Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
  Jeśli chcesz by twoje dziecko w oryginalny i atrakcyjny sposób spędziło swoje urodziny, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji urodzinek w stylu orientalnym, urodzinek piernikowych i urodzinek kopernikańskich. Wspaniała zabawa gwarantowana! Na wszystkie dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów czeka moc urodzinowych atrakcji i niespodzian... (więcej)
Organizacja urodzin w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Z wizytą u Pana Kopernika - Toruń - zajęcia dla dzieci Jeśli chcesz by twoje dziecko w oryginalny i atrakcyjny sposób spędziło swoje urodziny, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji urodzinek w stylu orientalnym, urodzinek piernikowych i urodzinek kopernikańskich. Wspaniała zabawa gwarantowana! Na wszystkie dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów czeka moc urodzinowych atrakcji i niespodzian... (więcej)
Warsztaty kulinarne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Fundacja Zwalcz Nudę zaprasza na kolejną serię warsztatów kulinarnych. Co tym razem czeka młodych kucharzy? 1. Warsztaty ZDROWO JEMY – ZDROWO ŻYJEMY Zapraszamy na warsztaty kulinarne o zdrowym żywieniu dla dzieci, organizowane przez Fundację ZwalczNude, BioBazar oraz MediPark. Są to spotkania z dietetykiem-kucharzem, który dzięki unikalnym ... (więcej)
Fabryka Snów - warsztaty filmowe dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Fabryka Snów to warsztaty filmowe dla dzieci. Uczestnicy warsztatów pod kierunkiem profesjonalnych artystów /reżysera, operatora i scenografa/ tworzą wspólnie krótkie filmy lalkowe, plastyczne, animowane. Wspaniała zabawa i świetne efekty. Nauka "klasycznych technik filmowych". W warsztatach można uczestniczyć na każdym etapie - jednorazowo lub w... (więcej)
PERON TEATRALNY - Katowice - zajęcia dla dzieci
Teatr Gry i Ludzie  Katowice
Z okazji otwarcia nowego sezonu teatralnego, dla Naszych widzów przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek! 21 września 2014 r PERON TEATRALNY Zapraszamy na warsztaty i zabawy dla dzieci prowadzone przez naszych aktorów - które poprzedzać będą pierwszy spektakl w sezonie w ramach Podwieczorków Teatralnych. W programie:  *warsztaty ... (więcej)
Zupa, pompa i odrobina hydrauliki, czyli krew, serce i krążenie - Warszawa - zajęcia dla dzieci
BayLab  Warszawa
Familijne warsztaty popularnonaukowe ... (więcej)
Tańcowanki - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Klub Mamy i Taty  Warszawa
„Tańcowanki”- to zajęcia łączące w sobie rożne style taneczne, od tańca nowoczesnego, funky, hip hopu, po tańce integracyjne (Klanza) czy elementy improwizacji tanecznej. Na zajęciach oprócz wszelkich działań tanecznych (rozgrzewki, podstawy techniki tanecznej, ćwiczeń koordynacyjnych, zabaw ruchowych np. z wykorzystaniem chusty animacy... (więcej)
Gimnastyka korekcyjna - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Klub Mamy i Taty  Warszawa
GIMASTYKA KOREKCYJNA - pod okiem doświadczonej rehabilitantki korygujmy wady postawy dzieci poprzez ćwiczenia w formie zabawy. Cel prowadzonych zajęć: - profilaktyczny, by zapobiec występowaniu wad podstawy u dzieci, - korekcyjny, by zapobiec utrwalaniu się i/lub pogłębianiu występujących już wad postawy, - poprawa ogólnej sprawności fizyczn... (więcej)
 
ToZo Cafe  Warszawa
MUSICAL BABIES TO ZAJĘCIA MUZYCZNO-RUCHOWE PO ANGIELSKU DLA DZIECI OD 6 MIESIĄCA DO 3 LAT. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy a rytmem, muzykę klasyczną i ruch. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim i na ich etapy sk... (więcej)
Bystrzak Gdańsk Akademia Twórczego Rozwoju - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Akademia Twórczego Rozwoju dla dzieci i młodzieży oferuje naukę w formie zabawy dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Naszym najważniejszym zadaniem jest sprawić, aby dzieci polubiły myślenie i nie bały się stawać nawet przed najtrudniejszymi wyzwaniami Jesteśmy grupą wykwalifikowanych, doświadczonych nauczycieli, pedagogów, którzy z pasją i zaangażo... (więcej)
Naucz mnie Mamo-  to warsztat poświęcony domowej edukacji malucha skierowany do Mam z dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat.
