Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Parkowanie z książką - Warszawa - zajęcia dla dzieci Ruszyła kolejna edycja „Parkowania z książką”, muzealnego programu promującego czytelnictwo wśród gości odwiedzających ogrody historycznej rezydencji królewskiej. Zachęcamy amatorów czytania w plenerze do spędzania miłych chwil z lekturą w ogrodzie wilanowskim. Przy wejściu do parku znajduje się regał z książkami do wypożyczenia. W s... (więcej)
Budowa lalki teatralnej - 
Warsztaty plastyczne dla dzieci z teatrem lalek Igraszka
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Budowa lalki teatralnej - Warsztaty plastyczne dla dzieci z teatrem lalek Igraszka Naszych młodych widzów, których urzekło ostatnie przedstawienie „Podróż za horyzont” w wykonaniu teatru lalek zapraszamy na niesamowite warsztaty teatralne. Spodobały wam się lalki z naszego teatrzyku? Na tych zajęciach pokażemy Wam jak samodzieln... (więcej)
Życie w ściółce - warsztaty przyrodnicze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody do wspólnego odkrywania bogactwa roślin oraz zwierząt w ogrodach wilanowskich! W czasie rodzinnych warsztatów „Życie w ściółce” uczestnicy dowiedzą się, jakie organizmy mogą przebywać w parkowej ściółce, czym mogą się żywić i jakie mają przystosowania do swojego „przyziemnego... (więcej)
LEGO LAb - zajęcia eksperymentalno-naukowe - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
Legowisko  Piaseczno
Cykl zajęć obejmuje 4 spotkania, na których dzieci m.in. - zmienią się w archeologów i podejmą próbę wydobycia cennych znalezisk, - dowiedzą się co to jest ciecz nienewtonowska i zmierzą się z ruchomymi piaskami, - stworzą myślącą masą (którą zabiorą do domu), - przeprowadzą misję ratunkową i poznając prawa fizyki będą ścigać się z czasem, - i... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe - Hocki Klocki - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
Legowisko  Piaseczno
Serdecznie zapraszamy na cykl zajęć Hocki Klocki - przygotowanie do przedszkola. Start: 12.05.2015 godz 9.3010.30 dzieci 2-3,5 lata 12.05.2015 godz. 11.00-12.00 dzieci 3,5-5 lat Zajęcia te są świetnym sposobem na wprowadzenie dziecka w świat nauki poprzez zabawę. Podczas wspólnych zabaw wykorzystujemy między innymi rewelacyjne zestawy LEGO... (więcej)
Akademia Młodego Plastyka we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci Akademia Małego Plastyka to prywatna pracownia plastyczna dla dzieci w wieku 6-8 lat. NA ZAJĘCIACH POZNAJEMY RÓŻNORODNE TECHNIKI PLASTYCZNE, NABYWAMY UMIEJĘTNOŚĆ KREATYWNEGO MYŚLENIA ORAZ CZYNNOŚCI MANUALNYCH. POZNAJEMY PODSTAWY HISTORII SZTUKI, NAWIĄZUJEMY NOWE KONTAKTY Z RÓWIEŚNIKAMI SPĘDZAJĄC WOLNY CZAS W PRZYJAZNEJ... (więcej)
Akademia Młodego Plastyka we Wrocławiu - Wrocław - zajęcia dla dzieci Akademia Małego Plastyka to prywatna pracownia plastyczna dla dzieci w wieku 6-8 lat działająca na terenie Wrocławia przy ul Jedności Narodowej 114/1. Zajęcia prowadzone będą od 1 CZERWCA od poniedziałku do czwartku włącznie w godzinach od 15:00-16:30. ZAPRASZAMY !!! ZAPISY TRWAJĄ !! ... (więcej)
