Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Dziecięce Atelier - warsztaty haftu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie nauczyć się malować za pomocą igły i nici? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie nauczycie się haftować! ________________________________________ W czasie warsztatów haftu krzyżykowego dzieci poznają sekrety tej niezwykłej techniki zdobienia tkanin oraz same będą miały okazję poczuć się jak artyści, tworząc własne dzieła przy u... (więcej)
\ Fundacja Instytut Spraw Rodziny zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dzieci klas 1-3 „5tek pełen emocji – jak je okiełznać?” Czy Twoje dziecko jest ciekawe świata? Lubi odkrywać i poznawać nieznane? Jeśli tak, zabierz je w niezwykłą podróż do świata dziecięcych emocji. Warsztaty które prowadzimy – to przede wszyst... (więcej)
Japoński teatr ilustracji // warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Piękne i ciekawe historie można opowiedzieć za pomocą ilustracji. Tak robi się to w Japonii, tak również będziemy to robić w pałacu w Wilanowie w ramach Japońskiego Października. Zapraszamy dzieci, które lubią słuchać bajek, a także je oglądać. ________________________________________ Tradycyjna japońska sztuka opowiadania historii za pomocą o... (więcej)
kanGO! – Tenisowe Maluszki - Szczecin - zajęcia dla dzieci kanGO! - Tenisowe Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe inspirowane tenisem ziemnym, rozwijające umiejętności dziecka poprzez sport i zabawę. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 1 roku życia do 5 lat i prowadzone są przy czynnym udziale rodzica. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, przy użyciu sprzętu specjalnie zapro... (więcej)
Zmysłowisko - zajęcia dla dzieci od 6 do 18 miesięcy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Podczas tych muzyczno-sensorycznych zajęć maluszki, pod okiem swoich opiekunów, będą odkrywać świat wszystkimi zmysłami. Będzie dużo dotykania, wąchania, patrzenia, słuchania, doświadczania tego co wokół i tworzenia! Zajęcia odbywają się w każdy: Poniedziałek o 13:00 Wtorek o 17:15 Piątek o 11:15 Pobawimy się w najróżniejsze zabawy rytm... (więcej)
Rodzinne Warsztaty Twórcze \
MOMAKIN  Łódź
Zajęcia "Jak skonstruować świat?" to rodzinne warsztaty twórcze rozwijające sprawność manualną i wyobraźnię przestrzenną, uczące cierpliwości, samodzielnego i logicznego myślenia. Podczas zajęć: • po pierwsze: obejrzymy krótki film animowany • po drugie: skonstruujemy własne klocki – z masy plastycznej, patyczków, pla... (więcej)
Matematyka dla uczniów klasy 2 - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia matematyczne w Centrum Edukacyjnym TAMARIKI prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania. Program „Mali Matematycy” jest dedykowany dzieciom od 3 do 8 roku życia. Realizowany jest na kilku poziomach o wzrastającym stopniu trudności. Materiał realizowany na kolejnych etapach edukacji zawiera oprócz nowych elementów powtó... (więcej)
Matematyka dla klas 1-2 - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia matematyczne w Centrum Edukacyjnym TAMARIKI prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania. Program „Mali Matematycy” jest dedykowany dzieciom od 3 do 8 roku życia. Realizowany jest na kilku poziomach o wzrastającym stopniu trudności. Materiał realizowany na kolejnych etapach edukacji zawiera oprócz nowych elementów powtó... (więcej)
Kurs matematyczny dla małych dzieci - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia matematyczne w Centrum Edukacyjnym TAMARIKI prowadzone są w oparciu o autorski program nauczania. Program „Mali Matematycy” jest dedykowany dzieciom od 3 do 8 roku życia. Realizowany jest na kilku poziomach o wzrastającym stopniu trudności. Materiał realizowany na kolejnych etapach edukacji zawiera oprócz nowych elementów powtó... (więcej)
