Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Tajemnice wszechświata - Kraków - zajęcia dla dzieci
CrazyMazy  Kraków
W sobotę 10 listopada zapraszamy Dzieci na niezwykłe kreatywne zajęcia edukacyjne. O godzinie 10:00-12:15 "Tajemnice Wszechświata" w dwóch grupach wiekowych: 6-7lat i 8-10lat Eksperymentujemy, stawiamy pytania, poszukujemy rozwiązań, popełniamy błędy, odnosimy sukcesy, współpracujemy. Przekraczamy granice poznania! CrazyMazy to też ... (więcej)
\
CrazyMazy  Kraków
W sobotę 17 listopada o godzinie 10:00-12:15 zapraszamy Dzieci na niezwykłe kreatywne zajęcia edukacyjne "Z prądem i pod prąd" (grupa wiekowa 8-10lat) Na pierwszych zajęciach w tym cyklu Dzieci poznają podstawowe zasady obowiązujące „W świecie tajemniczych elektronów” Eksperymentujemy, stawiamy pytania, poszukujemy rozwiązań, ... (więcej)
Treningi Koncentracji i Twórczego Myślenia - Kraków - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci z I - VI klasy szkoły podstawowej na TRENINGI KONCENTRACJI I TWÓRCZEGO MYŚLENIA To zajęcia interakcyjne, które ułatwią Twojemu dziecku odnoszenie sukcesów w szkole i poza nią! Dzięki nim Twoje dziecko:  będzie lepiej się koncentrować  rozwinie twórcze myślenie  będzie szybciej i efektywniej się uczyć a także  ... (więcej)
Zajęcie sportowe dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat - Ełk - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkich chłopców oraz dziewczynki z rocznika: 2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008... (więcej)
Warsztat z choreografii sztuk walki dla dzieci i dorosłych! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 8-13 lat oraz dorosłych na niesamowite warsztaty choreografii sztuk walki prowadzone przez samą Grupę Kamui. - mistrzowie miecza z Kill Bill'a! Dzieci do 13 roku życia: 19 listopada 2012, godz. 16:00-18:00 SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe, ul. Karolkowa 28, Warszawa. Dzieci od 14... (więcej)
Ceramika dla dzieci - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Pracownia Zabawy  Wrocław
Zapraszam na zajęcia ceramiczne dla dzieci Zajęcia odbywają się w atmosferze zabawy, która jednocześnie rozwija zdolności manualne, koordynacje ruchową i spostrzegawczość. Każdy mały uczestnik zostaje przeprowadzony przez wszystkie tajniki rzemiosła artystycznego. Tematy zajęć to m.in poznawanie materiału - ugniatanie gliny, uwagi dzieci na... (więcej)
  Proponowane warsztaty to praca z kwiatami pod okiem florystów, nauka o roślinach poprzez zabawę oraz własnoręczne tworzenie kompozycji przy użyciu kwiatów, roślin i innych materiałów florystycznych. Obecnie w naszej ofercie znajdują się warsztaty skierowane do dzieci ze szkół podstawowych, będące połączeniem pracy konstrukcyjnej, kreatywności i ... (więcej)
Akademia Małych Rąk - zajęcia plastyczne dla dzieci - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci
Klub Wesoła Sowa  Bydgoszcz
"Akademia Małych Rąk" to propozycja na zajęcia plastyczne dla dzieci w dwóch grupach wiekowych: 4-6 lat i 7-10 lat. Dzieci będą malować, rysować, lepić i wyklejać oraz tworzyć "coś z niczego", rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Różnorodność form i propozycji z pewnością nie znudzi i z pewnością porwie do zabawy :) Cyklicznie będ... (więcej)
rytmika
plastyka
gimnastyka
zajęcia logopedyczne
dni małego odkrywcy - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Troskliwe Misie  Warszawa
Zajęcia stałe oraz zajęcia dodatkowe-dokładny opis na stronie www... (więcej)
  Jesienne Ciuciubabkowe zajęcia dla 1-3 latków w cenie 22zł i 25zł !!!! Serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjno-edukacyjne dla dzieci w wieku 1-2 latka i 2-3 latka. Jesienią nasze zajęcia są tańsze!!! Szczegółową ofertę znajdą Państwo na naszej stronie www.ciuciubabka.info.pl w zakładce AKTUALNOŚCI Ciuciubabka ul.Katowicka 89b Poznań, POLANK... (więcej)
Pracownia Plastyczna Artefakt - Kraków - zajęcia dla dzieci Dzieciom gwarantujemy rozwijanie talentów, twórcze, kreatywne spędzanie czasu, wspaniałą zabawę. Zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, na których uczestnicy poznają techniki i zagadnienia plastyczne takie jak:malarstwo, rysunek, rzezba i wiele innych. Zajęcia odbywają się w małych grupach: (max. 5 osób), zróżnicowanych wiekowo.... (więcej)
