Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 6 miesiąca do 18 miesiąca - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 18 miesiąca do 4 lat. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko lubi zabawy z innymi dziećmi? A może wręcz przeciwnie? Nasze zajęcia to wspólne zabawy, brykanie przy muzyce, nauka piosenek, rymowanek i wyliczanek. Tutaj będziemy poznawać świat. Będzie szansa zagrania na kilku grzechotkach, wyklejenia czegoś z plasteliny i potupania w rytm muzyki. Celem zajęć jest zaistnienie w grupie dzieci (uspoł... (więcej)
Muzykujące zuchy - zajęcia dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia muzyczno-ruchowe pozwalają rozbudzić u dzieci zamiłowanie do rytmicznego ruchu przy akompaniamencie muzyki lub śpiewu piosenki, rozwijają pamięć muzyczną i ruchową oraz umiejętność uczenia się melodii, zapamiętywania rytmów i następstwa ruchów w powiązaniu z muzyką. Ćwiczenia muzyczno-ruchowe mają przyczynić się do wykształcenia u dzieci dy... (więcej)
KLUB PRZYSZŁEGO PRZEDSZKOLAKA - Bytom - zajęcia dla dzieci ZAJĘCIA ADAPTACYJNE PRZED PRZEDSZKOLEM dla dzieci w wieku 2 – 4 lata To propozycja dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły przygody z przedszkolem, ale są już gotowe do podjęcia nowych wyzwań i spędzania czasu w grupie rówieśników. Celem naszych spotkań jest poprzez urozmaicone, interesujące aktywności wyposażenie dzieci w najważniejsze u... (więcej)
ROBOTYKA DLA DZIECI - Bytom - zajęcia dla dzieci Robotyka to nic innego jak budowanie robotów ze specjalnych klocków LEGO WeDo i LEGO Mindstorms. Podczas zajęć uczestnicy konstruują własne roboty i uczą się ich programowania. Dzięki temu kursy to nie tylko ciekawa rozrywka, ale również edukacja poprzez zabawę. Na warsztatach dzieci zdobywają i poszerzają wiedzę z zakresu nauk ścisłych -fizyki, me... (więcej)
TAŃCZĄCE SMYKI - Bytom - zajęcia dla dzieci Zajęcia mają na celu wprowadzenie dzieci w świat muzyki i tańca. Prowadzone są w formie radosnej, spontanicznej zabawy z tańcem. Udział w zajęciach pozwala dzieciom pozbyć się nadmiaru energii, ćwiczyć koordynację ruchową. Dzieci będą uczyły się prostych układów tanecznych do utworów z znanych i lubianych bajek tj. Shrek, Król Lew, Herkules i inne.... (więcej)
OGRÓD WYOBRAŹNI - Bytom - zajęcia dla dzieci Zajęcia artystyczno - plastyczne dla dzieci w wieku 5 - 12 lat. To zajęcia pełne wyzwań i inspiracji, uczące dzieci wrażliwości i pobudzające wyobraźnię. Dzieci na zajęciach tworzą dzieła sztuki ze zwykłych przedmiotów i wykorzystując różne techniki. Będziemy tworzyć statki kosmiczne, malować muzykę i wiele innych ciekawostek. Starsze dzieci pozna... (więcej)
BALET DLA DZIECI - Bytom - zajęcia dla dzieci Pierwsze wprawki baletowe. Zabawa z batelem wprowadzająca dzieci w świat piruetów i innych figur. Zajęcia te rozbudzają wrażliwość na piękno i estetykę ruchu. Wpływają także pozytywnie na postawę ciała dziecka i sprawność fizyczną. Dzieci mają wielką przyjemność zaprezentowa się przed wsoimi rodzicami na scenie.... (więcej)
Zajęcia baletowe dla przedszkolaków. - Warszawa - zajęcia dla dzieci Środa, 19 listopada godz.17.00-18.00 Balet dla przedszkolaków Centrum Dobrej Edukacji zaprasza dzieci w wieku 4-6 lat na zajęcia baletowe. Taniec klasyczny to rodzaj aktywności, która przynosi dziecku wiele korzyści – rozwija poczucie rytmiki, kształtuje piękną sylwetkę, uwrażliwia na piękno, uczy partnerstwa i bycia w relacji z drugą o... (więcej)
ARTEkreacje - artystyczne warsztaty dla dzieci i młodzieży - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na ARTEkreacje, czyli warsztaty artystyczne [z elementami arteterapii] rozwijające twórczą postawę wobec świata. Wykorzystanie różnych dziedzin sztuki pomaga w odkrywania twórczego potencjału w każdym z nas, składania do kreatywności, uczy nieszablonowego myślenia, pobudza do aktywności i refleksji. Wykorzystanie elementów arteterapii po... (więcej)
