Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek
zaprasza dzieci do nowo powstałej 
grupy dla maluszków - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek zaprasza dzieci w wieku od 2 do 3 lat do nowo powstałej grupy dla maluszków. Zapewniamy: • łagodną adaptację • kameralną grupę- max.14 dzieci • troskliwą, profesjonalną opiekę • pyszne posiłki przygotowywane w naszej kuchni. • indywidualne podejście do każdego dziecka,... (więcej)
MY BABY BUM BUM- zajęcia rytmiczno-muzyczne dla maluchów - Łódź - zajęcia dla dzieci My Baby bum bum to zabawy rytmiczno-muzyczne skierowane do dzieci w wieku 6-12, 12-24 i 24-36 miesięcy wraz z opiekunem. Spotkanie z muzyką odbywa się 1 raz w tygodniu i trwa 45 minut. Jaki wyglądają zajęcia? My Baby bum bum to zajęcia, na których dzieci poznają różne piosenki, sposoby poruszania się w rytm muzyki, grają na prostych ins... (więcej)
SOBOTNIE BAJANIA-wstęp wolny! - Łódź - zajęcia dla dzieci W każdą sobotę zapraszamy na spotkanie z bajką. To nie tylko zwykłe czytanie! Ciekawe przygody bohaterów są jedynie inspiracją do twórczych zabaw plastycznych, poprzez które dzieci mogą wyrazić swoje emocje związane z usłyszaną opowieścią. Aktualnie czytamy serię "Basia" Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak Świetna współczesna literatura... (więcej)
KIDS\' KITCHEN -dziecięce kucharzenie - Łódź - zajęcia dla dzieci Kids’ Kitchen to nasze najsmaczniejsze zajęcia. Jedyne takie, na których dzieci zjadają owoce swoich prac artystycznych! Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od lat 3, odbywają się w każdą sobotę i trwają 60min. Jaki wyglądają te pyszne zajęcia? Dobrze wiemy, że dzieci uwielbiają gotować, piec, babrać się w surowym cieście, a potem o... (więcej)
IKEA Łódź wspiera pasje dzieciaków - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Każde dziecko ma marzenia i pasje – niestety nie każde może je realizować. Pomocną dłoń wyciąga IKEA, organizując akcję stypendialną w ramach Funduszu IKEA FAMILY dla najbardziej uzdolnionych uczniów. Wsparcie mogą otrzymać także dzieci z województwa łódzkiego. „Na rodzinę można liczyć” to program organizowany przez IKEA oraz ... (więcej)
Kulinarne warsztaty piknikowe - Kraków - Kraków (małopolskie) - zajęcia dla dzieci
Dzieciaki w formie  Kraków (małopolskie)
Lato to słońce, zabawa, świeże powietrze i oczywiście pikniki! Już w lipcu zapraszamy na piknikowe warsztaty kulinarne dla dzieci, podczas których najmłodsi nauczą się przyrządzać lekkie i zdrowe letnie przekąski, które będą mogli zapakować w piknikowe pudełko i wziąć ze sobą na ucztę w plenerze. W menu m.in. zabawne sandwiche w różnych kształtach,... (więcej)
Wakacje z angielskim w Ciuchci Puch Puch! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Play and learn with American teacher. Przedszkola Ciuchcia Puch Puch zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat do skorzystania z oferty wakacyjnej w okresie lipca i sierpnia. Mogą Państwo wybrać opiekę dzienną lub korzystać z opieki przez cały miesiąc. Z myślą o ciekawym spędzaniu wolnego czasu, do programu „Wakacyjnej skrzyni s... (więcej)
Zajęcia adaptacyjne przygotowujące do przedszkola - Wroclaw - zajęcia dla dzieci
CRD Berek!  Wroclaw
