Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 20-09-2018
Wybierz miejscowość
Teatralne spotkania z baśnią. Alicja w krainie czarów Lewisa Carolla

Warsztaty teatralne dla dzieci w wieku 9-13 lat
 - Toruń - zajęcia dla dzieci Celem proponowanych warsztatów jest między innymi uwrażliwienie na bogactwo różnorodnych bodźców zmysłowych i rozbudzenie zainteresowania literaturą i sztuką. Ale przede wszystkim – zajęcia te są podróżą do świata spontanicznej wyobraźni. Cykl sześciomiesięcznych zajęć, których ukoronowaniem będzie prezentacja przedstawienia Alicji w krainie ... (więcej)

Bajki w teatrze cieni

Zajęcia plastyczno-teatralne dla dzieci w wieku 6–8 lat
 - Toruń - zajęcia dla dzieci Zajęcia te są okazją do stworzenia przez dzieci szablonowych figurek (postaci, przedmiotów, roślin, budynków, itd.) do wykorzystania ich w teatrze cieni. Zajęcia te rozbudzają wyobraźnię, pokazują niezwykłe możliwości budowania formy przez cienie. Dzieci będą mogły odegrać w takim teatrze wybraną baśń (np. Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia, Calinecz... (więcej)
Fiku – Miku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
Fiku – Miku to czas wesołych zabaw ruchowych, które pomogą rozruszać wszystkie zaspane mięśnie. Zabawy z chustą, piłkami i zabawy ruchowo – muzyczne w gronie rówieśników na pewno pomogą dzieciom rozpocząć niedzielny dzień w miły sposób. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci 3-4 letnich. Odbędą się one w niedzielę 6 Lutego od godziny 12... (więcej)
Plastelinowy Zawrót Głowy - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
Kto nie uwielbia bawić się miękką plasteliną ugniatając ją i tworząc piękne miękkie arcydzieła? Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 do 7 lat do wspólnej zabawy plastycznej, podczas której będziemy tworzyć niesamowite wypukłe obrazy z plasteliny. Wszystko rozpocznie czytanie wiersza, który nada naszym plastelinowym zajęciom ciekawą tematykę. Z... (więcej)
Poranek Malucha - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Stacja Dzieci  Warszawa
Poranek Malucha w Stacyjce to godzina spędzona w atmosferze zabawy i uśmiechu. Wraz z grupą rówieśników i opiekunami udamy się do stacji artystycznej, stacji swobodnej zabawy oraz stacji zdrowego ruchu i rozrywki. Jest to świetny czas dla mam do poznania się nawzajem oraz dla dzieci do spędzenia sobotniego poranka na wesołych zabawach. Rodziców ... (więcej)
MUZYKALNE DZIECIAKI W FIKUMIKUCAFÉ - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FikuMikuCafé  Warszawa
MUZYKALNE DZIECIAKI są zajęciami muzyczno-ruchowymi dla dzieci w wieku od 2,5 do 3,5 roku. Podczas zajęć MUZYKALNE DZIECIAKI proponujemy: * Wspólne śpiewanie piosenek * Zabawy muzyczno-ruchowe * Zabawy rytmiczne * Zabawy umuzykalniające * Twórcze zabawy muzyczne * Słuchanie muzyki klasycznej * Wspólne muzykowanie na instrumentach * Wspól... (więcej)
Nauka pływania dla dzieci i niemowląt. - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Założona przez Magdalenę Górecką firma istnieje od 2000 roku. W 2010 roku zaczęliśmy projekt Na Fali . Pod nową nazwą, zaczęliśmy prowadzić zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia w wodzie dla niemowląt. Doskonała kadra instruktorów oraz niebanalny sposób prowadzenia zajęć szybko zyskały uznanie naszych klientów, k... (więcej)
FERIE dla dzieci w krakowskim Atelier Hothaus! - Kraków - zajęcia dla dzieci Rób to, czego nie robisz na co dzień! ARTYSTYCZNIE, SPONTANICZNIE, DYNAMICZNIE! Rodzicu, podaruj swojemu dziecku możliwość zdobycia niezapomnianych wrażeń w przyjaznej przestrzeni! Atelier Hothaus proponuje ferie w towarzystwie działań teatralnych, plastycznych oraz tanecznych. Dynamika zajęć poruszająca wyobraźnię i uruchamiająca twórczy pot... (więcej)
