Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Poranek Malucha - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
Poranek Malucha w Stacyjce to godzina spędzona w atmosferze zabawy i uśmiechu. Wraz z grupą rówieśników i opiekunami udamy się do stacji artystycznej, stacji swobodnej zabawy oraz stacji zdrowego ruchu i rozrywki. Jest to świetny czas dla mam do poznania się nawzajem oraz dla dzieci do spędzenia sobotniego poranka na wesołych zabawach. Rodziców ... (więcej)
MUZYKALNE DZIECIAKI W FIKUMIKUCAFÉ - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FikuMikuCafé  Warszawa
MUZYKALNE DZIECIAKI są zajęciami muzyczno-ruchowymi dla dzieci w wieku od 2,5 do 3,5 roku. Podczas zajęć MUZYKALNE DZIECIAKI proponujemy: * Wspólne śpiewanie piosenek * Zabawy muzyczno-ruchowe * Zabawy rytmiczne * Zabawy umuzykalniające * Twórcze zabawy muzyczne * Słuchanie muzyki klasycznej * Wspólne muzykowanie na instrumentach * Wspól... (więcej)
Nauka pływania dla dzieci i niemowląt. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Założona przez Magdalenę Górecką firma istnieje od 2000 roku. W 2010 roku zaczęliśmy projekt Na Fali . Pod nową nazwą, zaczęliśmy prowadzić zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia w wodzie dla niemowląt. Doskonała kadra instruktorów oraz niebanalny sposób prowadzenia zajęć szybko zyskały uznanie naszych klientów, k... (więcej)
FERIE dla dzieci w krakowskim Atelier Hothaus! - Kraków - zajęcia dla dzieci Rób to, czego nie robisz na co dzień! ARTYSTYCZNIE, SPONTANICZNIE, DYNAMICZNIE! Rodzicu, podaruj swojemu dziecku możliwość zdobycia niezapomnianych wrażeń w przyjaznej przestrzeni! Atelier Hothaus proponuje ferie w towarzystwie działań teatralnych, plastycznych oraz tanecznych. Dynamika zajęć poruszająca wyobraźnię i uruchamiająca twórczy pot... (więcej)
  Teatr muzyczny "GAFFA", gromadzi pod swoimi skrzydłami dzieci od 6 roku życia oraz młodzież szkolną. Na zajęciach nasi instruktorzy promują przede wszystkim dobrą zabawę, ale w połączeniu z kształceniem w kierunku teatralnym. Każdy może spróbować swoich sił jako początkujący aktor czy wokalista. Oferujemy zajęcia zarówno intelektualne takie jak: ... (więcej)
Warsztaty komiksowe - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty Komiksowe Zajęcia wyjaśniające krok po kroku proces tworzenia komiksów. Podczas każdego spotkania jest analizowane jedno specyficzne zagadnienie wiążące się z tematyką komiksu. Od pisania poprawnych scenariuszy, poprzez szkic i rysunek po typografię, ale także wiele innych zagadnień niezbędnych do stworzenia poprawnego komiksu. W skład za... (więcej)
  Podczas zajęć poprzez zabawy ruchowe, głosowe, rozwijające wyobraźnię, koncentrację i poczucie przestrzeni, dzieci wprowadzane są bezstresowo w świat teatru i publicznych występów. Same tworzą historie, a także odgrywają zadane scenki. Te zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa i jednocześnie świetna możliwość rozwoju umiejętności psychospołeczn... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 6 roku życia. W programie zajęć: Aktywne i atrakcyjne spędzenie czasu wolnego. Nabycie umiejętności tanecznych: Dance Show, Disco Dance, Funky, Hip Hop. Poznanie elementów gimnastyki artystycznej: wstążka, obręcz, skakanka, piłka i maczugi. Odkrycia niektórych tajników sztuki cyrkowej. Wzmocnienie swojej koordynacj... (więcej)
  Jednym z najbardziej znanych i rozpowszechnionych na świecie minerałów, a wydobywanym od tysiącleci, jest glina. Tworzywo to jest cenione w przemyśle, rzemiośle, art-terapii, ale przede wszystkim ukochane przez artystów. Glinę łatwo przetwarzać dłońmi, które przelewają wyobraźnie twórcy na powstające dzieło. Zapraszamy dzieci, młodzież i doro... (więcej)
  Hip-Hop to technika otwarta , związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip hopowe tj. locking, popping, funk.Upowszechnieniu tej techniki sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, RNB, pop.... (więcej)
  Japońska sztuka walki obronnej doskonała forma aktywności ruchowej podnosząca sprawność fizyczną i psychomotoryczną adeptów. Na podstawie zdobywanej sprawności fizycznej wzmacniająca poczucie własnej wartości wśród ćwiczących jak również szacunku dla innych... (więcej)
Zespół folklorystyczny \ Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat. W programie: nauka tańców ludowych, zapoznanie z folklorem ziem polskich, udział w licznych koncertach krajowych i zagranicznych. ... (więcej)
Szkółka baletowa - Warszawa - zajęcia dla dzieci W programie: Podstawy tańca klasycznego, Mini etiudy baletowe, Plastyka ruchu, Nauka improwizacji, Ćwiczenia rozciągające i korygujące postawę, Synchronizacja ruchu z muzyką zajęcia odbywają się raz w tyg, grupy podzielone ze względu na poziom zaawansowania środa 16.40-17.25 – (gr. średniozaawansowana) środa 18.30-19.15 – (gr. za... (więcej)