Zajęcia adaptacyjne są wspaniałą propozycją dla dzieci, które jeszcze (z różnych powodów) nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem, a są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań, poznania nowych kolegów i wielu nowych przygód. Zajęcia mają na celu usamodzielnienie dziecka i pokazanie mu, ile radości daje wspólna zabawa z rówieśnikami i panią naucz... (więcej)
PODRÓŻE Z BAJKAMI - Wroclaw - zajęcia dla dzieci
CRD Berek!  Wroclaw
Zapraszam wszystkie dzieci! Wstęp wolny :) Podróże z bajkami to warsztaty rozwijające edukację czytelniczą dla dzieci do 6 roku życia. Spotkania odbywają się raz w tygodniu (sobota) i trwają 90 minut. Najmłodszych uczestników zapraszamy wraz z rodzicem. Celem zajęć Podróże z bajkami jest, by dzieci: • polubiły wspólne czytanie bajek i o... (więcej)
Wakacyjnej Szkoły (Foto)reportażu - Krakó - zajęcia dla dzieci Tradycyjnie już MCK organizuje cykl letnich zajęć dla dzieci nawiązujący tematycznie do prezentowanej w Galerii MCK wystawy. W lipcu zapraszamy na 3 spotkania zatytułowane Wakacyjna szkoła (Foto)reportażu. Przybliży dzieciom zasady zbierania informacji i przygotowania z nich profesjonalnego reportażu. Zaproszeni – dziennikarz i fotoreporter &... (więcej)
Kino letnie. Bajki z okresu PRL-u wyświetlane z projektora. - Kraków - zajęcia dla dzieci
Muzeum PRL-u  Kraków
W każdy wakacyjny piątek zapraszamy najmłodszych na poranki z peerelowskimi bajkami. Projekcja bajek dla dzieci z rzutnika na slajdy i filmy. W programie m.in. "O misiu Fąfeluszku i pszczole w jego uszku", „Kaczka Dziwaczka” czy „Plastusiowy pamiętnik”.... (więcej)
WAKACYJNE KURSY J.ANGIELSKIEGO DLA DZIECI
WARSZAWA URSUS - Warszawa - zajęcia dla dzieci ZAPRASZAMY NA WAKACYJNE ZAJĘCIA Z J.ANGIELSKIEGO DLA DZIECI OD 4 LAT PROWADZONE PRZEZ NATIVE SPEAKERA, WYŁĄCZNIE PO ANGIELSKU. ORGANIZUJEMY TYGODNIOWE SESJE,PRZEZ CAŁE WAKACJE, ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU, PO DWIE GODZINY DZIENNIE, NAUKA POŁĄCZONA Z ZABAWĄ. KOSZT CAŁOŚCI 300ZŁ - 10 GODZIN ZAJĘĆ PRZY ZAPISIE WIĘKSZEJ ILOŚC... (więcej)
English Hours w kawiarni Czerwony Stoliczek! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Wakacje w mieście? Myślisz sobie – nic ciekawego. Żar leje się z nieba, korki na ulicach, jak były, tak są, znajomi wyjechali … Nic bardziej mylnego! Mamy dla Ciebie świetny pomysł na spędzenie wakacyjnych, czwartkowych popołudni. Wyborowe towarzystwo, kawa mrożona, świeże soki i miła konwersacja po … angielsku*! Dodat... (więcej)
Wyprawa na Czarny Ląd w Ciuchci Puch Puch! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Już w przyszłym tygodniu - 9-13 lipca - Wyprawa na Czarny Ląd! Przedszkola Ciuchcia Puch Puch zapraszają wszystkie dzieci w wieku od 3 do 7 lat do skorzystania z oferty wakacyjnej w okresie lipca i sierpnia. Mogą Państwo wybrać opiekę dzienną lub korzystać z opieki przez cały miesiąc. Z myślą o atrakcyjnym spędzaniu wolnego czasu, przygotowa... (więcej)
PILATES MAMY - ĆWICZENIA W OCZEKIWANIU NA MACIERZYŃSTWO - Kraków - zajęcia dla dzieci
BAJLA  Kraków
Ciąża wiąże się z mnóstwem zmian w ciele i psychice kobiety. W tym niezwykłym czasie warto zapewnić sobie dawkę ruchu, która zaangażuje nie tylko ciało, ale i umysł. Ćwiczenia oddechowe i relaksujące są niezwykle korzystne zarówno dla matki, jak i dla dziecka w jej łonie. Metoda pilates pozwala na wzmocnienie mięśni nadmiernie rozciągniętych, a r... (więcej)
