Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Teatr \ Uczestnicy Teatru "Ale Heca" będą pracować nad doskonaleniem warsztatu aktorskiego nad dykcją, głosem, elastycznością na scenie, improwizacjami aktorskimi, interpretacją tekstu, plastyką ruchu. Uczestnicy zajęć sami będą tworzyli krótkie sceny, dzięki czemu nauczą się teatru nie tylko z pozycji aktora, ale także twórcy. Jest to jedna z najważniej... (więcej)
  W ramach zajęć uczestnicy mają szansę pracować nad: dykcją, ruchem scenicznym, improwizacją. Ważnym punktem zajęć jest praca na tekście dramatycznym. Grupa w sezonie przygotowuje jedną lub dwie sztuki. od 01 września 2010 do 17 grudnia 2010 Prowadzenie: Elwira Szwedo-Mazurkiewicz - reżyser teatru dzieci i młodzieży; Jury w ramach Ogólnopols... (więcej)
  Jak zrobić własną animację? Nauczą cię zawodowcy! Wspólnie z nami stwórz film animowany i pokaż go innym. Poznasz różne techniki, spotkasz animatorów, zrealizujesz swoje pomysły. Prowadzącymi zajęcia są profesjonalni twórcy filmów animowanych, od wielu lat prowadzący warsztaty ? Aniela Lubieniecka i Andrzej Kukuła. W pierwszym okresie uczestnicy ... (więcej)
  Jak zrobić własną animację? Nauczą cię zawodowcy! Wspólnie z nami stwórz film animowany i pokaż go innym. Poznasz różne techniki, spotkasz animatorów, zrealizujesz swoje pomysły. Prowadzącymi zajęcia są profesjonalni twórcy filmów animowanych, od wielu lat prowadzący warsztaty ? Aniela Lubieniecka i Andrzej Kukuła. W pierwszym okresie uczestnicy ... (więcej)
Joga dla młodzieży od 12 lat i dorosłych - Wrocław - zajęcia dla dzieci Nie ma ograniczeń wiekowych ani ruchowych. Po pewnym czasie, ćwicząc systematycznie ciało wraca do swojej pamięci sprzed traum psychicznych i urazów fizycznych, często pozwalając wykonywać ruchy, które wcześniej były niemożliwe. Każde spotkanie (krija) składa się z pełnego zestawu ćwiczeń fizycznych (asany), relaksu i medytacji, która może być: st... (więcej)
  Prowadzenie: Agata Górska - instruktor sportu i rekreacji ze specjalnością aerobik i kulturystyka, instruktor pilates. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć ogólnoruchowych dla osób z nadwagą i problemami zdrowotnymi, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy we wrocławskich klubach sportowych. ... (więcej)
  Celem jest wspólne muzykowanie i rozwijanie umiejętności operowania głosem. Uczestnictwo w chórze pozwoli na rozwój wrodzonych zdolności muzycznych, a także będzie atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu. od 10 września 2010 do 17 czerwca 2011 Prowadzenie: Patrycja Ciupa Patrycja Ciupa - studentka II roku studiów drugiego stopnia na wyd... (więcej)
Studio tańca i piosenki CONTRA MIX dla dzieci w wieku od 6 lat i młodzieży - Wrocław - zajęcia dla dzieci Studio Tańca i Piosenki CONTRA-MIX działa trzeci rok w Centrum Kultury Wrocław-Zachód. W zajęciach zespołu uczestniczą dzieci i młodzież w wieku od 6 do 13 lat. W czasie zajęć pod okiem doświadczonej i wykwalifikowanej kadry instruktorów można zdobyć umiejętności różnych form tańca (współczesny, hip-hop, rewiowy, elementy tańca klasycznego) i techn... (więcej)
  Indywidualne dostosowanie programu do stopnia umiejętności ucznia, wybór literatury muzycznej, dla uczestników początkujących: ustawienie aparatu gry, zapoznanie z notacją, podział wartości rytmicznych, dla uczestników grających już wcześniej – dalsza praca nad aparatem, poznawanie nowych utworów; praca nad interpretacją utworów, frazą, dynam... (więcej)
  Grupa początkująca: Zapoznanie z instrumentem, poznanie podstawowych sposobów gry, poznanie zapisu nutowego, granie łatwych melodii jednogłosowych, proste akompaniowanie do wybranych melodii, granie melodii wielogłosowych, strojenie gitary, granie popularnych piosenek z tabulatury poznanie chwytów barre, akompaniament z wykorzystaniem chwytów ba... (więcej)
