Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci - Raszyn - zajęcia dla dzieci
Bambidu  Raszyn
Bambidu to miejsce przyjazne każdemu Maluchowi i jego Rodzicom. To właśnie tutaj poprzez muzykę, ruch i kreatywną zabawę wspieramy rozwój intelektualny i ruchowy Dziecka od pierwszych miesięcy jego życia. Oferujemy: - zajęcia umuzykalniające wg elementów metod E.E Gordona, C.Orffa, J. Dalcroze’a (na zajęciach wykorzystujemy ciekawe p... (więcej)
 
Szkoła Tenisowo - Narciarska SINETIKS  Katowice Mikołów Łaziska Tychy
Szkoła Tenisowa SINETIKS prowadzi naukę gry w tenisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Ponieważ tenis to nie tylko nasza praca ale także największe hobby i sposób na życie, gwarantujemy nauczanie na najwyższym poziomie według zasad i metod stosowanych na całym świecie. Pragniemy stworzyć dzieciom, najlepsze waru... (więcej)
ZAJĘCIA TENISOWE DLA DZIECI W WIEKU 4-14LAT - Katowice Mikołów Łaziska Tychy - zajęcia dla dzieci
Szkoła Tenisowo - Narciarska SINETIKS  Katowice Mikołów Łaziska Tychy
Szkoła Tenisowa SINETIKS prowadzi naukę gry w tenisa dla dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Ponieważ tenis to nie tylko nasza praca ale także największe hobby i sposób na życie, gwarantujemy nauczanie na najwyższym poziomie według zasad i metod stosowanych na całym świecie. Pragniemy stworzyć dzieciom, najlepsze waru... (więcej)
Joga dla dzieci 6 - 12 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Akademia Ruchu  Wrocław
Joga dla dzieci 6 - 12 lat Zapraszamy na zajęcia do Akademii Ruchu w Wrocławiu piątki, godz. 16:30 zaczynamy 4 października 2013/ prosimy o zapisy tel. 71 793 29 38 lub mailem : info@akademiaruchu.com.pl lub przez stronę: Strona główna Celem zajęć jest poprawa stanu psychofizycznego dzieci. Zajęcia jogi poprawiają sprawności fizyczną, wy... (więcej)
Eksperymentuj, Zrozum, Oblicz - bezpłatne  zajęcia pokazowe - Wrocław - zajęcia dla dzieci
EDURADO  Wrocław
Matematyka nie musi być wiedzą dla wybranych! Kluczem jest odpowiedni sposób nauczania. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe matematyki metodą EZO! Zajęcia dla dzieci w wieku od 3,5 do 12 lat. 7 poziomów nauczania dobieranych wg umiejętności dzieci. EZO to trzy kroki do wiedzy matematycznej! EKSPERYMENTUJ, ZROZUM, OBLICZ Aby wz... (więcej)
  Wszystkim maluchom w sezonie kulturalnym 2013/2014 proponujemy szereg ciekawych, innowacyjnych, ogólnorozwojowych zajęć z różnych dziedzin, tj. TEATR, TANIEC, PLASTYKA, MUZYKA, RYTMIKA, SPORT ORAZ INNE. Po szczegóły oferty zapraszamy na stronę Domu Kultury ŚWIT. Są jeszcze wolne miejsca w grupach. zapraszamy!... (więcej)
Akademia Designu - Wrocław - zajęcia dla dzieci zajęcia dla dzieci w wieku 8 - 13lat Akademia design to propozycja kreatywnego cyklu warsztatowego dla dzieci w wieku 10-13 lat. Podczas spotkań uczestnicy zamienią się w projektantów, designerów, grafików i same zaprojektują sobie rzeczy, którymi się na co dzień otaczają i których używają. Tematyka spotkań jest bogata, młodzi uczestnicy poznają w... (więcej)
Grupa teatralna MLECZAKI - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla dzieci w wieku 6-7 oraz 8-10 lat Każde dziecko posiada talent , czasem tylko trzeba pomóc mu to sobie uświadomić. Udział w Grupie Teatralnej MLECZAKI to doskonała do tego okazja. Gry i zabawy fabularne charakterystyczne dla warsztatu teatralnego doskonale rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Zajęcia teatralne w CK AGORA poprawiają ta... (więcej)
ZESPÓŁ MUZYCZNY IMPROVISATION
zajęcia dla dzieci od 7 roku życia - Wrocław - zajęcia dla dzieci To wspaniała okazja do czerpania radości ze wspólnego muzykowania w oparciu o motywy muzyczne z różnych zakątków świata. Jeśli nie grasz jeszcze na żadnym instrumencie, to najlepsza okazja, aby spróbować! Celem zajęć jest zachęcenie młodych ludzi do rozpoczęcia swojej przygody z muzyką poprzez wspólne muzykowanie oparte głównie na improwizacji i... (więcej)
