Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Soboty z muzyką, niedziele z plastyką - Warszawa - zajęcia dla dzieci Soboty z muzyką, niedziele z plastyką – najbliższe spotkania Kreatywne i radosne zajęcia w Muzeum Chopina, to niezwykła i oryginalna propozycja dla rodzin z dziećmi na sobotnie i niedzielne popołudnia. Już w najbliższy weekend zapraszamy na „spotkanie” z instrumentem dętym - fagotem, a także zajęcia z kompozycji… plastyc... (więcej)
Treningi badmintona dla dzieci - Pruszków - zajęcia dla dzieci GRUPY DLA DZIECI ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Zapewniamy fajną zabawę, trenera, kort, lotki i rakiety! Warszawa-Bemowo Hala Gimnazjum 82 przy ul.Czumy 8 Okolice skrzyżowania ul.Powstańców Śląskich i Górczewskiej: wtorki, 18.00-19.15 (prowadzi Iwona Górska) Warszawa-Targówek Hala Gimnazjum 145 przy ul.Krasiczyńskiej 4/6 poniedziałki, 18.00-19.2... (więcej)
Tkactwo artystyczne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia: Poniedziałek, godz. 9.45- 13.45, Czwartek, godz. 15.45-19.45. Instruktor: Teresa Szczepańska. Podstawy tkactwa artystycznego, poznawanie wszystkich splotów i technik, nauka cieniowania, wykonanie gobelinu wg własnego projektu. Na zajęciach tkactwa artystycznego wykorzystywane są wszystkie techniki i sploty, by móc zaprezentować ... (więcej)
Balet w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia w poniedziałek, godz. 16.15-17.00. Pedagog: Marzenna Bednarska-Almert. Akompaniator: Antonina Kokszar. Opłata: 90 zł/m-c. Próbne zajęcia 30 zł. Doskonalenie zdolności ruchowych dzieci w wieku 5-7 lat. Nauka tańca klasycznego. Poprzez taniec dziecko rozwija swój talent, nabiera pewności siebie, uczy się zachowań scenicznych i relacji ... (więcej)
  Zajęcia modelarskie dla zaawansowanych we wtorek, godz. 17.35-20.35, Zajęcia modelarskie dla początkujących w środę, godz. 18.30-20.30, Modelarstwo zaawansowane i gry strategiczne w piątek, godz. 17.15-20.45. Instruktor: Jacek Bajer. Wykonywanie modeli i figurek oraz rozgrywanie bitew z różnych okresów historycznych. Zajęcia dla dzieci i mł... (więcej)
Robotyka - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci w wieku 10-14 lat w środę, godz. 17.15-18.45. Instruktor: Michał Wiewiórko, Konrad Bugalski. Nauka podstaw robotyki, mechaniki, logiki, programowania. Doskonalenie umiejętności pracy w grupach. Rozwijanie zdolności manualnych i dobra zabawa. Wiedza teoretyczna połączona z zajęciami praktycznymi, podczas których uczestnicy bud... (więcej)
Trening pamięci i nauka szybkiego czytania w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia we wtorek, godz. 17.10-18.40. Zajęcia o charakterze warsztatowym dla dzieci w wieku 10-14 lat. Połączenie teorii z praktycznymi ćwiczeniami indywidualnymi oraz grupowymi. W programie nauka konkretnych technik szybkiego zapamiętywania oraz koncentrowania się. Ćwiczenie pamięci wzrokowej i słuchowej. Nauka jak skutecznie przygotować się... (więcej)
Mały Muzyk w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia indywidualne we wtorek lub piątek (30'). Instruktor: Barbara Hijewska. Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 5-10 lat. Obejmują naukę gry na keyboardzie, zabawę głosem, rytmem, piosenką oraz poznawanie nut i określeń muzycznych. Opłata: 100 zł/m-c.... (więcej)
Pracownia malarstwa w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia: I grupa w poniedziałek, godz. 14.00-15.30, II grupa we wtorek, godz. 14.15-15.45, III grupa w środę, godz. 15.15-16.45. Instruktor: Bogusława Ołowska. W programie nauka rysunku i malarstwa od podstaw. Pastele suche i olejowe, akryle, farby olejne. Istnieje możliwość przyprowadzania dzieci na zajęcia ze Szkoły nr 84. Pracownia i... (więcej)
