Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Tami Cotton - chusteczki bawełniane
Tami Cotton - chusteczki bawełniane

Chusteczki nawilżane dla dzieci Tami Cotton zostały stworzone z myślą o bezpiecznej pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry Twojego Maluszka.

Firma EcoWipes dokonała przełomu w produkcji chusteczek bawełnianych o tak wysokiej jakości w przystępnej cenie. Innowacyjny produkt stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych chusteczek, wykonanych przeważnie z włókien poliestrowych i wiskozowych, ponieważ chusteczki Tami Cotton to bawełna w najczystszej postaci.

Tami Cotton powstały w odpowiedzi na wysokie wymagania rodziców w stosunku do produktów dziecięcych. Chusteczki, wykonane w 100% z bawełny, posiadają szczególne właściwości, ponieważ wykorzystują wszystko to co najlepsze w naturze:
  • Miękkość i delikatność bawełny, która nie podrażnia skóry Malucha
  • Wysoką chłonność i wydajność - chusteczka bawełniana wolniej wysycha i lepiej oczyszcza powierzchnię skóry w porównaniu do chusteczek wykonanych z włókien sztucznych,
  • Wytrzymałość i gęstość wynikającą z użycia jednorodnych włókien bawełnianych, odpornych na ścieranie i zrywanie,
  • Bawełna jest surowcem naturalnym, w pełni odnawialnym, a więc bezpiecznym dla środowiska naturalnego - ulega biodegradacji.

Ponadto, chusteczki Tami Cotton są nasączone płynem nie zawierającym substancji z grupy PEG, parabenów, alkoholu, silikonów, jak również sztucznych olejów, co zdecydowanie obniża ryzyko alergii i podrażnień.
Bezpieczeństwo i skuteczność naszych chusteczek została potwierdzona w badaniach dermatologicznych i aplikacyjnych.

Chusteczki nawilżane Tami Cotton są dostępne
w 2 wersjach:
  • ultraSensitive - bez substancji zapachowych

  • naturalCare - z delikatną hipoalergiczną substancją zapachową


Producent:EcoWipes EWS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

Firma EcoWipes jest producentem wyrobów kosmetyczno-higienicznych takich jak chusteczki nawilżane, płatki kosmetyczne, patyczki higieniczne oraz produkty gospodarstwa domowego z włókniny. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.ecowipes.com.pl
OpinieBrak komentarzy