Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
  Cykl wyjątkowych warsztatów stymulujących rozwój zmysłów i postrzeganie świata Niemowląt i Najmłodszych Dzieci oraz ich rodziców i opiekunów. Podczas zajęć PĘPEK ŚWIATA rozwijamy pięć głównych zmysłów: ZMYSŁ DOTYKU, WĘCHU, SMAKU, SŁUCHU, WZROKU. Warsztaty oparte są na sprawdzonych w psychologii i pedagogice metodach: SI Integracji Sensorycznej... (więcej)
  Zajęcia rytmiczno-taneczne z elementami tańca klasycznego. Dzieci poznają podstawy baletu klasycznego oraz ćwiczenia wpływające na uelastycznienie ciała, zwinność, precyzję i harmonię ruchu. To także świetna stymulacja koordynacji ruchowej dziecka, koncentracji, nauka świadomości własnego ciała. Ćwiczeniom towarzyszy gra akompaniatora. Zajęcia pr... (więcej)
KLUB MALUCHA - Wrocław - zajęcia dla dzieci Nasze zajęcia to zabawy interaktywne i stymulujące rozwój dzieci, adaptacja do grupy, nauka współpracy z rodzicem i innymi dziećmi, a przy okazji rozmowy i porady na temat wychowania i rozwoju dziecka. Zajęcia prowadzi Elżbieta Łozińska, doradca rodzinny, terapeuta.... (więcej)
PODWÓJNA ZABAWA - zajęcia integracyjno-rozwojowe - Wrocław - zajęcia dla dzieci Co wtorek od 11.00 do 12.30 proponujemy zajęcia integracyjno-rozwojowe, które umożliwią dziecku: - spotkanie się z rówieśnikami, - miłe i aktywne spędzenie czasu, - stymulację rozwoju psychosomatycznego, zaś opiekunowi (mamie, tacie, babci, niani…) dadzą: - inspirację i urozmaicenie repertuaru zabaw, - możliwość porozmawiania z i... (więcej)
Kung Fu z elementami gimnastyki i zajęć psychoedukacyjnych - Szczecin - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą zajęć sportowo – rozwojowych dla dzieci. Jest to unikalny autorski program ćwiczeń oparty na prozdrowotnym wpływie uprawiania chińskiej sztuki kung fu / wu shu wzbogacony o elementy psychoedukacji. Wieloletnie doświadczenia w uprawianiu i nauczaniu kung fu przez instruktora Antoniego Piwowarczyka... (więcej)
Niedzielny Poranek Teatralny dla dzieci -  BYŁA BABULEŃKA - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Teatr Praga  Warszawa
Kolejne spotkanie z Teatrem DIM,na którym tak jak na poprzednim, dzieci poznają teatralne sekrety i biorą udział w wystawieniu całej śpiewogry "Była Babuleńka" składającej się ze znanych od pokoleń dziecięcych piosenek. ... (więcej)
zajęcia taneczne - Kraków - zajęcia dla dzieci Miejsce: Spotykamy się w sali Atelier "Hothaus", ul. Romanowicza 4 na pierwszym piętrze. Termin: poniedziałek w godz. 16.30-17.30 piątek w godz. 16.30-17.30 Cena: 15 zł / pojedyncze zajęcia 55 zł / karnet na 4 zajęcia 100 zł /karnet na 8 zajęć Karnet można wykorzystać w ciągu 1 miesiąca. Akceptujemy kartę Benefit! Informacja ... (więcej)
zajęcia plastyczne - Kraków - zajęcia dla dzieci Miejsce Spotykamy się w sali Atelier "Hothaus", ul. Romanowicza 4 na pierwszym piętrze. Termin wtorek i czwartek w godz. 16.30-18.30 Cena 25 zł / pojedyncze zajęcia 90 zł / karnet na 4 zajęcia 160 zł/karnet na 8 zajęć Informacja i zgłoszenia arsharter@arsharter.pl oraz tel. 606 60 35 60 lub 602 12 86 83 Zajęcia prowadzą: Joan... (więcej)
TEATR RODZINNY - zajęcia teatralne dla dzieci i rodziców - Kraków - zajęcia dla dzieci Miejsce Spotykamy się w sali Atelier "Hothaus", ul. Romanowicza 4 na pierwszym piętrze. Termin wtorek w godz. 16.30-18.00 Cena 20 zł / pojedyncze zajęcia 75 zł / karnet na 4 zajęcia Karnet można wykorzystać w ciągu 1 miesiąca. Akceptujemy kartę Benefit. Informacja i zgłoszenia arsharter@arsharter.pl oraz tel. 606 60 35 60 lub 60... (więcej)
