Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
PARKOWANIE Z KSIĄŻKĄ  w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcesz, aby Twoje dziecko pokochało książki? Mamy pomysł, jak je do tego zachęcić! Wybierzcie się wspólnie do Wilanowa, gdzie nie tylko będziecie mogli poczytać ulubione bajki na kocu w parku, ale też weźmiecie udział w kreatywnych warsztatach! Zaczynamy już 24 czerwca! ________________________________________ Już po raz 11. Muzeum Pałacu Króla... (więcej)
Wycieczka przyrodnicza po rezerwacie Morysin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy na rodzinną wycieczkę przyrodniczą do rezerwatu przyrody Morysin! W czasie spotkania będziemy wspólnie odkrywać fascynujący świat natury. Tematem niedzielnej wycieczki jest: Tajemniczy świat próchnowisk! TERMIN: 12 czerwca, godz. 13.00 MIEJSCE: Morysin, zbiórka przy kasie Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie WSTĘP: 1... (więcej)
Półkolonie językowe dla dzieci! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na Półkolonie z Archibald Kids w wakacje 2017 r. Półkolonie językowe to nauka języków obcych połączona z rozwijaniem twórczego potencjału dzieci. Uczymy praktycznych umiejętności i rozbudzamy ciekawość poznawczą dzieci. W wakacje wszystko odbywa się poprzez najlepszą zabawę. Jak wszystkie zajęcia w Archibaldzie, półkolonie organizowan... (więcej)
Rodzinne warsztaty \
CH Auchan  Piaseczno
Już w najbliższy weekend w białostockich Centrach Handlowych Auchan odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne, w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas spotkań najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne. W zbudowanych na czas spotkań ogródkach najmłodsi zasadzą nasiona fasoli i dowie... (więcej)
Rodzinne warsztaty \
CH Auchan  Piaseczno
białostockich Centrach Handlowych Auchan odbędą się rodzinne warsztaty ekologiczne, w ramach kampanii edukacyjnej „Ekoodpowiedzialni”. Podczas spotkań najmłodsi i ich rodzice dowiedzą się, jak wspólnie dbać o środowisko naturalne. W zbudowanych na czas spotkań ogródkach najmłodsi zasadzą nasiona fasoli i dowiedzą się, jak postępować, że... (więcej)
WAKACYJNE ZABAWY Z MISAMI DŹWIĘKOWYMI I GONGIEM W GROCIE SOLNEJ W KRAKOWIE - Kraków - zajęcia dla dzieci Zastanawiasz się jakie ciekawe wydarzenia zapewnić dzieciom podczas wakacji? Szukasz czegoś niezwykłego, muzycznego i rozwijającego? Przyjdź do groty solnej, gdzie Twoi podopieczni przeniosą się w niezwykły świat muzyki dalekiego wschodu. Dźwięki oraz wibracje mis i gongów, połączone ze zdrowotnymi właściwościami groty solnej, to podwójna dawka... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
DZIEŃ DZIECKA W POMPONIE! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dla najmłodszych ( 3 - 5 lat) proponujemy zabawę w OCEANARIUM - PODWODNY ŚWIAT < ilość miejsc ograniczona a decydować będzie kolejność przyjścia - do 20 osób > Będzie to 3 - częściowa wyprawa w głąb oceanu W pierwszej: wodne eksperymenty - zadania dla bardzo dociekliwych maluchów! W drugiej: morskie opowieści - odwiedzą nas postaci z bajek. Międ... (więcej)
BEZPŁATNIE / Wilanów na dotyk / WARSZTATY DOTYKOWE - Warszawa - zajęcia dla dzieci Podczas warsztatów spróbujemy spojrzeć na przestrzeń pałacu i parku okiem architekta. Zajrzymy m.in. do apartamentów królewskich i przeanalizujemy ich układ oraz porównamy ze współczesną architekturą. Wybierzemy się również do ogrodów, aby poznać ich specyfikę i zastosowane w nich rozwiązania. Nieodłącznym elementem spotkania będą plany tyflografi... (więcej)
