewnie jeszcze trwa:)
AlicjaGD
Wlasnie wrocilismy z sauny icon_smile.gif Bylo SUPER icon_smile.gif Bylam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona icon_smile.gif

Jesli chodzi o starania o dzidzie to absolutnie nie poddajemy sie icon_smile.gif
Mimo stazu nadal sie staramy i bedziemy starac icon_smile.gif

A teraz ide spac bo nie ukrywam ze taka sauna wykancza fizycznie i chce sie spac icon_smile.gif

Dobranoc dziewczynki icon_smile.gif
justin
ja cały czas trzymam kciuki i mam nadzieje, że może jeszcze uda się którejś dołączyć do nas w wątku styczniowym, no a jesli nie to zyczę Wam szybkiego założenia wątku lutowego
Agneska
Hej
Jeszcze tylko jutro i weekend icon_smile.gif
Alu cieszę się że nie zawieszacie starań.
Justin do styczniowego już się nie załapiemy. Ale kibicuję temu wątkowi, bardzo mocno icon_smile.gif Może będzie nam luty dany icon_wink.gif
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.