Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Badacze Przyrody / warsztaty dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Mamy wiosnę! Dni są cieplejsze, czujemy zapach budzącej się do życia przyrody, a niebawem otoczy nas wszechogarniająca zieleń. Czy chcecie dowiedzieć się, jakie kwiaty zakwitną najwcześniej? A może zastanawiacie się, jakie ptaki co rano budzą Was swoim śpiewem? Jeśli tak, zostańcie wilanowskimi badaczami przyrody! _________________________________... (więcej)
W POSZUKIWANIU WIOSNY / wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jeszcze powoli i jeszcze nieśmiało, ale zbliża się wiosna! Jej pierwszych oznak będziemy szukać w dniu, kiedy rozpocznie się wiosna astronomiczna, czyli 20 marca. Bądźcie z nami na wycieczce przyrodniczej po wilanowskich ogrodach! ________________________________________ Spacerując po ogrodzie i parku wilanowskim, przyjrzymy się roślinom, któr... (więcej)
POGŁÓWKUJ Z PRZYRODĄ, POGŁÓWKUJ NAD WODĄ... / program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy Wasze dzieci zadają trudne pytania przyrodnicze? Czy lubią eksperymenty i oglądanie świata przez mikroskop? Czy macie w domu małych naukowców i miłośników świata zwierząt oraz roślin? Przyjdźcie z nimi do Wilanowa! Rozpoczynamy pierwszą edycję przyrodniczego programu naukowego dla rodzin! ________________________________________ Cykl spotk... (więcej)
Drugie warsztaty rysowania filozofii chińskiej dla dzieci - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5,5 – 8 lat w najbliższą sobotę 12 marca o godz. 12:00 na drugie zajęcia z nowego cyklu „Warsztaty rysowania filozofii chińskiej”. W tym miesiącu głównym teatrem warsztatów będzie użyteczność. Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję dowiedzieć się min.: ̶... (więcej)
Zajęcia z rysunku - Ożarów Mazowiecki - zajęcia dla dzieci
M.Art Studio  Ożarów Mazowiecki
Serdecznie zapraszam na zajęcia z rysunku dla dorosłych, młodzieży i dzieci! Zajęcia są skierowane do osób, które chcą rysować hobbystycznie lub w przyszłości zajmować się tym zawodowo. W miłej, kameralnej atmosferze będziemy ćwiczyć technikę rysowania pod okiem zawodowej rysowniczki i ilustratorki książkowej, a jednocześnie absolwentki psychologii... (więcej)
Twoje urodziny w Muzeum Toruńskiego Piernika - Toruń - zajęcia dla dzieci Urodzinowe przyjęcie we wnętrzach dawnej fabryki pierników! W naszej ofercie polecamy m.in. - „W warsztacie mistrza Jana” – warsztaty przygotowywania tradycyjnych pierników ozdobnych - „Sekrety fabryki pierników” – mistrz piernikarski lub piernikowa Katarzyna oprowadzą po wnętrzach pierwszej w Toruniu fabryki ... (więcej)
Warsztaty teatralne dla dzieci od 3 roku życia - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Warsztaty stanowią cykl spotkań, podczas których uczestnicy udadzą się w niezwykłą podróż do świata teatru - będzie to czas wypełniony radością tworzenia. Poprzez różne techniki teatralne, m.in. dramę, impro, trening fizyczny, pantomimę uczestnicy odkryją w sobie nowe pokłady kreatywności. Warsztatowe gry i ćwiczenia przeniosą nas w kosmos, do zo... (więcej)
 
klub Dobra  Warszawa
Zapraszamy na zajęcia taneczno - ruchowe z elementami zabaw i gier. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników, przygotowują dzieci do nauki tańca, rozwijają koordynację ruchową, zawierają elementy gimnastyki. Zajęcia dla dzieci od 2 roku życia. Prosimy o zgłoszenia udziału na adres: zapisy@dobradobra.pl Jednorazowe wejście na zajęcia do... (więcej)
Dwudniowe Warsztaty z Ilustracji książkowej dla dzieci    
5  marca Sobota 14:00-16:30 , 6  marca Niedziela 14:00-15:00 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na dwudniowe warsztaty w trakcie których dzieci będą mogły poznać różne techniki ilustracji, doskonalić umiejętność rysunku i twórczego myślenia, zapoznać się z procesem wydawniczym. Wspólnie napiszemy treść, opartą na zabawie w zapisywaniu historii tak, że kolejna osoba widzi tylko ostatni fragment całości. W ten sposób powstanie wspól... (więcej)
