Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Warsztaty teatralno – muzyczno – rytmiczne – 3,5-4,5 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci raz w tygodniu – 60 minut Każde spotkanie w ramach kursu teatralno – muzyczno – rytmicznego składa się z dwóch modułów prowadzonych przez dwóch instruktorów: - warsztaty teatralne – warsztaty muzyczno – rytmicznych przy akompaniamencie pianina Warsztaty teatralne – dzieci przez proste ćwiczenia dramowe w... (więcej)
Żłobek artystyczny „Mamo, tato baw się ze mną” – 2-3,5 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci raz w tygodniu – 45 minut ( warsztat z udziałem rodziców/opiekunów) We wczesnym okresie życia dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale równie szybko rozwija się emocjonalnie i intelektualnie. Przez warsztaty żłobek artystyczny pragniemy wesprzeć rodziców w tym niezwykle ważnym, a często nie docenianym okresie życia, dostarczając dzieciom... (więcej)
Zajęcia taneczno-ruchowe dla przedszkolaków - Łódź - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 6 lat na nasze najnowsze zajęcia taneczno-ruchowe. Podczas zajęć maluchy nie tylko doskonalić będą prawidłową postawę i koordynację ruchową, nauczą się pierwszych kroków tanecznych, ale również będą mogły wspaniale bawić się w gronie rówieśników podczas licznych gier i zabaw urozmaicających program zajęć. ... (więcej)
  Kurs przeznaczony jest dla dzieci, które dopiero rozpoczynają, bądź też niedawno rozpoczęły swoją przygodę z instrumentem. Poza nauką utworów i piosenek zajęcia mają na celu nie tylko doskonalenie praktycznych umiejętności, ale także kształcenie ogólnej wrażliwości muzycznej oraz przede wszystkim zrozumienie rządzących muzyką zasad. Program zaję... (więcej)
 
Fitness Studio  Szczecin
Naszym celem jest: - poprawienie koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej dziecka - poprawienie równowagi i zręczności - utanecznienie, umuzykalnienie. Zajęcia odbywać się będą w profesjonalnym Fitness Studio. Zajęcia prowadzić będzie Justyna Ratajska - Marzec: mgr kultury fizycznej - specjalizacja wychowanie fizyczne dzieci, instr... (więcej)
  Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 2 do 4 lat z opiekunami. Wspomagamy wszechstronny rozwój maluchów poprzez zabawy ruchowe, edukacyjne, muzyczne i plastyczne. Akademia ułatwia przygotowanie dziecka do samodzielnego pozostawania w grupie przedszkolnej.... (więcej)
  Zajęcia: - odbywają się 2 lub 3 razy w tygodniu - trwają 3 lub 6 godzin (09.00-15.00) - w małej grupie od 6 do 8 osób - dla 2,5 latków do 6 latków; Na zajęciach rozwijamy wszystkie sfery inteligencji : - inteligencję ruchową - inteligencję wizualno-przestrzenną; - inteligencję językową; - inteligencję- matematyczno-logiczną; - intelige... (więcej)
SUPER ZAJĘCIA DLA DZIECI 1-4 lata
 - Kraków - zajęcia dla dzieci www.aak.edu.pl... (więcej)
Nauka gry na pianinie, keyboardzie, flecie prostym i poprzecznym dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Warszawa, Żoliborz - Warszawa - zajęcia dla dzieci Lekcje (indywidualne) odbywają się raz w tygodniu, prowadzone są przez doświadczonego pedagoga, muzyka klasycznego. Pierwsza lekcja (próbna) GRATIS! Informacje i zapisy: (+48)509 76 31 70, ognisko_muzyczne.o2.pl... (więcej)
Skrzypce dla Malucha - Wrocław Śródmieście - zajęcia dla dzieci Nauka gry na skrzypcach dla dzieci od 3 roku życia (wraz z opiekunem). Metoda Suzuki. Zajęcia prowadzone przez absolwentkę Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Nauczyciel akredytowany przez Europejskie Stowarzyszenie Suzuki... (więcej)
Zajęcia integracyjno-adaptacyjne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Popołudniowe zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat, Wrocław Popowice. Zajęcia prowadzimy w formie nauki przez zabawę, w grupach do 10 osób. Możliwość wyboru zajęć indywidualnych lub grupowych. Zajęcia odbywają się we wtorki od godz 16.00 w sali nr 9 przy kościele, obok Biura Parafialnego. Informacja o zapisach oraz cenach na naszej st... (więcej)
