Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Nauka gry na pianinie - Wrocław - zajęcia dla dzieci Dlaczego nasze zajęcia są wyjątkowe? W naszej szkole korzystamy z koncepcji i badań naukowych profesora Edwina Eliasa Gordona, autora innowacyjnej Teorii Uczenia się Muzyki. Stawiamy przede wszystkim na rozwój zdolności muzycznych, kreatywności, oraz naukę improwizacji. Nasze zajęcia pomagają dzieciom i młodzieży nauczyć się audiacji, czyli... (więcej)

Warsztaty ceramiki artystycznej i rzeźby w glinie
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Mieszać, ugniatać, lepić, wyciskać, formować - to wszystko można robić z gliną. W Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu stworzymy z gliny galerię przedmiotów i postaci ze świata dziecięcego oraz młodzieżowego kina. Inspirację będziemy czerpać z filmowej wystawy, którą można właśnie oglądać w salach Muzeum. Najważniejsze wydarzenia kina z... (więcej)
Pierwszy Niepubliczny Żłobek na Targówku przy przedszkolu Ciuchcia Puch Puch - Warszawa - zajęcia dla dzieci Pierwszy Niepubliczny Żłobek przy Przedszkolu „Ciuchcia Puch Puch” na Targówku Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek zaprasza dzieci od 20 miesiąca życia, do grup żłobkowych „MiniCiuchcia”. Oferujemy:  łagodną adaptację w obecności mamy lub taty,  ciepłą domową atmosferę,  troskliwą, profesjonalną op... (więcej)
Zabawy i szkolenia fotograficzne dla małych i dużych - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia d18  Warszawa
Zapraszamy wszystkich małych modeli, adeptów fotografii i miłośników kreatywnej zabawy do Akademii d18 ! Naszą firmę tworzą ludzie, którzy kochają pracę na planie, szczególnie z dziećmi. Podziel się pasją tworzenia z najmłodszymi :) Zadzwoń do nas! Zerknijecie na efekty naszej pracy: http://vimeo.com/skobusinskiphotography/d18 Obiecujemy świ... (więcej)
Zupełnie wyjątkowe zajęcia muzyczne dla dzieci WROCŁAW - Wrocław - zajęcia dla dzieci Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO zaprasza na innowacyjne zajęcia dla dzieci! U nas dzieci nie tylko uczą się muzyki - one ją tworzą! To prawdziwie kreatywne zajęcia! :) Jesteśmy nastawieni na rozwój: badamy zdolności muzyczne dziecka i pracę z nim dostosowujemy do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. Oferujemy: -zajęcia dla niemowląt ... (więcej)
  LATO W MIEŚCIE 2013 zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat na wakacyjne zabawy z językiem francuskim i angielskim. Zajęcia rozpoczynają się 15 lipca Od poniedziałku do piątku w godzinach 12-14.30 koszt 50 złotych za tydzień. ... (więcej)
Warsztaty artystyczne w plenerze dla dzieci SZTUKA PRZYRODA PRZYGODA - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dzika Jabłoń Pracownia Kreatywnego Wyrażania zaprasza na zajęcia artystyczne inspirowane sztuką ziemi w ramach weekendowych warsztatów artystycznych dla dzieci SZTUKA PRZYRODA PRZYGODA. część III LIŚCIASTE OZDOBY I NATURALNA BIŻUTERIA Co to jest sztuka ziemi? Jak ozdobić podwórko girlandą z liści? Jak zrobić samemu naturalną biżuterię? Wyzwa... (więcej)
  W środowe południa zapraszamy do spróbowania swoich sił przy tworzeniu plakatów filmowych. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się z jakich elementów składa się plakat filmowy, a później sami stworzą plakat swojego ulubionego filmu.... (więcej)
NIEDZIELA Z AKTOREM, 21.07., 1.09.2013 r., godz. 12:00 - Wrocław - zajęcia dla dzieci W związku z wystawą „Filatelistyczny pociąg do kina” zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na specjalnie przygotowane z tej okazji warsztaty aktorskie. W czasie zajęć będzie można dowiedzieć się jak dobrze przygotować się do roli w filmie, co musi umieć aktor i spróbować swoich sił w tym fachu. ... (więcej)
KARTKA Z WAKACJI, 8, 10, 24.07. 2013 r., godz. 11:00 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Słoneczne pozdrowienia z wakacji, wspomnienia wolnych dni uchwycone na kartce pocztowej. Tylko u nas, za pomocą różnych technik plastycznych, każdy będzie mógł wykonać swoją kartkę pocztową z wakacyjnymi pozdrowieniami.... (więcej)
WAKACYJNA AKADEMIA MALUSZKA - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Klub  Warszawa
"KOLOROWE PSIAKI" – od 2 roku życia poniedziałek, czwartek, w godz. 9.45 – 11.45. Cena zajęć: jednorazowy wstęp: 45,00 zł,(w przypadku zakupu karnetu ta kwota jest odliczana) Karnet miesięczny (8 kolejnych zajęć): 280,00 zł (w tym 23% VAT). Liczebność grupy: do 8 osób. Po zajęciach - nieograniczony czas zabawy na naszej sali za... (więcej)