Egurrola Dance Kids zaprasza na bezpłatne lekcje otwarte dla nowych klientów! - Warszawa - zajęcia dla dzieci W dniach 10 i 17 maja zapraszamy do Centrum Handlowego Blue City, gdzie odbędą się darmowe lekcje otwarte dla nowych klientów Egurrola Dance Kids. To doskonała okazja do tego, by zobaczyć, jak przebiegają zajęcia taneczne dla dzieci w tej szkole i zapoznać się z ofertą przygotowaną na sezon jesienny. Z lekcji mogą skorzystać dzieci w wieku 4-15... (więcej)
Zioła z królewskiej apteki - wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie wycieczki przyrodniczej „Zioła z królewskiej apteki” będzie można dowiedzieć się, jakie rośliny rosły w ogrodach użytkowych otaczających pałac w Wilanowie za czasów króla Jana III i jaką leczniczą moc im przypisywano. Spacerując po parkach krajobrazowych, poznamy również zdrowotne moce dzikich kwiatów rosnących aktualnie w przy... (więcej)
CAMERA OBSCURA - Wrocław - zajęcia dla dzieci
CRZ Krzywy Komin  Wrocław
Sobota: 30.05.2014r. godz. 11:00 W dzisiejszych czasach każdy może robić zdjęcia. Nie ogranicza nas ilość klatek na filmie czy wymogi sprzętowe. Zdjęcie można zrobić zwykłym telefonem. Czy to źle? Nie! Rozwój techniki jest potrzebny i ułatwia życie artystom. Warto jednak pamiętać o początkach fotografii. Dlatego na zajęciach wrócimy do jej źr... (więcej)
GRAFIKA NA CERAMICE - Wrocław - zajęcia dla dzieci
CRZ Krzywy Komin  Wrocław
Warsztaty odbywają się w ramach Festiwalu KIDS LOVE DESIGN. Sobota: 23.05.2014r. godz. 11:00 Dzieci będą miały okazję stworzyć autorską, niepowtarzalną kompozycję graficzną na dostępnej ceramice (filiżanki, kubki, talerze itp.) Warsztatowicze mogą skorzystać z gotowych motywów lub zaprojektować autorskie, a wszystko to w klimacie pięknego dwu... (więcej)
CZEKOLADA DOBRA NA WSZYSTKO - Wrocław - zajęcia dla dzieci
CRZ Krzywy Komin  Wrocław
31.05.2015 r. 11:00 Na warsztatach kulinarnych przyjaznych rodzicom z dziećmi wspólnie stworzymy zyskujące coraz większą popularność cupcakes. Te niewielkie babeczki poprzez fantazyjne dekoracje oraz nieograniczone warianty smakowe sprawdzą się na każdą okazję. Zgodnie z tematem warsztatów upieczemy czekoladowe babeczki w dwóch odsłonach ... (więcej)
GRY PLANSZOWE - Wrocław - zajęcia dla dzieci
CRZ Krzywy Komin  Wrocław
Niedziela: 24.05.2014r. godz. 11:00 A może sami zrobicie grę? Taką zwykłą, planszową? Chyba, że wolicie niezwykłą… Zapraszamy mamę, tatę, dziadków i dzieci do tworzenia. Powstaną plansze, pionki, karty, zasady. A temat? Temat należy do Was! Wystarczy uruchomić wyobraźnię i dać się porwać zabawie. Uwieńczeniem warsztatów będzie wspólna gr... (więcej)
Cztery pory roku w ogrodach wilanowskich - Warszawa - zajęcia dla dzieci Każda inna, wszystkie piękne! Z okazji nadejścia kolejnych pór roku zapraszamy do ogrodów przy pałacu w Wilanowie na przyrodnicze wydarzenia edukacyjne poświęcone każdej z nich. Będą warsztaty, gry terenowe i zajęcia plastyczne. W niedzielę 26 kwietnia odkryjemy tajemnice wczesnowiosennych kwiatów i owadów, które te kwiaty zapylają. Gdzie zawil... (więcej)
W 224. rocznicę uchwalenia Ustawy Rządowej - Warszawa - zajęcia dla dzieci Lekcje historii wcale nie muszą być nudne i niezrozumiałe. W Wilanowie przekonujemy o tym każdego dnia, gdy wyruszamy z dziećmi na spacer po XVII-wiecznym pałacu. W maju zapraszamy na wyjątkowe spotkania poświęcone Konstytucji 3 maja. Nie będziemy jej tylko czytać, a postaramy się ją zrozumieć, a także... napisać piórem i atramentem. W projekt ... (więcej)