Spotkanie i warsztaty animacji z Wiesławem Ziębą - Warszawa - zajęcia dla dzieci 30 czerwca 2012 w godz. 17.00 – 19.00 zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na bezpłatne spotkanie z Wiesławem Ziębą – grafikiem, satyrykiem, rysownikiem, reżyserem filmów animowanych, współtwórcą takich kultowych bajek jak „Reksio”, „Przygody Bolka i Lolka” czy „Tajemnice Wiklinowej Zatoki”. Spotkanie p... (więcej)
Sobotnie Spotkania (S)Twórcze - Chorzów - zajęcia dla dzieci Powoli zbliżamy się do świąt, a więc należy zacząć zgłębiać ten temat w kategorii prezentów i dekoracji. Tym razem zapraszamy 8 listopada, a więc w drugą (ze względu na Święto Zmarłych) sobotę miesiąca. --------------------------- W każdą pierwszą sobotę miesiąca, proponujemy wspólne warsztaty twórcze, w czasie których będą do wyboru różne tech... (więcej)
Tajemnice architektury - WARSZTATY ARCHITEKTONICZNO – PLASTYCZNE  DLA DZIECI - Wrocław - zajęcia dla dzieci Muzeum Architektury we Wrocławiu zaprasza dzieci w wieku od 7 do 12 lat na wspólne odkrywanie tajemnic architektury. Koszt uczestnictwa w jednych warsztatach wynosi 5 zł. Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną: edukacja@ma.wroc.pl 3. 07.2012 godz. 11.00 Gdzie można spotkać potwora? W trakcie zajęć dowiecie się między innymi, czemu służyły ... (więcej)
Zagłosuj na małych bohaterów 
Przed nami II etap konkursu IKEA Łódź
 - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Przez ostatni tydzień w IKEA Łódź odbyło się pięć wyjątkowych sesji zdjęciowych, podczas których spełniły się setki dziecięcych marzeń o staniu się dzielnym rycerzem, piękną księżniczką, wyjątkową czarodziejką, walecznym Wikingiem i kowbojem z Dzikiego Zachodu. W drugim etapie konkursu wszyscy fani IKEA Łódź mogą głosować na swoich faworytów w serw... (więcej)
Zajęcia wakacyjne z robotyki i eksperymentów - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch zaprasza na specjalne wakacyjne zajęcia, łączące zabawę z nauką, czyli warsztaty z robotyki i eksperymentów. Podczas spotkań dzieci poznają budowę łodzi, stworzą chemiczną rafę koralową, a na Czarny Ląd wybiorą się własnoręcznie skonstruowanym statkiem lub samolotem Lego®. Zbudują też kosmicznego robota-zwia... (więcej)
Zajęcia-zabawy dla Dzieci (1-4 lata) - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Pomoc Rodzicom  Warszawa
Zajęcia- zabawy dla dzieci z mamą, tatą albo z babcią, dziadkiem, opiekunką Celem zajęć jest stymulacja do wszechstronnego rozwoju dziecka. W czasie każdego spotkania oddziaływania są świadomie dobierane tak by kształtować nowe umiejętności, utrwalać nabyte sprawności i rozwijać zmysły. Poprzez zabawę dziecko kształtuje schemat własnego ciała, u... (więcej)
Summer in the city z Masters - Kraków - zajęcia dla dzieci MASTERS Szkoła Językowa zaprasza na: SUMMER IN THE CITY Promocyjne ceny! Masters for Kids: 09:00 -12:00 Happy Baby - zajęcia adaptacyjne dla maluchów do 4 lat w języku angielskim. Duża dawka angielskiego i świetnej zabawy! 12:30 - 14:00 (śr., pt.) - Wielkie filcow... (więcej)
Nasza Strefa Małego Kibica - Warszawa - zajęcia dla dzieci Masz syna i chcesz dzielić z nim jego futbolową pasję? Masz córkę i chcesz pokazać jej, że piłka nożna może być fantastyczną zabawą? Przyjdź do nas obejrzeć mecz! Zapraszamy – wpadajcie całymi rodzinami. Starszymi dziećmi powyżej 6 roku życia zajmą się nasi animatorzy, którzy przed każdym meczem podzielą się z dziećmi wiedzą o futbolu, p... (więcej)