Baby Boom Bum - warsztaty dla dzieci w wieku 0-3 lat. - Łódź - zajęcia dla dzieci Zajęcia umuzykalniające Baby Boom Bum dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat są przygotowywane w oparciu o nowatorską metodę amerykańskiego muzyka i badacza Edwina E. Gordona. W przyjaznej i kameralnej atmosferze, w obecności rodziców nawet najmłodsze dziecko poczuje się na tyle swobodnie, by wraz z prowadzącymi „popróbować się” dźwiękowo. Na... (więcej)
Żyrafki - zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci, Nowy Targ - Nowy Targ - zajęcia dla dzieci
Klub Żyrafki  Nowy Targ
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieciod 2,5 do 4 lat. W programie m.in.: - ćwiczenia małej i dużej motoryki, - eko-plastyka, - wyklejanki, - ćwiczenia sensoryczne, - angażowanie we wspólną aktywność, - pedagogika zabawy, - wspomaganie rozwoju poznawczego, - zabawy przy muzyce.... (więcej)
Małe Żyrafki - zajęcia ogólnorozwojowe w Nowym Targu - Nowy Targ - zajęcia dla dzieci
Klub Żyrafki  Nowy Targ
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci od 18 do 30 miesięcy. W programie m.in.: - ćwiczenia usprawniające małą i dużą motorykę, - ruch rozwijający, - doskonalenie świadomości własnego ciała i przestrzeni, - zajęcia z sensoryki, - integracja w grupie rówieśniczej, - pedagogika zabawy, - zabawy z chustą animacyjną, - śpiewanki - pokazywanki.... (więcej)
Zajęcia tańca współczesnego dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kurs oparty na technikach tańca współczesnego i klasycznego. Zajęcia są podzielone na kilka sekwencji : rozgrzewka, ćwiczenia z techniki (współczesny i balet), nauka choreografii, improwizacja. Balet jest doskonały techniką, która uczy świadomości i pracy ciała w przestrzeni, a także rozwija fizyczne umiejetności. Taniec współczesny rozwija poczuci... (więcej)
  Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE ZAJĘCIA POKAZOWE! 7.11. 2014 piątek 16:00-16:45 balet i podstawy tańca dla dzieci 4-6 16:50-17:35 hip hop i clip dance dla dzieci 4-6 17:40-18:25 hip hop i clip dance dla młodzieży 11-16 18:30-19:15 jazz młodzież 11-16 19.30-20.15 zumba dorośli 8.11.2014 sobota 10:00-10:45 funky jazz 7-10 10:50-11... (więcej)
Własnoręcznie zbuduj kalejdoskop podczas rodzinnych warsztatów kreatywnych! - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Kalejdoskop to zabawka znana od blisko 200 lat, która kolejnym pokoleniom przybliżała zasady fizyki. Już w najbliższą sobotę i niedzielę Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zaprasza na „Rodzinne warsztaty kreatywne”, w trakcie których najmłodsi, wspólnie z rodzicami będą budować i ozdabiać kalejdoskopy. Udział w warsztatach jest bezpłatn... (więcej)
Zostań mistrzem kuchni! – bezpłatne warsztaty kulinarne dla dzieci - Piaseczno - zajęcia dla dzieci
CH Auchan  Piaseczno
Czym jest flammkuchen, jakich składników potrzeba, aby przygotować pizzę oraz czym najlepiej nadziać cannelloni? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdą najmłodsi goście Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała. Podczas listopadowych warsztatów kulinarnych maluchy poznają tajemnice pełnej pyszności kuchni europejskiej. Pierwsze degustacje, pokaz... (więcej)
Zajęcia dodatkowe dla dzieci: język angielski, taekwon-do, zajęcia umuzykalniające, zajęcia plastyczne
Klub Malucha, Żłobek
9 godzin opieki za darmo
10 % zniżki do końca roku - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na naszą stronę www.klubmaliodkrywcy.pl https://www.facebook.com/klubmaliodkrywcy... (więcej)
Futbol amerykański tzw. flagówka!