Niedzielny wykład – „Ciekawostki filatelistyczne”, 7.07.2013 r. godz. 12:00 - Wrocław - zajęcia dla dzieci W niedzielne południe zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na wyjątkowy wykład pt. „Ciekawostki filatelistyczne”, podczas którego nasi goście będą mogli posłuchać i zobaczyć najciekawsze znaczki świata. Zaprezentujemy m. in. znaczki pachnące czekoladą, wykonane z drewna oraz haftowane. Wstęp bezpłatny ... (więcej)
Wakacje Działań Twórczych - Chorzów - zajęcia dla dzieci Tradycyjnie, zapraszamy na wakacyjne zajęcia do naszej pracowni, gdzie niezależnie od pogody, stworzymy twórczą atmosferę Lipiec i sierpień to idealny czas na twórczość, poznawanie nowych pasji, nowych ciekawych ludzi, planowanie projektów, które zostaną zrealizowane w bliższej lub dalszej przyszłości. W tym roku znowu zamierzamy tworzyć,... (więcej)
Warsztat Formy w Królikarni: rodzinny warsztat instalacji poprowadzi Karolina Brzuzan - Warszawa - zajęcia dla dzieci 30 czerwca drugi warsztat instalacji poprowadzi Karolina Brzuzan. Spotkanie rozpocznie się oprowadzaniem po Magazynach Studyjnych Rzeźby XX i XXI wieku. Po zwiedzaniu każdy z uczestników warsztatów wykona z gliny studium rzeźbiarskie fragmentu figury ludzkiej. Za model posłużą tzw. ułomki, czyli zdekompletowane fragmenty rzeźb, które znajdują się w... (więcej)
BALET DLA DZIECI - Rok szkolny 2013-2014
dodatkowy nabór!! - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Akademia Ruchu  Wrocław
BALET DLA DZIECI - DODATKOWY NABÓR DO GRUP Ze względu na ogromne zainteresowanie zajęciami baletu dla dzieci ogłaszamy nabór do nowej grupy 4-6 lat. Lekcja kwalifikująca odbędzie się 14.10.13 o godz. 16:45. Koszt 30 zł (TYLKO GOTÓWKA) Jednocześnie informujemy, że mamy kilka miejsc w klasie III baletu 7 - 9 lat. Osoby zainteresowane ... (więcej)
Dobre uczynki Cecylki Knedelek - 22 czerwca - Poznań - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat na spotkanie o 11:00 - 12:30 ze znaną, lubianą, ale całkiem nową Cecylką Knedelek, czyli… Joanną Krzyżanek, autorką nowo wydanej książki o perypetiach tej uroczej bohaterki. Oprócz opowieści i przygotowywania z dziećmi smakowitości Cecylka zachęci do włączania się w akcję małego wolontariatu. Pewnego raz... (więcej)
  Tuż przed wakacjami zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na niedzielne spotkanie w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. Niedziela upłynie nam pod znakiem ilustracji, bajek, baśni, niesamowitych historii i pysznej zabawy. Do udziału zapraszamy dzieci i rodziców. Zaczynamy o godzinie 12:00 od spotkania z Magdą Wosik, ilustratorką książek dl... (więcej)
Warsztaty Czekoladowe 15.06.2013 - Kraków - zajęcia dla dzieci Krakowska Manufaktura Czekolady ma zaszczyt zaprosić dzieci w wieku 6 - 12 lat na Warsztaty Czekoladowe poprowadzone przez wykwalifikowanych deserantów. W programie: - krótka historia czekolady - ręczne wykonywanie pralinek i trufli - malowanie na tabliczkach czekolady - poczęstunek (kakao lub lemoniada) szczegółowe informacje znajdą Państ... (więcej)
Poranek z pandą i chińskim smokiem - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w najbliższą sobotę 15 czerwca w godzinach 11.30 - 13.00 na „Poranek z pandą”. Tematem najbliższego spotkania będzie smok chiński oraz jego wpływ na kulturę i sztukę Chin. Celem spotkań jest chęć przybliżenia dzieciom w atmosfer... (więcej)
  Zajęcia adaptacyjne „MiniCiuchcia” dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat, sobota 15 czerwca godz. 10.00-12.00 Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, niebędące jeszcze przedszkolakami, wraz z rodzicami na spotkanie ze Smokiem Kichusiem, który ciągle kicha i kicha, a pon... (więcej)
Pierwszy Niepubliczny Żłobek przy Przedszkolu Ciuchcia Puch Puch - Warszawa - zajęcia dla dzieci Pierwszy Niepubliczny Żłobek przy Przedszkolu „Ciuchcia Puch Puch” na Targówku Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek zaprasza dzieci od 20 miesiąca życia, do grup żłobkowych „MiniCiuchcia”. Oferujemy:  łagodną adaptację w obecności mamy lub taty,  ciepłą domową atmosferę,  troskliwą, profesjonalną op... (więcej)