Weekendowa Szkoła Tańca - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program dzięki, któremu dzieci nauczą się podstaw różnych technik tańca a także poprzez zajęcia z prezentacji scenicznej nabędą więcej pewności siebie i rozwiną swoją kreatywność, co przyda się nie tylko na parkiecie. Podczas zajęć zapoznajemy się z różnymi stylami tańca. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało... (więcej)
Jazz 10-13 - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Taniec jazzowy to naturalność i spontaniczność ruchów. To taniec pełen ekspresji przynoszący radość tańczącym. Polega na umiejętności izolowania ruchu i na na naturalnej motoryce (równoległe ustawienia stóp, małe ugięcie w stawach kolanowych i biodrowych, pochylenie do przodu), na ruchach wykonywanych w napięciu i rozluźnieniu. Dzięki tej technic... (więcej)
Dance Mix 10-13 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance Mix to zajęcia stworzone specjalnie dla tych, którzy uwielbiają tańczyć i chcą rozwijać swoje umiejętności jednocześnie w różnych kierunkach. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało, energetyczna salsa to radość i płynność ruchu. Elementy jazzu wpłyną na ładną postawę, a szalony hause rozwinie spontaniczność. Dan... (więcej)
Dance Mix 5-9 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Dance Mix to zajęcia stworzone specjalnie dla tych, którzy uwielbiają tańczyć i chcą rozwijać swoje umiejętności jednocześnie w różnych kierunkach. Kilka odmian hip-hopu pozwolą poznać uliczny klimat i wzmocnią ciało, energetyczna salsa to radość i płynność ruchu. Elementy jazzu wpłyną na ładną postawę, a szalony hause rozwinie spontaniczność. Dan... (więcej)
Ballerina Show 3-6 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Energetyczne zajęcia dla początkujących tancerzy, promujące idee tańca jako przyjemnego wysiłku fizycznego i dobrej zabawy, podczas której najmłodsi adepci tańca kształcą poczucie rytmu, pamięć ruchową, koordynację, a także sprawność fizyczną. Dzieci uczą się prostych choreografii do znanej i lubianej muzyki. Na lekcjach wykorzystuję podstawy kla... (więcej)
Mini BeBoy 4-7 lat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Mini BeBoy to zajęcia dla wszystkich dzieci, które chcą się poturlać, wyskakać. Będziemy uczyć stania na rękach a może nawet salta. Zajęcia, które usprawniają i wzmacniają a jednocześnie dają świetną podstawę do wszelkich form tanecznych i ruchowych. Prowadzone przez miłośnika akrobatyki i capoeiry i tatę dwulatka.... (więcej)
BRYGADA MŁODYCH ARCHITEKTÓW - warsztaty - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Szukasz zajęć dla swojego czwarto-, piąto- lub szóstoklasisty? Takich, które go zainteresują a przy okazji będą rozwijać? W takim razie propozycja BRYGADY MŁODYCH ARCHITEKTÓW jest dla Ciebie. Czym jest konstrukcja i skąd się wzięła wieża Eiffla? Czym jest kontekst otoczenia i czemu potrzebna jest zieleń w mieście? Gdzie nocują samoloty kiedy odp... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW
warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ 
Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANIMALIUM - PRZYGODY Z KSIĄŻKĄ I SZTUKĄ Warsztaty twórcze dla dzieci w wieku 4-7 lat Nie jest tajemnicą, że dzieci kochają zwierzęta. To właśnie zwierzęta wystąpią w roli głównej i staną się inspiracją do spotkań z dobrą literaturą dla dzieci, obrazami, ilustracją, bajkami, przyrodą, a czasem nawet odrobiną teatru. Każdy warsztat rozpoczyn... (więcej)
BALET DLA DZIECI - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Baletowe Neoclassica zaprasza dzieci w wieku 8-13 lat na zajęcia BALET KLASYCZNY Podczas zajęć uczymy od podstaw: - poprawnego ustawienia stóp, - pracy nad najdrobniejszymi detalami, - nomenklatury baletowej, - pozycji, kroków, - sposobów łączenia pozycji i ćwiczeń, - poczucia rytmu oraz mądrego słuchania muzyki. W Centrum Ba... (więcej)