  Zajęcia mają na celu zapoznanie i oswojenie niemowlaków z muzyką. Umuzykalnienie poprzez zabawy muzyczne, reagowanie ruchem na dźwięki. Pobudzanie narządów słuchu, wzroku i ruchu poprzez wykorzystanie odpowiednich fragmentów muzyki, także poważnej. Zabawy pogłębiające kontakt między dorosłymi i dziećmi, służące jednocześnie odprężeniu i wspólnemu p... (więcej)
  Zajęcia mają na celu zapoznanie i oswojenie niemowlaków z muzyką. Umuzykalnienie poprzez zabawy muzyczne, reagowanie ruchem na dźwięki. Pobudzanie narządów słuchu, wzroku i ruchu poprzez wykorzystanie odpowiednich fragmentów muzyki, także poważnej. Zabawy pogłębiające kontakt między dorosłymi i dziećmi, służące jednocześnie odprężeniu i wspólnemu p... (więcej)
Klub Tygryska w wieku od 3-5 lat (zajęcia łącznie z rodzicem lub opiekunem) - Wrocław - zajęcia dla dzieci "Ma Tygrys powody do dumy, bo brzydkich cech mu brak, dlatego kochają go tłumy i podziwiają tak. Skacze fika i wiruje, braknie mu aż tchu, szaleje bez końca, bo widzi i czuje, że nie ma równych mu" Chcesz by Tygryskiem? Sprzymierzeńcami w owocnej i beztroskiej zabawie w Klubie Tygryska są: Pani Weronika Scherborne i jej metoda ruchu rozwijającego... (więcej)
  Klub Młodego Naukowca utworzony został z myślą o dzieciach i młodzieży interesujących się przedmiotami ścisłymi, modelarstwem lub naukami przyrodniczymi. Organizacja urodzin dla dzieci Szczecin, Imprezy urodzinowe dla dzieci. Staramy się dotrzeć do dziecka poprzez zabawę i pokazanie jak to wszystko działa. Zapraszamy osoby w wieku od 7 do 16 lat. Z... (więcej)
Klub Brzdąca w wieku od 2-3 lat (zajęcia łącznie z rodzicem lub opiekunem) - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Brzdąca to miejsce i czas na wspólną zabawę dziecka z Ważnym Dorosłym i innymi dziećmi. Przepis na brzdąca to przede wszystkim dużo swobody w baraszkowaniu, odrobina kleju, parę wersów wierszyka. Dla dodania pikanterii kilka kropel niespodzianki no i szczypta zasad. Chcesz je poznać - wstąp do Klubu, zostań brzdącem! Sprzymierzeńcami w odkrywa... (więcej)
 Rytmika w wieku od 3-5 lat (zajęcia łącznie z rodzicem lub opiekunem) - Wrocław - zajęcia dla dzieci Celem zajęć rytmicznych jest rozbudzenie w dzieciach wrażliwości na muzykę, wykształcenie poczucia rytmu, poprawa sprawności ruchowej i ich ogólne umuzykalnienie. Dzieci w wieku 2-3 oraz 3-6 lat, u których słuch jest nadal jednym z najważniejszych zmysłów poznawania świata, prowadzone w odpowiedni sposób mogą pogłębiać swoje naturalne umiejętności ... (więcej)
  Celem zajęć rytmicznych jest rozbudzenie w dzieciach wrażliwości na muzykę, wykształcenie poczucia rytmu, poprawa sprawności ruchowej i ich ogólne umuzykalnienie. Dzieci w wieku 2-3 oraz 3-6 lat, u których słuch jest nadal jednym z najważniejszych zmysłów poznawania świata, prowadzone w odpowiedni sposób mogą pogłębiać swoje naturalne umiejętności ... (więcej)
  Modelarstwo jest to popularna forma zajęć hobbystycznych i edukacyjnych oraz jako jedna z dyscyplin zrzeszonych w związkach sportowych Ligi Obrony Kraju i Aeroklubu Polskiego jest również sportem. To także interdystyplinarna metoda nauczania i wychowania. Do poprawnego zbudowania modelu niezbędna jest wiedza z matematyki, fizyki, chemii i rysunku t... (więcej)
  Uczestnicy warsztatów poznają techniki oprawy scenograficznej sztuki wg poniższego schematu: wstępne pomysły scenograficzne, szukanie inspiracji, ustalenie klimatu spektaklu, dobór i zbiórka materiałów recyklingowych do scenografii, praca nad projektem scenograficznym (szkice), szukanie oryginalnych i prostych rozwiązań scenograficznych, praca nad ... (więcej)