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci
www.pilkanahali.pl  Warszawa
Znajdź pasję dla swojego dziecka! Sport w życiu młodego człowieka jest bardzo ważny, kształtuje charakter! PilkaNaHali.pl i StacjaSport.pl zachęcają do uprawiania sportów! Chcesz znaleźć niespotykane zajęcie, polecamy flagówkę na sali przy ulicy Elbląskiej 51 w każdy czwartek od 18:00 do 19:00 na Elbląskiej 51(możliwa jest zmiana terminu według pre... (więcej)
S.O.S. językowe! Pomoc w nauce języków - Warszawa - zajęcia dla dzieci ANGIELSKI/NIEMIECKI/HISZPAŃSKI dla dzieci i młodzieży S.O.S. JĘZYKOWE - POMOC PRZED SPRAWDZIANAMI! - zajęcia dla dzieci i młodzieży - korepetycje i pomoc doraźna w nauce - pomoc w odrabianiu lekcji - przygotowanie do egzaminów - zajęcia indywidualne lub w małych grupach - terminy zajęć dostosowane do planu lekcji ucznia - doświadczeni... (więcej)
Spędź aktywnie czas ze swoim dzieckiem. Zajęcia ruchowe dla rodzica z dzieckiem już od 6 m-ca życia. - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Akademia 4ever  Warszawa
1. Wspólne zajęcia rodzica i dziecka (6 m-cy - 6 lat): - ruchowo-edukacyjne z elementami zabaw, gier, muzyki, języka angielskiego. Cel - prawidłowy rozwój mózgu dziecka, - wszechstronny rozwój motoryczny starszych dzieci. Co nas wyróżnia - ARROWmata© – specjalistyczna systemowa mata do ćwiczeń - ARROWklocki© –... (więcej)
  Grupowe zajęcia dla dwulatków to program ogólnorozwojowy wspierający rozwój w sferze komunikacji, umiejętności społecznych i motorycznych dziecka. Zajęcia prowadzi logopeda (ze specjalizacją wczesnej interwencji logopedycznej i neurologopedii). Ćwiczenia i zabawy ukierunkowane są przede wszystkim na: - wspieranie rozwoju mowy i usprawniani... (więcej)
SOCATOTS  Maluszki w Akcji!! - Środa Śląska - zajęcia dla dzieci
SOCATOTS Maluszki w Akcji!!  Środa Śląska
SOCATOTS to zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci (chłopców i dziewczynek) Program zajmuje się rozwojem psychofizycznym dzieci w wieku od 6 miesięcy do 6 lat poprzez metodyczne zajęcia sportowe przy czynnym udziale rodziców. W naszej metodzie wykorzystujemy elementy piłki nożnej, dzięki czemu dzieci uczą się współdziałać z rówieśnikami, ćwiczą równow... (więcej)
Akademia dużego i małego skrzypka - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia indywidualne odbywają się raz w tygodniu po pół godziny.... (więcej)
Język angielski dla dzieci! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Akademia Angielskiego Olymp serdecznie zaprasza dzieci na kursy języka angielskiego! W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym 2016/2017 zapraszamy do Akademii Angielskiego Olymp na kursy języka angielskiego dla dzieci. Oferujemy kursy prowadzone metodą Talking Kids. Jest to wyjątkowo skuteczna metoda nauki języka dla dzieci w wiek... (więcej)
Zajęcia Teatralne - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Zajęcia Teatralne w Rodzinnym Zakątku mają na celu zapoznanie dzieci z tajemniczym światem teatru. Celem spotkań są współistnienie w grupie, pokonywanie nieśmiałości, wyrobienie smaku estetycznego, nauka koncentracji, doskonalenie pamięci oraz przede wszystkim rozwijanie zdolności aktorskich. Podczas zajęć między innymi ćwiczymy dykcję, oddech i ar... (więcej)
Zajęcia dla Maluszków - Warszawa - zajęcia dla dzieci Bezpłatne zajęcia dla maluszków „MiniCiuchcia” – 25 października (sobota) w godz. 10.00-12.00 Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, na wielkie grzybobranie! Podczas spaceru po jesiennym lesie będziemy zbierać kolorowe listki, rude kasztany i śmieszne żołędzie z czape... (więcej)
Plastyka Artystyczna z rękodziełem - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Rodzinny Zakątek  Warszawa
Twoje dziecko lubi zajęcia plastyczne? Zapraszamy w każdą środę w godz. 17.30 – 18.45 - decoupage, - filcowanie, - scrapbooking, - malowanie na szkle, - tworzenie biżuterii z koralików, i wiele innych technik plastycznych. Prosimy o wcześniejsze zapisy w klubie lub telefonicznie: 796-528-821 ... (więcej)
Aktywny Maluszek- zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci już od 6 miesiąca życia!

www.aktywnymaluszek.pl - Szczecin - zajęcia dla dzieci
Aktywny Maluszek  Szczecin
Zabawy rozwijające sprawność ruchową, emocjonalną,pobudzające wszystkie zmysły maluszka. Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych: -Fikające Maluszki (6m-12miesięcy) Zajęcia, na których nauczycie się, jak rozwijać sprawność ruchową i emocjonalną Waszego dziecka poprzez zabawę. Zawierają ćwiczenia motoryczne, muzykę, rytm i masażyki.... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami logorytmiki w Natolińskim Ośrodku Kultury - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia stymulujące ogólny rozwój maluchów. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, zdolności manualne i koordynację. Uczą koncentracji. Pozwalają na wyrażanie emocji. Wzmacniają więź z rodzicem/opiekunem poprzez wspólną pracę i twórcze działania. Dają możliwość kreatywnej zabawy bez ograniczeń, w komfortowych warunkach. Organizując zajęcia ogólnoro... (więcej)
Zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów!