STUDIUM WOKALNE
dla dzieci od 10 roku życia - Wrocław - zajęcia dla dzieci Indywidualna nauka śpiewu rozrywkowego. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję poznać swój aparat głosowy. Dowiedzą się w jaki sposób pracować, aby wydobyć z siebie czysty, odpowiednio osiągnięty i pięknie brzmiący dźwięk. Repertuar na jakim będziemy się opierać zostanie uzależniony przede wszystkim od możliwości głosowych oraz preferencji uczn... (więcej)
Funky Forum
funky jazz, jazz, modern jazz, videoclip dance

Grupa tańca nowoczesnego
dla dzieci w wieku 9-12 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Tańcząc zapominamy o rzeczywistości przenosząc się w świat wirującej energii. Taniec to jedna z najszczerszych form ekspresji, jakie nam dano; gdy ludzie tańczą - czy jest to balet, hip-hop czy nowoczesne show uliczne, czy nawet dyskoteka – taniec wyzwala, obnażając kłamstwa i zdzierając maski. Ludzie nieustannie oceniają się nawzajem; gdy ta... (więcej)
CHOCHLIKI

zespół wokalno - taneczny
dla dzieci 6 - 9 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Na zajęciach powstają inscenizacje i widowiska wokalno – taneczne, zespołowe i indywidualne. Istotne znaczenie ma wykorzystywanie barwnych strojów oraz różnorodnych rekwizytów. Uzupełnieniem są ćwiczenia koordynujące ruch i postawę, ćwiczenia wyrabiające grację i elegancję ruchów, podstawowe wiadomości dotyczące emisji głosu i dykcji. Zajęcia... (więcej)
SKOCZKI

zajęcia wokalno - taneczne
dla dzieci w wieku 5 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia grupy skupiają się w szczególności na nauce popularnych piosenek z towarszyszeniem instrumentów perkusyjnych oraz tańców, dostosowanych do wieku dzieci. Doskonaleniu umiejętności muzycznych i wokalnych sprzyjają ćwiczenia z emisji głosu, poczucia rytmu oraz kształtujące słuch i wyobraźnię uczestników w tworzeniu własnych interpretacji rucho... (więcej)
PSZCZÓŁKI / zajęcia umuzykalniające dla 4 -latków
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Rytmika dla dzieci wkraczających w świat muzyki i tańca jest podstawą do wszystkich dziedzin sztuki. Oprócz nauki podstawowych zasad rytmiki, wyczucia tempa, taktowania, poznawania wartości nut - zajęcia stwarzają okazję do grupowego i indywidualnego wykonywania piosenek z towarzyszeniem instrumentów perkusyjnych. W programie nie brakuje ćwiczeń ko... (więcej)
  Trening capoeiry dla dzieci i rodziców... (więcej)
  Treningi capoeiry dla dzieci... (więcej)
  Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami capoeiry dla dzieci w wieku 4-6 lat.... (więcej)
Kursy języka angielskiego dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na kursy języka angielskiego dla dzieci - nasza oferta skierowana jest zarówno do maluchów, jak i dzieci i młodzieży szkolnej. 4-latki - pon/srody - 17-17.45 5/6 klasa - wtorki/czwartki 16:15- 17:15 1 klasa SP - wtorki/czwartki 17:15- 18 3/4 klasa - wtorki/czwartki 17-18 2 klasa SP - pon/czwartki 17-18... (więcej)
Młodzieżowa Akademia Musicalowa - Wrocław - zajęcia dla dzieci Młodych i bardzo młodych, interesujących się tańcem, śpiewem, teatrem i chcących rozwijać swe umiejętności w tych dziedzinach zapraszamy do udziału w nowej formie warsztatów. Młodzieżowa Akademia Musicalowa powstała z potrzeby stworzenia miejsca, w którym teatr, taniec i śpiew będą się splatały w jedność, poprzez którą dzieci i młodzież będą mog... (więcej)