  Zajęcia z tańca nowoczesnego wykorzystują wiele stylów tanecznych, dając możliwość wszechstronnego rozwoju tancerza. Na zajęciach dzieci poznaje elementy jazzu, hip-hopu, modern, disco oraz klasyki. Taniec doskonale rozwija wszystkie grupy mięśni, poprawia motorykę ciała i nadaje mu gibkości i elastyczności. Dzięki tym zajęciom dzieci ukształtują ... (więcej)
Warsztaty artystyczne z elementami plastyki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ćwiczenie pamięci, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie zdolności plastycznych. ... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lata. Zabawy przy muzyce stymulujące rozwój dziecka. Ćwiczenia ruchowe, nauka piosenek. Zabawa piosenką z dziecięcymi instrumentami perkusyjnymi. ... (więcej)
Urodziny - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Organizujemy przyjęcia dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat. Czas trwania przyjęcia: 2 godziny (tylko soboty i niedziele, inne dni po uzgodnieniu) Program urodzin zawsze ustalamy indywidualnie z rodzicami pod kątem konkretnego dziecka, jego zainteresowań, marzeń i zaproszonej grupy dzieci. Każde urodziny to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju zabawa! ... (więcej)
Zajęcia adaptacyjne dla maluchów - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia adaptacyjne dla maluchów (1,5-3 lata) z rodzicami Zajęcia przygotowujące dzieci do samodzielnego uczestniczenia w zajęciach Klubu Przedszkolaka lub przedszkola. Dzieci wraz z rodzicami biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach pod kierunkiem psychologa prowadzącego również zajęcia w Klubie. Wspólna zabawa i zajęcia rozwijające zdolności... (więcej)
Klub Przedszkolaka Skrzydlaczek - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia Twórczego Rozwoju dla dzieci 2,5-4 letnich. Mają na celu przygotowanie dzieci do przedszkola lub „zerówki”: oswojenie z sytuacją przebywania w grupie rówieśników i oderwania od rodziców: nauczenie samodzielności w działaniu i współpracy z innymi, a także przyzwyczajenie do brania udziału w różnorodnych wspólnych aktywnościach. P... (więcej)
Z Pandą do Przedszkola - zajęcia adaptacyjno-edukacyjne - Kraków - zajęcia dla dzieci Planujesz w niedługim czasie posłać dziecko do przedszkola? Zastanawiasz się czy Twoja pociecha podoła nowym wyzwaniom? Pragniesz zapewnić dziecku twórczy kontakt z rówieśnikami? Chcesz stopniowo oswoić je z nową sytuacją i przygotować do dłuższej rozłąki? Spraw, aby pójście Twojego dziecka do przedszkola nie było dla Was stresem, ale wspaniałą pr... (więcej)
  Zajęcia mają na celu przybliżyć i zainteresować dzieci i młodzież historią lokalną miasta Wrocławia. Stosujemy różne formy zajęć poprzez min. zabawę w inscenizacje historyczne, zwiedzanie eksozycji muzealnych i opowieści ciekawe o niektórych eksponatach lub wydarzeniach z minionych epok.... (więcej)
Zajęcia dla 1 - 2latkó - Poznań - zajęcia dla dzieci Rytmika z elementami zabaw fundamentalnych, prowadzona przez Edukatkę.pl Zapraszamy na zajęcia będące rodzajem "przedszkola w pigułce". Program Edukatki.pl jest przeplatany elementami zabaw fundaMentalnych - programem wspomagania rozwoju Dzieci. Zajęcia są dla Dzieci okazją do nawiązania grupowych znajomości, poznania zasad wspólnej zabawy or... (więcej)
PROJEKTY ZAJĘĆ TEATRALNYCH I INTERDYSCYPLINARNYCH DLA RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH - Toruń - zajęcia dla dzieci Gdyby lalki mogły mówić. Teatr kukiełkowy Zajęcia plastyczno-teatralne dla dzieci w wieku 6–8 lat Cele: - wykonanie prostych kukiełek z tektury, serwetek i patyków oraz miniaturowej sceny z pomalowanego kartonu; - zapoznanie dzieci z wybranymi baśniami - np. Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia, Calineczka, dzieci mogą też spróbować stworzy... (więcej)
STACJONARNE WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Toruń - zajęcia dla dzieci OFERTA WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Fundacja Rozwoju i Aktywności Twórczej „ Les Artes”, proponuje Państwu szeroki zakres zajęć i warsztatów prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny sztuk plastycznych i pokrewnych. 1. SPOSOBY PROWADZENIA WARSZTATÓW: - warsztaty prowadzone ... (więcej)
Plastyczne Ferie w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Fundacja Rozwoju i Aktywności Twórczej "Les Artes" przyjmuje zapisy na zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia rozpoczynają się 01/02/2011. Zapraszamy wszystkie dzieci szczególnie w okresie ferii, kiedy to będą zorganizowane codzienne zajęcia plastyczne od godziny 09:00 do godz.15:00. Szczegóły i zgłoszenia telefonicznie 0-503-017-089... (więcej)
Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką. Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami. Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez dz... (więcej)
Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką. Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami. Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez ... (więcej)
  Zajęcia przed przedszkolne, ogólnorozwojowe, zabawa i nauka dla dzieci... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
W pierwszych latach szkoły bardzo ważne stają się umiejętności koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umiejętności manualne. Dzieci zaczynają czytać książki, pisać, rozwiązywać zadania matematyczne, oraz spędzają długie godziny w klasach gdzie muszą powtarzać te czynności. Zajęcia „Sprawne rączki” pomogą rozwinąć u dzieci ich sprawności man... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Na zajęcia „Twórcze dziecko” zapraszamy wszystkich pięcio i sześciolatków. Celem zajęć jest rozwijanie twórczości dzieci poprzez zabawę. Dzieci będą miały okazję wykorzystać swoją pomysłowość i kreatywność oraz dać upust ich ogromnej wyobraźni. Podczas wielu ciekawych zajęć przeniesiemy się w świat fantazji, będziemy „myśleć rę... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Kolorowy Ekspres czyli Mini-Przedszkolaki (Zajęcia dla dzieci w wieku 2,5-4 lat) Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do przedszkolnego debiutu. W czasie zajęć nie tylko oswajamy dzieci z przedszkolnym rytmem i rytuałami, ale uczymy także samodzielności, rozwijamy sprawność językową dzieci i umożliwiamy bezpieczne „rozstanie się” z ... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Pociąg przygód – Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci (od 10-12 miesięcy do 2 lat) z towarzyszeniem osób bliskich Zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane z myślą o dzieciach, których sprawność motoryczna pozwala na podejmowanie samodzielnych działań. Zabawy pobudzające wyobraźnię, niezwykłe projekty plastyczne, muzyczne oraz ruchowe zaspokoją ... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Tęczowa lokomotywa – Zajęcia dla niemowląt z rodzicami (od 4 do 10-12 miesiąca życia) Zajęcia przeznaczone dla rodziców (zwłaszcza mam) z dziećmi w wieku niemowlęcym i dla dzieci rocznych. Odbywają się dwa razy tygodniu, w godzinach przedpołudniowych. W czasie zajęć (prowadzonych z wykorzystaniem muzyki i ruchu) proponowane są tematy zw... (więcej)
ABC Przedszkolaka - Wrocław - zajęcia dla dzieci Oferta ta skierowana jest do dzieci, które przygotowują się do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej. Dzięki zajęciom dzieci poznają świat rówieśników - nauczą się bawić i przestrzegać zasad w grupie. Będą też przyzwyczajać się do rozłąki z rodzicami. Zajęcia wspomagają rozwój dziecka w sferze: - nabywania umiejętności komunikacyjnych w kontaktach... (więcej)
Rytmika dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat - Szczecin - zajęcia dla dzieci Akademia Malucha Micado to przede wszystkim zajęcia rytmiczno-muzyczne dla dzieci od 1,5 roku do 4 lat. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu i trwają 45 minut. Dziecko nie tylko rozwija się pod względem muzycznym i ruchowym ale także poprzez pracę i zabawę w grupie w kolejnych etapach przygotowywane jest do pójścia do przedszkola. Zajęcia poka... (więcej)
Lekcja teatralna - Łódź - zajęcia dla dzieci Nasz program warsztatów teatralnych dąży przede wszystkim do uświadomienia dzieciom i młodzieży, jakimi są wyjątkowymi ludźmi. Poprzez działania para-teatralne, w których biorą oni czynny udział uświadamiamy im jak mogą sobie pomóc w dążeniu do celu, jak uwierzyć w siebie, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych (np. egzamin do gimnazjum... (więcej)
Warsztaty plastyczne \ Na warsztatach tworzymy różne przedmioty z rzeczy będących w zasięgu ręki. Rzeczom, które uważane są za zbędne, niepotrzebne damy „nowe życie". Udowodnimy, że rzeczy nie są takie jak nam się wydaje, że gazeta ma wiele zastosowań, że nie warto wyrzucać jednorazowych reklamówek, a plastikowe butelki chciałyby być kimś innym...... Poznamy popul... (więcej)
Zajęcia edukacyjne dla dzieci od lat 3 -12
Szczegóły www.tate.edu.pl - Tarnów - zajęcia dla dzieci W Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji każda grupa realizuje niecodzienny program zajęć adekwatny do wieku. Kursy stworzone są tak, by rozwijać i wydobywać twórcze zdolności, tkwiące w każdym z nas. Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież szkolną, studentów dorosłych i rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy znaj... (więcej)