Gdzie? Sala Zabaw Spuki Boo, Warszawa, ul. Puławska 326
Kiedy? Termin: poniedziałek, godz. 10:30 - 12:30
W poniedziałek 20.10 o godz. 11:00 bezpłatne zajęcia pokazowe!

 - Warszawa - zajęcia dla dzieci MINI START - zajęcia ogólnorozwojowe i adaptacyjne dla dzieci Zajęcia stymulujące ogólny rozwój maluchów. Rozwijają wyobraźnię i kreatywność, zdolności manualne i koordynację. Uczą koncentracji. Pozwalają na wyrażanie emocji. Wzmacniają więź z rodzicem/opiekunem poprzez wspólną pracę i twórcze działania. Dają możliwość kreatywnej zabawy bez ogra... (więcej)
Roztańczyć Żoliborz i całą Warszawę! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Art Dance Complex  Warszawa
Studio tańca Art Dance Complex od września 2014 roku ma zupełnie nową siedzibę, która mieści się na Żoliborzu. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich mieszkańców dzielnicy oraz całej Warszawy na otwarte warsztaty taneczne. TERMIN: 19 października 2014, godz. 11:00 – 16:00 MIEJSCE: Studio Tańca Art Dance Complex, ul. Przasnyska 6b ... (więcej)
  Przedszkole Ciuchcia Puch Puch Wawer, ul. Stradomska 12, zaprasza dzieci w wieku od 1 do 4 lat, na spotkanie z Panem Parasolem. Pan Parasol zaprosi nas do deszczowego tańca, posłuchamy deszczowych odgłosów, będziemy naśladowali deszczowe kropelki oraz jesienny wiatr. Postaramy się przejść przez tor przeszkód tak, aby nie wpaść w kałużę, i nauczym... (więcej)
Zajęcia Dodatkowe dla Dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Centrum Dobrej Edukacji, czyli zajęcia dodatkowe dla dzieci małych i dużych W październiku możliwość wykupienia pojedynczych zajęć próbnych. Zapraszamy na:  „Ciekawe szycie”,  „Bum, bum –tralala !” zabawy muzyczno- rytmiczne dla maluszków  balet  warsztaty taneczne naukę gry w szachy  ceramikę  Jogę... (więcej)
Warsztaty językowo-kulturowe \ Szkoła Językowa Idioma.pl zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty językowo-kulturowe "Dookoła Świata" Będzie to niezwykła podróż, podczas której odwiedzimy wiele ciekawych miejsc oraz poznamy niezwykłe zwyczaje i opowieści z różnych stron świata. Już 11 października zapraszamy do Meksyku!!! Podczas naszych warsztatów „Crafts & Arts”... (więcej)
Zajęcia taneczne dla najmłodszych (od 2 roku życia) - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Art Dance Complex  Warszawa
Prowadzone przy muzyce zajęcia taneczne są idealnym sposobem na aklimatyzację dzieci w nowym środowisku, poprzez ich zaangażowanie w zabawę oraz pracę w grupie. Dbając o wszechstronny rozwój najmłodszych przygotowaliśmy dla nich bogatą ofertę zajęć, dostosowaną odpowiednio do wieku. Zajęcia odbywają się w następujących grupach wiekowych: - 2latki... (więcej)
Centrum Dobrej Edukacji Centrum Zajęć Dodatkowych - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia dodatkowe dla małych i dużych w Centrum Dobrej Edukacji CDE to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Pracują tu najlepsi instruktorzy, prawdziwi pasjonaci, wybitni twórcy i artyści. Uczymy się, bawiąc, i bawimy się, ucząc. Podczas zajęć plastycznych i ceramicznych kształtujemy wrażliwość estet... (więcej)
Organizacja urodzin w Muzeum Okręgowym w Toruniu - Urodzinki orientalne - Toruń - zajęcia dla dzieci Jeśli chcesz by twoje dziecko w oryginalny i atrakcyjny sposób spędziło swoje urodziny, zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji urodzinek w stylu orientalnym, urodzinek piernikowych i urodzinek kopernikańskich. Wspaniała zabawa gwarantowana! Na wszystkie dzieci oraz ich rodziców lub opiekunów czeka moc urodzinowych atrakcji i niespodzian... (więcej)