  Wracamy po wakacjach i od razu zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci w wieku 3-8 lat! Wstęp wolny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o zgłaszanie dzieci już teraz, pisząc na adres jidysz@shalom.org.pl Sekrety/Widoczki Czy znacie jakieś rodzinne historie? Czy znaleźliście kiedyś wielki skarb na dnie starej szafy? Czy macie swo... (więcej)
BALET, Zajęcia Baletowe dla Dzieci w DUMEL Junior - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 3,5 do 9 lat na Balet. Nasze zajęcia pomagają rozwinąć koordynację ruchową, pomagają wyzbyć się nieśmiałości, pozwalają dzieciom uwierzyć we własne siły, w pozytywny sposób wyrazić swoje emocje. Dzieci uczestniczące w zajęciach uczą się samodzielności, odpowiedzialności i dyscypliny, a także współpracy w grup... (więcej)
GIMNASTYKA KOREKCYJNA Z JUPI PARKIEM - Łódź - zajęcia dla dzieci GIMNASTYKA KOREKCYJNA Z JUPI PARKIEM JUPI PARK dla wszystkich przedszkolaków przygotował zajęcia gimnastyki korekcyjnej, łączące zabawę z ćwiczeniami kształtującymi prawidłową postawę. PRZEZ CAŁY ROK! Wszystkie chętne dzieci zapraszamy serdecznie w każdą sobotę września na godzinę 11.00 do sali zabaw JUPI PARK w Łodzi. Za... (więcej)
Finał… i początek tekstylnej rewolucji 

 - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
W sobotę, 22 września IKEA Łódź zaprasza na wielki finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Między godziną 12.00 a 19.00 będzie można m.in. wziąć udział w warsztatach, rozwiązać tekstylne zagadki, które przygotują studenci łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz zmierzyć się w rodzinnych rozgrywkach na najszybsze ścielanie łóżek. - To będzie niezwykle kr... (więcej)
Od nitki do kłębka – finał Festiwalu Dobrego Wystroju w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Przez ostatnie tygodnie wycinaniu, szyciu i dekorowaniu w IKEA Łódź nie było końca. Na warsztatach spotykali się miłośnicy tkanin i osoby, które po raz pierwszy zasiadły przy maszynie do szycia. W sobotę finał Festiwalu Dobrego Wystroju. Tekstylne święto zakończą atrakcje dla całej rodziny. Przytulnie dla najmłodszych Jeszcze przed sobotnim f... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci prowadzone wg teorii E. E. Gordona. - Gostyń - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające skierowane są do dzieci w wieku od narodzin do 7 roku życia. Prowadzone są w trzech grupach wiekowych: I grupa 0-3 lat II grupa 3-5 lat III grupa 5-7 lat. Dzieci w najstarszej grupie rozpoczynają naukę gry na flecie prostym. Istnieje również możliwość nauki gry na skrzypcach lub fortepianie - zajęcia indywidualne. Zgodnie z ... (więcej)
Poduchy rodzinne odmienią mieszkanie i nastrój. - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Już w sobotę, 15 września, każdy, kto kupi poduszkę w IKEA, za pomocą tekstylnych dodatków będzie mógł stworzyć z niej nietypowy portret bliskiej osoby. Warsztaty „Poduchy rodzinne” rozpoczną się o godzinie 12.00 i potrwają do godziny 19.00.... (więcej)
IKEA wesprze dziecięce pasje - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Poznaliśmy już wyniki pierwszej, ogólnopolskiej akcji stypendialnej „Na rodzinę można liczyć”, organizowanej przez IKEA FAMILY i Fundację Świętego Mikołaja. W ramach akcji, w samej Łodzi udało się zebrać 14,707 tys. zł. W sumie IKEA na wspieranie dziecięcych pasji przekaże 293 539 zł. Akcja „Na rodzinę można liczyć” trw... (więcej)
Kreatywka ogólnorozwojowe zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci(0-4,5 lat) z rodzicami - Kraków - zajęcia dla dzieci
KREATYWKA  Kraków
Kreatywka zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe z muzyką i rytmiką dla najmłodszych w Wieliczce. PIERWSZE ZAJĘCIA BEZPŁATNE!!! Dzieci i rodzice pod okiem instruktorki będą zwiedzać krainę muzyki, grać na instrumentach, tańczyć, uczyć się nowych zabaw, które doskonale rozwijają wrażliwość dziecka. Dzięki spotkaniom w grupie rówieśniczej dziec... (więcej)