Ceramika artystycznaw DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci w wieku 5-12 lat w piątek, godz. 17.00-18.30. Instruktor: Magda Jaworska. Zajęcia z ceramiki kształtują poczucie estetyki, rozwijają wyobraźnię przestrzenną, usprawniają manualnie, poprawiają koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawa z gliną wycisza, uczy skupienia i cierpliwości, a przede wszystkim jest wielką frajdą. Dzieci po... (więcej)
ARCHItekturki w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat w poniedziałek, godz. 16.30-18.00. Instruktor: Bożena Wiśniewska. Zamiast kupić – zrób. Zajęcia architektoniczno-plastyczne, których celem jest szersze zainteresowanie dzieci otaczającą je rzeczywistością, światem współczesnym, zwrócenie uwagi na znaczenie edukacji architektonicznej, rozwijanie wrażli... (więcej)
Kolorowa kraina - Plastyka dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat we wtorek, godz. 16.30-17.15. Instruktor: Marika Pawłowska. Zajęcia, na których dzieci poznają barwy, figury, faktury wykorzystując techniki plastyczne, a przede wszystkim będą się dobrze bawić. Celem zajęć jest wydobycie oraz rozwijanie naturalnej kreatywności dzieci. Finałem będzie „Moja książeczka&#... (więcej)
Kalejdoskop plastyczny w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia: I grupa w środę, godz. 16.30-18.00 (dzieci 6-8 lat). II grupa w czwartek, godz. 16.30-18.00 (dzieci 9-13 lat). Instruktor: Anna Podniesińska-Bartoszek. Radosne warsztaty plastyczne, gdzie tematy i techniki zmieniają się jak w kalejdoskopie. Różnorodność zagadnień pozwoli uczestnikom poznać bogaty świat sztuk plastycznych i artystyczn... (więcej)
Gałgankowy świat w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Nominacja do nagrody Słoneczniki 2015. Zajęcia dla dzieci i młodzieży w czwartek, godz. 17.40-19.00. Instruktor: Dorota Koch. Jak połączyć tkaninę z wełną, sznurkiem, koralikami? Jak ożywić gałganki? Co jest ważne w doborze elementów? Makrama, szycie przytulanek z filcu, eksperymenty z tkaniną, robótki ręczne. Gałgankowy świat to połączenie ... (więcej)
Bajkowa Sztuka Dziecka w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci NAGRODA: Słoneczniki 2014 dla perełki w bogatej ofercie wydarzeń dla dzieci NOMINACJA: Słoneczniki 2015 NOMINACJA: Słoneczniki 2016 Zajęcia dla dzieci w wieku 3-7 lat w poniedziałek, godz. 16.10-17.00. Instruktor: Lucyna Kraśkiewicz. Twórczość plastyczna to ważny element ogólnego rozwoju dziecka. Zajęcia plastyczne uczą dziecko d... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci (od 0 do 3lat) - Świdnica - zajęcia dla dzieci
Muzaza  Świdnica
Dziecko, które od pierwszych miesięcy swojego życia ma kontakt z muzyką, pełniej się rozwija, szybciej reaguje na bodźce zewnętrzne i ma lepszy kontakt ze światem. Zajęcia prowadzone są w oparciu o teorię uczenia się muzyki prof. Edwina E. Gordona. Koncepcja ta, poparta badaniami empirycznymi, spotkała się z dużym zainteresowaniem specjalistów na ... (więcej)
Język Francuski dla Dzieci - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Tego jeszcze nie było! Owca i pies uczą języka francuskiego! Zapraszamy, aby przekonali się Państwo, że jest to możliwe :) Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym uczymy autorską metodą Małej Francji. Co nas wyróżnia? Owca Minia i Pies Yaroslav, dwie maskotki, które mają swój niepowtarzalny charakter i które podbijają serca dzieci! Raz... (więcej)
TRENINGI PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na dzień otwarty Piłkarskiej Akademii Etnoligi Niedziela, 7 września 2014, od godz. 10 Hala sportowa DOSiR Praga Północ, ul. Jagiellońska 7 Dzieci 6-9 lat: godz. 10-11 i 11-12 Dzieci 10-14 lat: godz. 12-13 Zajęcia prowadzi licencjonowany trener. Będzie dużo zabaw z piłką, slalomów, dryblingów, nauki podawania i strzałów nogą o... (więcej)
 
afit dance club  Gliwice
zapraszamy na zajecia hip hop dla dzieci od 4 lat... (więcej)