Akademia Zwierzaka Filca - Kraków - zajęcia dla dzieci Akademia zwierzaka FIlca Szkoła Językowa Masters i Filcem po Łapkach zapraszają na cykl warsztatów pt. „Akademia zwierzaka FIlca” Zajęcia dla dzieci już 12. czerwca o godz. 17:00 z filcowania Autorka filcowania mówi: „…trochę filcowych arkuszy, trochę kleju, nożyczki, Bajka w tle… Przyjdźcie, pofilcujcie, zasł... (więcej)
SFILCUJMY COŚ RAZEM! - Kraków - zajęcia dla dzieci Szkoła Językowa Masters i Filcem po Łapkach zapraszają na cykl warsztatów pt. „Sfilcujmy coś razem!” Zajęcia dla mam i przyszłych mam – MAMA.FILC już 6 czerwca o godz. 17:00 Warsztaty to okazja aby się czegoś nauczyć, ale przede wszystkim, żeby spędzić mile czas. ... spotkajmy się porozmawiajmy, sfilcujemy z wełny... (więcej)
„Na zielonej łące” – warsztaty zabawy czyli jak twórczo spędzić czas z dzieckiem! - Kraków - zajęcia dla dzieci Warsztaty „Na zielonej łące” przygotowane zostały z myślą o rodzicach najmłodszych dzieci. Ich zadaniem jest podkreślenie znaczenia wspólnej, rozwijającej i budującej więź z dzieckiem zabawy. Chcemy zainspirować dorosłych pokazując jak w prosty, niedrogi i przyjemny sposób odkrywać z dzieckiem świat. 17.06.2012 r. godz. 11.00-12.30 ... (więcej)
Pieczenie muffinek z Asią Mentel - Kraków - zajęcia dla dzieci 4. czerwca 2012 17:30 w Masters Szkole Językowej przy Placu Wolnica 13/11 zapowiada się prawdziwa muffinkowa uczta. Masters zaprasza na wyjątkowe spotkanie z Asię Mentel, która pokaże dzieciom jak przygotować łatwe i pyszne muffinki pełne dobroci: świeżych owoców i orzeszków. Asia Mentel z Book Me a Cookie nauczy Twoje dziecko, jak przyg... (więcej)
Magiczne warsztaty z języka chińskiego - Kraków - zajęcia dla dzieci 2 czerwca 2012 16:00 w Gazeta Cafe na ulicy Brackiej 14 Przedłużamy Dzień Dziecka! Weź udział w magicznych warsztatach języka chińskiego dla dzieci. Masters zaprasza na wyjątkowe spotkanie z kulturą Chin, w trakcie których dzieci nauczą się rysować chińskie znaki, jeść pałeczkami i robić wspaniałe dekoracje. Na zajęcia zapraszamy równi... (więcej)
Zajęcia ruchowo muzyczne z elementami logopedii
Zajęcia logopedyczne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
zGaGuLa  Warszawa
Na zajęciach maluszki w atrakcyjny sposób ćwiczą koordynację ruchową, pamięć oraz współpracę w grupie. Nasze zajęcia przeprowadzane są w formie zabaw ruchowych i gier. Zabawy przy muzyce, zadania sprawnościowe, wierszyki i zabawy paluszkowe stymulują rozwój Twojego dziecka. Skupiamy się na zabawach sprawnościowych, tanecznych oraz log... (więcej)
Klub Pędzelek i Nutka zaprasza na zajęcia! - Kraków - zajęcia dla dzieci Klub Pędzelek i Nutka SCKM zaprasza na zajęcia dzieci w wieku przedszkolnym. Zajęcia odbywają się przy ul. J. Dietla 53 w Krakowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00. W naszym klubie zapewniamy kameralną, domową atmosferę. Zajęcia odbywają się w małych grupach pozwalających na indywidualne traktowanie każdego dziecka. ... (więcej)
CYRK RODZINNY - pyszna zabawa dla Dzieci i Rodziców! - Kraków - zajęcia dla dzieci To kolejna odsłona naszej przygody, w trakcie której wspólnie się bawimy i zgłębiamy tajniki sztuki cyrkowej. Tym razem obejrzymy również spektakl teatralny „Baśń dagestańska” w wykonaniu grupy „Zatrzymać obrotówkę”. PRZEBIEG SPOTKANIA: 10.00 – otwarcie warsztatów, zabawy integracyjne 10.30-12.00 – nauka pos... (więcej)
