Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 20-09-2018
Wybierz miejscowość
IKEA ożywia dziecięce marzenia - konkurs rysunkowy dla dzieci - Raszyn - zajęcia dla dzieci
IKEA Janki  Raszyn
Od 12 listopada do 7 grudnia w sklepach IKEA Targówek i Janki, podobnie jak w pozostałych sklepach IKEA na całym świecie, każde dziecko może zaprojektować swojego wymarzonego pluszaka. Mali twórcy, którzy zgłoszą swoje pracę do konkursu mają szansę na to, by ich marzenia stały się prawdziwymi zabawkami. Zwycięskie projekty już w przyszłym roku traf... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6 miesiąca do 18 miesiąca - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 18 miesiąca do 4 lat. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Muzykujące zuchy - zajęcia dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia muzyczno-ruchowe pozwalają rozbudzić u dzieci zamiłowanie do rytmicznego ruchu przy akompaniamencie muzyki lub śpiewu piosenki, rozwijają pamięć muzyczną i ruchową oraz umiejętność uczenia się melodii, zapamiętywania rytmów i następstwa ruchów w powiązaniu z muzyką. Ćwiczenia muzyczno-ruchowe mają przyczynić się do wykształcenia u dzieci dy... (więcej)
KLUB PRZYSZŁEGO PRZEDSZKOLAKA - Bytom - zajęcia dla dzieci ZAJĘCIA ADAPTACYJNE PRZED PRZEDSZKOLEM dla dzieci w wieku 2 – 4 lata To propozycja dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły przygody z przedszkolem, ale są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań i spędzania czasu w grupie rówieśników. Celem naszych spotkań jest poprzez urozmaicone, interesujące aktywności wyposażenie dzieci w najważniejsze u... (więcej)
ROBOTYKA DLA DZIECI - Bytom - zajęcia dla dzieci Robotyka to nic innego jak budowanie robotów ze specjalnych klocków LEGO WeDo i LEGO Mindstorms. Podczas zajęć uczestnicy konstruują własne roboty i uczą się ich programowania. Dzięki temu kursy to nie tylko ciekawa rozrywka, ale również edukacja poprzez zabawę. Na warsztatach dzieci zdobywają i poszerzają wiedzę z zakresu nauk ścisłych -fizyki, me... (więcej)
TAŃCZĄCE SMYKI - Bytom - zajęcia dla dzieci Zajęcia mają na celu wprowadzenie dzieci w świat muzyki i tańca. Prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Udział w zajęciach pozwala dzieciom pozbyć się nadmiaru energii, ćwiczyć koordynację ruchową. Dzieci będą uczyły się prostych układów tanecznych do utworów z znanych i lubianych bajek tj. Shrek, Król Lew, Herkules i inne.... (więcej)
OGRÓD WYOBRAŹNI - Bytom - zajęcia dla dzieci Zajęcia artystyczno - plastyczne dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. To zajęcia pełne wyzwań i inspiracji, uczące dzieci wrażliwości i pobudzające wyobraźnię. Dzieci na zajęciach tworzą dzieła sztuki ze zwykłych przedmiotów i wykorzystując różne techniki. Będziemy tworzyć statki kosmiczne, malować muzykę i wiele innych ciekawostek. Starsze dzieci pozna... (więcej)
BALET DLA DZIECI - Bytom - zajęcia dla dzieci Pierwsze wprawki baletowe. Zabawa z batelem wprowadzająca dzieci w świat piruetów i innych figur. Zajęcia te rozbudzają wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Wpływają także pozytywnie na postawę ciała dziecka i sprawność fizyczną. Dzieci mają wielką przyjemność zaprezentowa się przed wsoimi rodzicami na scenie.... (więcej)
Zajęcia baletowe dla przedszkolaków. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Środa, 19 listopada godz.17.00-18.00 Balet dla przedszkolaków Centrum Dobrej Edukacji zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia baletowe. Taniec klasyczny to rodzaj aktywności, która przynosi dziecku wiele korzyści – rozwija poczucie rytmiki, kształtuje piękną sylwetkę, uwrażliwia na piękno, uczy partnerstwa i bycia w relacji z drugą o... (więcej)