MUZYCZNE CUDACZKI - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia polegają na kierowaniu i stymulowaniu rozwoju myślenia muzycznego poprzez muzyczną zabawę. Pomagają w stworzeniu muzycznego środowiska niezbędnego do jak najbardziej optymalnego rozwoju dziecka. Każde dziecko ma swój własny sposób porozumiewania się. Już od pierwszego dnia życia komunikuje swoje potrzeby i próbuje nawiązać kontak... (więcej)
TUPTUSIE - Łódź - zajęcia dla dzieci Wspieramy rozwój maluszka stymulując go do rozwoju poprzez sensoryczne zabawy. Podczas zajęć proponujemy zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne, które stymulują zmysły dziecka: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i równowagi. Rozwijają sprawność ruchową, manualną, koordynację ruchową. Wspierają rozwój mowy. Uczą współżycia w grupie rówieśniczej, ko... (więcej)
Zajęcia Taekwon-do dla najmłodszych ! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Grupy młodsze to przedszkolaki oraz dzieci w wieku 4-8 lat. Treningi dla tej grupy to w 90% ćwiczenia ogólnorozwojowe i 10% Taekwon-do. Na zajęciach wykorzystujemy ich ogromną energię, aby poprzez zabawę uczyć i rozwijać. Wśród wielu elementów na zajęciach mamy gry i zabawy oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe, integracyjne i dyscyplinujące. Ogromną rado... (więcej)
Kącik Małego Artysty - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zapraszamy serdecznie dzieci w wieku 2-3 lat z rodzicami na zajęcia plastyczno-muzyczne. Kącik Małego Artysty to popołudnia pełne muzyki i twórczych zabaw plastycznych. Jest to doskonały sposób na kreatywne spędzenie czasu wolnego i wkroczenie w świat muzyki i plastyki. Znajdzie się również czas na swobodną zabawę i integrację. Kącik Mał... (więcej)
Warsztaty z robotyki- ROBOTEKA - Krosno - zajęcia dla dzieci
Roboteka  Krosno
Nasze miejsca: Czwartek - Studio Lemon, ul. Okrzei 59 Piątek - EuroGym, ul. Bursaki 45 Dwie grupy wiekowe: 5-9 lat i 10-12 + Budujemy z klocków edukacyjnych Lego Education, które bawią i uczą (Wedo oraz Mindstorms EV3). Po wybudowaniu naszych robotów za pomocą notebooków z ekranem dotykowym ożywiamy roboty pisząc specjalne programy. ... (więcej)
  Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 6 miesiąca do 5 roku życia. Zajęcia Socatots nie tylko rozwijają sprawność, motorykę i koordynację dziecka, uczą zamiłowania do sportu i podstaw piłki nożnej, ale przede wszystkim są ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu - aktywnie, radośnie i wspólnie z rodzicem! Zapraszamy! ... (więcej)
  Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 6 miesiąca do 5 roku życia. Zajęcia Socatots nie tylko rozwijają sprawność, motorykę i koordynację dziecka, uczą zamiłowania do sportu i podstaw piłki nożnej, ale przede wszystkim są ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu - aktywnie, radośnie i wspólnie z rodzicem! Zapraszamy! ... (więcej)
  Socatots to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców od 6 miesiąca do 5 roku życia. Zajęcia Socatots nie tylko rozwijają sprawność, motorykę i koordynację dziecka, uczą zamiłowania do sportu i podstaw piłki nożnej, ale przede wszystkim są ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu - aktywnie, radośnie i wspólnie z rodzicem! Zapraszamy! ... (więcej)
  Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku od 8 do 18 miesiąca życia, w których uczestniczą także rodzice (opiekunowie). Spotkania odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut. Podczas zajęć proponujemy zabawy ruchowe, plastyczne i muzyczne, które: stymulują zmysły dziecka: wzroku, słuchu, węchu, dotyku i równowagi, rozwijają sprawność rucho... (więcej)
KLUB MIKRUSIA zajęcia adaptacyjne przygotowujące dziecko do przedszkola - Warszawa - zajęcia dla dzieci Chcesz aby Twoje dziecko bez stresu i z wielką radością powędrowało do przedszkola? Martwisz się, jak zareaguje na nowe otoczenie, nowych kolegów i nową Panią? Zastanawiasz się czy jest wystarczająco samodzielne, by podołać wszystkim wyzwaniom? Nie zastanawiaj się dłużej! Pomóż swojemu dziecku oswoić nieznane i poznać radość bycia przedszkola... (więcej)
