Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Football Academy Michałowice - Michałowice - zajęcia dla dzieci Football Academy to elitarna szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat bazująca na angielskich rozwiązaniach treningowych i organizacyjnych. Trenujemy w Michałowicach.... (więcej)
Drogie Mamy, Tatusiowie, Dziadkowie i Nianie ;)
Startujemy z kilkoma bezpłatnymi wydarzeniami w Trzeciej Strefie.

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci 10.03 godz. 10:30 Angielski dla dzieci. Bezpłatne warsztaty dla maluszków 0,6-2,5 roku. To śpiewane, pełne zabaw i śmiechu dzieci zajęcia połączone z nauka języka angielskiego. Wymagane zapisy !!!/ Ilość miejsc ograniczona! 12.03 Bezpłatne zajęcia pokazowe z baletu dla Dzieci 3,5-5,5 Zapraszamy dzieci, które jeszcze dotąd nie brały udzia... (więcej)
Akademia \ 1 marca ruszyła Akademia "Pichcę i knocę"! Cukiernicy i kucharze Hotelu Warszawianka w każdą niedzielę marca zdradzają dzieciom tajniki tworzenia kulinarnych arcydzieł. Opowiadają jak zdrowo się odżywiać oraz przypominają zasady sovoir-vivre`u przy stole. 5 spotkań = 5 odsłon nauki gotowania. Szczegóły: http://www.warszawianka.pl/akademia__pi... (więcej)
Szkoła Pływania Swim Stars - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jeżeli poszukujesz dla swojego dziecka nauczyciela pływania, godnego zaufania to dobrze trafiłeś. Nazywam się Dariusz Czekaj i założyłem szkołę pływania ,,Swim Stars”. Od najmłodszych lat pasjonowałem się sportami wodnymi, zaczynałem swoja przygodę z pływaniem w Pałacu Młodzieży w Warszawie - sekcja pływacka oraz ratownictwa wodnego w Warszaw... (więcej)
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki. Wałbrzych, Szczawno-Zdrój - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka gry na skrzypcach metodą suzuki Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na skrzypcach Wrocław - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Organizuję cykle zajęć dla dzieci, które odbywają się 2 razy w tygodniu, w tym również zajęci... (więcej)
Nauka Gry na Skrzypcach Metoda Suzuki - Wrocław - zajęcia dla dzieci Metoda suzuki doskonale rozwija pamięć ,koncentrację ,wrażliwość i wyobraźnię. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w cyklu zajęć przewidziane są również lekcje grupowe, aby dzieci mogły się integrować. Istnieje możliwość wypożyczenia skrzypiec. Zapraszam, Anna Koszel – Jestem absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, nauczycie... (więcej)
Warsztaty walentynkowe w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci 15.02.2015, godz. 12.00 - „Walentynkowe kartki” - warsztaty W niedzielę 15 lutego o godz. 12.00, zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty scrapbookingu na których będzie można samodzielnie wykonać kartkę walentynkową. Przed warsztatami uczestnicy zapoznają się z najnowszą wystawą Muzeum Poczty i Telekomunikacji prezentującą zabytkowe k... (więcej)
Akademia Małego Majsterkowicza - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Twoje dziecko lubi majsterkować? Podczas ferii w Centrum Handlowym Auchan Komorniki maluchy będą miały okazję spróbować swoich sił w tworzeniu drobnych przedmiotów, Wspólna zabawa rozpocznie się już w najbliższy weekend. Udział w zajęciach jest bezpłatny! Akademia Małego Majsterkowicza ruszy w weekend 21 i 22 lutego. Maluchy będą mogły wziąć ud... (więcej)
Akademia Języka Angielskiego Na Wesoło - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Twoje dziecko chciałoby podszlifować angielski? Podczas ferii w Centrum Handlowym Auchan Komorniki maluchy będą miały do tego okazję. Każdy będzie mógł bowiem przyłączyć się do interaktywnego kursu języka angielskiego na wesoło. Wspólna zabawa rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek i potrwa do końca ferii. Wszystkie atrakcje są bezpłatne! ... (więcej)
Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w środę 11 lutego w godzinach 16.00 - 18.30 na Obchody chińskiego Nowego Roku 2015 dla dzieci. Wszystkie dzieci będą miały szansę nauczyć się jeść pałeczkami czy też napisać kilka chińskich znaków. Będzie malowanie twarzy zgodnie z chińskim... (więcej)
Warsztaty teatralne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Mały Artysta to program ogólnorozwojowych, grupowych zajęć teatralnych wspierający rozwój umiejętności społecznych i artystycznych dziecka. Zajęcia prowadzone są w kameralnych grupach przez aktora i psychologa dziecięcego. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystk... (więcej)
Teatr cieni w Jankach - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Magiczna gra świateł i muzyki, następujące po sobie obrazy komentowane przez narratora – tak w skrócie można opisać teatr cieni. Dla wszystkich zainteresowanych tym niezwykłym widowiskiem IKEA Janki wspólnie z Fundacją Chlorofil przygotowała bezpłatne spektakle, które odbędą się 7 lutego w godzinach 11.00 – 15.00. Zapoczątkowany w C... (więcej)
Tenis dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia odbędą się 5 lutego o 14.30 w Klubie Malucha Mali Odkrywcy na ul. Drzeworytników 1/1a w Warszawie Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od około 2 do 4 lat. Scenariusz przygotowany przez Akademię Kids&Tennis to zabawa sportowa dla piratów i księżniczek. Więcej informacji na facebooku naszego klubiku lub pod nr tel zamieszczonym po prawej st... (więcej)
Karel Zeman - czeski Méliès - warsztaty z teatru cienia - 8 lutego 2015 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Magiczne warsztaty w teatrze cieni, podczas których dzieci spotkają się z bohaterami czeskiego filmu „Przygody Münchhausena”. Podczas zajęć uczestnicy na bazie oglądanych fragmentów filmowych stworzą własne figury cieniowe i elementy scenografii, które później użyją w swoim teatrze podczas oficjalnej premiery na końcu zajęć. Osobą pro... (więcej)
Zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku
2-4 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Chcesz, aby uczyło się cierpliwości i skupienia uwagi? By rozwijało swoją wyobraźnię i kreatywność? Zapraszamy w każdą środę o godz. 10.30 Działalność artystyczna dzieci w wieku przedszkolnym ma ogromne znaczenie dla ich rozwoju: stymuluje i rozwija wrażliwość wzrokową, dotykową i słuchową, rozwija umiejętności koncentracji uwagi, s... (więcej)
BYĆ MAMĄ - warsztaty dla mam z małymi dziećmi (do 1 roku) - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty przeznaczone są dla mam najmłodszych dzieci (do ukończenia przez nie 1 roku życia). Warsztaty są przede wszystkim okazją do spotkania innych kobiet z małymi dziećmi, znajdujących się w tej samej sytuacji. Na spotkaniach poruszane są tematy związane ze zmianą dla rodziny, jaką jest pojawienie się dziecka, jak również różne kwestie dot... (więcej)
TUSz- Trenig Umiejętności Szkolnych - Łódź - zajęcia dla dzieci Celem zajęć jest wypracowanie u dzieci gotowości do realizacji zadań szkolnych: umiejętności pracy z podręcznikiem oraz tablicą szkolną, rozumienia poleceń szkolnych, zgłaszania się do odpowiedzi, wykonywania poleceń kierowanych do całej grupy, udzielania odpowiedzi ustnej przy tablicy, skupiania uwagi na karcie pracy, umiejętności – proszeni... (więcej)
  25 stycznia (niedziela) godz. 12.00 – Gra planszowa XXL „Podróż z listem” W niedzielę 25 stycznia zapraszamy do Muzeum Poczty i Telekomunikacji na spotkanie na naszej mega planszy. Tym razem tematem będzie powstanie, historia i rozwój poczty na świecie. W programie oprowadzanie po naszym Muzeum, a następnie wspólna zabawa w roz... (więcej)