ARTEkreacje - artystyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na ARTEkreacje, czyli warsztaty artystyczne [z elementami arteterapii] rozwijające twórczą postawę wobec świata. Wykorzystanie różnych dziedzin sztuki pomaga w odkrywania twórczego potencjału w każdym z nas, składania do kreatywności, uczy nieszablonowego myślenia, pobudza do aktywności i refleksji. Wykorzystanie elementów arteterapii po... (więcej)
Baby Boom Bum - warsztaty dla dzieci w wieku 0-3 lat. - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat są przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona. W przyjaznej i kameralnej atmosferze, w obecności rodziców nawet najmłodsze dziecko poczuje się na tyle swobodnie, by wraz z prowadzącymi „popróbować się” dźwiękowo. Na... (więcej)
Żyrafki - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, Nowy Targ - Nowy Targ - zajęcia dla dzieci
Klub Żyrafki  Nowy Targ
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciod 2,5 do 4 lat. W programie m.in.: - ćwiczenia małej i dużej motoryki, - eko-plastyka, - wyklejanki, - ćwiczenia sensoryczne, - angażowanie we wspólną aktywność, - pedagogika zabawy, - wspomaganie rozwoju poznawczego, - zabawy przy muzyce.... (więcej)
Małe Żyrafki - zajęcia ogólnorozwojowe w Nowym Targu - Nowy Targ - zajęcia dla dzieci
Klub Żyrafki  Nowy Targ
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 18 do 30 miesięcy. W programie m.in.: - ćwiczenia usprawniające małą i dużą motorykę, - ruch rozwijający, - doskonalenie świadomości własnego ciała i przestrzeni, - zajęcia z sensoryki, - integracja w grupie rówieśniczej, - pedagogika zabawy, - zabawy z chustą animacyjną, - śpiewanki - pokazywanki.... (więcej)
Zajęcia tańca współczesnego dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kurs oparty na technikach tańca współczesnego i klasycznego. Zajęcia są podzielone na kilka sekwencji : rozgrzewka, ćwiczenia z techniki (współczesny i balet), nauka choreografii, improwizacja. Balet jest doskonały techniką, która uczy świadomości i pracy ciała w przestrzeni, a także rozwija fizyczne umiejetności. Taniec współczesny rozwija poczuci... (więcej)
  Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE! 7.11. 2014 piątek 16:00-16:45 balet i podstawy tańca dla dzieci 4-6 16:50-17:35 hip hop i clip dance dla dzieci 4-6 17:40-18:25 hip hop i clip dance dla młodzieży 11-16 18:30-19:15 jazz młodzież 11-16 19.30-20.15 zumba dorośli 8.11.2014 sobota 10:00-10:45 funky jazz 7-10 10:50-11... (więcej)
Własnoręcznie zbuduj kalejdoskop podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych! - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Kalejdoskop to zabawka znana od blisko 200 lat, która kolejnym pokoleniom przybliżała zasady fizyki. Już w najbliższą sobotę i niedzielę Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na „Rodzinne warsztaty kreatywne”, w trakcie których najmłodsi, wspólnie z rodzicami będą budować i ozdabiać kalejdoskopy. Udział w warsztatach jest bezpłatn... (więcej)
Zostań mistrzem kuchni! – bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Czym jest flammkuchen, jakich składników potrzeba, aby przygotować pizzę oraz czym najlepiej nadziać cannelloni? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała. Podczas listopadowych warsztatów kulinarnych maluchy poznają tajemnice pełnej pyszności kuchni europejskiej. Pierwsze degustacje, pokaz... (więcej)
Zajęcia dodatkowe dla dzieci: język angielski, taekwon-do, zajęcia umuzykalniające, zajęcia plastyczne
Klub Malucha, Żłobek
9 godzin opieki za darmo
10 % zniżki do końca roku - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na naszą stronę www.klubmaliodkrywcy.pl https://www.facebook.com/klubmaliodkrywcy... (więcej)
Futbol amerykański tzw. flagówka!