  Teatr muzyczny "GAFFA", gromadzi pod swoimi skrzydłami dzieci od 6 roku życia oraz młodzież szkolną. Na zajęciach nasi instruktorzy promują przede wszystkim dobrą zabawę, ale w połączeniu z kształceniem w kierunku teatralnym. Każdy może spróbować swoich sił jako początkujący aktor czy wokalista. Oferujemy zajęcia zarówno intelektualne takie jak: ... (więcej)
Warsztaty komiksowe - Warszawa - zajęcia dla dzieci Warsztaty Komiksowe Zajęcia wyjaśniające krok po kroku proces tworzenia komiksów. Podczas każdego spotkania jest analizowane jedno specyficzne zagadnienie wiążące się z tematyką komiksu. Od pisania poprawnych scenariuszy, poprzez szkic i rysunek po typografię, ale także wiele innych zagadnień niezbędnych do stworzenia poprawnego komiksu. W skład za... (więcej)
  Podczas zajęć poprzez zabawy ruchowe, głosowe, rozwijające wyobraźnię, koncentrację i poczucie przestrzeni, dzieci wprowadzane są bezstresowo w świat teatru i publicznych występów. Same tworzą historie, a także odgrywają zadane scenki. Te zajęcia to przede wszystkim świetna zabawa i jednocześnie świetna możliwość rozwoju umiejętności psychospołeczn... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci i młodzieży od 6 roku życia. W programie zajęć: Aktywne i atrakcyjne spędzenie czasu wolnego. Nabycie umiejętności tanecznych: Dance Show, Disco Dance, Funky, Hip Hop. Poznanie elementów gimnastyki artystycznej: wstążka, obręcz, skakanka, piłka i maczugi. Odkrycia niektórych tajników sztuki cyrkowej. Wzmocnienie swojej koordynacj... (więcej)
  Jednym z najbardziej znanych i rozpowszechnionych na świecie minerałów, a wydobywanym od tysiącleci, jest glina. Tworzywo to jest cenione w przemyśle, rzemiośle, art-terapii, ale przede wszystkim ukochane przez artystów. Glinę łatwo przetwarzać dłońmi, które przelewają wyobraźnie twórcy na powstające dzieło. Zapraszamy dzieci, młodzież i doro... (więcej)
  Hip-Hop to technika otwarta , związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip hopowe tj. locking, popping, funk.Upowszechnieniu tej techniki sprzyjały realizacje teledysków i koncerty wykonawców z kręgu muzyki hip-hop, soul, RNB, pop.... (więcej)
  Japońska sztuka walki obronnej doskonała forma aktywności ruchowej podnosząca sprawność fizyczną i psychomotoryczną adeptów. Na podstawie zdobywanej sprawności fizycznej wzmacniająca poczucie własnej wartości wśród ćwiczących jak również szacunku dla innych... (więcej)
Zespół folklorystyczny \ Zapraszamy dzieci w wieku 5-13 lat. W programie: nauka tańców ludowych, zapoznanie z folklorem ziem polskich, udział w licznych koncertach krajowych i zagranicznych. ... (więcej)
Szkółka baletowa - Warszawa - zajęcia dla dzieci W programie: Podstawy tańca klasycznego, Mini etiudy baletowe, Plastyka ruchu, Nauka improwizacji, Ćwiczenia rozciągające i korygujące postawę, Synchronizacja ruchu z muzyką zajęcia odbywają się raz w tyg, grupy podzielone ze względu na poziom zaawansowania środa 16.40-17.25 – (gr. średniozaawansowana) środa 18.30-19.15 – (gr. za... (więcej)
  Zajęcia z tańca nowoczesnego wykorzystują wiele stylów tanecznych, dając możliwość wszechstronnego rozwoju tancerza. Na zajęciach dzieci poznaje elementy jazzu, hip-hopu, modern, disco oraz klasyki. Taniec doskonale rozwija wszystkie grupy mięśni, poprawia motorykę ciała i nadaje mu gibkości i elastyczności. Dzięki tym zajęciom dzieci ukształtują ... (więcej)
