Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Kocyk z danymi dziecka
Kocyk z danymi dziecka

Mój kocyk

Hipoalergiczny, miękki kocyk wykonany z bawełny organicznej. Zaprojektowany z myślą o noworodkach i niemowlakach, stworzony dla delikatnej skóry dziecka. Do wyboru w kolorach różowym, błękitnym i lawendowym. Wymiary 75x100 cm.

Kocyk jest też wyjątkową pamiątką dnia narodzin. Robiony jest na zamówienie dla każdego niemowlaka i posiada we wzorze Imię dziecka, datę urodzin i ważne liczby dla całej rodziny, czyli godzinę urodzin, wagę i wzrost. Można też zamówić kocyk w wersji z samym imieniem. Pakowany w eleganckie pudełko. Oryginalny pomysł na pierwszy prezent dla niemowlaka i mamy.
Nagrody i certyfikaty:
  • EU EcoLabel
  • Global Organic Textile Standard (GOTS)

Producent:
Martello

Martello Sp. z o.o. to producent najwyższych gatunkowo tekstyliów dla niemowląt i dzieci. Produkcja kocyków dla dzieci jest kontrolowana pod względem ekologiczności surowców i dodatków używanych przy dzianiu, szyciu i praniu. Środki używane przy produkcji kocyków są produkowane i używane w poszanowaniu dla środowiska naturalnego.

To jedyny oficjalny producent kocyków z danymi dziecka w Unii Europejskiej. Wzór kocyka z imieniem i danymi dziecka z dnia urodzin jest opatentowany i zastrzeżony przez Martello Sp. z o.o. na terenie całej Unii Europejskiej.

http://www.martello.pl
OpinieBrak komentarzy