Magnesy – opowieść na drzwiach lodówki - 
Warsztaty plastyczne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Magnesy – opowieść na drzwiach lodówki Warsztaty plastyczne dla dzieci Dla tych dzieci, które nie mogą spotkać się z nami na zajęciach w weekendy, zapraszamy na zajęcia plastyczne w środku tygodnia. W środę 29.04 o godzinie 17.30 Sztukarnia zaprasza na warsztaty plastyczne, których tematem będzie robienie własnych wyjątkowych magnesów. ... (więcej)
Zajęcia sportowe - piłka nożna - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia trwają 45 minut i podzielone są na trzy części. Pierwsza z nich to gry i zabawy ruchowe, mające na celu rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i innych zdolności motorycznych. Druga część zajęć to ćwiczenia ukierunkowane na naukę techniki piłkarskiej, a trzecia to mini gra, która budzi w dzieciach chęć zdrowej rywalizacji. Zajęcia są zr... (więcej)
\ "Hop na kocyk czyli drobne kąski i przekąski" Warsztaty kulinarne z Akademią Młodego Konesera Słońce i zieleń zachęcają do organizowania rodzinnych pikników. Tym razem w sobotę 25 kwietnia 2015 r. o godzinie 13:30 Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zaprasza do wspólnego przygotowania zawartości piknikowego kosza - drobne kąski i przekąski or... (więcej)
\
Muniania  Warszawa
Zapraszamy na prowadzone uznaną metodą prof. E.E. Gordona - zajęcia rozwijające zdolności muzyczne u dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Zajęcia prowadzi Pani Magdalena Kunce - psycholog dziecięcy, certyfikowany trener metody Gordona, czynny muzyk klasyczny. W dwóch słowach: metoda prof. Gordona polega na rozwijaniu zdolności muzycznych i kształtowani... (więcej)
Opowieści o królewskiej menażerii - Warszawa - zajęcia dla dzieci OPOWIEŚCI O KRÓLEWSKIEJ MENAŻERII W otoczeniu wilanowskiego pałacu możemy spacerować nie tylko po pięknych ogrodach z kwiatami ułożonymi w barokowe wzory, ale również po niesamowitym i pełnym przyrodniczych tajemnic parku oraz rezerwacie przyrody Morysin. Zapraszamy na wiosenną wycieczkę przyrodniczą! ____________________________________... (więcej)
T-shirt – stwórz go sam - Warsztaty plastyczne dla dzieci
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w niedzielę 19 kwietnia o godzinie 13.30 zaprasza na wyjątkowe warsztaty plastyczne na dzieci. Będziemy projektować własne, unikalne, kolorowe koszulki. Na warsztatach dzieci będą mogły zrealizować i przedstawić na koszulce swoje najbardziej szalone, kreatywne pomysły i poszerzyć swoje zdolności manualne. Nau... (więcej)
WARSZTATY LEGO Z ANGRY BIRDS - Warszawa - zajęcia dla dzieci
VIP KIDS CLUB  Warszawa
Warsztaty z Lego Angry Birds Nasze warsztaty z klockami Lego, podczas których zbudujemy bohaterów z Angry Birds, przeniosą uczestników w świat sympatycznych, okrągłych ptaszków, które chronią swoje jajka przed żarłocznymi świnkami. Czeka nas świetna zabawa, a uczestnicy warsztatów będą mieli okazję wykazać się wiedzą na temat świata Angry B... (więcej)
Wilanowski Klub Przyrodniczy – warsztaty rodzinne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy młodszych i starszych miłośników przyrody do wspólnego odkrywania bogactwa roślin oraz zwierząt w ogrodach wilanowskich! ________________________________________ Na spotkaniach Wilanowskiego Klubu Przyrodniczego będzie można dowiedzieć się, jak policzyć ptaki, co lata nad wodą, a co żyje na dnie jeziora, co można spotkać w parkowej ś... (więcej)
