Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
SOCATOTS Piłkarskie Maluszki Toruń - Toruń - zajęcia dla dzieci SOCATOTS Piłkarskie Maluszki to zajęcia ogólnorozwojowe dla dziewczynek i chłopców w wieku od 6 miesięcy do 5 lat z aktywnym udziałem rodzica za pomocą specjalnie zaprojektowanego sprzętu dla najmłodszych. W grupie ćwiczy max 10 dzieci. ZAPRASZAMY na darmową sesję prezentacyjną.... (więcej)
BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS Toruń - Toruń - zajęcia dla dzieci BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS to profesjonalne treningi piłkarskie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat metodą Futebol de Salao opracowaną przez brazylijskich trenerów i wybitnych piłkarzy. W Toruniu dysponujemy 3 dogodnymi lokalizacjami. Zapraszamy na pierwszy darmowy trening. Więcej szczegółów: www.socatots.pl/torun lub www.socatots.pl/bss... (więcej)
Akademia Ceramiki i Rzeźby - warsztaty dla dzieci i dorosłych - Poznań - zajęcia dla dzieci ZAJĘCIA CYKLICZNE (na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, pracownia ceramiki) soboty, godz. 13.00-14.00 (dzieci 8-13 lat) soboty, 14.30–16.30 (młodzież i DOROSli) Zapraszamy do pracowni ceramicznej Uniwersytetu Artystycznego, w której Wojciech Tężycki przybliży ceramikę jako dziedzinę sztuki w kontekście działań praktycznych jak i... (więcej)
Taniec flamenco oraz zajęcia kulturowo-językowe (hiszpański) dla dzieci w Akademii FlamencoArte - Warszawa - zajęcia dla dzieci
FlamencoArte  Warszawa
Dziecięca Akademia FlamencoArte to połączenie kursu tańca flamenco oraz zajęć o języku, kulturze i tradycji Hiszpanii. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5-14 roku życia (grupy wiekowe). Spotkania będą miały miejsce w sobotnie przedpołudnia pomiędzy 2 marca a 29 czerwca 2013 roku. Semestr zakończymy uroczystym występem. Zajęcia będą się odbywały... (więcej)
Kartka Walentynkowa – warsztaty 14.02.2013 r. - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko) na niezwykłe rendez-vous w Muzeum Poczty i Telekomunikacji. 14 lutego, o godz. 11:00 spotkamy się, by wysłuchać historii o świętym Walentym. Obejrzymy stare pocztówki i dowiemy się, co wspólnego ma SMS i listonosz z XIX w., nauczymy się także mowy znaczków! Na koniec zrobimy własną kartkę walentynkową ̵... (więcej)
Warsztaty artystyczne dla dzieci - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Centrum Wspierania Rozwoju i Twórczej Edukacji Dzieci serdecznie zaprasza wszystkie dzieci od 5 do 12 lat w każdy poniedziałek o godzinie 17.00 lub 18.00 na wspaniałe warsztaty artystyczne o różnej tematyce. Na zajęciach dzieci zgłębiają wiedzę na temat różnych technik bardzo szerokiej dziedziny jaką jest rękodzieło artystyczne. Tworzymy mozaikow... (więcej)
Akademia Mody i Rękodzieła - rozpoczynamy nowy semestr! - Poznań - zajęcia dla dzieci 9 lutego rusza Akademia Mody i Rękodzieła: godz. 9:30 – 11.00 – grupa starsza (11 – 16 lat) godz. 11.30-12.30 – grupa młodsza (7-10 lat) Akademia Mody, prowadzona przez kostiumolog i projektantkę mody Agę Ostrowską, to zachęta do kreatywnego podejścia do różnorodnych materiałów i technik w celu samodzielnego tworzenia... (więcej)