Spotkanie rekrutacyjne do szkoły. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Warszawie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne dla kandydatów do klasy 0 i I, które odbędzie 8 czerwca ( sobota) o godz. 10.00. Kandydaci wezmą udział w rozmowie i specjalnie przygotowanych zabawach, mających na celu określenie dojrzałości szkolnej dziecka w sferze intelektualnej, poznaw... (więcej)
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia adaptacyjne „MiniCiuchcia” dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat, sobota 25 maja godz. 10.00-12.00 Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek, ul. Łokietka 7, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, niebędące jeszcze przedszkolakami, wraz z rodzicami na teatrzyk o wesołym pajacyku Tomie i jego przyjaciołach, w trakcie kt... (więcej)
Korale koloru… kolorowego dla Mamy - Poznań - zajęcia dla dzieci Korale koloru… kolorowego, czyli bujne, pełne fantazji, bogate w formie: kształcie, kolorze, fakturze. Na warsztatach damy dzieciom do dyspozycji różnego rodzaju wstążki, sznurki, koraliki szklane, drewniane, z masy papierowej, z modeliny, do przeplatania, nawlekania, malowania i zdobienia. Powstaną niepowtarzalne prezenty dla Mam na zbliżają... (więcej)
AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA - Kraków - zajęcia dla dzieci
POLONIA KRAKÓW  Kraków
ROZWIJAMY TALENTY! Tylko w sprzyjających okolicznościach dziecko może w pełni poznać swoje możliwości i rozwinąć posiadane talenty! Takie warunki będzie mieć właśnie w naszej Akademii! Nasze zajęcia prowadzone są według nowoczesnej, autorskiej metody opartej na wzorcach zachodnich szkółek piłkarskich! ZAPEWNIAMY - DOBRĄ ZABAWĘ! Trening może... (więcej)
Akademia Mody i Rękodzieła - Poznań - zajęcia dla dzieci W sobotę - 25 maja, zapraszamy młodszą i starszą młodzież na Akademię Mody: GRUPA STARSZA młodzież 11-16 lat : modowy freestyle- na prośbę stałych uczestniczek i po raz pierwszy w historii Akademii Mody poprowadzimy warsztat, którego punktem wyjścia będą materiały i narzędzia, a nie- jak dotąd- zadany temat. Uczestnicy inspirując się tkaninami,... (więcej)
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia adaptacyjne „MiniCiuchcia” dla dzieci w wieku od 1 do 4 lat, sobota 11 maja godz. 10.00-12.00 Niepubliczne Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, niebędące jeszcze przedszkolakami, wraz z rodzicami na wspaniałą majówkę – spakujemy wielkie piknikowe kosze i ruszym... (więcej)
Rytmika dla smyka - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
Zajęcia dla dzieci od 1,5 do 4 lat w towarzystwie rodziców. Mają na celu wszechstronny rozwój dziecka oraz bezstresowe przygotowanie go do pobytu w przedszkolu. Zapewniamy wiele atrakcyjnych pomocy dydaktycznych, muzykę na żywo (a nie z płyty CD), wesołą zabawę. Zajęcia odbywają się w dwóch grupach wiekowych na Przymorzu i na Zaspie.... (więcej)
Akademia Mody - zajęcia rękodzielnicze dla dzieci i młodzieży - Poznań - zajęcia dla dzieci W najbliższą sobotę - 20 kwietnia, zapraszamy młodszą i starszą młodzież na Akademię Mody - można przyjść jednorazowo :) Młodsza grupa, od 11:30 - 12:30 wykona koralikowe naszyjniki: kolorowe, wiosenne naszyjniki tworzone przy użyciu własnoręcznie zaprojektowanych i wykonanych komponentów Starsza grupa od 9:30-11:00 będzie projektować i szyć to... (więcej)
Brazylijska Szkółka Piłkarska - Brazilian Soccer Schools - Koszalin - zajęcia dla dzieci
Socatots Koszalin  Koszalin
BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS KOSZALIN – BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE To jedna z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie! Treningi bazują na Futebol de Salão, przez którą przeszły gwiazdy reprezentacji Brazylii, czyli specyficznej dla Brazylii odmiany gry w piłkę nożną na hali. 90% piłkarzy brazylijskich zaczynała swoją przygodę o... (więcej)
BRAZYLIJSKA SZKÓŁKA PIŁKARSKA - BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS - Koszalin - zajęcia dla dzieci
Socatots Koszalin  Koszalin
BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS KOSZALIN – BRAZYLIJSKIE SZKÓŁKI PIŁKARSKIE To jedna z najlepszych szkółek piłkarskich na świecie! Treningi bazują na Futebol de Salão, przez którą przeszły gwiazdy reprezentacji Brazylii, czyli specyficznej dla Brazylii odmiany gry w piłkę nożną na hali. 90% piłkarzy brazylijskich zaczynała swoją przygodę o... (więcej)
Dotknij historii Hali Stulecia i zostań małym architektem! 