Podróże z tulipanem / warsztaty przyrodnicze dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dlaczego król Jan III chciał mieć w swoim ogrodzie tulipany? Skąd pochodzą te kwiaty? Ile mamy ich gatunków i odmian? Skąd się biorą tulipany w środku zimy? Na te pytania odpowiemy podczas kolorowych warsztatów przyrodniczych dla dzieci towarzyszących VIII Wystawie Tulipanów w Wilanowie. Podczas zajęć dzieci wykonają swoje kompozycje tulipanowe. ... (więcej)
Kolorowe szaleństwo - bezpłatne warsztaty dla dzieci. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Kolorowe lampiony, oryginalne filcowe zakładki do książek, własnoręcznie zrobione ozdoby z koralików – podczas tegorocznych ferii na najmłodszych majsterkowiczów z Gdańska czekają wyjątkowe atrakcje. Od 22 do 26 lutego salon Empik Galeria Bałtycka zaprasza na bezpłatne warsztaty. W programie m.in. rękodzielnictwo, zabawa z filcem i tworzenie ... (więcej)
Przystanek animacja! – warsztaty tworzenia filmu animowanego - Warszawa - zajęcia dla dzieci Charakterystyka zajęć Pasja to coś, co rozwija się od najmłodszych lat. Jeżeli Twoje dziecko interesuje się filmem, jest bacznym obserwatorem oraz potrzebuje rozwoju w kierunku plastycznym to warsztaty animacji poklatkowej są strzałem w dziesiątkę. W równym stopniu zajęcia zaspokajają zainteresowania chłopców, którzy często mają zamiłowanie do ... (więcej)
Akademia konstruktora - Warszawa - zajęcia dla dzieci Charakterystyka zajęć Akademia to miejsce, w którym dzieci będą mogły rozwinąć swój zmysł techniczny i umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Materiałem, w którym przede wszystkim będziemy tworzyć, będzie drewno. Na początku lepiej poznamy i oswoimy się z narzędziami stolarskimi – ściskami, piłami włosowymi czy płatnicami. Nauczymy się t... (więcej)
Szkoła Twórczego pisania - Warszawa - zajęcia dla dzieci Charakterystyka zajęć Głębsze zrozumienia samego siebie i otaczającego świata. Tam gdzie rzeczywistość wirtualna realizuje dziecięce fantazje i wypiera kontakt z realnością powinno się docenić wagę doznań bezpośrednich, takich jak smak, zapach, dotyk, które są podstawą języka pisarskiego a za jego pośrednictwem pełnego doświadczania życia. Nie d... (więcej)
Masy polimerowe dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Masy polimerowe takie jak FIMO, Premol, Sculpey to medium dające nieograniczone możliwości tworzenia m.in. biżuterii, przedmiotów codziennego użytku, ozdób okolicznościowych, elementów wystroju wnętrz, imitacji przeróżnych materiałów, takich jak drewno, kamienie szlachetne, porcelana itp. Modelina polimerowa jest medium zaprzyjaźnionym z farbami, t... (więcej)
Fashion design dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kreatywne zajęcia dla wszystkich dzieci, które potrafią wycinać i mają ochotę na wycieczkę w świat Mody. Odwiedzimy różne epoki historyczne i charakterystyczne dla nich stroje…poznamy sławnych projektantów i artystów, którzy mieli wpływ na modę na przestrzeni stuleci, np. haute couture, pret a porter, Coco Channel… Poznamy historię ... (więcej)
Kursy robotyki dla dzieci - Twojrobot -  - zajęcia dla dzieci Na czym polegają zajęcia? Warsztaty robotyki to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie dzieciom, że robotyka może być przygodą, pasją, a w przyszłości zawodem z perspektywami. Nie trzeba mieć żadnym specjalnych zdolności wystarczy ciekawość świata i chęć spróbowania czegoś nowego. Wiedza na zajęciac... (więcej)
Warsztaty detektywistyczne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Autorski program zajęć detektywistycznych stworzony został z myślą o dzieciach ciekawych świata, pragnących przeżyć wspaniałe przygody, które chętnie rozwiązują zagadki oraz odkrywają tajemnice. Uczestnicy zajęć będą mieli okazję zamienić się w detektywów prowadzących śledztwa. Detektywi poznają tajemnicę szyfrów, nauczą się wyłapywać poszlaki. Pop... (więcej)
Rodzinne Warsztaty Walentynkowe 14.02.2016 - Wroclaw - zajęcia dla dzieci Miłość dookoła Wszystkich pięknie woła Więc maluchy zabierajcie Na warsztaty przybywajcie na miłosne czarowanie na piosenek też śpiewanie i prezentów wykonanie. Jedyne miejsce gdzie pobawicie się wspólnie z najmłodszymi dziećmi od ok 1 roku życia do 5/6 latek. Dajcie dzieciaczkom radość i spędźcie aktywnie czas z nimi . Wspólnie się pobaw... (więcej)