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci
www.pilkanahali.pl  Warszawa
Znajdź pasję dla swojego dziecka! Sport w życiu młodego człowieka jest bardzo ważny, kształtuje charakter! PilkaNaHali.pl i StacjaSport.pl zachęcają do uprawiania sportów! Chcesz znaleźć niespotykane zajęcie, polecamy flagówkę na sali przy ulicy Elbląskiej 51 w każdy czwartek od 18:00 do 19:00 na Elbląskiej 51(możliwa jest zmiana terminu według pre... (więcej)
S.O.S. językowe! Pomoc w nauce języków - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANGIELSKI/NIEMIECKI/HISZPAŃSKI dla dzieci i młodzieży S.O.S. JĘZYKOWE - POMOC PRZED SPRAWDZIANAMI! - zajęcia dla dzieci i młodzieży - korepetycje i pomoc doraźna w nauce - pomoc w odrabianiu lekcji - przygotowanie do egzaminów - zajęcia indywidualne lub w małych grupach - terminy zajęć dostosowane do planu lekcji ucznia - doświadczeni... (więcej)
Spędź aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Zajęcia ruchowe dla rodzica z dzieckiem już od 6 m-ca życia. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
1. Wspólne zajęcia rodzica i dziecka (6 m-cy - 6 lat): - ruchowo-edukacyjne z elementami zabaw, gier, muzyki, języka angielskiego. Cel - prawidłowy rozwój mózgu dziecka, - wszechstronny rozwój motoryczny starszych dzieci. Co nas wyróżnia - ARROWmata© – specjalistyczna systemowa mata do ćwiczeń - ARROWklocki© –... (więcej)
  Grupowe zajęcia dla dwulatków to program ogólnorozwojowy wspierający rozwój w sferze komunikacji, umiejętności społecznych i motorycznych dziecka. Zajęcia prowadzi logopeda (ze specjalizacją wczesnej interwencji logopedycznej i neurologopedii). Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - wspieranie rozwoju mowy i usprawniani... (więcej)
SOCATOTS  Maluszki w Akcji!! - Środa Śląska - zajęcia dla dzieci
SOCATOTS Maluszki w Akcji!!  Środa Śląska
SOCATOTS to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci (chłopców i dziewczynek) Program zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat poprzez metodyczne zajęcia sportowe przy czynnym udziale rodziców. W naszej metodzie wykorzystujemy elementy piłki nożnej, dzięki czemu dzieci uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równow... (więcej)
Akademia dużego i małego skrzypka - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia indywidualne odbywają się raz w tygodniu po pół godziny.... (więcej)
Język angielski dla dzieci! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Akademia Angielskiego Olymp serdecznie zaprasza dzieci na kursy języka angielskiego! W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2016/2017 zapraszamy do Akademii Angielskiego Olymp na kursy języka angielskiego dla dzieci. Oferujemy kursy prowadzone metodą Talking Kids. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka dla dzieci w wiek... (więcej)
Zajęcia Teatralne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zajęcia Teatralne w Rodzinnym Zakątku mają na celu zapoznanie dzieci z tajemniczym światem teatru. Celem spotkań są współistnienie w grupie, pokonywanie nieśmiałości, wyrobienie smaku estetycznego, nauka koncentracji, doskonalenie pamięci oraz przede wszystkim rozwijanie zdolności aktorskich. Podczas zajęć między innymi ćwiczymy dykcję, oddech i ar... (więcej)
Zajęcia dla Maluszków - Warszawa - zajęcia dla dzieci Bezpłatne zajęcia dla maluszków „MiniCiuchcia” – 25 października (sobota) w godz. 10.00-12.00 Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, na wielkie grzybobranie! Podczas spaceru po jesiennym lesie będziemy zbierać kolorowe listki, rude kasztany i śmieszne żołędzie z czape... (więcej)
Plastyka Artystyczna z rękodziełem - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Twoje dziecko lubi zajęcia plastyczne? Zapraszamy w każdą środę w godz. 17.30 – 18.45 - decoupage, - filcowanie, - scrapbooking, - malowanie na szkle, - tworzenie biżuterii z koralików, i wiele innych technik plastycznych. Prosimy o wcześniejsze zapisy w klubie lub telefonicznie: 796-528-821 ... (więcej)
Aktywny Maluszek- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci już od 6 miesiąca życia!