Nowa grupa dla 2-latków na Targówku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Targówek zaprasza dzieci 2-letnie do nowej grupy przedszkolnej Oferujemy:  łagodne wprowadzenie dzieci w świat przedszkola,  ciepłą domową atmosferę,  troskliwą, profesjonalną opiekę,  własną kuchnię,  stymulowanie twórczej aktywności dziecka i wszechstronny rozwój sp... (więcej)
  Zapraszamy do zapisów i udziału: wtorki, godz. 16.00 – 16.45 (dzieci 0-2 lata z opiekunami) wtorki, godz. 17.00 – 17.45 (dzieci 3-6 lat z opiekunami) Zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci wg. teorii Edwina E. Gordona, zakładającej potrzebę bogatego w bodźce środowiska muzycznego już od chwili narodzin, w celu rozw... (więcej)
Warsztaty teatralne z aktorką Teatru Animacji w Poznaniu - nabór na nowy semestr!!! - Poznań - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do dołączenia w poniedziałki, godz. 16.30 – 17.30 (dzieci w wieku 3 - 7 lat) Zapraszamy na warsztaty teatralne z Mariolą Ryl-Krystianowską, na których przeniesiemy się w magiczny świat teatru. Dzieci będą mogły wcielić się w różne postaci z bajek: groźnego Króla, królewskiego Błazna, Królewnę, złą Czarownicę i jej Kota, itd. Każde... (więcej)
Kolorowe Krainy - nabór dzieci na nowy semestr zajęć plastycznych - Poznań - zajęcia dla dzieci środy, godz. 17.30 – 18.30 (dzieci w wieku 3 - 7 lat) Zajęcia mają na celu wprowadzić dzieci w zakres możliwości, jakie dają działania plastyczne. Główną ideą przy konstruowaniu programu jak i prowadzenia zajęć jest uczenie twórczego myślenia i otwierania wielopłaszczyznowego myślenia. Chcemy podążać za wyobraźnią dzieci i otwierać się na... (więcej)
Zajęcia taneczne dla maluchów! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Nowość w Latin Groove - zajęcia dla maluchów w wieku od 4 do 10 lat!!! Roztańcz swoją pociechę Jeszcze w tym miesiącu ruszamy z czymś co bawi i uczy (z naciskiem na bawi ) czyli z zajęciami tanecznymi dla maluchów! Zapraszamy na balet... oraz zajęcia rytmiczno-taneczne! BALET 4-6 LAT: - poniedziałki 17:00 - 17:50 - czwartki 18:10 - 19:00 ... (więcej)
  Zakrzowska 29 zaprasza dzieci w każdym wieku na warsztaty szycia „Projektanci mody”. Zajęcia wprowadzają uczestników w magiczny świat tkanin, faktur, kolorowych materiałów, które przyczynią się do rozwinięcia kreatywności, pobudzą wyobraźnię, która przełoży się na twórcze wykreowanie pierwszych ubranek lub maskotek. Cel zajęć: w czas... (więcej)
Przed przedszkolem - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na zajęcia dla dzieci od 2 lat przygotowujące dzieci do przedszkolnej samodzielności. Podczas zajęć dzieci mają okazję brać udział w zajęciach muzycznych, ruchowych, plastycznych, matematyczno-logicznych oraz przyrodniczych. Organizowane przez nas zabawy przyzwyczajają dzieci do brania udziały w zajęciach dydaktycznych bez opieki rodzica... (więcej)
  Zajęcia rozwijające inteligencję muzyczną dzieci poprzez kontakt z dużą różnorodnością stylów, tonalności, metrum i rytmów. Bawimy się muzyką poznając różne motywy muzyczne i obrazując je spontanicznym ruchem. Wykorzystujemy do tego chustki, piórka, piłki i szarfy. Pojawia się wiele zabaw ruchowych i rytmicznych z instrumentami . Nie zabraknie też ... (więcej)
Kreatywne zabawy 