Nabór do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im.Juliusza Verne’a nadal trwa - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
We wrześniu 2011 r. ruszył pierwszy oddział Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a na warszawskich Bielanach. Nabór do klas „O”, „1”, „2” oraz „3” jest nadal otwarty, a do 31 maja opłata wpisowa jest w promocji i wynosi 500 zł. Od nowego roku szkolnego 2012/13 plac... (więcej)
Jidysz oczami dziecka - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ruszyły zapisy na zajęcia „Jidysz oczami dziecka” w 2012 roku. Warsztaty wprowadzą dzieci w świat kultury i języka jidysz, poprzez gry i zabawy ruchowe, zajęcia manualne, kaligraficzne i plastyczne. W ramach zajęć przygotowywane będzie m.in. przedstawienie, które zostanie zaprezentowane na zakończenie projektu Wszystkie dzieci , kt... (więcej)
Akademia Pływania Optimum Sport - basen Posnania! - Poznań - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do Akademii Pływania Optimum Sport! Prowadzimy zajęcia z nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. NASZE ATUTY: - Znakomita kadra trenerów i instruktorów z pasją prowadzących zajęcia - Nowoczesne metody prowadzenia zajęć (w tym metoda Total Immersion) - Miła i kameralna atmosfera ... (więcej)
Warsztaty Rodzinnej Animacji Filmowej W rodzinnym albumie - Kraków - zajęcia dla dzieci Rodzinne wspomnienia, wspólnie przeżyte przygody, podróże, familijne opowieści czy inne historie z rodziną w roli głównej to tematy naszych filmów animowanych. Warsztaty rozpoczniemy od przygotowania krótkich scenariuszy i storyboardów (scenariuszy rysunkowych). Następnie przygotujemy scenografię i wykonamy cykle zdjęć poklatkowych. Finałem pr... (więcej)
Ekologia jest kobietą – warsztaty ekomody dla córek, mam i babć! - Kraków - zajęcia dla dzieci Natura jak każda Matka wie co dobre. I jak każdą mamę należy ją szanować. Doskonale wiedzą o tym kobiety, dlatego to do nich adresowany jest cykl warsztatów pt. „Ekologia jest kobietą”. Podczas dziesięciu spotkań panie w każdym wieku poznają m.in. sprytne i tanie sposoby na nowe oblicze starej garderoby: przerabianie ubrań, torebek, ... (więcej)
Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży w Krakowie zaprasza dzieci i ich rodziców na sobotnie bezpłatne spotkania z kulturą Kazimierza. Na najbliższych warsztatach zagości... wiosna! - Kraków - zajęcia dla dzieci 12.05.2012 r., godz. 10.00 - Familijny Przewodnik po Kazimierzu - z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny W programie: - Omówienie najciekawszych miejsc na Kazimierzu z punktu widzenia dziecka i rodzica - Spacer po Kazimierzu ze szkicownikiem i aparatem - Podział na redaktorów poszczególnych działów Rodzinnego Przewodnika po Kazimierzu - Wsp... (więcej)
 
Centrum Figura  Warszawa
We wrześniu 2011 r. ruszył pierwszy oddział Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a na warszawskich Bielanach. Twórczynią i pomysłodawczynią projektu szkoły oraz oferty dydaktycznej jest Agata Wawer – założycielka i wieloletni dyrektor sieci Przedszkoli Ciuchcia Puch Puch (dawniej Zielona Ciuchcia). Od nowego r... (więcej)