FUN KICK - Sztuki Walki dla Dzieci 4-8lat - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jest to głęboko przemyślany, oparty na latach doświadczeń, systemem nauczania dzieci w sztukach walki, bez względu na preferowany przez trenera styl. Obejmuje szeroką ilość ciekawych, momentami nawet zaskakujących rozwiązań. Celem nadrzędnym programu jest usprawnienie i usportowienie dzieci. Wszystko po przez zabawę!... (więcej)
UKS MUSU Judo dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci [b]Uczniowski Klub Sportowy Musu zaprasza na zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 3 roku życia: "Gimnastyka dla smyka" "Funny judo" i "Judo" [/b] Prowadzimy zajęcia w [b]Warszawie[/b] (Ursynów i Gocław) oraz w [b]Konstancinie-Jeziornie[/b]. Grafik zajęć dostępny pod adresem: [b]GRAFIK ZAJĘĆ [/b] http://www.uks-musu.pl/index.php/grafi... (więcej)
ANGIELSKI DLA DZIECI OD 2 ROKU ZYCIA METODA LEO ENGLISH - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci ZAPRASZAMY NA BEZPLATNE LEKCJE POKAZOWE 10.09.2013 12.09.2013 17.09.2013 19.09.2013 WWW.EDUKADO.EU... (więcej)
  Od 9 września do 4 października 2013 r. zapraszamy grupy przedszkolne na bezpłatne zajęcia do Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu. W ramach Dni Przedszkolaka proponujemy dzieciom warsztaty oraz zwiedzanie z przewodnikiem wystaw muzealnych. Każda grupa otrzyma niespodziankę. Dni przedszkolaka zakończy „Wieczór w muzeum” 4 paździ... (więcej)
ARCHEOLAND - kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 11,12-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie przeżywają zaskakującą przygodę - zamieniają się w archeologów, którzy próbują odczytywać starożytne pismo, szukają śladów dawnych cywilizacji i poznają sekrety świata, który dawno przeminął. Dzięki temu rozwijają wyobraźnię, kreatywność, logiczne oraz twórcze myślenie. W czasie zajęć dzieci ćwiczą swoją pamięć i ko... (więcej)
PODRÓŻOLAND - kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 9,10-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie podróżują do różnych krajów, odwiedzają najdalsze zakątki świata, poznają ciekawe miejsca, kulturę, historię oraz obyczaje innych narodów. Poznają kulinarne przysmaki poszczególnych narodów, witają się ze sobą w języku kraju do którego właśnie przybyli, rozwiązują łamigłówki, poznają tajemnice interesujących miejsc,... (więcej)
PRZYRODOLAND - kurs dla dzieci 7,8-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie poznają faunę i florę naszej planety, odkrywają tajemnice świata natury, poznają ciekawe miejsca, przeprowadzają eksperymenty i wykonują doświadczenia, rozwiązują zagadki, a także zwiększają swoją wiedzę. Podróż dzieci odbywa się od pustyń, poprzez sawanny i stepy, wodospady i wilgotne lasy równikowe, aż do śnieżnyc... (więcej)
LEGENDOLAND kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 5,6-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie odbywają wędrówkę po dawnej Polsce, poznają najstarsze polskie legendy i podania, uczą się historii swojego kraju oraz historii regionu, poznają niezwykłe miejsca, postacie i ich losy. W czasie zajęć dzieci ćwiczą swoją pamięć, koncentrację i kreatywność dzięki wielozmysłowym technikom pamięciowym oraz mapom myśli. ... (więcej)
BAJKOLAND - kurs ogólnorozwojowy dla dzieci 3,4-letnich - Szczecin - zajęcia dla dzieci Dzieci uczestniczące w kursie podczas zajęć odbywają bajkową podróż po zaczarowanych krainach, spotykają się z bohaterami najsłynniejszych bajek Disney'a, rozwijają wiedzę o otaczającym świecie, uczą się właściwego postępowania, odróżniania dobra od zła oraz empatii. Wspólnie z Myszką Miki odwiedzają czarodziejskie krainy, uczą się akceptacji i... (więcej)
Zajęcia dla dzieci od 1,5 do 4 lat z MUZYKĄ na ŻYWO i aktywnym uczestnictwem rodziców w Klubie \
Dobry Start  Gdańsk