Kurs robotyki dla dzieci od 6 do 9 lat - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Robotyka dla najmłodszych- już od 6 roku życia! Warsztaty z Robotyki w oparciu o klocki LEGO są przeznaczone dla wszystkich dzieci, które chcą zgłębić świat robotyki i roboinformatyki.Robotyka jest jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin wiedzy. Wykorzystywana jest na szeroką skalę w przemyśle, wojsku ale także w domu.W niedalekiej przy... (więcej)
Język angielski dla licealistów - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Język angielski dla dzieci szkolnych Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Grupy są spójne nie tylko pod względem wieku, ale również poziomu językowego. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, ucznio... (więcej)
Język angielski dla gimnazjalistów - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Język angielski dla dzieci szkolnych Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Grupy są spójne nie tylko pod względem wieku, ale również poziomu językowego. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, ucznio... (więcej)
Język angielski dla uczniów klas 5-6 - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Język angielski dla dzieci szkolnych Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Grupy są spójne nie tylko pod względem wieku, ale również poziomu językowego. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, ucznio... (więcej)
Język angielski dla uczniów klas 3 i 4 - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Język angielski dla dzieci szkolnych Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Grupy są spójne nie tylko pod względem wieku, ale również poziomu językowego. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, ucznio... (więcej)
Język angielski dla dzieci szkolnych- 1 i 2 klasa - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, dzieci poznają znaczenie słów w kontekście, dokładnie w taki sam sposób uczą się przecież języka ojczystego w domu z rodzicam... (więcej)
Język angielski dla dzieci 5-6 letnich - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Dla dzieci najmłodszych proponujemy zajęcia w grupach: 1-2-latków, 3-4-latków oraz 4-5-latków. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, dzieci poznają znaczeni... (więcej)
Język angielski dla dzieci 3-4 letnich - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Dla dzieci najmłodszych proponujemy zajęcia w grupach: 1-2-latków, 3-4-latków oraz 4-5-latków. Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, dzieci poznają znaczeni... (więcej)
Język angielski dla dzieci już od pierwszych miesięcy życia - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zajęcia w naszym Centrum odbywają się w małych grupach (4-8 osób) z uwzględnieniem podziału na wiek. Zaczynamy naukę już z dziećmi kilkumiesięcznymi Metodyka zajęć opiera się o naturalną naukę języka, nauczyciele na zajęciach posługują się wyłącznie językiem angielskim, dzieci poznają znaczenie słów w kontekście, dokładnie w taki sam sposób ucz... (więcej)
Wzory i kolory natury - wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy jest lepszy czas i miejsce na rozmowę o kolorach niż jesienny park? Na wycieczce nie tylko obejrzymy festiwal barw jakim raczy nas przyroda ale dowiemy się też skąd się bierze to zjawisko. Będzie również czas na rozmowę o innych wzorach i barwach. TERMIN: 11 października 2015, godz. 13.00–14.30, zbiórka przy kasie na przedpolu MIEJSC... (więcej)
Bezpłatne warsztaty przyrodnicze dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Aby zostać badaczem przyrody, nie trzeba jeździć na koniec świata. Zapraszamy do Wilanowa na bezpłatne warsztaty przyrodnicze dla rodzin! ________________________________________ 10 października, godz. 11.00–12.30 O roślinach egzotycznych Czy kaktusy mogą być gatunkami inwazyjnymi? Czym są rośliny obce? Skąd się wzięły w naszym kraju... (więcej)