Bezpieczne ferie z IKEA Janki - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Zimowisko w górach, łyżwy w mieście, czy zabawy w domu – niezależnie od tego, gdzie najmłodsi spędzają ferie ważne, aby pamiętali o zachowaniu odpowiedniej ostrożności. Z myślą o nich IKEA Janki przygotowała warsztaty „Bezpieczne ferie“ (dla dzieci w wieku 6-12 lat) oraz „Pierwsza pomoc z Panem Misiem“ (dla dzieci 3... (więcej)
\ Mały Artysta to program ogólnorozwojowych, grupowych zajęć teatralnych wspierający rozwój umiejętności społecznych i artystycznych dziecka. Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - stymulowanie rozwoju i inspirowanie twórczych działań dzieci - rozw... (więcej)
ZumbaŸ Kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko ma wiele talentów... ale tylko Ty możesz pomóc mu w ich odkrywaniu! W trakcie ZumbaŸ Kids Twoje dziecko będzie się rozwijać poprzez taniec, śpiew i zabawę. ZumbaŸ Kids w Rytmie odbywa się w każdą środę w 2 grupach wiekowych: o 17:45 dla dzieci młodszych (4-6 lat), a o 18:30 dla dzieci starszych (7-10 lat). Jeszcze nie jest za późno, a... (więcej)
Twórcze warsztaty Miszunga w Styczniu - Siemianowice Śląskie - zajęcia dla dzieci
Kreatywny Miszung  Siemianowice Śląskie
Zapraszamy wszystkich na twórcze zajęcia. 17 stycznia: Warsztaty Plastyczno- Eksperymentalne dla dzieci od 3 roku życia. W programie: kreatywne szaleństwa z Fabryką Kultury! Koszt: 30 zł 23 stycznia: WarsztatyTaty Zapraszamy Tatusiów i opiekunów ze swoimi pociechami na warsztaty specjalnie dla nich! Dajcie odpocząć Kobietom i spędźcie tw... (więcej)
Elab Education Laboratory
 - Radom - zajęcia dla dzieci Jeżeli jesteś zdolny i ambitny, pragniesz studiować na najlepszych światowych uczelniach, a w twoim liceum brak jest wystarczających informacji na ten temat, zapoznaj się z ofertą grupy Elab Education Laboratory. Poprzez współpracę z ponad 20 placówkami edukacyjnymi osobom zainteresowanym pomagamy dostać się na ich wymarzony kierunek studiów za gra... (więcej)
ARROWprena© - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
ARROWprena© – to system zajęć dla kobiet w ciąży oparty o badania naukowe: - ćwiczenia dobrane w taki sposób, aby nie tylko matka mogła je wykonywać bez szkody dla dziecka, lecz żeby dawały także pozytywne efekty dla późniejszego rozwoju dziecka, - wykwalifikowana, przeszkolona trenerka z certyfikatami i wieloletnim doświadczeniem tr... (więcej)
Aktywne urodziny dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Profesjonalnie animowane zajęcia przez wykwalifikowanych trenerów po AWF w specjalnie przystosowanych, bezpiecznych salach. Aktywność dzieci dobrze zorganizowana. Ciekawe tematy zajęć: Król lew Zamki i barykady Kreatywne budowanie Księżniczki i rycerze Zumba party Ninja go! I wiele innych W zabawach wyk... (więcej)
Zumba kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zapraszamy dzieci od 5 do 10 lat na pełne tańca, zabawy i energii zajęcia ZUMBA KIDS!!! Zatańczymy! Uśmiechniemy się! Może pośpiewamy! Będziemy aktywni! Ale poprzez zabawę! Kreatywne I roztańczone Dzieci! Dodatkowo nasze zajęcia charakteryzują się: - wykorzystaniem elementów wspierających rozwój mózgu, - wykorzystaniem opatentowan... (więcej)
BOKWA kids - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Bokwa® to najnowszy rodzaj fitnessu dla starszych i młodszych. To dynamiczne i żywiołowe zajęcia, przy dźwiękach muzyki, podczas których dzieci „rysują” stopami litery i cyfry wykorzystując do tego znaki amerykańskiego języka migowego. Dla dzieci jest to świetna okazja, aby poznać litery i cyfry. Zajęcia mogą zostać ułożone tak, ab... (więcej)
Funny judo - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Judo, dżudo (z jap. "łagodna droga, łagodny sposób"; "droga miękkości, szlachetna droga") – sztuka walki powstała w Japonii. Filozofia judo stworzona przez prof. dr Kano opiera się głównie na kilku zasadach: 1. Czynić tak, aby było jak najbardziej efektywne współdziałanie ciała i umysłu. 2. Jū – Ustępować, aby zwyciężyć (i... (więcej)