  Warsztaty rysunku i malarstwa w formie 3 miesięcznego cyklu ukierunkowanego na indywidualne potrzeby uczestników. Program warsztatów obejmuje: rysunek - studium postaci, rysunek architektoniczny malarstwo- martwa natura, pejzaż. Przygotowujemy do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne. Uczestnicy otrzymują wykonane przez siebie prace. ... (więcej)
  W ramach warsztatów dzieci zapoznają się z nw. tematami: Rysunek – sztuka jaskiniowa, rysunek węglem Barwa – podstawowe, pochodne, zimne, ciepłe – eksperymenty kolorystyczne. Malarstwo – pejzaż, abstrakcja, martwa natura Uczestnicy otrzymują wykonane przez siebie prace. zajęcia od 14 września 2010 do 17 grudni... (więcej)
Smykałki - Poznań - zajęcia dla dzieci Smykałki Czyli warsztaty stymulujące rozwój zmysłów i postrzeganie świata dla Niemowląt i Małych Dzieci wraz z opiekunem Sposób poznawania otaczającego świata przez Najmłodsze Dzieci określany jest w psychologii jako senso-motoryczny (czyli zmysłowo-ruchowy). Wychodząc naprzeciw tym zdolnościom poznawczym Niemowląt i Najmłodszych Dzieci zapra... (więcej)
Mini Księgaręka - Poznań - zajęcia dla dzieci MiniKsięgareka/ Mini przedszkole, to zajęcia przygotowujące do życia w przedszkolu, a także cykl kreatywnych warsztatów artystycznych dla najmłodszych. Dzieci biorą udział w różnorodnych zabawach plastycznych, muzycznych oraz językowych. Zajęcia odbywają się w małych grupach, zróżnicowanych wiekowo. Jest to pięć godzin zabawy w przyjaznej atmosferz... (więcej)
Arttrakt dla dzieci- zajęcia plastyczne w Galerii Sztuki - Wrocław - zajęcia dla dzieci Proponujemy dzieciom zajęcia i warsztaty plastyczne prowadzone w Galerii Sztuki Współczesnej. Wychodzimy z założenia, że kontakt dziecka z dziełami sztuki jest ważnym elementem w ich rozwoju oraz ma istotny wpływ na ich własną aktywność plastyczną. Podczas zajęć dzieci wykonują prace plastyczne nawiązujące do aktualnej wystawy lub inspirowane dz... (więcej)
Szkółki Tenisowe Kortów Miedzeszyn - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Klub Miedzeszyn  Warszawa
Zapraszamy dzieci do uczestnictwa w szkółkach tenisowych na naszych kortach. Prowadzimy zajęcia w trybie rekreacyjnym jak i sportowym.... (więcej)
JESIEN  NA  WSI
CZYNNE   UCZESTNICZENIE   W  ZYCIU  GOSPODARSTWA. - GruszÓw - zajęcia dla dzieci
POD GRUSZĄ  GruszÓw
WSPÓLNE PIECZENIE CHLEBA ROBIENIE PRZETWORÓW NA ZIME JESIENNY LAS I OWOCE, ZWIERZETA LASU OPOWIADANIE O ZWIERZETACH GOSPODARSKICH..DOTYKANIE ROLA W GOSPODARSTWIE \ kurczeta. kozy. kruliki. koty. psy \ INDYWIDUALNA JAZDA KONNA itp szczegóły na www.michal_murzyn.republika.pl ... (więcej)
Klub Młodego Naukowca - Szczecin - zajęcia dla dzieci Klub Młodego Naukowca utworzony został z myślą o dzieciach i młodzieży interesujących się przedmiotami ścisłymi, modelarstwem lub naukami przyrodniczymi. Organizacja urodzin dla dzieci Szczecin, Imprezy urodzinowe dla dzieci. Staramy się dotrzeć do dziecka poprzez zabawę i pokazanie jak to wszystko działa. Zapraszamy osoby w wieku od 7 do 16 lat. Z... (więcej)
RoboSZKOŁA Ciebie woła – wstąp do KLUBu MŁODEGO INŻYNIERA RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci W Klubie Młodego Inżyniera dzieci chętnie się uczą oraz zdobywają wiedzę niedostępną w zwykłej szkole. Semestralne zajęcia z robotyki i informatyki RoboCAMP pobudzają kreatywność oraz uczą logicznego myślenia. Dzięki edukacji w formie zabawy, nawet nielubiana przez wielu uczniów matematyka czy fizyka, staje się prosta i ciekawa!... (więcej)
RoboSZKOŁA Ciebie woła – wstąp do KLUBu MŁODEGO INŻYNIERA RoboCAMP - Gdańsk - zajęcia dla dzieci W Klubie Młodego Inżyniera dzieci chętnie się uczą oraz zdobywają wiedzę niedostępną w zwykłej szkole. Semestralne zajęcia z robotyki i informatyki RoboCAMP pobudzają kreatywność oraz uczą logicznego myślenia. Dzięki edukacji w formie zabawy, nawet nielubiana przez wielu uczniów matematyka czy fizyka, staje się prosta i ciekawa! Klub Młodego I... (więcej)