 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Naucz mnie Mamo to warsztat poświęcony domowej edukacji malucha skierowany do Mam z dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat. Na zajęciach przeplatać się będzie teoria z praktyką. W ramach teorii porozmawiamy o tym: 1.Jak wspierać rozwój dziecka na poszczególnych etapach rozwoju? 2.Jak stworzyć w domu inspirujące środowisko? 3.Jak samemu tworzyć... (więcej)
Kreatywniak - zajęcia artystyczne dla dzieci - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kreatywniak – zajęcia plastyczne, których celem jest wspieranie kreatywności i pomysłowości dziecka poprzez zastosowanie różnych technik artystycznego wyrazu. Co będziemy robić? Tworzyć ⇒ Projektować ⇒Komponować ⇒ Zastanawiać się ⇒ Kombinować ⇒ Dobierać kolory i materiały W jaki sposób? Poprzez: Mod... (więcej)
Przyjęcia Urodzinowe w Eureka Centrum - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na wyjątkowe urodzinki w Eurece - scenariusz dobierany do wieku i zainteresowań małego jubilata!!! Będzie aktywnie… Będziemy tańczyć, śpiewać ,skakać, uczyć się prostych układów choreograficznych i pokonywać specjalnie przygotowaną trasę przeszkód, a wszystko to zorganizowane będzie w formie atrakcyjnych zabaw, gier i konkurs... (więcej)
Samodzielniak -zajęcia ogólnorozwojowe,przygotowujące do przedszkola. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest ułatwienie dziecku wejścia w świat grupy rówieśniczej poprzez pokazanie ile radości daje wspólna zabawa z dziećmi i Panią Pedagog. Dzięki krótkim rozłąkom z rodzicem dziecko uczy się samodzielności, która jest niezwykle ważna w podjęciu edukacji przedszkolnej. Do stworzenia programu zajęć Samodzielniak wykorzystane zostały różn... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 -14:00 bawimy się ucząc, kształtując wyobraźnię i rozwijając twórcze możliwości dzieci. zapraszamy na: muzykę, plastykę, zabawy ruchowe, dydaktyczne i ogólnorozwojowe. Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży Kraków ul. Dietla 53 Tel. 12-430-65-... (więcej)
Tańczące Brzdące - Łódź - zajęcia dla dzieci Taniec to niezwykle ciekawa forma aktywności fizycznej i emocjonalnej dla Dzieci. Nasze zajęcia są specjalnie skonstruowane, aby uwrażliwić maluszki na taniec, poprzez zabawy muzyczno-rytmiczne. W zajęciach współuczestniczą rodzice, więc dajemy też możliwość wspólnej super zabawy. W tej formie potrzeba zabawy i przyjemności każdego Dziecka jest ... (więcej)
Kreatywna Brzdące - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia językowo-artystyczne podczas których rozbudzamy dziecięcą kreatywność m.in. tworząc recyklingowe zabawki, robiąc coś z niczego dając najmłodszym dużo radości z samodzielnie zrobionej zabawki. Kupne zabawki często szybko się nudzą i stoją w kącie zbierając kurz, warto więc dać dziecku szansę aby samo stworzyło własną zabawkę, którą jak się ... (więcej)
Active English - Warszawa - zajęcia dla dzieci Active English to to edukacja językowa z dużym zaangażowaniem motoryki dziecka, wykorzystaniem ruchu jako zabawy. Zajęcia w kameralnej grupie dedykowana są dla dzieci, które ukończyły już 18 m-c życia. Ukierunkowane zabawy ruchowe zazwyczaj angażują wszystkie zmysły dzieci. Poza wzrokiem, słuchem, dotykiem, czy smakiem niezwykle ważne d... (więcej)
  Nasze zajęcia umuzykalniające oparte są na nowatorskiej koncepcji uczenia się muzyki przez dzieci, której twórcą jest wybitny muzyk, pedagog i psycholog muzyki prof. E. E. Gordon. Muzyka w okresie prenatalnym (najsilniej w ostatnim trymestrze) oraz do 18 miesiąca życia jest podstawowym bodźcem, stanowi jedną z głównych form aktywności dziecka. ... (więcej)
Szermierka Mieczem Europejskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na dedykowane dzieciom i młodzieży do lat szesnastu zajęcia z szermierki mieczem. Razem możemy poznawać w praktyce prawidła sztuki władania bronią białą, historię naszego kontynentu, a przy tym zasmakować emocji i frajdy płynącej ze wspólnych treningów oraz walk w atmosferze fair-play. Warto spróbować choćby raz w życiu, zwłaszcza, że p... (więcej)