Kurs kaligrafii dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie, żeby Wasze dziecko nauczyło się pięknie pisać? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie w dawnym scriptorium Wasze dzieci zasiądą za drewnianymi pulpitami i gęsim piórem wyczarują niesamowite wzory. To również doskonała lekcja kreatywności i cierpliwości. ________________________________________ Kurs kaligrafii składa się z 7 spotk... (więcej)
Świece Ozdobne - Warsztaty plastyczne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Świece Ozdobne - Warsztaty plastyczne dla dzieci W niedzielę 11 października o godzinie 15.00 razem ze Sztukarnią zapraszamy na warsztaty plastyczne na dzieci. Na zajęciach stworzymy zapachowe świece marmurkowe - każdy będzie mógł wybrać kształt i kompozycję zapachową z olejków zapachowych oraz elementy z zabarwionej parafiny, które wsypie do f... (więcej)
Co w fontannie piszczy / BEZPŁATNE warsztaty przyrodnicze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Aby zostać badaczem przyrody, nie trzeba jeździć na koniec świata. W ogrodach wilanowskich spotkamy wiele ciekawych zwierząt. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty przyrodnicze dla rodzin! ________________________________________ Jakie zwierzęta bezkręgowe mieszkają w naszym mieście? Czy miewają przez nas kłopoty? Mimo że podwodny świat często mamy ... (więcej)
KOLOROWY ŚWIAT - Kurs dla dzieci 3-letnich - Kraków - zajęcia dla dzieci Piękna podróż w zaczarowane miejsca i spotkania z bohaterami bajek ułatwiające dzieciom przechodzenie przez kolejne progi rozwojowe i pozwalające nabyć nowe umiejętności oraz doskonalić kontakty z rówieśnikami. Dzieci rozwijają wiedzę o otaczającym świecie, rozwiązują zagadki i dowiadują się: - Kto mieszka w tęczy i w wulkanie? - Czy smoki są mił... (więcej)
Taniec Towarzyski dla DZIECI i MŁODZIEŻY w centrum Warszawy WDS - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia taneczne w poniedziałki o godz. 17.00 do Warsaw Dance Studio. 2 przestronne sale z lustrami ( duża 100m, mała 35m)- bez słupów !!!! Szatnie dziecięce, damskie i męskie, prysznice Dużo miejsc parkingowych!!!!!! (DARMOWY PARKING STRZEŻONY) Zajęcia z Tańca Towarzyskiego pomogą ukształtować p... (więcej)
Rodzinne powitanie jesieni / ogrody wilanowskie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Powitajmy wspólnie jesień! Zapraszamy na warsztaty przyrodniczo-plastyczne oraz obserwację ptaków przez lunety i lornetki. ________________________________________ W niedzielę 4 października będziemy obserwować ptaki! Niebawem zaczną się ptasie wędrówki, zatem to pierzastym mieszkańcom i gościom Wilanowa poświęcimy nasze jesienne spotkanie. Jez... (więcej)
Dance Street Dla Najmłodszych - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance street dla najmłodszych, to zajęcia, na których dzieci nauczą się podstawowych elementów tańca ulicznego oraz postaw fizycznych, które są niezbędne w rozwoju każdego dziecka. W szczególności wyćwiczą koordynacje, równowagę, zwinność, szybkość, gibkość i płynność ruchu. Dodatkowo nauczą się samodzielności, twórczości i kreatywności. Dzieci nau... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia JOGI dla DZIECI w Joga Shala Joga dla dzieci jest nie tylko doskonałą formą spędzania wolnego czasu, ale także zwiększa sprawność dzieci, pomaga zapobiegać wadom kręgosłupa, poprawia koncentrację i dodaje pewności siebie. Zajęcia dedykowane dzieciom w wieku 5 – 13 lat. Cykliczne zajęcia odbywają się w niedziel... (więcej)
Hamakowe Przedszkole - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Kawiarnia Hamak  Wrocław
Zanim wyślesz swoje dziecko do przedszkola, przygotuj je na ten ważny moment. Proponujemy zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków, podczas których Twoja pociecha rozwinie swoje umiejętności społeczne, miło spędzi czas podczas zajęć muzycznych, ruchowych, plastycznych, oswoi się z grupą rówieśniczą, a także pozna rytm dnia w przedszkolu. W trakcie zajęć ... (więcej)