  Ruszamy już 15 września. Już 25.08.2008 zaczynają się pierwsze darmowe lekcje pokazowe, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Ponieważ dobrze wiemy jak trafić do najmłodszych, oferujemy najciekawsze zajęcia pełne śpiewu, bezstresowego przyswajania wiedzy w trakcie relaksu i zabawy. Przekonaj się sam. Zapraszamy na naszą stronę interentow... (więcej)
AKCJA ADAPTACJA czyli 10 kroków ku samodzielności - Lublin - zajęcia dla dzieci Zajęcia prowadzone są przez psychologów z naszego Centrum. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 5 - 6 lat, które rozpoczynają naukę w klasach zerowych. Celem zajęć jest: • zmniejszenie poziomu lęku przed rozłąką z bliskimi, • usamodzielnienie dziecka, • poznanie i przyswojenie zasad panujących w grupie rówieśników, • ... (więcej)
Nowa grupa zajęć Zabawy Twórcze KOCIAKI dla dzieci w wieku 5-10 miesięcy, soboty godz. 11.15-12.00 i czwartki w godz. 10.15-11.00 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 5-10 miesięcy wraz z rodzicami na zajęcia z cyklu Zabawy Twórcze KOCIAKI. Od sierpnia 2008r. ruszają dwie nowe grupy: w sobotę 02.08. w godz. 11.15-12.00 oraz w czwartek 07.08. w godz. 10.15-11.00 Pierwsze próbne spotkanie kosztuje tylko 20 zł! Prosimy o telefoniczny lub mailowy kontakt ... (więcej)
  Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci od 1 roku do 4 lat. Elementy gimnastyki, rytmiki, działania artystyczne,dostosowane do wieku dzieci. W cenie 3 posiłki - w tym 2-daniowy obiad. Przewidziany czas na leżakowanie. Miła atmosfera, kameralne warunki, grupa ok. 20 dzieci, zawsze obecne 3 Nauczycielki. Własny plac zabaw.Otwarte od 7.00 do 18.00 Możliwoś... (więcej)
Dziecięcy Zespół Baletowy - Wrocław - zajęcia dla dzieci Podczas zajęć dzieci poznają podstawy tańca klasycznego, uczą się poszczególnych pozycji baletowych oraz prostych układów choreograficznych. Mają okazję, by rozwijać koordynację ruchową i grację, rozbudzać wrażliwość muzyczno – rytmiczną oraz kształtować prawidłową sylwetkę. Zajęcia łączą w sobie naukę z zabawą. Prowadzący: Prowadzący:... (więcej)
Pracownia Plastyczna ODT Światowid - Wrocław - zajęcia dla dzieci Uczestnicy zajęć mają możliwość rozwijania umiejętności manualnych, wrażliwości na barwy, formy, kształty oraz poczucia estetyki. W praktyce poznają techniki plastyczne (akwarele, kredki, pastele, wyklejanki, wydzieranki, budowanie form przestrzennych, techniki szarpane i wiele innych) oraz uczą się aranżacji przestrzennej. Pracownia organizuje kil... (więcej)
Pracownia Artystyczno-Edukacyjna ODT Światowid - Wrocław - zajęcia dla dzieci Ideą powstania Pracowni jest organizacja czasu dziecka w godzinach pozalekcyjnych. Pełni ona funkcję nie tylko świetlicy, ale także miejsca koordynującego działania twórcze. Instruktorzy dbają o to, by dziecko mogło zarówno odpocząć po szkole, pobawić się, ale również odrobić lekcje oraz rozwijać się artystycznie. Służą temu dwie osobne sale Pracow... (więcej)
  Kurs tańca disco i funky dla dzieci w wieku od 7 do 11 lat prowadzony przez solistkę Kieleckiego Teatru Tańca. Zajęcia odbywają się we wtorki od godz. 16.30 w sali baletowej (nr 114) KTT. (pl. Moniuszki 2b, Kielce). Lekcja trwa godzinę. Opłata miesięczna to 50zł, lub 15zł za jedną lekcję. Zapraszamy!... (więcej)
MAŁE SMOKI - sztuki walki - Kraków - zajęcia dla dzieci Wyjątkowe zajęcia sztuk walki dla 3-5 latków. ... (więcej)
  Zajęcia taneczne prowadzone przez solistkę Kieleckiego Teatru Tańca odbywają się w środy od godz. 17.00 do 18.00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury. Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym. ... (więcej)
Wesołe MI-NUTKI - Komorniki K/poznania - zajęcia dla dzieci Ogólnorozwojowe zajęcia dla małych dzieci z Rodzicami (Dziadkami). Blok rytmiczno-plastyczno-logopedyczny. Wesoła i pouczająca zabawa, wspólna nauka piosenek, wierszyków i pląsów oraz nowych technik plastycznych. Wszechstronna stymulacja i wspomaganie rozwoju psychomotorycznego dziecka. Wspaniała zabawa dla Rodziców!... (więcej)