BEZPŁATNIE / spacery dla rodzin z dziećmi ze spektrum autyzmu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wspólnie udamy się na spacer po królewskich apartamentach w Wilanowie. W dawnej rezydencji władcy obejrzymy jego portrety, przedmioty oraz malowidła sławiące jego męstwo. Ukryta w nich historia tworzy barwną opowieść o losach tego walecznego monarchy. Przyjrzymy się królewskim komnatom i dowiemy się, dlaczego król i królowa przyjmowali gości w swoi... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty przyrodnicze tłumaczone na język migowy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi na warsztaty przyrodnicze. Na małych i dużych badaczy przyrody czeka interesująca przygoda – obserwacje! Poznamy nie tylko badane gatunki drzew, ale również ich mieszkańców – stałych bywalców i jednorazowych gości. Zajrzymy między korzenie, w koronę i pod korę drzew… Będą również gry, łamigł... (więcej)
BEZPŁATNIE / wieczorne opowieści ze świata przyrody - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykl tematycznych spacerów przyrodniczych dla rodzin. Spacery odbędą się w godzinach wieczornych na terenie pałacowych ogrodów. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- TERMINY: 27, 28 maja, 10, 11, 24, 25 czerwca, godz. 19.00−20.30 MIE... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty architektoniczne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Co to jest architektura? Co jest miarą architektury? Odpowiedź jest prosta: architektura to człowiek. Ty i ja. Podczas warsztatów dowiemy się m.in., co znaczy słowo skala. Czy uda nam się zgadnąć, jak wysoki był król Jan III? Czy był tego samego wzrostu, co Herkules stojący w jednej z nisz pałacu? A może był taki jak twój tata? -------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty kaligraficzne - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie warsztatów w łatwy i przystępny sposób wprowadzimy adeptów rysunku w tajniki malowania tuszem za pomocą piórka, patyczka lub pędzla. Pokażemy, w jaki sposób należy kreślić linie, i poeksperymentujemy z tuszem. Inspiracje do pracy będziemy czerpać z pałacowych dekoracji i obrazów. -----------------------------------------------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty rękodzieła / CZY JESTEŚ MOLEM KSIĄŻKOWYM? - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów będą mogli przekonać się, czy rzeczywiście są molami książkowymi. Co oznacza to określenie i czy mole książkowe rzeczywiście żywią się zapisanym papierem? W części warsztatowej uczestnicy uszyją maskotkę, która będzie ich wyobrażeniem mola książkowego. --------------------------------------------------------------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty rękodzieła / KOLEKCJONERSKIE POCZTÓWKI - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów poznają historie wybranych obiektów z kolekcji Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Wcielą się w rolę kolekcjonera dzieł sztuki, który ma niebywałą okazję wybrać te fotografie, które – jego zdaniem – przedstawiają przedmioty najcenniejsze, i stworzyć wyjątkową pocztówkę kolekcjonerską. To również okazja do poz... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty rękodzieła / HISTORIA ZAKŁADKI KSIĄŻKOWEJ - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie warsztatów zapoznamy się z dziejami zakładki do książki. Uczestnicy przekonają się, że ten niepozorny przedmiot ma fascynującą historię i na co dzień może być nam bardzo potrzebny i bliski. Uczestnicy warsztatów wykonają własną zakładkę w wybranej technice. ----------------------------------------------------------------------------------... (więcej)
BEZPŁATNIE / zwiedzanie pałacu / WIZYTA U KRÓLA - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie wizyty u króla Jana III udamy się na spacer po królewskich apartamentach. W dawnej rezydencji władcy obejrzymy jego portrety, przedmioty oraz malowidła sławiące jego męstwo. Jak przebiegała edukacja króla, jakie książki król gromadził? – dowiemy się, rozwiązując karty zadań i przypatrując się malowidłom w dawnej bibliotece królewskie... (więcej)