Akademia Musicalowa - pozwól talentom rozkwitać - Poznań - zajęcia dla dzieci Jedyny taki projekt w Poznaniu! Zajęcia łączące taniec, śpiew i aktorstwo a to wszystko uwieńczone przedstawieniem wystawionym na deskach teatru. Niesamowity scenariusz, spotkania z gwiazdami, inspirujący nauczyciele - to i wiele więcej znajdziesz w Akademii Musicalowej. Zapraszamy na www.musicalpoznan.pl Centrum Tańca Blanka Winiarska wwww.ta... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży - Poznań - zajęcia dla dzieci Zależy ci na profesjonalnej nauce tańca dla Twojego dziecka? Koniecznie skorzystaj z oferty zajęć tanecznych w Centrum Tańca Blanka Winiarska! Zajęcia w grupach wiekowych już od 4 roku życia! Bogata oferta stylów tanecznych: taniec towarzyski, latino solo, disco dance, videoclip, t. nowoczesny, balet. Spełnij marzenia swojego dziecka i zapisz j... (więcej)
Tydzień otwarty w RADOSNYM ŚWIECIE - Myślenice - zajęcia dla dzieci Drodzy Rodzice! Tydzień otwarty w Centrum Radosny Świat rozpoczyna się już od 14 września! Balet, sztuki walki, logorytmika, tańce hulańce, radosne sylabki, taniec nowoczesny, breakdance czy zajęcia z języków obcych to wszystko w Radosnym Świecie podczas tygodnia otwartego. Zajęcia podczas tygodnia otwartego są BEZPŁATNE. Przyjdź, sprawdź a ... (więcej)
Dziecięce Atelier - warsztaty haftu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie nauczyć się malować za pomocą igły i nici? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie nauczycie się haftować! ________________________________________ W czasie warsztatów haftu krzyżykowego dzieci poznają sekrety tej niezwykłej techniki zdobienia tkanin oraz same będą miały okazję poczuć się jak artyści, tworząc własne dzieła przy u... (więcej)
Filcowe Piórniki - Warsztaty plastyczne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Filcowe Piórniki Warsztaty plastyczne dla dzieci W niedzielę 20 września o godzinie 13.30 zapraszamy na warsztaty plastyczne na dzieci. Na kolorowy powrót do szkoły proponujemy zrobienie własnego piórnika na naszych kreatywnych warsztatach plastycznych. Będziemy projektować piórniki z kolorowego filcu. Filcowe piórniki ozdobimy kolorowymi kora... (więcej)
Co powie ryba? - warsztaty dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Aby zostać badaczem przyrody, nie trzeba jeździć na koniec świata. W ogrodach wilanowskich spotkamy wiele ciekawych zwierząt. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty przyrodnicze dla rodzin! ________________________________________ Jakie ryby mieszkają w naszym mieście? Czy miewają przez nas kłopoty? Mimo że podwodny świat często mamy na wyciągnięcie ... (więcej)
Troskliwy Dotyk - Dzień Otwarty 13.09.2015 - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Troskliwy Dotyk  Warszawa
Zapraszam na Dzień Otwarty zajęć dla najmłodszych! Z kim możemy popracować? Będą dwie grupy najmłodsze: Pełzaki (6-12 miesięcy ) i Turlaki (12-24 miesiące). To propozycja zajęć dla najmłodszych. Są to zajęcia ogólnorozwojowe, bazujące na metodzie Ruchu Rozwijającego, wzbogacone o zabawy sensoryczne i elementy masażykow dla niemowląt. Podczas ... (więcej)
Mini Gry Sportowe
(www.mini-sport.pl) - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zajęcia sportowe "Mini Gry Sportowe" przeznaczone są dla dzieci w wieku 4 - 9 lat. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów posiadających wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. W profesjonalny sposób przekazują tajniki nauki koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej. Zajęcia odbywają się na terenie SP80 w Gdańsku ... (więcej)
Rodziny Zakątek - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zapraszamy na zajęcia dzieci od 1,5 roku do 4 lat. Więcej informacji o zajęciach znajdą Państwo na naszej stronie www.rodzinnyzakate.pl lub pod telefonem. Zaczynamy: wtorek (8.09) - zajęcia adaptacyjne dla dzieci starszych (od 3 roku) Środa (9.09) - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 1,5 roku do 2 lat Środa (9.09) - zajęcia adaptacyjne dl... (więcej)