Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Wszechstronna edukacja z muzyką od 1. roku życia - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
"Dobry Start" zaprasza na zajęcia stymulujące harmonijny rozwój dziecka. Gramy, śpiewamy, tańczymy i... nie tylko. Muzyka wyłącznie na żywo (pianino, instrumenty elektroniczne). Odtwarzacz CD każdy ma przecież w domu :) Dzieci uczą się w formie zabawy z rówieśnikami i rodzicami. W bezpiecznej, pogodnej atmosferze zdobywają nowe umiejętności. Nasi... (więcej)
zajęcia edukacyjno-ruchowe - Ożarów Mazowiecki - zajęcia dla dzieci
Szczęśliwa Gwiazdeczka  Ożarów Mazowiecki
bogata oferta zajęć dla dzieci w wieku 1-6 lat więcej na stronie www.gwiazdeczka.com.pl... (więcej)
\ Zapraszamy na zajęcia: "Matematyczne zabawy z klockami LEGO" - zajęcia dla dzieci w wieku 7-9 lat. "Małe Einsteiny" - zajęcia dla dzieci w wieku 5-6 lat. W ramach zajęć uczestnicy wykorzystują edukacyjne zestawy klocków wraz ze specjalnie dedykowanym oprogramowaniem, aby zrozumieć podstawowe zasady matematyki. Sucha teoria? To nie dla nas. ... (więcej)
Edukacja przy muzyce dla 4-6-latków - Gdańsk - zajęcia dla dzieci
Dobry Start  Gdańsk
"Dobry Start" zaprasza do zapisów na zajęcia edukacyjne z muzyką na żywo przeznaczone dla dzieci od 4. roku życia. Odbywają się one przy ul. Kołobrzeskiej 57 w Gdańsku (wtorki, 17.40). Celem zajęć jest nie tylko umuzykalnienie, ale także wszechstronny rozwój uczestników. Zależy nam na wychowaniu dzieci ciekawych świata, lubiących się uczyć, s... (więcej)
Wakacyjna przygoda 13.08 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Wszystkich odważnych i ciekawych wielkiego świata zapraszamy do Semafora! Wakacje to nie tylko czas wolny od szkoły i zabawy na podwórku, ale to także wielkie podróże, zwiedzanie ciekawych zakątków świata i przede wszystkich niezapomniane przygody! Już teraz możecie zapisać się na nasze warsztaty filmowe, podczas których nakręcisz swój własny film ... (więcej)
Zawody strzeleckie 13.08 - Łódź - zajęcia dla dzieci
Se-ma-for  Łódź
Uczestnicy wcielą się w konstruktorów i stworzą kuszę klocek po klocku. Kolejnym etapem będzie programowanie powstałych konstrukcji i udział w konkursie strzeleckim. CEL DYDAKTYCZNY: Klub małego konstruktora to połączenie informatyki, budowania robotów i świetnej zabawy. Celem zajęć jest pokazanie, że robotyka może być przygodą, pasją, a w prz... (więcej)
 
Se-ma-for  Łódź
TWÓRCZE ZAJĘCIA DLA MAŁYCH DZIECI KOLOROWE, POBUDZAJĄCE FANTAZJĘ, UWALNIAJĄCE WEWNĘTRZNĄ EKSPRESJĘ TWÓRCZĄ DZIECKA! - swobodna ekspresja - eksperymentowanie z różnymi plastycznymi technikami - praca na dużych formatach - malowanie palcami, stopami - nietypowe materiały Zabawy plastyczne z wykorzystaniem różnorodnych technik i materiałów, rozwiną kr... (więcej)
Pracownia Suzuki - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Pracownia Suzuki  Wrocław
Nowatorska metoda nauki gry na skrzypcach stymuluje do wszechstronnego rozwoju i kształcenia wszelkich talentów- nie tylko muzycznych. Skierowana do każdego dziecka ponieważ talent to wbrew panującym mitom stworzenie dziecku odpowiedniego środowiska aby móc rozwinąć pożądane zdolności. Uczymy przez zabawę. Komfort i przyjazna atmosfera są kluczo... (więcej)
 
Pracownia Suzuki  Wrocław
Nowatorska metoda nauki gry na skrzypcach stymuluje do wszechstronnego rozwoju i kształcenia wszelkich talentów- nie tylko muzycznych. Skierowana do każdego dziecka ponieważ talent to wbrew panującym mitom stworzenie dziecku odpowiedniego środowiska aby móc rozwinąć pożądane zdolności. Uczymy przez zabawę. Komfort i przyjazna atmosfera są kluczo... (więcej)
CZYTANIE NA TRAWIE w parku wilanowskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do parku wilanowskiego, gdzie odbędzie się wspólne czytanie na trawie! Każdy, kto odwiedzi nas w tym czasie, będzie mógł wypożyczyć książki i czytać je sam albo wziąć udział we wspólnym czytaniu. Akcja jest skierowana szczególnie do rodziców z dziećmi! ________________________________________ Już po raz 11. Muzeum Pałacu Króla Jana ... (więcej)