Funny karate - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Zajęcia karate są idealne dla dzieci od najmłodszych lat. Poprzez ćwiczenia rozciągające i wzmacniające karate przyjmuje zadania korektywy. Zdolności motoryczne są rozwijane u dzieci poprzez różnorodne formy ćwiczeń. Treningi prowadzone są w formie zabaw i gier z elementami karate takimi jak: uderzenia, kopnięcia, kata, nauka samoobrony. ... (więcej)
Hip Hop\'owe Cheerleaderki - taniec, akrobatyka, stretching, występy. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
Wyjątkowe zajęcia z wyjątkową instruktorką: 1. Pierwsze tego typu zajęcia w Warszawie. 2. Twoje dziecko poznaje jednocześnie dwa style: cheerliding i hip hop. 3. Dodatkowo: elementy stretchingu, akrobatyki i występy na prawdziwej scenie. 4. Zajęcia zawierają elementy wspierające rozwój mózgu. 5. Posiadamy przybory niedostępne nigdzie indziej... (więcej)
WPRAWKI KOLĘDNICZE - INTERAKTYWNY KONCERT DLA CAŁEJ RODZINY - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Cafe 8 stóp  Warszawa
W programie tradycyjne, trochę zapomniane kolędy, zabawy kolędnicze i opowieści okołoświąteczne z różnych tradycji słowiańskich, ale przede wszystkim z naszej ulubionej Lubelszczyzny. Na 3 głosy, akordeon, skrzypce, basy, bębenek i lirę korbową. Będą niespodzianki! Zagra i zaśpiewa: ZASTĘP KOLĘDNICZY Paula Kinaszewska, Katarzyna Wińska i Wi... (więcej)
Zajęcia Kulinarne dla dzieci od 4 roku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zajęcia kulinarne to idealny pomysł na twórcze spędzenie czasu dla dziecka. W miłej atmosferze dzieci będą mogły nauczyć się pracy w grupie, zdobyć nowe doświadczenia kulinarne, a przy okazji dobrze się bawić. Celem zajęć jest przekonanie dzieci, że przyrządzane samodzielnie posiłki mogą być smaczne i zdrowe. Na naszych zajęciach wspólnie z ... (więcej)
Zajęcia Adaptacyjne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 4 lat Zajęcia będą prowadzone 2 razy w tygodniu. Po zajęciach zapraszamy dzieci na wspólną, półgodzinną zabawę na konstrukcji. Grupa będzie liczyć od 8 do 10 dzieci. Rodzic/opiekun może uczestniczyć w zajęciach do czasu, aż dziecko będzie gotowe do samodzielnego pozostania. ... (więcej)
Zajęcia z Architektury dla Dzieci w wieku 5 – 10 lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
ZAJĘCIA MANUALNE POŁĄCZONE Z WIEDZĄ O ARCHITEKTURZE I URBANISTYCE W trakcie zajęć młodzi architekci dowiedzą się m.in.: czym różni się architektura od urbanistyki, co to jest rzut budynku i elewacji, kiedy powstały znane budowle, które każde dziecko znać powinno. Poznamy materiały budowlane. Zbudujemy makiety słynnych obiektów, miasteczko d... (więcej)
Sztuka Pisania Piosenek – warsztat dla dzieci - wstęp wolny - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Studio Voice&More  Warszawa
Studio Voice & More zaprasza wszystkie chętnie dzieci w wieku od 7 do 10 lat na warsztaty zatytułowane "Sztuka Pisania Piosenek", które poprowadzi Alicja Szczyrek. Dzięki warsztatowi dzieci rozwiną swoją kreatywność za pomocą muzyki. Każde dziecko będzie mogło poczuć się „Artystą” i w efekcie wspólnie z innymi stworzyć swoją pierw... (więcej)
IKEA ożywia dziecięce marzenia - konkurs rysunkowy dla dzieci - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Od 12 listopada do 7 grudnia w sklepach IKEA Targówek i Janki, podobnie jak w pozostałych sklepach IKEA na całym świecie, każde dziecko może zaprojektować swojego wymarzonego pluszaka. Mali twórcy, którzy zgłoszą swoje pracę do konkursu mają szansę na to, by ich marzenia stały się prawdziwymi zabawkami. Zwycięskie projekty już w przyszłym roku traf... (więcej)