Warsztaty twórcze w pracowni k. - Kraków - zajęcia dla dzieci
pracownia k.  Kraków
Od 13 października zapraszamy na natępujące warsztaty twórcze dla dzieci: Od 5 października zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat na twórcze warsztaty z architekturą w tle. A oto harmonogram pracowni na semestr zimowy: Przyrodniczy plac budowy We wtorki zapraszamy na przyrodniczy plac budowy. Jak zwierzęta budują? Dlaczego drzewa są takie wysok... (więcej)
Lekcje matematyki dla przedszkolaków, uczniów podstawówek, gimnazjalistów, licealistów - Szczecin - zajęcia dla dzieci Lekcje matematyki dla przedszkolaków, uczniów podstawówek, gimnazjalistów, licealistów Indywidualne programy dla każdego ucznia... (więcej)
Open Day dla dzieci w Akademii Isadory - Warszawa - zajęcia dla dzieci Całodniowe zajęcia taneczne - gratis! Zapraszamy na Open Day dla Dzieci w Akademii Isadory 4 września 2010 10:00 - pop jazz – Agnieszka „Żaba” Kurek (6-9lat) 10:00 - taniec baletowy - Ola Wojtanowicz (3-5lat) 11:00 - disco dance - Agnieszka „Żaba” Kurek (4-6lat) 11:00 - taniec baletowy - Ola Wojtanowicz (6-8l... (więcej)
XI Międzynarodowy Plener Artystów Niepełnosprawnych - Wieliczka - zajęcia dla dzieci Tradycją stało się organizowanie przez Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka przy współpracy Fundacji Sztuki Osób Niepełnosprawnych plenerów dla osób niepełnosprawnych. Do kontynuowania tej akcji zachęca nas przede wszystkim entuzjazm i niepowtarzaln wdzięczność artystów „sprawnych inaczej”, którzy coraz chętniej przyjeżdżają z różnych stro... (więcej)
KREATYWKA - Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci od 0 do 4,5 lat.
 
ZAPISY JUŻ AKTYWNE - Kraków - zajęcia dla dzieci
KREATYWKA  Kraków
WWW.KREATYWKA.PL Zapraszamy na ogólnorozwojowe zajęcia dla maluszków na terenie całego Krakowa w tym:Dworek Białoprądnicki, Solway, Mirage, Joga i inne. Raz w tygodniu przez 60 minut spotykamy się w przytulnej sali z wykładziną i kolorowymi poduszkami, by – naśladując to, co proponuje instruktorka – zwiedzać krainę muzyki, dobrze się... (więcej)
Kręciołek - Poznań - zajęcia dla dzieci Kręciołek to wyjątkowe warsztaty stymulujące rozwój dla Niemowląt i Najmłodszych Dzieci prowadzone przez psychologa dziecięcego. Zajęcia mają atrakcyjną dla dzieci formę: + zabawy integracyjne ułatwiające późniejsze pójście do przedszkola
 + ćwiczenia relaksacyjne uczące koncentracji uwagi
 + aktywne słuchanie muzyki rozwijające ... (więcej)
Robotyka – przyszłość dla Twojego dziecka - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko interesuje się komputerami i robotami? Już dziś pomyśl o jego przyszłości i zapisz na zajęcia semestralne z robotyki i informatyki RoboCAMP! Zajęcia semestralne RoboCAMP to kursy naukowe o wyjątkowej formule. Prowadzone są na podstawie autorskiego programu nauczania i przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Program zakłada... (więcej)
VIII tydzień 16.08- 20.08  Świetlicy Wakacyjnej BIM BOM „Tydzień języka francuskiego” - Warszawa - zajęcia dla dzieci
BIMBOM  Warszawa
VIII tydzień 16.08- 20.08 Świetlicy Wakacyjnej BIM BOM „Tydzień języka francuskiego” Podczas tygodnia z językiem francuskim nasi uczestnicy będą mieli okazję poznać tajniki francuskich wierszyków, piosenek i wyliczanek. Wspólnie pośpiewamy piosenki dostosowane do możliwości dzieci w wieku 3-6 lat. Pląsając do rytmu poćwiczymy koordy... (więcej)
  Serdecznie zapraszam na zajęcia muzyczne - naukę gry na skrzypcach Metoda Suzuki przeznaczoną dla wszystkich dzieci od 3 roku życia. Zajęcia są adresowane do wszystkich dzieci i rodziców chcących uczyć się gry na skrzypcach, zafascynowanych świtem dźwięków i muzyki, chcących obudzić swój muzyczny i nie tylko muzyczny talent. Przez zabawę i naśla... (więcej)