BEZPŁATNIE / zwiedzanie pałacu / ZWIERZAKI, STWORY I POTWORY - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wyruszymy do mitologicznej krainy na spotkanie zwierzaków, stworów i potworów. Ukryte w dekoracjach pałacowych sfinksy czy przyczajone na barokowych obrazach centaury czekają na odkrycie przez dzielnych poszukiwaczy. Język mitologii, którym posługujemy się do dziś, stanie się czytelny, gdy dowiemy się, co łączyło króla Jana III z hippokampem oraz r... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty opowiadania / ZAGADKOWE HISTORIE O SUFITACH W PAŁACU - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak miło i interesująco zakończyć dzień? Na dobranoc zapraszamy na spotkanie z najciekawszymi opowieściami związanymi z rezydencją króla Jana III. Forma warsztatów opiera się na nowatorskiej metodzie edukacyjnej, którą są drawing stories (malowane opowieści). Polegają one na wysłuchaniu historii, wykonaniu plastycznej wizualizacji jej dalszego ciąg... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty opowiadania / BURSZTYNOWA KORONA - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak miło i interesująco zakończyć dzień? Na dobranoc zapraszamy na spotkanie z najciekawszymi opowieściami związanymi z rezydencją króla Jana III. Forma warsztatów opiera się na nowatorskiej metodzie edukacyjnej, którą są drawing stories (malowane opowieści). Polegają one na wysłuchaniu historii, wykonaniu plastycznej wizualizacji jej dalszego ciąg... (więcej)
BEZPŁATNIE / warsztaty opowiadania /OPOWIEŚCI ZE ZWIERZYŃCA KRÓLA JANA III - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak miło i interesująco rozpocząć dzień? Na dzień dobry zapraszamy na spotkanie z najciekawszymi opowieściami związanymi z rezydencją króla Jana III. Forma warsztatów opiera się na nowatorskiej metodzie edukacyjnej, którą są drawing stories (malowane opowieści). Polegają one na wysłuchaniu historii, wykonaniu plastycznej wizualizacji jej dalszego c... (więcej)
Poznajemy sekrety chemii - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Czym jest suchy lód, jakie właściwości ma ciekły azot oraz jak uzyskać błyszczącą wodę – na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą najmłodsi goście Portu Rumia Centrum Handlowego Auchan. W najbliższą sobotę podczas spotkania z cyklu „Akademia Małych Odkrywców” maluchy poznają fascynujący świat chemicznych eksperymentów. Wstęp wo... (więcej)
Można wspólnie / warsztaty graficzne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Poznaj techniki graficzne i wykonaj swoją niepowtarzalną pracę – stań się artystą! Na warsztaty towarzyszące wystawie „MOŻNA – Młodzi Graficy z Akademii Sztuk Pięknych w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie” zapraszamy dzieci i dorosłych! ________________________________________ HARMONOGRAM ZAJĘĆ Warsztaty dla m... (więcej)
Nauka kaligrafii w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcesz nauczyć się pięknie pisać piórem i atramentem? Twoje pismo może być eleganckie, finezyjne, staranne – po prostu zachwycające! Przyjdź do wilanowskiego parku, zasiądź przy drewnianym pulpicie i do dzieła! Czekamy na Ciebie w letnie weekendy i środy. ________________________________________ Warsztaty skierowane są zarówno do dziec... (więcej)
Gdzie mieszkają samotne pszczoły / warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody do wspólnego odkrywania bogactwa roślin oraz zwierząt w ogrodach wilanowskich! ________________________________________ Każdy z pewnością zna pszczołę miodną, ale nie wszyscy wiedzą, że nie tylko zapyla ona kwiaty w parkach i ogrodach. Zapraszamy na warsztaty rodzinne, w czasie których będzie... (więcej)
Przybysze ze świata - o gatunkach egzotycznych / wycieczka - Warszawa - zajęcia dla dzieci Żeby oglądać egzotyczne gatunki roślin i zwierząt, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Można je spotkać nawet w Warszawie, a konkretnie – w Wilanowie! Zapraszamy na wycieczkę przyrodniczą! ________________________________________ Będzie można dowiedzieć się, skąd pochodzą drzewa zdobiące wilanowskie parki krajobrazowe, a także jakie egz... (więcej)