www.aktywnymaluszek.pl - Szczecin - zajęcia dla dzieci
Aktywny Maluszek  Szczecin
Zabawy rozwijające sprawność ruchową, emocjonalną,pobudzające wszystkie zmysły maluszka. Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych: -Fikające Maluszki (6m-12miesięcy) Zajęcia, na których nauczycie się, jak rozwijać sprawność ruchową i emocjonalną Waszego dziecka poprzez zabawę. Zawierają ćwiczenia motoryczne, muzykę, rytm i masażyki.... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami logorytmiki w Natolińskim Ośrodku Kultury - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia stymulujące ogólny rozwój maluchów. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, zdolności manualne i koordynację. Uczą koncentracji. Pozwalają na wyrażanie emocji. Wzmacniają więź z rodzicem/opiekunem poprzez wspólną pracę i twórcze działania. Dają możliwość kreatywnej zabawy bez ograniczeń, w komfortowych warunkach. Organizując zajęcia ogólnoro... (więcej)
Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów!

Gdzie? Sala Zabaw Spuki Boo, Warszawa, ul. Puławska 326
Kiedy? Termin: poniedziałek, godz. 10:30 - 12:30
W poniedziałek 20.10 o godz. 11:00 bezpłatne zajęcia pokazowe!

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci MINI START - zajęcia ogólnorozwojowe i adaptacyjne dla dzieci Zajęcia stymulujące ogólny rozwój maluchów. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, zdolności manualne i koordynację. Uczą koncentracji. Pozwalają na wyrażanie emocji. Wzmacniają więź z rodzicem/opiekunem poprzez wspólną pracę i twórcze działania. Dają możliwość kreatywnej zabawy bez ogra... (więcej)
Roztańczyć Żoliborz i całą Warszawę! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Art Dance Complex  Warszawa
Studio tańca Art Dance Complex od września 2014 roku ma zupełnie nową siedzibę, która mieści się na Żoliborzu. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców dzielnicy oraz całej Warszawy na otwarte warsztaty taneczne. TERMIN: 19 października 2014, godz. 11:00 – 16:00 MIEJSCE: Studio Tańca Art Dance Complex, ul. Przasnyska 6b ... (więcej)
  Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, na spotkanie z Panem Parasolem. Pan Parasol zaprosi nas do deszczowego tańca, posłuchamy deszczowych odgłosów, będziemy naśladowali deszczowe kropelki oraz jesienny wiatr. Postaramy się przejść przez tor przeszkód tak, aby nie wpaść w kałużę, i nauczym... (więcej)
Zajęcia Dodatkowe dla Dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Dobrej Edukacji, czyli zajęcia dodatkowe dla dzieci małych i dużych W październiku możliwość wykupienia pojedynczych zajęć próbnych. Zapraszamy na:  „Ciekawe szycie”,  „Bum, bum –tralala !” zabawy muzyczno- rytmiczne dla maluszków  balet  warsztaty taneczne naukę gry w szachy  ceramikę  Jogę... (więcej)
Warsztaty językowo-kulturowe \ Szkoła Językowa Idioma.pl zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty językowo-kulturowe "Dookoła Świata" Będzie to niezwykła podróż, podczas której odwiedzimy wiele ciekawych miejsc oraz poznamy niezwykłe zwyczaje i opowieści z różnych stron świata. Już 11 października zapraszamy do Meksyku!!! Podczas naszych warsztatów „Crafts & Arts”... (więcej)
Zajęcia taneczne dla najmłodszych (od 2 roku życia) - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Art Dance Complex  Warszawa
Prowadzone przy muzyce zajęcia taneczne są idealnym sposobem na aklimatyzację dzieci w nowym środowisku, poprzez ich zaangażowanie w zabawę oraz pracę w grupie. Dbając o wszechstronny rozwój najmłodszych przygotowaliśmy dla nich bogatą ofertę zajęć, dostosowaną odpowiednio do wieku. Zajęcia odbywają się w następujących grupach wiekowych: - 2latki... (więcej)
Centrum Dobrej Edukacji Centrum Zajęć Dodatkowych - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia dodatkowe dla małych i dużych w Centrum Dobrej Edukacji CDE to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Pracują tu najlepsi instruktorzy, prawdziwi pasjonaci, wybitni twórcy i artyści. Uczymy się, bawiąc, i bawimy się, ucząc. Podczas zajęć plastycznych i ceramicznych kształtujemy wrażliwość estet... (więcej)