Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Spray dezynfekujący do zabawek Toy Sanitizer
Spray dezynfekujący do zabawek Toy Sanitizer

Toy Sanitizer to unikalny i innowacyjny produkt zabijający 99,9% szkodliwych bakterii, pozostawiając zabawki i powierzchnie wokół Twojego dziecka higienicznie czyste. Natura pomoże Ci usunąć niebezpieczne bakterie, a nie zniszczyć tych koniecznych dla zdrowia Twojego dziecka. Dlatego właśnie ten spray ma szczególne właściwości i nie znajdziesz drugiego takiego na polskim rynku. Bardzo wydajny, starczy na długo. Produkt naturalny, bezpieczny dla dziecka.

Wrażliwa skóra niemowlaka jest bardzo podatna na negatywne skutki działania syntetycznych substancji chemicznych znajdujących się w wielu produktach dostępnych na rynku, dlatego Bentley Organic stworzył serię Baby Care. Seria Baby Care to codzienna pewność bezpiecznej opieki nad dzieckiem. Linia artykułów dla niemowląt Bentley Organic została stworzona z myślą o wrażliwej skórze dziecka. Te niezwykle delikatne, naturalne produkty posiadają łagodzącą i jednocześnie ożywiającą mieszankę cytrynowej i kwiatowej nuty zapachowej.
Nagrody i certyfikaty:
  • certyfikat Soil Association
  • wyróżnienie podczas II Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA w Kielcach 2012
Dystrybutor:
ekoMaluch

Zapraszamy na zakupy innowacyjnych i przede wszystkim bezpiecznych produktów dla wszystkich członków Twojej rodziny. W ofercie znajdziesz pieluszki ekologiczne, buciki do nauki chodzenia, ubranka z bawełny organicznej od narodzin do 12 lat. Bezpieczną pielęgnację skóry dziecka zapewnią naturalne kosmetyki, które nie zawierają konserwantów, ani sztucznych barwników, a o spokojny sen zadbają akcesoria, dzięki którym dziecko poczuje się jak w łonie matki.

http://www.ekomaluch.pl
OpinieBrak komentarzy