Święto Konstytucji 3 maja / warsztaty kaligraficzne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Świętuj z nami 225. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja! Przyjdź do Wilanowa i wykonaj własną kopię rękopisu Ustawy Rządowej! Pokażemy Ci, jak pięknie można ją wykaligrafować. ________________________________________ Tekst konstytucji będziemy przepisywać wzorem pisma polskiego opracowanym przez Onufrego Kopczyńskiego i podanym w „N... (więcej)
Armia Imperium - Warsztaty modelarsko plastyczne inspirowane Filmem STAR WARS - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty modelarsko- plastyczne inspirowane Filmem STAR WARS 7 kwietnia w godzinach 15:00 - 16:30 Tym razem w Pracowni M80 przeżyjemy naprawdę kosmiczną przygodę! Razem zrobimy zrobimy niezwykłą eskadrę wojenną statków imperium oraz armię bohaterów Gwiezdnych Wojen. Każdy z uczestników wyklei i ozdobi własny model latającego krążownika lub p... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
Międzynarodowe Szkolenie \ Poznań. 14 – 15 maja 2016r. Organizator: Fregata Swimming oraz Europejski Instytut Sportu i Edukacji Cel szkolenia: Dwa dni wykładów i ćwiczeń na basenie z wybitnym europejskim ekspertem to niebywała okazja do zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń w prowadzeniu zajęć dla najmłodszych. Miejsce: Termy Maltańskie ul. Termalna 1, ... (więcej)
Wesołe Laboratorium 2.0 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na spotkanie z Wesołym Laboratorium 2.0 To kolejna szansa na przeżycie fascynującej przygody ze spektakularnymi eksperymentami, zjawiskami fizycznymi i nauką oraz zabawą w jednym. Sobota 23.04.2016 godz. 13 w Studio Mix ul. Brożka 4 Warszawa Wola Zapisy pod adresem mailowym: przemekowczarek@wp.pl ilość miejsc ograniczona Wstęp : 15 z... (więcej)
PTASIE TRELE / wycieczka po ogrodzie wilanowskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ćwierkają, dzwonią, śpiewają, szczebioczą i świergoczą! Od wczesnego ranka ptasie odgłosy słyszymy za oknami i wiemy na pewno, że jest już wiosna! Zechcemy dokładnie posłuchać ich również podczas kwietniowej wycieczki przyrodniczej po parku wilanowskim. Zapraszamy! ________________________________________ Spacerując po ogrodzie i parku wilanow... (więcej)
Sobota z Recyklingiem w M80: Pomponiaki Zwierzaki Cudaki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przyszedł czas na Jeże i kolorowe gąsienice:) Wiosna to idealny moment na zaproszenie jeża lub gąsienicy do swojego pokoju. Puszyści przyjaciele pomogą zasnąć oraz umila chwile zabaw. Na warsztacie wykonasz z barwnej włóczki lub kordonka przyjaciół niejednej zabawy! Na zajęcia zapraszamy dzieci od lat 8. Młodsze dzieci zapraszamy z rodzicem ... (więcej)
KOMIKSOWE WYKLEJANKI. Czyli decoupage dla dzieci. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Tytus, Romek i A'Tomek, a może Kajko i Kosz albo Kapitan Żbik? To polskie komiksy sprzed lat, ale młodsze pokolenie uwielbia Spidermana, Batmana, Kaczora Donalda, choć są starsze niż te, z czasów PRL-u. Z wycinanek komiksowych, stworzymy na zajęciach ramki na fotografie, zakładki lub skarbonki. Można też przynieść swoje własne szkatułki żeby... (więcej)
NADWORNI PRZYRODNICY / warsztaty dla dzieci / Wilanów - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kim był czworonożny pupil króla? Jakie jabłka lubiła królowa? Dlaczego kolekcjonujemy różne przedmioty? Odpowiedzi poznamy w czasie cyklicznych spotkań w królewskim pałacu i ogrodach. Każde zajęcia to moc ciekawostek, spacer po pięknych wnętrzach lub malowniczym parku, a także warsztaty plastyczne. Zapraszamy na rodzinne warsztaty przyrodniczo-hist... (więcej)
ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ 
Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają zwierzęta. To właśnie zwierzęta wystąpią w roli głównej i staną się inspiracją do spotkań z dobrą literaturą dla dzieci, obrazami, ilustracją, bajkami, przyrodą, a czasem nawet odrobiną teatru. Każdy warsztat rozpoczyn... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)