  Zajęcia w naszym klubie są formą zabawy z elementami danej dyscypliny. Wraz z kolejnymi etapami szkolenia można przejść kolejne stopnie edukacji sporowej od zabawy do sportu kwalifikowanego. Zajęcia prowadzą doświadczeni trenerzy, których wychowankowie biorą udział w zawodach i turniejach sportowych. ... (więcej)
 
KREATYWKA  Kraków
W najbliższym tygodniu: 13, 14 września ruszają pierwsze zajęcia Kreatywki w Dworku Białoprądnickim. Więcej na www.kreatywka.pl Kolejne grupy niebawem!!!... (więcej)
ZUMBAJLA - taniec i fitness dla Mam i Córek - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Każda z nas, zarówno młodsza, jak i dorosła miłośniczka energetycznych, latynoskich rytmów, znajdzie tu coś dla siebie! Podczas zajęć wykorzystujemy proste układy choreograficzne, bawimy się tanecznymi krokami, a przy okazji zapewniamy sobie niezbędną dla zdrowia dawkę ruchu. Idealne zestawienie tańca i fitnessu z dodatkiem ćwiczeń siłowych, aerobo... (więcej)
KREATYWNE WARSZTATY DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Błyskotliwy umysł jest w każdym z nas! Tym razem chcemy zachęcić dzieci do dania upustu swojej pomysłowości, a jednocześnie wraz z nimi ćwiczyć kreatywne myślenie. Inspirujemy do odkrywania nowych światów i możliwości własnego umysłu. Wszystkim dzieciom stawiamy wyzwania pozwalające rozwijać kreatywność, a przy okazji podsuniemy techniki, które ... (więcej)
WESOŁE CHEERLEADERKI - zajęcia taneczno-gimnastyczne dla dziewczynek - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Zajęcia taneczno – gimnastyczne dla dziewczynek, zawierające elementy różnych technik tanecznych oraz akrobatyki. Mają na celu wspomóc ogólny rozwój uczestniczek, ich sprawność, siłę, koordynację, poczucie rytmu i świadomość ciała. Ponadto wzmacniają pewność siebie i wiarę we własne możliwości nie tylko w tańcu, pozwalają także przełamać str... (więcej)
RAZ, DWA, TRZY – ZAGRASZ W GRY? - warsztaty dla maluchów z rodzicami - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
W każdym z nas drzemie dziecko. Zabawy i wspólne spędzanie czasu to wspomnienia które pozostają w każdym z nas na długie lata. Podczas warsztatów dzieci wraz z rodzicami, dziadkami lub opiekunami odkryją kolorowy świat gier i zabaw integracyjnych. Jeśli chcesz poznać lepiej swoje dziecko, dowiedzieć się jak można spędzać kreatywnie wolny czas ̵... (więcej)
ZABAWNE ŚMIECI DLA DZIECI - warsztaty ekologiczno - plastyczne - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Każdego dnia coś wyrzucamy. To papierek z batonika, pudełko po butach, butelki z soku czy starą koszulkę. Czy to wszystko to są śmieci? Otóż nie! To nasze skarby, z których wyczarować można przepiękne zabawki, obrazy, stoliki i wiele innych ciekawych rzeczy. Zajęcia mają charakter warsztatu edukacyjno-plastycznego. Dzieci wykonując zadanie twórcze ... (więcej)
KARATE DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Zajęcia są prowadzone w atrakcyjnej dla dzieci formie gier i zabaw ruchowych, w które wplatamy elementy karate i boksu. W radosnej atmosferze poprawiamy koordynację ruchową dzieci, wzmacniamy ich mięśnie i kręgosłupy, pomagamy zyskać prawidłową postawę i zbudować pewność siebie. Dzięki naszym zajęciom każde dziecko oswoi się z zabawami w grupie i ... (więcej)
ZRÓBMY SOBIE TEATR – WARSZTATY DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Rozpoczynamy zabawę w teatr. Zapraszamy dzieci do aktorskiej przygody i rozwijania swoich umiejętności improwizacji, autoprezentacji oraz przede wszystkim do doskonałej zabawy. Zajęcia są zarówno dla tych, którzy już odkryli w sobie aktorski talent, jak i dla tych, którzy dopiero chcą go w sobie odnaleźć. Mali aktorzy będą mieli mnóstwo okazji, aby... (więcej)
WARSZTATY RADIOWE DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Zapraszamy do świata dźwięków! Podczas warsztatów dzieci odkryją tajniki pracy dziennikarza radiowego. Nauczymy się panować nad głosem, mówić wyraźnie i barwnie, w taki sposób, by inni nas usłyszeli. Ułożymy własne wiadomości, przeprowadzimy wywiady, nagramy zapowiedzi radiowe, porozmawiamy o słuchowiskach. Będziemy opowiadać, o tym, co najbardziej... (więcej)
Warsztaty twórczego rozwoju dla dzieci 2-12 lat.