Ćwiczymy z Maluszkiem Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - Komorniki K/poznania - zajęcia dla dzieci Ogólnorozwojowe zajęcia dla Mamy/Babci/Taty z dzieckiem, na podłodze, bez użycia niebezpiecznych przyrządów, stymulują rozwój psychoruchowy dziecka, integrują i wzmacniają poczucie więzi - w miłej atmosferze beztroskiej zabawy.... (więcej)
Zajęcia dla dzieci od 6 miesiąca do 6 roku życia - Kraków - zajęcia dla dzieci akademia aktywnych i kreatywnych aak.edu.pl to program wszechstronnie rozwijających zajęć dla dzieci od urodzenia do 6 roku życia Największy rozwój mózgu dziecka i jego inteligencji przypada na pierwsze lata życia. To czego nauczy się zanim jeszcze pójdzie do szkoły wpłynie na jego życie w przyszłości. Zajęcia w akademii aak.pl wszechstronnie ro... (więcej)
Warsztaty plastyczne dla dzieci - Krzeszowice - zajęcia dla dzieci
Antykwariat na peronie  Krzeszowice
Warsztaty plastyczne dla dzieci od lat 4 do 12 to: modelowanie, lepienie, rysowanie, malowanie, wycinanie, wyklejanie, rzeźbienie, decoupage, scrapbooking i wiele wiele innych technik plastycznych. Co takie warsztaty dają Twojemu dziecku? Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, wyrabiają zdolności manualne, uczą cierpliwości i staranności, dzieci w... (więcej)
 
Baby City   Warszawa
Najpopularniejszym bodźcem oddziałującym na nasze emocje jest muzyka. Jest ona obecna w każdym okresie życia - natomiast optymalny czas rozwoju muzycznego przypada pomiędzy 1-3, 5-7 i około 9 roku życia dziecka "Koncerty na pokrywkach", wsłuchiwanie się w dźwięk poprzez uderzanie w różne naczynia, wzbogacane kontaktem głosowym, zabawami ze śpiewe... (więcej)
 
Baby City   Warszawa
Wywodząca się z tradycji afrykańskiej i brazylijskiej forma taneczno-ruchowa imitująca walkę, Capoeira spośród innych sztuk walki wyróżnia się dynamizmem i taneczną płynnością. Chcemy dać dzieciom radość z pracy nad sobą i relacjami z innymi w atmosferze zabawy i wzajemnego szacunku. Capoeira to sprawne ciało i wolny duch, kreatywność i wolność w i... (więcej)
  Wychodząc naprzeciw potrzebom i prośbom naszych kursantów – rodziców otwieramy grupę dla najmłodszych Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat REGGAETON dla DZIECI Środa 16:30 Kuba Makowczyński Start 23.01.08 DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ!! Zapisy: zapisy@sho.pl 502 29 29 31 http://www.sho.pl... (więcej)
  Praca w małych grupach twórczych pod kierunkiem zawodowego artysty plastyka - scenografa Teatru GO Barbary Gołaszewskiej. Różne grupy wiekowe od 5 do 100 lat. Spotkania: 2 godziny raz w tygodniu.... (więcej)
 TEATR DLA WAS - warsztaty dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Wzorem ubiegłego roku, kontynuujemy coniedzielne warsztaty dla dzieci Teatr Dla Was. Warsztaty, teatralne oraz plastyczne, odbywają się w każdą niedzielę po spektaklu dla dzieci. Co tydzień proponujemy inny temat i godzinę wspaniałej edukacyjnej zabawy m.in. animacja i budowa lalek, budowa scenografii teatralnej i masek. Ideą działań warsztato... (więcej)
 
Kids' Academy  Rybnik
Zajęcia muzyczno-ruchowe prowadzone w j. angielskim ... (więcej)
Zajęcia szachowe dla dzieci i młodzieży - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ośrodek Kultury i Edukacji SM "WOLA" 01-466 Warszawa ul. Bolkowska 2c, zaprasza dzieci już od 6 roku życia do szkółki szachowej. Zajęcia odbywają się w salach OKiE Bemowo przy: ul. Bolkowskiej 2c oraz przy ul.Powstańców Śląskich 8, w salach szachowych. Nauka gry w szachy prowadzona jest we wtorki i środy, w godzinach popołudniowych. W okresi... (więcej)
taniec towarzyski - grupy dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci W ofercie Akademii Tańca nie zapomniano także o najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowano zajęcia tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Taniec połączony z wyśmienitą zabawą sprawi, że pociechy rozładują swoją energię na parkiecie a rodzice będą z dumą obserwować ich postępy. Młodsze i starsze dzieci mogą poćwiczyć walca i czaczę w swoich grupach... (więcej)