Warsztaty artystyczne z elementami plastyki - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ćwiczenie pamięci, pobudzanie wyobraźni, rozwijanie zdolności plastycznych. ... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci w wieku 2-3 lata. Zabawy przy muzyce stymulujące rozwój dziecka. Ćwiczenia ruchowe, nauka piosenek. Zabawa piosenką z dziecięcymi instrumentami perkusyjnymi. ... (więcej)
Urodziny - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Organizujemy przyjęcia dla dzieci w wieku od 1 do 10 lat. Czas trwania przyjęcia: 2 godziny (tylko soboty i niedziele, inne dni po uzgodnieniu) Program urodzin zawsze ustalamy indywidualnie z rodzicami pod kątem konkretnego dziecka, jego zainteresowań, marzeń i zaproszonej grupy dzieci. Każde urodziny to wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju zabawa! ... (więcej)
Zajęcia adaptacyjne dla maluchów - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia adaptacyjne dla maluchów (1,5-3 lata) z rodzicami Zajęcia przygotowujące dzieci do samodzielnego uczestniczenia w zajęciach Klubu Przedszkolaka lub przedszkola. Dzieci wraz z rodzicami biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach pod kierunkiem psychologa prowadzącego również zajęcia w Klubie. Wspólna zabawa i zajęcia rozwijające zdolności... (więcej)
Klub Przedszkolaka Skrzydlaczek - Grodzisk Mazowiecki - zajęcia dla dzieci Zajęcia Twórczego Rozwoju dla dzieci 2,5-4 letnich. Mają na celu przygotowanie dzieci do przedszkola lub „zerówki”: oswojenie z sytuacją przebywania w grupie rówieśników i oderwania od rodziców: nauczenie samodzielności w działaniu i współpracy z innymi, a także przyzwyczajenie do brania udziału w różnorodnych wspólnych aktywnościach. P... (więcej)
Z Pandą do Przedszkola - zajęcia adaptacyjno-edukacyjne - Kraków - zajęcia dla dzieci Planujesz w niedługim czasie posłać dziecko do przedszkola? Zastanawiasz się czy Twoja pociecha podoła nowym wyzwaniom? Pragniesz zapewnić dziecku twórczy kontakt z rówieśnikami? Chcesz stopniowo oswoić je z nową sytuacją i przygotować do dłuższej rozłąki? Spraw, aby pójście Twojego dziecka do przedszkola nie było dla Was stresem, ale wspaniałą pr... (więcej)
  Zajęcia mają na celu przybliżyć i zainteresować dzieci i młodzież historią lokalną miasta Wrocławia. Stosujemy różne formy zajęć poprzez min. zabawę w inscenizacje historyczne, zwiedzanie eksozycji muzealnych i opowieści ciekawe o niektórych eksponatach lub wydarzeniach z minionych epok.... (więcej)
Zajęcia dla 1 - 2latkó - Poznań - zajęcia dla dzieci Rytmika z elementami zabaw fundamentalnych, prowadzona przez Edukatkę.pl Zapraszamy na zajęcia będące rodzajem "przedszkola w pigułce". Program Edukatki.pl jest przeplatany elementami zabaw fundaMentalnych - programem wspomagania rozwoju Dzieci. Zajęcia są dla Dzieci okazją do nawiązania grupowych znajomości, poznania zasad wspólnej zabawy or... (więcej)
PROJEKTY ZAJĘĆ TEATRALNYCH I INTERDYSCYPLINARNYCH DLA RÓŻNYCH GRUP WIEKOWYCH - Toruń - zajęcia dla dzieci Gdyby lalki mogły mówić. Teatr kukiełkowy Zajęcia plastyczno-teatralne dla dzieci w wieku 6–8 lat Cele: - wykonanie prostych kukiełek z tektury, serwetek i patyków oraz miniaturowej sceny z pomalowanego kartonu; - zapoznanie dzieci z wybranymi baśniami - np. Królewna Śnieżka, Jaś i Małgosia, Calineczka, dzieci mogą też spróbować stworzy... (więcej)