Przyjęcia urodzinowe.
 - Rzeszów - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 2 do 12 lat na ogólnorozwojowe zajęcia twórcze, budujące u dzieci w szczególny sposób umiejętności związane z twórczym myśleniem i inspirujące kreatywność. Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych, raz w tygodniu (trwają 90 min.). Szczegółowe informacje odnośnie programu warsztatów, terminów bezpłatnych... (więcej)
Nauka jazdy figurowej na lodzie dla dzieci i młodzieży - Dębica - zajęcia dla dzieci Szukasz pozaszkolnych zajęć dla swojego dziecka? Chcesz, aby zdrowo spędzało wolny czas? Uczniowski Klub Sportowy "Mors" w Dębicy przygotował ofertę zajęć dla wszystkich chętnych, chcących nauczyć się jeździć figurowo na lodzie. Zapraszamy chętną młodzież i dzieci od 4. roku życia - zarówno osoby początkujące, jak również zaawansowane, pragną... (więcej)
Pracownia Twórczego Papieru - Chorzów - zajęcia dla dzieci Wszystkie miłośniczki decoupage i pracy z serwetkami, papierami, gazetami i innymi mateteriałami zapraszamy na warsztaty, w czasie których będzie można tworzyć niepowtarzalne dzieła sztuki. Nasza pracownia otwarta jest dla wszystkich pasjonatek i pasjonatów twórczego działania. Zapewniamy miejsce do kreatywnych działań, pomysły, materiały i miłą... (więcej)
  zajęcia prowadzone w małych grupach, w dzielnicy Gaj.... (więcej)
Dzień otwarty w Muzeum Poczty i Telekomunikacji - Wrocław - zajęcia dla dzieci W niedzielę 26 sierpnia 2012r. Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza na dzień otwarty. W ostatnią niedzielę wakacji przy ul. Z. Krasińskiego 1 będzie można posłuchać człowieka, który o Dolnym Śląsku wie chyba wszystko. Pan Marek Perzyński tym razem zabierze nas w „Niezwykłą podróż po Dolnym Śląsku, szlakiem zamków, pałaców i środków komuni... (więcej)
 
mykSmyk  Poznań
Zapraszamy dzieci dwa-trzy latka na spotkania z rówieśnikami. mykSmykowy klubik łączy zalety przestronnej i doskonale wyposażonej sali zabaw, zajęć edukacyjnych i troskliwej opieki Niań. Naszym podopiecznym oferujemy zrównoważoną dawkę harców i zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Zajęcia w mykSmyku to wspaniała zabawa, a także ćwiczenia st... (więcej)
Akademia Dotknij sztuki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Polecam propozycję Domu Kultury Zacisze: Akademię Dotknij Sztuki Program Akademii adresowany jest do dzieci w wieku 2,5-6 lat i ich rodziców. Dzieci w atmosferze zabawy tworzą swoje dzieła, rozwijają się ruchowo, poznają rówieśników. Zajęcia w naszej Akademii rozbudzają ich twórczą aktywność i potencjał. Zapraszamy na przygodę ze sztuką... (więcej)
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a nadal prowadzi zapisy - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Warszawie w związku z przeniesieniem do nowoczesnego budynku na Bielanach, nadal prowadzi rekrutację na rok szkolny 2012/13. Od nowego roku szkolnego placówka będzie się mieścić w bliskim sąsiedztwie AWF i Lasku Bielańskiego przy ul. Smoleńskiego 2. Nabór nadal jest otwarty dla d... (więcej)