Zapraszamy na wesołe zajęcia przy akompaniamencie klawiszowego instrumentu. W czasie półgodzinnych spotkań śpiewamy piosenki, tańczymy, gramy na instrumentach perkusyjnych, uczestniczymy w muzycznych MINIteatrzykach, poszerzamy wiedzę o świecie, ćwiczymy pamięć itp. Zajęcia urozmaicają ciekawe pomoce dydaktyczne. CEL Naszym celem jest stym... (więcej)
Ogólnorozwojowe zajęcia muzyczne dla dzieci od 1,5 do 4 lat w Gdańsku - PRZYMORZE - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
Zapraszamy do Domu Kultury ""KOLEJARZ" (ul. Kołobrzeska 25e, koło "Alfy") na wesołe zajęcia z MUZYKĄ NA ŻYWO. W czasie kameralnych półgodzinnych spotkań śpiewamy piosenki, tańczymy, gramy na instrumentach perkusyjnych, uczestniczymy w muzycznych MINIteatrzykach, poszerzamy wiedzę o świecie, ćwiczymy pamięć itp. Zajęcia urozmaicają ciekawe pomo... (więcej)
Ogólnorozwojowa Rytmika dla Smyka od 1,5 do 4 lat na ZASPIE - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
Zapraszamy do Domu Kultury "Młyniec" (ul. Pilotów3) na wesołe zajęcia przy akompaniamencie pianina. W czasie kameralnych półgodzinnych spotkań śpiewamy piosenki, tańczymy, gramy na instrumentach perkusyjnych, uczestniczymy w muzycznych MINIteatrzykach, poszerzamy wiedzę o świecie, ćwiczymy pamięć itp. Zajęcia urozmaicają ciekawe pomoce dydaktyczn... (więcej)
Zajęcia dla dzieci w Pracowni Działań Twórczych w nowym sezonie - Chorzów - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy wszystkie twórcze dusze do naszego kreatywnego królestwa w Pracowni Działań Twórczych w MDK Batory w Chorzowie na nasze warsztaty. Twórcze dzieci zapraszamy:: W poniedziałki- Rękodzieci- na których chcemy zaszczepiać zamiłowanie do twórczości, estetyki oraz rozwijać indywidualne talenty i kreatywne myślenie. Dzieci będą m... (więcej)
  Zajęcia dla dzieci, w których główny nacisk połozony jest na poprawę sprawności fizycznej, wychowanie dziecka oraz rozwój pozytywnych cech.... (więcej)
Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci, nauka gry na pianinie, keyboardzie, flecie, gitarze. - Żory - zajęcia dla dzieci Mała Akademia Muzyki zaprasza do zabawy z muzyką dzieci, młodzież i dorosłych.... (więcej)
Nabór do Małej Akademii Muzyki. - Żory - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do Małej Akademii Muzyki na zajęcia umuzykalniające, naukę gry na pianinie od 4 roku, naukę śpiewu gry na pianinie, keyboardzie, gitarze, flecie. ... (więcej)
Zajęcia muzyczno-ruchowe - Wrocław/oleśnica - zajęcia dla dzieci
Kreatywka Wrocław - Oleśnica  Wrocław/oleśnica
Wspieramy naturalny i harmonijny rozwój każdego dziecka, zapewniając mu najlepszy start już od pierwszych dni jego życia! W tym celu stworzyliśmy autorskie zajęcia ogólnorozwojowe dla niemowląt i małych dzieci z rodzicami oparte na muzyce. Stałym elementem jest muzyka klasyczna, muzyka Raimonda Lapa oraz kompozycje pisane z myślą o najmłodszych dzi... (więcej)
Bezplatne zajecia pokazowe rytmiki - Szczecin - zajęcia dla dzieci Akademia Malucha Micado jak co roku zaprasza maluszki od 1, 5 roczku do 5 lat na bezplatne zajęcia pokazowe rytmiki. Zajęcia obywają sie w odpowiednio dobranych grupach wiekowych w naszych 2 oddziałach na prawobrzeżu i lewobrzezu Szczecina. Poniżej terminy : 20 sierpnia -oddzial na Witkiewicza 58 godz 16.00- dzieci od 1, 5 roczku do 2 lat ... (więcej)
Weekend z krótkofalowcami, 24.08 godz. 10.00 – 15.00 (wstęp 6 i 7 zł), 25.08 godz. 11.00 – 16.00 (wstęp wolny) - Wrocław - zajęcia dla dzieci W ostatni sierpniowy weekend gośćmi Muzeum Poczty i Telekomunikacji będą członkowie i sympatycy Polskiego Związku Krótkofalowców. W czasie weekendu pod hasłem „Na falach eteru” opowiedzą o swojej pasji, zaprezentują sprzęt służący łączności oraz będą nawiązywać łączność ze stacjami amatorskimi. ... (więcej)