Bajka Pomagajka, czyli spotkanie z bajką terapeutyczną. - Wrocław - zajęcia dla dzieci CENTRUM MAMY DZIECKO oraz GDAŃSKIE WYDAWNICTWO PSYCHOLOGICZNE zapraszają dzieci w wieku 5 - 8 lat w towarzystwie rodziców na bajkowe spotkania o złości, smutku, wstydzie, agresji i innych ważnych sprawach małych ludzi. Celem spotkań jest wzmocnienie kompetencji społecznych i emocjonalnych dzieci: udzielenie im pomocy w radzeniu sobie z trudnymi... (więcej)
balet - Warszawa - zajęcia dla dzieci Balet dla dzieci Ruch jest bardzo ważny w rozwoju małego człowieczka. Dzieci naukę baletu mogą rozpocząć już w wieku 3-4 lat. Na zajęciach Nasze Skarby uczą się poczucia rytmu, estetyki ruchu, dyscypliny oraz przezwyciężania swojej nieśmiałości. Nauka baletu kształtuje u dzieci postawę, koordynację ruchu , które są podstawą do rozwijania w przys... (więcej)
  Taniec klasyczny dla dzieci w wieku 6 - 10 lat. Ćwiczący w "Wyspie Skarbów" balet często występuje na różnego rodzaju imprezach i uroczystościach. Zajęcia prowadzi Magdalena Kotlarz, solistka zespołu baletowego Opery Bałtyckiej. Program zajęć baletu: 1. Ćwiczenia rozciągające (szpagaty, mostki) 2. Nauka podstawowych ćwiczeń przy... (więcej)
  Zajęcia rozwijające wrażliwość artystyczną i zdolności manualne dzieci w wieku 7 - 15 lat. Program zajęć: 1. Kreska jako kontur - poznanie różnych rodzajów linii 2. Kreska jako środek wyrazu plastycznego 3. Odpowiedni dobór barw - wyrażanie nastroju barwą 4. Kompozycja jako układ elementów na plaszczyźnie - kompozycja otwarta i zamknięta 5.... (więcej)
  • Kurs języka angielskiego dla najmłodszych Częstotliwość: 2 dni w tygodniu (poniedziałek, środa) od godz. 16:00 - 16:45 Wiek uczestników: dzieci szkolne (1-3 klasa szkoły podstawowej) oraz dzieci przedszkolne (3-6 lat) – przewidziany jest podział na grupy wiekowe Opis: nauka języka angielskiego wg specjalnego programu nauczania... (więcej)
  „Wysepka Przedszkolaka” – blok zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym Częstotliwość: 3 razy w tygodniu (poniedziałek, wtorek, środa), od 10:30 do 13:30 Wiek uczestników: 4-5 lat, ewentualnie od 3 roku życia Opis: W programie m.in. zajęcia ruchowe i plastyczne, zajęcia ogólnorozwojowe z elementami języka angielskiego. Prow... (więcej)
  Zajęcia obejmują : * gry * zabawy * ćwiczenia ruchowe Podczas zajęc dzieci uczestniczą w różnego typu aktywnościach, umożliwiających rozładowanie ich naturalnej energii oraz wyrabiających sprawność i nowe umiejętności. GIMNASTYKA DLA SMYKA to także: *ruch *taniec *techniki relaksacji, słuchanie... (więcej)
Warsztaty dla rodziców Programu Baby Signs Migusie® - Poznań - zajęcia dla dzieci Witam! Zapraszam wszystkich rodziców na 2 godzinne warsztaty Programu Baby Signs Migusie® w Poznaniu! Pierwszy warsztat już 24 października - ilość miejsc ograniczona! Udział wraz z pełnym zestawem startowym (podręcznik dla rodzica, 4 książeczki dla dziecka, 2 DVD, magnetyczna zawieszka na lodówkę) w cenie 180zł. Program Baby Signs®... (więcej)
  Zajęcia dla maluszków w charakterze rytmiki. Na zajęciach spiewamy, tanczymy, gramy, odkrywamy swiat przez rozne zabawy. Pierwsze zajęcia zawsze darmowe! Aby dowiedziec sie wiecej wejdz na naszą stronę www.e-ureka.eu Zapraszamy!... (więcej)