STACJONARNE WARSZTATY PLASTYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - Toruń - zajęcia dla dzieci OFERTA WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH DLA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ. Fundacja Rozwoju i Aktywności Twórczej „ Les Artes”, proponuje Państwu szeroki zakres zajęć i warsztatów prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów z dziedziny sztuk plastycznych i pokrewnych. 1. SPOSOBY PROWADZENIA WARSZTATÓW: - warsztaty prowadzone ... (więcej)
Plastyczne Ferie w Toruniu - Toruń - zajęcia dla dzieci Fundacja Rozwoju i Aktywności Twórczej "Les Artes" przyjmuje zapisy na zajęcia plastyczne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia rozpoczynają się 01/02/2011. Zapraszamy wszystkie dzieci szczególnie w okresie ferii, kiedy to będą zorganizowane codzienne zajęcia plastyczne od godziny 09:00 do godz.15:00. Szczegóły i zgłoszenia telefonicznie 0-503-017-089... (więcej)
Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką. Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami. Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez dz... (więcej)
Zimowa Przygoda z Robotami RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką. Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami. Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez ... (więcej)
  Zajęcia przed przedszkolne, ogólnorozwojowe, zabawa i nauka dla dzieci... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
W pierwszych latach szkoły bardzo ważne stają się umiejętności koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz umiejętności manualne. Dzieci zaczynają czytać książki, pisać, rozwiązywać zadania matematyczne, oraz spędzają długie godziny w klasach gdzie muszą powtarzać te czynności. Zajęcia „Sprawne rączki” pomogą rozwinąć u dzieci ich sprawności man... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Na zajęcia „Twórcze dziecko” zapraszamy wszystkich pięcio i sześciolatków. Celem zajęć jest rozwijanie twórczości dzieci poprzez zabawę. Dzieci będą miały okazję wykorzystać swoją pomysłowość i kreatywność oraz dać upust ich ogromnej wyobraźni. Podczas wielu ciekawych zajęć przeniesiemy się w świat fantazji, będziemy „myśleć rę... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Kolorowy Ekspres czyli Mini-Przedszkolaki (Zajęcia dla dzieci w wieku 2,5-4 lat) Celem zajęć jest przygotowanie dzieci do przedszkolnego debiutu. W czasie zajęć nie tylko oswajamy dzieci z przedszkolnym rytmem i rytuałami, ale uczymy także samodzielności, rozwijamy sprawność językową dzieci i umożliwiamy bezpieczne „rozstanie się” z ... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Pociąg przygód – Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci (od 10-12 miesięcy do 2 lat) z towarzyszeniem osób bliskich Zajęcia ogólnorozwojowe przygotowane z myślą o dzieciach, których sprawność motoryczna pozwala na podejmowanie samodzielnych działań. Zabawy pobudzające wyobraźnię, niezwykłe projekty plastyczne, muzyczne oraz ruchowe zaspokoją ... (więcej)
 
Stacja Dzieci  Warszawa
Tęczowa lokomotywa – Zajęcia dla niemowląt z rodzicami (od 4 do 10-12 miesiąca życia) Zajęcia przeznaczone dla rodziców (zwłaszcza mam) z dziećmi w wieku niemowlęcym i dla dzieci rocznych. Odbywają się dwa razy tygodniu, w godzinach przedpołudniowych. W czasie zajęć (prowadzonych z wykorzystaniem muzyki i ruchu) proponowane są tematy zw... (więcej)
ABC Przedszkolaka - Wrocław - zajęcia dla dzieci Oferta ta skierowana jest do dzieci, które przygotowują się do rozpoczęcia edukacji przedszkolnej. Dzięki zajęciom dzieci poznają świat rówieśników - nauczą się bawić i przestrzegać zasad w grupie. Będą też przyzwyczajać się do rozłąki z rodzicami. Zajęcia wspomagają rozwój dziecka w sferze: - nabywania umiejętności komunikacyjnych w kontaktach... (więcej)