Już wkrótce rusza Dziecięce Studio Architektury w Centrum Poznawczym.
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Jak projektuje się ogrody? Gdzie powstały osiedla idealne i czy rzeczywiście są wymarzonym miejscem do mieszkania? W jakim celu powstały pierwsze wieżowce? Centrum Poznawcze zaprasza serdecznie dzieci na cykl wyjątkowych warsztatów edukacyjnych, poświęconych architekturze, projektowaniu i przestrzeni współczesnego miasta. Warsztaty poprowadzą doś... (więcej)
  Od 8 kwietnia do 26 maja 2013 r. zapraszamy na zajęcia literacko-plastyczne „Słucham i rysuję”. Scenariusz zajęć oparty jest na aktualnej wystawie czasowej na której zobaczy-my prace Janusza Towpika - projektanta i ilustratora, znanego z projektów znaczków pocztowych oraz ilustracji książek dla dzieci. Te ostatnie zainspirowały nas d... (więcej)
\ Mieszczące się w Rydlówce Muzeum Młodej Polski otwarło swoje podwoje dla młodych twórców. Na wiosnę ruszyły w nim prowadzone przez krakowską ŻyWą Pracownię warsztaty artystyczne dla dzieci. Dworek zbudowany w 1894 roku przez malarza Włodzimierza Tetmajera przez szereg lat przyciągał najwybitniejszych artystów krakowskich zafascynowanych kulturą... (więcej)
Nowa grupa przedszkolna dla 2-latków w Wawrze - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer zaprasza dzieci 2-letnie do nowej grupy przedszkolnej Oferujemy:  łagodne wprowadzenie dzieci w świat przedszkola,  ciepłą domową atmosferę,  troskliwą, profesjonalną opiekę,  własną kuchnię,  stymulowanie twórczej aktywności dziecka i wszechstronny rozwój społe... (więcej)
Uniwersytet Łódzki dla Dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci [b]Uniwersytet Łódzki dla Dzieci [/b]to projekt edukacyjny Łodzi Akademickiej skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Twórcą i realizatorem przedsięwzięcia jest Uniwersytet Łódzki. Dzięki temu projektowi dzieci spędzają wolny czas w ciekawy i inspirujący sposób, mając możliwość "studiowania" na uczelni wyższej. [b]Wykłady dla dzieci[/b] ... (więcej)
Kartka Wielkanocna – warsztaty, 18 – 29.03.2013 r. - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszamy uczniów szkół podstawowych na warsztaty, których uczestnicy wykonają unikalne kartki wielkanocne. Na warsztatach zapoznamy dzieci z historią kartki pocztowej (w formie pokazu slajdów) oraz z wybranymi technikami plastycznymi i sposobami ich wykorzystania w dekoracji kartek wielkanocnych oraz drobnych prac plastycznych o tematyce świątecz... (więcej)
Muzyka dla Smyka - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 2 – 4, rozwijające wyobraźnię muzyczną oraz umiejętność słuchania i rozumienia dźwięków. W trakcie zabaw poznajemy różnorodne instrumenty, biegamy i skaczemy w rytm muzyki, wykorzystując naturalne u dzieci poczucie rytmu. Aktywnie słuchamy, śpiewamy, improwizujemy. Gramy i bawimy się przy akompaniamenc... (więcej)