  Willa żuk zaprasza wszystkie chętne dzieci oraz rodziców do udziału w zajęciach twórczych: malarstwo (akwarela, akryl, farby do tkanin, farby do szkła), rysunek (ołówek, węgiel, pastele, kredki ołówkowe i świecowe), modelowanie (glina, modelina, plastelina, masa solna, papier mache, gips), kolaż (wydzieranki, wycinanki, origami), witraż... (więcej)
  Nasze 3-godzinne „Mini-przedszkole” jest alternatywą dla standardowego, wielogodzinnego przedszkola. „Mini-przedszkole”, to spotkania o charakterze adaptacyjno-edukacyjnym, dla dzieci w grupach wiekowych: 2,5-3, 3-4 lata, które spragnione są kontaktów z rówieśnikami, gotowe do chłonięcia nowej wiedzy, a co więcej, stoją u pr... (więcej)
  Klucz do Uczenia Się to wyjątkowy program zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym. Jego wyjątkowość polega na tym, że przełamuje on dotychczasowy model edukacji oparty na zapamiętywaniu i odtwarzaniu informacji. Zamiast tego, Klucz Do Uczenia Się uczy dzieci samodzielnego myślenia i szybkiego nabywania wiedzy. Najważniejszym założeniem programu ... (więcej)
 
Karate Stars  Warszawa
W ramach zajęć dla dzieci koncentrujemy się głównie na treningu ogólnorozwojowym. Jednak już nawet najmłodsi mają szansę uczestnictwa w najpoważniejszych zawodach! Karate Fudokan daje szanse udziału w Mistrzostwach Polski i Europy nawet dzieciakom w wieku 7 lat! Szkoła nasza ma tez możliwość przeprowadzania uznawanych na całym świecie egzaminów ucz... (więcej)
  Zajęcia grupowe, na których dzieci i młodzież doskonalą umiejętności społeczne, rozwijają swoje talenty, zainteresowania, wrażliwość oraz podnoszą poczucie własnej wartości. Głównym celem zajęć jest zmiana zachowań problemowych młodych ludzi, na akceptowane społecznie i ułatwiające im odnalezienie się w sytuacjach społecznych (w domu, w szkole, ... (więcej)
  Integracja sensoryczna pomaga dzieciom, u których występują m.in: - problemy logopedyczne, - lęk wysokości, - niepewność grawitacyjna (niepewność na placu zabaw), - kłopoty z prawidłowym funkcjonowaniem w grupie, - nadwrażliwość ruchowa, - zbyt duża aktywność lub zupełny jej brak. ... (więcej)
  Zakres usług logopedycznych: - kompleksowe badanie stanu mowy - diagnoza - wczesna interwencja logopedyczna - terapia wad wymowy oraz zaburzeń mowy i komunikacji - konsultacje logopedyczne dla rodziców i opiekunów Zapewniamy indywidualny program terapii oraz dobór ćwiczeń w zależności od możliwości dziecka. ... (więcej)
TEATRANKI 

- Niedzielne zabawy teatralne dla fajnych dzieciaków i fajnych rodziców - Warszawa - zajęcia dla dzieci W każdą niedzielę w Instytucie Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego organizujemy zabawy teatralne dla fajnych dzieciaków i fajnych rodziców. Teatralny plac zabaw, animacje lalkami, cyrk, bajkowa scena opowiadania, zaczarowany dom, lalki i wiele innych niespodzianek. ///////////////////////////////////////////////////// REPERTUAR: /////////... (więcej)
Grupa Wesołe Rybki dla dzieci w wieku od około 2,5 do 3,5 lat
Balet dla dzieci od 3 lat
Maluszkowe zabawianki (1-2 lat)
i wiele innych dla dzieci w wieku od roczku do 10 lat!!! - Poznań - zajęcia dla dzieci Drogie Wesołe Rybki, we wrześniu rozpoczynamy roczny cykl zajęć, na które ciągle przyjmujemy zgłoszenia… Zajęcia rozpoczynają się już 1 września 2009 roku!!! Zapraszamy rozwojowo i zabawowo :) Więcej na www.wesolerybki.webpark.pl... (więcej)