 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zajęcia ogólnorozwojowe, których celem jest adaptacja dzieci do przebywania w grupie, oswojenie ze współdziałaniem z dorosłym (w przyszłości z przedszkolanką). Celem zajęć jest rozwijanie umiejętności językowych, kreatywnego myślenia, wiedzy o świecie, inteligencji i wrażliwości muzycznej. Zajęcia, oprócz elementów muzycznych, plastycznych i ruch... (więcej)
BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE W HELEN DORON GRUNWALD - Poznań-grunwald - zajęcia dla dzieci Szukacie dobrej szkoły językowej dla swojego dziecka? Świetnych nauczycieli znajdziecie w Helen Doron na ul. Niecałej. Chcecie zobaczyć magię Helen Doron i nauczycielki w akcji? Szkoła organizuje bezpłatne zajęcia pokazowe. Angielski metodą Helen Doron to: - kontakt z językiem 14 razy w tygodniu uzyskany dzięki specjalnie opracowanym nagranio... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe - Kielce - zajęcia dla dzieci
Kreatywka  Kielce
Zajęcia KREATYWKI odbywają się w przedszkolu AQQ Ul. Źródłowa 2 25-335 Kielce w piątki i soboty oraz na ul.Jagiellońskiej 69 25-734 Kielce w Studio Dance Factory we wtorki,czwartki i soboty. Pierwsze zajęcia są bezpłatne,kolejne 25 zł za godzinę. Aby uczestniczyć w zajęciach konieczne jest zarejestrowanie się przez stronę www.kreatywka.pl . ... (więcej)
Dzień Babci i Dziadka w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Wszyscy wiemy, że Babcia robi najlepsze ciasta i nikt tak jak Dziadek nie opowiada bajek. Już niedługo ich święto. Najbliższy weekend to doskonała okazja dla najmłodszych, by przygotować dla dziadków miłą niespodziankę. Jaki prezent ucieszy najbardziej? Wykonany samodzielnie i z całego serca przez wnuka. Dlatego podczas warsztatów - 19 i 20 styczni... (więcej)
Zapisy do Klubu Kombinatora w Bytomiu i Chorzowie. Przedpołudniowe zajęcia dla dzieci 1,5 - 4 lata - Chorzów - zajęcia dla dzieci Rozpoczęliśmy zapisy do Klubu Kombinatora, miejsca gdzie między godziną 9 a 13 spotykają się maluchy w towarzystwie zjawisk z dziedziny chemii, fizyki i przyrody oraz lingwistyki (ćwiczymy zdolności językowe dzieci zgodnie z metodą Helen Doron). Do naszego Klubu zapraszamy dzieci w wieku od 18 miesiąca do 4 roku życia, które nie chodzą do żłobka an... (więcej)
Zapisy na zajęcia języka angielskiego metodą Helen Doron na nowy semestr - Chorzów - zajęcia dla dzieci Angielski metodą Helen Doron dla młodszych i starszych dzieci, od tego roku szkolnego także dla młodzieży.13 kursów dla dzieci w różnym wieku. Każdy dostosowany do wieku i możliwości dziecka. Wyjątkowa, autorska metoda-atrakcyjne i skuteczne zajęcia-podręczniki oraz płyty CD z materiałem językowym. Efekty widoczne od razu. Dodatkowo-platforma inte... (więcej)
Warsztaty w Muzeum Animacji Se-ma-for dla gości indywidualnych-Luty! - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Warsztaty dla gości indywidualnych – LUTY 2013 Se-ma-for Muzeum Animacji oferuje szeroki wachlarz ciekawych zajęć weekendowych dla dzieci i młodzieży. Zajęcia zaplanowane są tak, by w przystępny sposób przybliżyć gościom proces tworzenia filmu animowanego, rozwijając przy tym artystyczne talenty, a nawet pozwalając stworzyć własną animację. ... (więcej)
22 grudnia 2012 (sobota), godz. 12.30
ANIOŁKI POD CHOINKĘ. KURS CERAMIKI.

UNIVERSYTET ŚWIATA zaprasza dzieci od 6 do 12 lat do zrobienia w Muzeum Architektury aniołka na prezent!