DRAMA CLASS - WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI W JĘZYKU ANGIELSKIM - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 8-12 lat do wzięcia udziału w wyjątkowej przygodzie poznawania języka angielskiego w krainie teatru i dramy. W trakcie warsztatów „Drama Class” dzieci będą miały niezwykłą okazję do przygotowania od postaw spektaklu, w tym scenografii, choreografii, kostiumów i zaproszeń, ćwicząc jednocześn... (więcej)
Moje ulubione muzeum - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcielibyście odwiedzić króla i królową w ich pałacu i zobaczyć ich piękne komnaty? Macie ochotę poznać sekrety kuchni królewskiej i dowiedzieć się, co było ulubionym przysmakiem króla? A może chcecie przebrać się w królewskie stroje, a na głowę założyć własnoręcznie zrobioną koronę i zobaczyć, czy do twarzy Wam w złocistych szatach? Wszystkie ... (więcej)
Nadworni Przyrodnicy - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kim był czworonożny pupil króla? Jakie jabłka lubiła królowa? Dlaczego kolekcjonujemy różne przedmioty? Na te i wiele innych pytań poznamy odpowiedzi w czasie cyklicznych spotkań w królewskim pałacu i ogrodach. Każde zajęcia to moc ciekawostek, spacer po pięknych wnętrzach lub malowniczym parku, a także warsztaty plastyczne. Zapraszamy na rodzinne ... (więcej)
Badacze Przyrody - program dla rodzin - Warszawa - zajęcia dla dzieci Mamy wiosnę! Dni już są cieplejsze, czujemy zapach budzącej się do życia przyrody, a niebawem otoczy nas wszechogarniająca zieleń. Czy chcecie dowiedzieć się, jakie kwiaty zakwitną najwcześniej? A może zastanawiacie się, jakie ptaki co rano budzą was swoim śpiewem? Jeśli tak, zostańcie wilanowskimi badaczami przyrody! _____________________________... (więcej)
ARKADOWY UNIWEREK – TRZECIA EDYCJA – 28.03, godz. 12:00, poziom „-1” - Wrocław - zajęcia dla dzieci W najbliższy weekend na najmłodszych w Centrum Handlowym Arkady Wrocławskie czeka wiele atrakcji. W sobotę, 28 marca o godz. 12:00 na poziomie „-1” odbędą się kolejne warsztaty w ramach Arkadowego Uniwerku. Młodzi studenci wezmą udział w grach i zabawach kulinarnych. W kąciku kuchennym mali adepci sztuki gotowania ozdabiać będą własnorę... (więcej)
Mały Einstein - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
W ciekawy i inspirujący sposób wyjaśnimy fascynujące zjawiska z zakresu chemii, fizyki czy matematyki. Zajęcia rozbudzą wyobraźnię Twojego dziecka. ... (więcej)
„Kajmak i orzechy zagrają mazurki „ 
Warsztaty kulinarne z Akademią Młodego Konesera
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci „Kajmak i orzechy zagrają mazurki „ Warsztaty kulinarne z Akademią Młodego Konesera W niedzielę 29 marca o godzinie 13.30 zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci. Słodki kwartet muzyczny zagra nam mazurki. Z Akademią Młodego Konesera poznamy tajemnicę powstawania tych świątecznych wypieków. W ruch pójdą stolnice, wałki i inn... (więcej)
Kamishibai - teatr ilustracji - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Sasanka Studio  Warszawa