  to muzyczno-taneczne spotkania stymulujące rozwój dzieci Zapraszamy dziewczynki w wieku powyżej 4 lat, które z niecierpliwością czekają na przygodę z baletem! Razem: • zaznajomimy się z zasadami i elementami tańca klasycznego oraz tańca ludowego • ukształtujemy wrażliwość dzieci • rozwiniemy koordynację ruchową &... (więcej)
  Oferujemy opiekę na godziny, zajęcia w grupach adaptacyjnych dla dwulatków, zajęcia artystyczne w różnych grupach wiekowych, organizację balików,urodzin, spotkań edukacyjnych i warsztatów oraz indywidualne lekcje gry na pianinie dla dzieci od 4 roku życia.... (więcej)
zajęcia teatralne, plastyczne, taneczne - Kraków - zajęcia dla dzieci Rozpoczynamy nowy nabór do zespołów: - SCENY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO http://www.arsharter.pl/index.php?id=111 - TEATRU HOTHAUS http://www.arsharter.pl/index.php?id=112 Zapraszamy na zajęcia: DLA DZIECI: - teatr rodzinny - zajęcia plastyczne - zajęcia taneczne - joga dla rodziców i dzieci ( > 3 lat) - terapia tańcem i ruchem dla rodziców i ... (więcej)
  Pies to nie tylko doskonały kompan do zabaw, ale także niezastąpiony przyjaciel mobilizujący do pracy. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko było wrażliwe i coraz lepiej się rozwijało pozwól mu pracować z psem Stymulacja rozwoju dziecka wymaga stosowania niekonwencjonalnych, alternatywnych form i metod pracy. Proponowane przez nas zajęcia z psem ... (więcej)
  Pies to nie tylko doskonały kompan do zabaw, ale także niezastąpiony przyjaciel mobilizujący do pracy. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko było wrażliwe i coraz lepiej się rozwijało pozwól mu pracować z psem Stymulacja rozwoju dziecka wymaga stosowania niekonwencjonalnych, alternatywnych form i metod pracy. Proponowane przez nas zajęcia z psem ... (więcej)
  Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szczególną ofertę warsztatów teatralnych . Proponowane przez nas warsztaty teatralne są doskonałym narzędziem poznawczym i wychowawczym. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko umiało radzić sobie ze stresem i umiało pracować w zespole koniecznie zapisz je na nasze zajęcia... (więcej)
  Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy szczególną ofertę warsztatów teatralnych . Proponowane przez nas warsztaty teatralne są doskonałym narzędziem poznawczym i wychowawczym. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko umiało radzić sobie ze stresem i umiało pracować w zespole koniecznie zapisz je na nasze zajęcia. ... (więcej)
  Wykorzystaj nową bezstresową formę nauki języka angielskiego, aby Twoje dziecko przyswajało język i jednocześnie rozwijało wrażliwość muzyczną... (więcej)
  Wykorzystaj nową bezstresową formę nauki języka angielskiego, aby Twoje dziecko przyswajało język i jednocześnie rozwijało wrażliwość muzyczną... (więcej)
  Wykorzystaj nową bezstresową formę nauki języka angielskiego, aby Twoje dziecko przyswajało język i jednocześnie rozwijało wrażliwość muzyczną... (więcej)
TAEKWONDO dla najmłodszych - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapisy do sekcji taekwondo w nowo otwartym klubie sportowym na warszawskim Grochowie. Taekwondo to koreański sport ,z bardzo bogata historią i kulturą. Zajęcia dla dzieci są doskonałą formą spedzania wolnego czasu a także mogą stać się prawdziwą pasją twojego dziecka. Bezpieczny obiekt, profesjonalna kadra trenerska.ZAjęcia rekomendowane prze Inter... (więcej)