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Puk, puk. Nie śpij! To ostatni moment na zrobienie prezentu dla kogoś kochanego! Nasz warsztat daje szansę na samodzielne wykonanie prezentu pod choinkę w postaci glinianego aniołka. I nie będzie to zwyczajny aniołek jakich wiele w sklepach, ale od serca, bo zrobiony przez Ciebie. Mało tego, podczas warsztatu poznasz tradycje ludowe dotyczące przed... (więcej)
22 grudnia 2012 (sobota), godz. 11.00
ANIOŁKI OD SERCA. WARSZTAT CERAMIKI.

UNIVERSYTET ŚWIATA zaprasza dzieci od 3 do 5 lat do zrobienia w Muzeum Architektury aniołka w prezencie!
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Czy chciałbyś zrobić dla kogoś kochanego aniołka pod choinkę? Przyjdź, sam wykonasz glinianego aniołka zgodnie ze swoimi wyobrażeniami. No, oczywiście, troszeczkę pomogą Rodzice, ale tylko troszeczkę. Ty sam będziesz wałkował glinę, robił kuleczki, wałeczki i wszystko, co tylko trzeba będzie robić, żeby aniołek był jak Twoje marzenie. Bo to będzie ... (więcej)
NIEDZIELA W MUZEUM - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszamy rodziców z dziećmi w każdą niedzielę o 13.30. Warsztat trwa godzinę i składa się z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzamy aktualną wystawę i rozmawiamy o znajdujących się na niej pracach. Podczas drugiej części warsztatu przechodzimy do działań manualnych, które umożliwią wszystkim twórcze wykorzystanie rozbudzonej wrażl... (więcej)
NIEDZIELA W MUZEUM — RODZINNE WARSZTATY - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszamy rodziców z dziećmi w każdą niedzielę o 13.30. Warsztat trwa godzinę i składa się z dwóch części. Na początku spotkania wspólnie zwiedzamy aktualną wystawę i rozmawiamy o znajdujących się na niej pracach. Podczas drugiej części warsztatu przechodzimy do działań manualnych, które umożliwią wszystkim twórcze wykorzystanie rozbudzonej wrażl... (więcej)
Animacje świąteczne w JUPI PARK - Łódź - zajęcia dla dzieci Święta tuż, tuż !!! W JUPI PARKU trwają wielkie przygotowania! Wszystkich serdecznie zapraszamy na Świąteczne Animacje z Jupikowymi Elfinkami, które odbędą się w dniach 6-9, 14-16, 21-23 grudnia w godzinach 12-19. Podczas animacji każdy będzie mógł: • stworzyć własną kartkę świąteczną ; • wykonać własnoręcznie ozdoby c... (więcej)
Mali artyści stworzą świąteczne prezenty w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Jaki prezent sprawi największą radość rodzicom czy dziadkom? Oczywiście ten zrobiony przez dziecko samodzielnie. Dlatego IKEA Łódź zaprasza najmłodszych do wspólnego tworzenia świątecznych prezentów. W sobotę mali artyści dowiedzą się jak zrobić tekstylną biżuterię dla swoich mam, a w niedzielę smakowite prezenty dla całej rodziny. Mali projekta... (więcej)
Magiczny czar świątecznych kartek - Wrocław - zajęcia dla dzieci 2 grudnia 2012 r. (niedziela) o godzinie 12:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku niedzielne zajęcia warsztatowe i projekcję multimedialną. Zaczynamy od oprowadzenia po wystawie "Wokół Bożego Narodzenia", na której nie tylko znaczki pocztowe o tematyce świątecznej, ale także piękne, kolorowe szopki, stroje kolędników i pochodząca z XV w. figura św... (więcej)
Zajęcia dla maluszków w wieku 1- 4 lat w Wawrze i na Targówku - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Najmłodsze dzieci w wieku od 1 do 4 lat, niebędące jeszcze przedszkolakami, zapraszamy wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, podczas których maluszki bawią się z rówieśnikami, uczą się piosenek i wierszyków, biorą udział w zajęciach plastycznych. Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 10.00-12.00, przy ul. Stradomskiej 12, Warszawa-Wawer oraz ... (więcej)