Zajęcia baletowo-taneczne - Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci
RM Dance  Wrocław
Balet - od 5r.ż. (młodsze po konsultacji z prowadzącym) Elementy baletu i tańca, nauka elegancji i gracji ruchów, wykształcanie pamięci ruchowej i nauka w zakresie pewności scenicznej (publicznych występów). Prowadzący: Magdalena Kwaśniak ZAPISY: robertmagiera@gazeta.pl... (więcej)
Dzieci i młodzież w RM Dance - Wrocław - zajęcia dla dzieci
RM Dance  Wrocław
Zajęcia dla dzieci: kids junior 4-7lat (45min) kids 8-15lat (50min) Elementy różnych form tanecznych, mnóstwo ruchu, układy choreograficzne, podstawy improwizacji, wykształcanie pamięci ruchowej i nauka w zakresie pewności scenicznej (publicznych występów). Prowadzący: Robert Magiera, Magdalena Kwaśniak ZAPISY: www.rmdance.pl ->formularz... (więcej)
Ceramiczne zajęcia dla dzieci, nauka toczenia na kole garncarskim i ręcznego modelowania w glinie. - Goleniów - zajęcia dla dzieci Goleniowska Pracownia Ceramiki zaprasza na zajęcia, podczas których uczestnicy poznają różne techniki modelowania gliny i uczą się sposobów realizacji swoich niepowtarzalnych pomysłów. Do zabawy z gliną zaproszone są zarówno dzieci, jak i dorośli. Pracownia ceramiki szczególnie gorąco zachęca do uczestnictwa młodzież i seniorów, natomiast dla dz... (więcej)
  Podczas tego warsztatu dzieci poznają technikę animacji wycinankowej. Przy pomocy kolorowych papierów, wycinanek z gazet stworzą animację w technice poklatkowej. W praktyce pobawią się wycinanką, by stworzyć własny kolorowy świat. Efektem zabawy będzie krótki film animowany. Zajęcia odbywają się dla grup do 20 osób... (więcej)
  Podczas warsztatów uczestnicy zamienią się na chwilę w scenografów i wspólnymi siłami będą tworzyć dekoracje do wymyślonego przez siebie filmu. Za pomocą styropianu, papieru i bibuły powstanie wspaniała przestrzenna scenografia. Uczestnicy zadbają również o oświetlenie planu zdjęciowego i wykonają zdjęcia próbne z różnych ujęć.... (więcej)
Zajęcia taneczne dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci
AT.Esens  Wrocław
Zapraszamy na zajęcia dla dzieci już od 3 lat. W ofercie balet, latino solo, hip hop, breakdance, ćwiczenia ogólnorozwojowe i taniec towarzyski. Przy zapisach rodzica i dziecka zniżka. W dniach 29.8.2014 - 5.09.2014 Dni Otwarte dla uczniów. Zapraszamy wszystkie dzieci na darmowe zajęcia!!!!!... (więcej)
Kreatywka Wyszków - Przystanek Twórczej Edukacji - Wyszków - zajęcia dla dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt i dzieci do 5 roku życia. Radosny rozwój przy muzyce w czterech grupach wiekowych: Śpioszki (0-1), Iskierki (1-2), Brzdące (2-3), Kajtki (3-4,5). Granie na instrumentach, śpiew, ruch, muzyka, taniec... i dużo radości ze wspólnej zabawy w gronie rówieśników. ... (więcej)
Gra na skrzypcach - dla dzieci w wieku 5-7 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Co jest naprawdę ważne, gdy uczymy maluszka gry na skrzypcach? By muzyka sprawiała mu przyjemność By mógł się w niej "zanurzyć", wsłuchując się w harmonijne brzmienie By czuł, że sam tworzy coś, co ma muzyczny sens By uczył się przez zabawę i mógł się kreatywnie rozwijać Dlatego maluszki uczymy w małych grupach 2-4 osób. Dzieci mają m... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 lat odbywają się w Pracowni Twórczego Rozwoju w Gryfinie. Tutaj bawimy się różnymi technikami plastycznymi, rysujemy, malujemy, kleimy, szyjemy i konstruujemy. Tu zawsze jest miła i przyjazna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego uczestnika. Zapisy: 606 871 987 www.superedukacja.pl ... (więcej)