WILANOWSCY REKORDZIŚCI / wycieczka przyrodnicza - Warszawa - zajęcia dla dzieci Najwyższe drzewo, najmniejszy ptak, najbardziej oryginalna roślina... Zapraszamy do królewskiego parku na najbardziej niezwykłą wycieczkę przyrodniczą, podczas której poznacie wilanowskich rekordzistów! ________________________________________ MIEJSCE: ogród wilanowski, spotykamy się przy kasie TERMIN: 21 sierpnia, godz. 15.00–16.30 KO... (więcej)
MORYSIN! / gra terenowa - Warszawa - zajęcia dla dzieci Tajemniczy, niezwykły, kryjący wiele sekretów – rezerwat przyrody Morysin! Zapraszamy do udziału w letniej w grze terenowej „Morysin!”, podczas której dzięki ukrytym wskazówkom i rozwiązywanym zadaniom będzie można wspólnie odkrywać skarby tego miejsca. ________________________________________ MIEJSCE: Morysin, spotykamy się ... (więcej)
PRZYGODA NA WRZESIEŃ / spacer rodzinny - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kiedy najlepiej wybrać się do Wilanowa? Może właśnie jesienią, gdy czerwienią się klony i złocą graby? W ogrodach wilanowskich zawsze dzieje się coś ciekawego. Zapraszamy na rodzinny spacer z Julią Dobrzańską – autorką książki Ogrody wilanowskie. 12 pełnych przygód spacerów. ________________________________________ Wydana przez Muzeum Pał... (więcej)
Zajęcia \ Zajęcia skierowane tylko i wyłącznie dla dzieci od 5 roku życia! Gwarantujemy dobrą zabawę i zgłębienie wiedzy z podstaw akrobatyki. Dużo bezpiecznego fikania pod opieką naszych trenerów! Oprócz dbania o bezpieczeństwo waszych pociech nasi trenerzy mają za zadanie nauczyć podstawowych figur akrobatycznych i bezpiecznych skoków na trampolinie. Dzięk... (więcej)
PORANKI BEZ MAMY - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Kochane mamy potrzebujecie chwili dla siebie? Chcecie iść do fryzjera, spokojnie zrobić zakupy, poleżeć i poczytać ciekawą książkę? TO MOŻLIWE ! Zapraszamy do skorzystania z porannych zajęć przedszkolno – żłobkowych i pozostawienia pociech pod naszą opieką. Poranki dają szansę Twojemu maluchowi by postawić pierwsze samodzielne kroki w grupi... (więcej)
TEEDY EDDIE - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Teddy Eddie to kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat. Przyjazny dzieciom zawiera wyjątkowo duży zasób słów, zwrotów i tekstów zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym gwarantuje rozwój i płynne przejście na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania elastyczny i bogaty R... (więcej)
TEATRZYK MŁODEGO AKTORA „BAJKA” - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Zabawa w teatr, czy teatr „na poważnie”? Od najmłodszych lat dzieci lubią się bawić udając, że są kimś innym, wcielając się w znane im lub wymyślone postacie. Właśnie taka zabawa będzie punktem wyjścia naszych zajęć – dzieci będą mogły wcielić się w bohaterów najpiękniejszych bajek, wziąć udział w grach i zabawach inspirowanych f... (więcej)
KREATYWNY PRZEDSZKOLAK - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Zajęcia plastyczne kierowane do dzieci od 4 roku życia, podczas których dzieci będą miały okazję rozwinąć swoją kreatywność i zdolności manualne. Nauczymy się jak robić obrazki i dekoracje z liści, kwiatów i innych znalezionych na dworze skarbów. Pobawimy się w recykling i zobaczymy jakie ciekawe rzeczy można zrobić na przykład z pustych opakowań ... (więcej)
BALET - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Balet dla dzieci – zajęcia rozbudzają zamiłowanie do tańca, wyrabiają u najmłodszych poczucie rytmu, muzykalność i koordynację ruchu. Kształtują wrażliwość na piękno, poczucie estetyki, a przede wszystkim wyrabiają u dzieci nawyk prawidłowej postawy i sposób pięknego poruszania się. Dzieci poznają podstawowe elementy tańca i baletu poprzez za... (więcej)
ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Wprowadź swoje dziecko w niesamowity świat tańca, fantazji i zabawy! Podczas tych zajęć odkrywamy z dziećmi naturalne zdolności ruchowe. Program oparty jest na elementach tańca nowoczesnego hip hop, mini disco, itp.. Nie zabraknie ćwiczeń rytmicznych z elementami aerobiku. Zajęcia prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Se... (więcej)
WESOŁE WYGIBASKI - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
To zajęcia kierowane do dzieci w wieku 2-3 lata wraz z opiekunem. Spotkania mają na celu przygotowanie dziecka do późniejszej łagodnej adaptacji w przedszkolu. W czasie zajęć dzieci tańczą, gimnastykują się oraz wykonują proste prace plastyczne. Dzieci uczą się sprzątania po wspólnej zabawie oraz pierwszych kontaktów z innymi dziećmi. Nie zabrakni... (więcej)
TUPTUSIE - Kraków - zajęcia dla dzieci
Wesołe Wygibasy  Kraków
Kierowane są do dzieciaczków w wieku 1-2 lata wraz z opiekunem. To zajęcia, podczas których dzieci będą stawiać pierwsze kroki nie tylko w świecie muzyki. Dlatego właśnie odbiór muzyki ściśle połączony będzie z ruchem! Ponadto dzieci z rodzicami będą mieć okazję do wspólnego muzykowania, grając na prostych instrumentach. Nie zabraknie wspólnych za... (więcej)
Zajęcia edukacyjne dla dzieci - „Od kropli do kubeczka, czyli fascynująca podróż szkła” - Kraków - zajęcia dla dzieci Czy wiesz, z czego powstaje szkło? Czy myślisz, że można ciąć je nożyczkami? Czy chcesz poczuć żar szklarskiego pieca i samemu spróbować swoich sił w zawodzie hutnika? Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców na kolejną edycję warsztatów szklarskich: „Od kropli do kubeczka”, które odbędą się w Centrum Szkła i Ceramiki przy ul. Lipowej... (więcej)
PRZERWA W SZKOLE? TAK. PRZERWA W ROZWOJU? ZDECYDOWANIE NIE! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Brzmi znajomo? Wbrew pozorom, współpraca z drugim człowiekiem nie jest wcale taka prosta. My dorośli często sami mamy z tym problem, nic więc dziwnego, że nasze dzieci nie zawsze sobie radzą. Współpracy, tak jak jazdy na rowerze, trzeba się nauczyć, im wcześniej – tym lepiej! Podobnie jest z mówieniem o naszych uczuciach i potrzebach. Dzięki ... (więcej)
Kurs fotografii dziecięcej / Polska - Kraków - zajęcia dla dzieci Jesteś Mamą? Być może nigdy nie spodziewałaś się, że fotografia dziecięca może stać się Twoją pasją. Dołącz do Mam, które uczą się fotografować swoich bliskich i spełniają się każdego dnia. Rozpocznij naukę na kursie "Wprowadzenie do fotografii dla Mam". To kurs, który wprowadzi Cię w wyjątkowy świat fotografii dziecięcej i otworzy przed Tobą ... (więcej)
Morysin! / rodzinna gra terenowa - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dziki, tajemniczy, niezwykły, kryjący wiele sekretów – rezerwat przyrody Morysin! Zapraszamy do udziału w letniej w grze terenowej „Morysin!”, podczas której dzięki ukrytym wskazówkom i rozwiązywanym zadaniom będzie można wspólnie odkrywać tajemnice tego miejsca. ________________________________________ MIEJSCE: Morysin, sp... (więcej)
Niezłe ziółka / wycieczka po parku wilanowskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Żeby oglądać niezwykłe gatunki roślin, wcale nie trzeba wyjeżdżać z Polski. Można je spotkać nawet w Warszawie, a konkretnie – w Wilanowie! Zapraszamy na wycieczkę przyrodniczą do pałacowego ogrodu! ________________________________________ W czasie wycieczki przyrodniczej będzie można dowiedzieć się, jakie rośliny rosły w ogrodach użyt... (więcej)
Pod parasolkami / warsztaty przyrodniczo-plastyczne - Warszawa - zajęcia dla dzieci W lipcowe i sierpniowe środy, piątki oraz niedziele zapraszamy do ogrodu wilanowskiego, gdzie pod ogrodowymi parasolami opowiemy o tym, jakie zwierzęta żyją w ogrodach, co lubią, a czego nie, gdzie mieszkają, co jedzą i gdzie można je spotkać. ________________________________________ Środy: Letnie spotkanie z ważką – zajęcia o bezkręgow... (więcej)