Kamishibai to teatr wywodzący się z kultury Japonii. Polega na opowiadaniu historii z wykorzystaniem plansz z ilustracjami, które umieszczone są w drewnianym teatrzyku. Karty przekładane są wraz z przebiegiem historii, a dzięki temu że są duże, może je jednocześnie oglądać spora grupa osób. Zajęcia które proponujemy składają się z dwóch części. ... (więcej)
Warsztaty Inteligencji Emocjonalnej w Akademii Dobrej Edukacji - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Akademia Dobrej Edukacji im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku serdecznie zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat wraz z rodzicami na WARSZTATY INTELIGENCJI EMOCJONALNEJ. W trakcie zajęć rodzice dowiedzą się, jak wspierać i rozwijać inteligencję emocjonalną swoich dzieci. Dzieci będą miały okazję do poznania kolegów i koleżanek oraz nauczycieli tworzących Ak... (więcej)
Higiena i Estetyka Głosu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia prowadzone są indywidualnie lub w małych grupach.Podczas zajęć skupiam się przede wszystkim nad głosem i pracą z nim związaną.Uczymy się poprawnie mówić,czytać.Wykorzystywana jest również muzyka tak aby bardziej umuzykalnić dzieci i wzbudzić w nich wrażliwość.... (więcej)
Dziecięca Grupa Musicalowa \ Balet dla najmłodszych! Zapraszamy dziewczynki w wieku 3-5 lat Zajęcia odbywają się w soboty 11:15 - 12:00... (więcej)
Kreatywne Zajęcia dla dzieci - Muzyczne Skarby - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kreatywne Zajęcia Muzyczne Skarby ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W MUZYCZNĄ PODRÓŻ ! Muzyczne skarby są w Was: - to głos, naturalnie odczuwany rytm, wrażliwość na dźwięk. Muzyczne skarby są wokół Was: - w muzyce tworzonej na instrumentach perkusyjnych i przedmiotach z domowych zakamarków, w muzyce klasycznej i rozrywkowej, w tańcu. Nie cze... (więcej)
BEZPŁATNE ZAJĘCIA NA POWIŚLU - ,,MUZYCZNE PODRÓŻE\'\' DLA DZIECI W WIEKU 3-5 LAT!!! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, pokazowe zajęcia umuzykalniające ,,Muzyczne Podróże'' dla dzieci w wieku 3-5 lat! Jedyne takie na Powiślu! Zajęcia są owocem naszej współpracy z Akademia Music Baby Art, oto co dziewczyny mają w programie: To zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku 3-5 lat, łączące ze sobą elementy tradycyjnej rytmiki z element... (więcej)
Pisanki szklane pięknie dekorowane - Warsztaty kreatywne dla dzieci z Akademią Młodego Konesera - Warszawa - zajęcia dla dzieci Pisanki szklane pięknie dekorowane - Warsztaty kreatywne dla dzieci z Akademią Młodego Konesera W niedzielę 15 marca o godzinie 13.30 zapraszamy na kolejne warsztaty dla dzieci - tym razem warsztaty kreatywne plastyczne. W przedświątecznym klimacie z Akademią Młodego Konesera użyjemy naszej wyobraźni do stworzenia wyjątkowych pisanek. Na ... (więcej)
Maligrajki - muzyka dla małych, średnich i dużych dzieci. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Maligrajki  Warszawa
Rytmika, zajęcia muzyczne i umuzykalniające, nauka gry na instrumentach. Zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 3 lat wraz z rodzicami. Dzieci w wieku wczesnoszkolnym pragnące śpiewać, tańczyć, poznawać ciekawą literaturę muzyczną i zasady muzyki, grać na instrumentach perkusyjnych.... (więcej)