Judo Tigers Oleśnica - zajęcia sportowo - rekreacyjne dla dzieci i młodzieży - Oleśnica - zajęcia dla dzieci Celem programu zajęć pozalekcyjnych z judo jest kształtowanie pozytywnych postaw wychowawczych, społecznych oraz poprawa ogólnej sprawności fizycznej dzieci i młodzieży, wspieranie postaw pro- zdrowotnych a także kształtowanie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego. Ideę judo można wyjaśnić opierając się na 3 zasadniczych aspektach: JUDO jako spo... (więcej)
Warsztaty filozoficzne z Eureką - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty filozoficzne prowadzone metodą Matthew Lipmana, profesora Columbia University, twórcy idei P4C, philosophy4children. Pogadanki są prowadzone wg metody Lipmana, której głównym celem jest wykształcenie u uczestników umiejętności samodzielnego myślenia za pomocą krótkich opowiadań, malarstwa, muzyki, filmu. Metoda bazuje na wrodzonej doci... (więcej)
Odkrywamy razem świat – wspólne zajęcia dla rodziców i dzieci między 1 a 4 rokiem życia
 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Aktywne i kreatywne zajęcia dla maluchów z rodzicami Zajęcia składają się z: 1.Przywitania na kręgu i zabaw integracyjnych. 2. Części zasadniczej, w której skład wchodzą różne aktywności: plastyczne, sensoryczne, muzyczno-rytmiczne, ruchowe, czy zdobywania wiedzy o świecie. 3. Zakończenia, nagrodzenia uczestników oraz zasłużonego relaksu... (więcej)
Pam-Pam 
Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia planowane są z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 3 lat. W umuzykalnieniu uczestniczą dzieci razem z rodzicami lub opiekunami. Całość zajęć trwa ok. 45 minut wraz z przygotowaniem, kiedy w sali odtwarzana jest muzyka instrumentalna. Przez ok. 10 min. dzieci gromadzą się w sali przy dźwiękach muzyki, oswajają z otoczeniem oraz innymi uczestni... (więcej)
HAPPY MIX
JUDO - Wrocław - zajęcia dla dzieci HAPPY MIX (WRZESIEŃ ZA DARMO) Zajęcia taneczno- ruchowe HAPPY MIX dla dzieci i młodzieży dzięki którym Twoja pociecha wróci do domu z wielkim uśmiechem. Zajęcia łączą w sobie nie tylko elementy tańca, ale także teatru i lubianych przez dzieci zabaw. Podczas zajęć poznawane są podstawowe ruchy i techniki tańca tj. hip hop, ballet, taniec nowoc... (więcej)
SztukaElla, Eliza Głowacka - Sobótka - zajęcia dla dzieci Prowadzimy dodatkowe, popołudniowe zajęcia dla dzieci i młodzieży. Rodzaje: plastyka, teatr muzyczny, balet, taniec nowoczesny, logorytmika, logopedia, szachy, kółko fotograficzne, język angielski i niemiecki. Prowadzimy urodziny, uroczystości okolicznościowe. Organizujemy wycieczki dla przedszkoli i klas I-III szkół podstawowych.... (więcej)
Muzyczno-ruchowy zawrót głowy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dla dzieci w wieku 1,5- 3 lat (zajęcia z opiekunami) Celem zajęć jest - przede wszystkim - integracja z rówieśnikami, doskonalenie umiejętności ruchowych oraz funkcji poznawczych. Zajęcia muzyczno-ruchowe stymulujące wszechstronny rozwój maluchów. Nasze zajęcia to doskonały sposób na wielozmysłowe poznawanie otaczającego świata i nawiązywanie... (więcej)
angielski i niemiecki dla dzieci w EXPERT-KIDS.PL - Szczecin - zajęcia dla dzieci
EXPERT-KIDS  Szczecin
Oferujemy naukę: •języka angielskiego oraz niemieckiego w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych •języka hiszpańskiego, francuskiego i włoskiego w formie lekcji indywidualnych. UWAGA !!! W roku szkonym 2013/2014 zapraszamy również na: KURS J. FRANCUSKIEGO oraz J.HISZPAŃSKIEGO dla DZIECI 7-9 lat Naukę języka angielski... (więcej)
Hamakowe przedszkole - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Ha!mak  Wrocław
Zanim wyślesz swoje dziecko do przedszkola, przygotuj je na ten ważny moment. Proponujemy zajęcia adaptacyjne dla 2-3 latków, podczas których Twoja pociecha rozwinie swoje umiejętności społeczne, miło spędzi czas podczas zajęć muzycznych, ruchowych, plastycznych, oswoi się z grupą rówieśniczą, a także pozna rytm dnia w przedszkolu. W trakcie zajęć ... (więcej)