APLG Akademia Piłkarska LG - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszam na treningi piłki nożnej chłopców z rocznika 2009 i 2010. W naszej akademii nauczamy grać w piłkę nożną, rozwijamy sprawność ogólną oraz wychowujemy dzieci i młodzież. Treningi dla chłopców odbywają się w PN o godz. 18.00 na ul. Orłowskiej w SP77, ŚR o 16.30 na ul. Wrzeszczańskiej w Gim12 i w PT o 17.30 na ul. Orłowskiej w SP77... (więcej)
Taniec dla dzieci 1-3l. - Poznań - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy na warsztaty taneczno-ekspresyjne dla najmłodszych! Gwarantujemy świetną zabawę dla dzieci i dorosłych. Zajęcia rozwijają umiejętności taneczne dziecka i przyzwyczajają je do kontaktu z rówieśnikami. ... (więcej)
Pestkowe Zabawy - Kraków - zajęcia dla dzieci Pestkowe Zabawy to czas dziecięcych eksperymentów i doświadczania świata. Czas wspólnej zabawy i nawiązywania pierwszych relacji z innymi dziećmi. Co robimy w czasie zajęć? Turlamy się po dywanie, „kąpiemy” się w kasztanach, budujemy lub burzymy wieże z klocków sięgających prawie do sufitu, wkładamy ręce do galaretki lub kisielu, ... (więcej)
Kreatywnik- zajęcia dla dzieci w wieku 6-8 lat - Lubań - zajęcia dla dzieci wórcze spotkania dla dzieci w wieku 6-8 lat Cykl zajęć artystycznych ukierunkowanych na rozwój kreatywności. Wspólnie tworzymy zaczarowane dzieła sztuki, opowiadamy historyjki, gramy, czytamy, poznajemy się i bawimy. Rozwijamy kreatywność i sprawność manualną. 1,5 h wspólnej zabawy i tworzenia małych dzieł sztuki + 30 min swobodnych harców ( Z... (więcej)
Język Angielski dla dzieci - Lubań - zajęcia dla dzieci Prowadzimy zajęcia z języka angielskiego, których celem jest nauczenie podstawowych zwrotów i komunikacji w języku angielskim z wykorzystaniem metody gier i zabaw PLAY ME. Zajęcia odbywają się w małych grupach do 8 osób w specjalnie do tego celu przygotowanej sali. Lekcja trwa 25-30 minut, przez pozostające 15-20 minut dzieci korzystają z sali ... (więcej)
KREATYWNY PLAC ZABAW - Warszawa - zajęcia dla dzieci KREATYWNY PLAC ZABAW warsztaty plastyczno-sensoryczne dla 2-3-latków z rodzicami Jak podążać za dzieckiem, wspierając jego twórcze podejście do świata Cykl warsztatów plastyczno-sensorycznych dla najmłodszych KOLORKOWO. Co tydzień w sobotni poranek o godzinie 11:00 zapraszamy na twórcze zabawy z kolorami. Będziemy rzeźbić, ugniatać, mie... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające metodą E. E. Gordona dla dzieci w wieku 0-2l. i 3-6l. - Poznań - zajęcia dla dzieci Nowatorska metoda stymulująca rozwój muzyczny i intelektualny dziecka. Kontakt z muzyką wspiera naukę mowy i koordynację ruchową we wczesnych etapach życia oraz kształtuje zdolności językowe i matematyczne w przyszłości. Podczas zajęć wykorzystywane są różne instrumenty, takie jak bębenki, grzechotki, kastaniety, tamburyny oraz akcesoria - kolor... (więcej)
WARSZTATY WYOBRAŹNI - Artystyczne ferie dla dzieci w wieku 7-10 lat
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci WARSZTATY WYOBRAŹNI Artystyczne ferie dla dzieci w wieku 7-10 lat Interdyscyplinarne zajęcia twórcze z artystką wizualną Justyną Wencel Zapraszamy do udziału w czterech warsztatach artystycznych. Każdego dnia uczestnicy poznają inne środki ekspresji, poznają tajniki kompozycji i innych podstawowych zagadnień plastycznych, czerpią inspira... (więcej)
Lekcja pokazowa nauki matematyki w Instytucie Brainobrain - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Brainobrain Polska  Warszawa
Szukasz zajęć dodatkowych dla swojego dziecka, ale nie wiesz którą szkołę wybrać? Chcesz zobaczyć jak są prowadzone zajęcia zanim zapiszesz na nie swoje dziecko? Przyjdź do Nas! Nasz program stara się dopełniać system edukacyjny. Oprócz nauki matematyki na liczydle Abacus, wspieramy również samooceny dziecka i wiary we własną wiedzę i u... (więcej)