Grafiki na nowy semestr już dostępne! Fregata Swimming

 - Poznań - zajęcia dla dzieci Przed wyjazdem na wakacje nie zapomnijcie załatwić jeszcze jednej ważnej sprawy! Zapiszcie się na zajęcia w nowym semestrze, który ruszy od września. Mimo, że wakacyjna przerwa w zajęciach już za pasem, to warto zapewnić sobie wygodne terminy i dogodną lokalizację zajęć w nowym semestrze. Jak to zrobić? Wystarczy sprawdzić grafiki dla wybranych ... (więcej)
Czytanie na trawie w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do parku wilanowskiego, gdzie odbędzie się wspólne czytanie na trawie! Każdy, kto odwiedzi nas w tym czasie, będzie mógł wypożyczyć książki i czytać je sam albo wziąć udział we wspólnym czytaniu, które będzie tłumaczone na język migowy. Akcja jest skierowana szczególnie do rodziców z dziećmi! ________________________________________... (więcej)
Od kropli do kubeczka, czyli fascynująca podróż szkła - Kraków - zajęcia dla dzieci Czy wiesz, z czego powstaje szkło? Czy myślisz, że można ciąć je nożyczkami? Czy chcesz poczuć żar szklarskiego pieca i samemu spróbować swoich sił w zawodzie hutnika? Serdecznie zapraszamy Młodych Odkrywców na warsztaty szklarskie: „Od kropli do kubeczka”, które odbędą się w Centrum Szkła i Ceramiki przy ul. Lipowej 3 na krakowskim ... (więcej)
  Nauka języka francuskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy rozwijające motorykę małą zabawy z piosenką i tańcem ćwiczenia słuchowe logopedyczne ćwiczenia buzi i języka wykonywanie indywidualnych i grupowych prac plastycznych TERMIN: początek października - koniec maja środa od 12:00 do 13:30 MI... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 1-2 lat (wraz z rodzicami) W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z rekwizytami i dźwiękami zabawy z piosenką i tańcem ćwiczenia słuchowe ćwiczenia fonacyjne logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: początek października - koniec maja czwartki od 17:00 do 17:45 MIEJSCE: Gabinet &... (więcej)
 
gabinet ERKA  Gdańsk
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku 2-4 lat W PROGRAMIE: zabawy muzyczno – ruchowe zabawy z samogłoskami, sylabami, wyrazami ćwiczenia poprawiające percepcję słuchową ćwiczenia poprawiające percepcję wzrokową zabawy kształcące pamięć zabawy rozwijające lewą półkulę mózgu logopedyczne ćwiczenia buzi i języka TERMIN: początek pa... (więcej)
Raz, dwa, trzy, warszawiakiem jesteś ty // gra miejska - Warszawa - zajęcia dla dzieci W wakacje weźcie udział w międzymuzealnej grze miejskiej i poznajcie smaki Warszawy! Rozwiązując zadania, dowiecie się wiele o kulinarnych tradycjach naszego miasta. Jednym z miejsc, które odwiedzicie w czasie gry, jest Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie! ________________________________________ Zabawa realizowana jest we współpracy z wars... (więcej)
Najmłodszy przewodnik po najstarszym muzeum // spacer po pałacu wilanowskim - Warszawa - zajęcia dla dzieci Najmłodszy przewodnik po najstarszym muzeum to pasjonująca podróż dla dzieci i ich opiekunów po najstarszym polskim muzeum sztuki – Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Wyrusz na rodzinne zwiedzanie pałacu! ________________________________________ Zapraszamy na rodzinny spacer z autorkami Najmłodszego przewodnika po najstarszym muze... (więcej)
Gordonki - zajęcia dla kobiet w ciąży i maluchów do 2 roku życia - Warszawa - zajęcia dla dzieci
klub Dobra  Warszawa
Zajęcia prowadzone są wg teorii Edwina E. Gordona, skierowane są do niemowląt, małych dzieci i kobiet w ciąży. Prowadzone są z wykorzystaniem głównie głosu i instrumentów takich jak grzechotki, kastaniety, dzwonki, oraz akcesoriów takich jak chusta, chustki, wstążki, miękkie piłki. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, w której uczestniczą dzieci ... (więcej)