Andrzejkowe wróżby w JUPI PARK - Łódź - zajęcia dla dzieci Andrzejkowe wróżby w JUPI PARKU!!! W piątek 30.11.2012, w godz. 16.00- 20.00 w magicznym JUPI PARKU poznacie swoją przyszłość! Dużych i małych zapraszamy na Andrzejkowe wróżby w cenie biletu! Zapraszamy do Łodzi, Kędzierzyna Koźle, Świdnicy, Poznania, Katowic :)... (więcej)
Lepienie w glinie - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Pracownia Zabawy  Wrocław
WARSZTATY CERAMICZNE DLA DZIECI Zapraszamy na zajęcia ceramiczne: Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w atmosferze zabawy, która jednocześnie rozwija zdolności manualne, koordynacje ruchową i kreatywność. Z niekształtnego kawałka gliny powstają w rączkach dziecka zaczarowane stwory, miseczki, kubeczki i wiele innych fantastycznych prz... (więcej)
\
CrazyMazy  Kraków
W najbliższą sobotę 8 grudnia o godzinie 13:00-15:15 zapraszamy Dzieci w wieku od 10-13 lat na zajęcia z cyklu „Z prądem i pod prąd”. Tym razem, drodzy CrazyMazerzy - specjalnie dla Was - "Kondensator, czyli wiadro na prąd". Na zajęciach Młodzi Elektronicy będą zgłębiać tajniki kon-den-sa-to-ra. I co on niby ma wspólnego z wia... (więcej)
BEZPŁATNE zajęcia DEMO w CrazyMazy - Kraków - zajęcia dla dzieci
CrazyMazy  Kraków
Zapraszamy Dzieci z Rodzicami na bezpłatne zajęcia pokazowe w soboty CrazyMazy to nowoczesna edukacja, to przyszłość Twojego Dziecka! Przyjdź, zobacz, przekonaj się i zostań CrazyMazerem! Eksperymentujemy, stawiamy pytania, poszukujemy rozwiązań, popełniamy błędy, odnosimy sukcesy, współpracujemy. Przekraczamy granice poznania! CrazyMazy t... (więcej)
Choinka cała w piernikach - świąteczne warsztaty w IKEA Łódź - Łódź - zajęcia dla dzieci
IKEA Łódź  Łódź
Jak napisać list do Świętego Mikołaja, aby przyniósł wymarzone prezenty? W jaki sposób wykonać biżuterię z tekstyliów dla mamy i jak własnoręcznie zrobić piernikowe smakołyki, aby udekorować nimi choinkę? Odpowiedzi na te i inne pytania najmłodsi znajdą w trakcie cyklu świątecznych weekendowych warsztatów w IKEA Łódź. Bezpłatne warsztaty odbędą s... (więcej)
Ogólnorozwojowe zajęcia w wodzie dla najmłodszych - Kraków - zajęcia dla dzieci Jako jedyni w Krakowie łączymy podczas zajęć dobrą zabawę z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi, wspomagającymi prawidłowy rozwój dzieci. Każde dziecko biorące udział w zajęciach ma możliwość skorzystania z konsultacji rehabilitacyjnej. Zajęcia odbywają się w idealnych warunkach dla Twojego dziecka - na basenie przebywają tylko rodzice (opiekunowie) wraz... (więcej)
Rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Od 5 listopada 2012 roku, rozpoczyna się rekrutacja do Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Verne’a na rok szkolny 2013/14. W roku szkolnym 2013/14 szkoła planuje uruchomienie dwóch klas I oraz drugiego oddziału klasy III. Będzie również prowadzona rekrutacja uzupełniająca do klasy II. Od nowego roku szkolnego 2012/13, Szkoła ... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów!

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jeśli Twoje dziecko nie chodzi jeszcze do przedszkola, a planujesz, że stanie się przedszkolakiem w perspektywie roku, warto już teraz zadbać o to, żeby ta ogromna zmiana w Waszym życiu przebiegła w sposób spokojny. Zajęcia plastyczne i ruchowe, a także czas swobodnej zabawy z rówieśnikami pomogą Twojemu dziecku odnaleźć się w nowej sytuacji. ... (więcej)