Małe Smoki - sztuki walki - Kraków - zajęcia dla dzieci Przedstawiamy rewelacyjny program treningowy taekwon-do Małe Smoki. Jest to nowatorski, unikalny i kompleksowy system skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym. Sztuki walki w ramach programu Małe Smoki to nie tylko umiejętność kopania, uderzania i obrony, ale także rozwój fizyczny, emocjonalny, społeczny i intelektualny. Program treningowy Ma... (więcej)
Twórcze poranki - przedprzedszkole - Kraków - zajęcia dla dzieci Twórcze Poranki to propozycja dla samodzielnych dwulatków i nieco starszych dzieci. To trzygodzinne zajęcia, dwa razy w tygodniu przygotowujące dziecko do przygody z przedszkolem. To także świetna alternatywa dla wszystkich dzieci, które nie dostały się do przedszkola. Grupa jest kameralna, a program nauki i zabawy zawiera także zabawy muzyczne (np... (więcej)
Twórcze Brykanie - Kraków - zajęcia dla dzieci To zajęcia ruchowe oparte na metodzie Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Dla kogo? To zajęcia dla dzieci od 1 roku życia oraz ich opiekunów. Co robimy na zajęciach? Do prawidłowego rozwoju, już od najmłodszych lat dzieci potrzebują ruchu i kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego stworzyliśmy zajęcia, na których dzieci bawią się z op... (więcej)
  Dla kogo? Dla dzieci od 3 do 5 lat, które potrafią na zajęciach pozostać samodzielnie Co robimy na zajęciach? Na zajęciach śpiewamy, tańczymy, wystukujemy rytmy, gramy na prostych instrumentach (często własnej roboty), skaczemy, turlamy się, chodzimy po drabinkach i…ćwiczymy wyobraźnię. Dzieci są ciekawe świata i lubią być mile zaska... (więcej)
TWÓRCZE ZABAWY - Kraków - zajęcia dla dzieci Twórcze Zabawy dla dzieci od 1 do 4 roku życia (w dwóch wiekowych grupach, pod opieką rodzica lub innej dorosłej osoby), czyli zajęcia wszechstronnie stymulujące rozwój dzieci. Każdy tydzień to inny temat, nowe pomysły. Na tych zajęciach bawimy się, a poprzez zabawę uczymy, każda aktywność jest starannie przez nas przygotowywana, tak aby zarówno d... (więcej)
Bliskie spotkania z książką podczas Międzynarodowego Tygodnia Bliskości 11-13.10.2013r. - Trójmiasto - zajęcia dla dzieci Kontakt Festiwal podczas Międzynarodowego Tygodnia Bliskości to cykl spotkań, organizowanych w miejscach przyjaznym dzieciom i rodzicom na terenie Trójmiasta, podczas których książki staną się inspiracją do budowania relacji i wspólnego spędzania czasu, jak również do dyskusji o świadomym rodzicielstwie. W ramach bliskich spotkań z książką odbęd... (więcej)
Warsztaty teatralne Mały-Wielki Teatr - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zaprasza dzieci w wieku 7-10 lat, na pierwsze i jedyne w swoim rodzaju przedsięwzięcie teatralne pt. Mały-Wielki Teatr autorstwa Kingi Ilgner, aktorki Teatru Narodowego. Zajęcia to dwumiesięczny warsztat teatralno-muzyczno-plastyczny, podczas którego dzieci same będą tworzyć swoje autorskie przedstawienie pod o... (więcej)
Warsztaty flamenco dla maluszków z Mamą/Tatą - Warszawa - zajęcia dla dzieci Baby Flamenco to radosny, wspólnie spędzony czas, inspirujące zabawy i pierwszy krok wtajemniczenia do sztuki Flamenco :-). Zapraszamy: - dzieci w wieku od 2 do 4 roku życia wraz z opiekunem - raz w tygodniu - Centrum Warszawy, ul. Śliska 3 (okolice Złotych Tarasów) - kameralna grupa, przyjazna atmosfera, nauka poprzez zabawę Podczas 45-m... (więcej)
Warsztaty tańca flamenco z j. hiszpańskim dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy dzieci do nauki tańca flamenco. Przygotowaliśmy zajęcia dla trzech grup wiekowych: 1) Baby Flamenco - 2-4 lata, sobotnie przedpołudnia 2) Dziecięca Akademia FlamencoArte - 4-6 lat, niedziela 10-11.15 3) Dziecięca Akademia FlamencoArte - 7-9 lat, niedziela 10.45-12.15 Dziecięca Akademia FlamencoArte to unikatowe połą... (więcej)