Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Szkoła Pamięci SPW Gdańsk - Gdańsk - zajęcia dla dzieci NAUCZYSZ SIĘ UCZYĆ Pamięć Twojego dziecka jest lepsza niż sądzisz ! Zapraszamy na zajęcia dzieci i młodzież ! Posiadamy akredytację kuratorium oświaty i wychowania. System edukacji sporo wymaga od uczniów już na samym początku ich drogi. Dzieci w szkole od najmłodszych lat bombardowane są ogromną ilością informacji i materiału do zap... (więcej)
Zostań Żeglarzem - Gdynia - zajęcia dla dzieci Gdyńska Akademia Żeglarstwa ogłasza nabór do przedszkola żeglarskiego i szkółki żeglarskiej . Zapraszamy wszystkie dzieci od 3 roku życia do rozpoczęcia swojej przygody z najpiękniejszą dyscypliną sporu żeglarstwem Gdyńska Akademia Żeglarstwa prowadzi podstawowy etap szkolenia żeglarskiego, który przewiduje zapoznanie dzieci z podstawami żeglars... (więcej)
Zapisy na zajęcia w DK Zacisze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Otwarta Niedziela Artystyczna ZAPISY NA ZAJĘCIA, WPŁATY 11.09, niedziela, godz. 16.00-18.00 W programie: pełna informacja o ofercie na sezon 2016/2017, możliwość poznania wszystkich instruktorów i bezpośredniej rozmowy na temat zajęć, a dla chętnych dzieci dwugodzinne warsztaty plastyczne i atrakcje artystyczne. Wstęp wolny. AKADEMIA MALU... (więcej)
  W ofercie: 1. Zajęcia ogólnorozwojowe przedszkolaków - opierają się na programie złożonym z bloków zabaw dostosowanych do potrzeb i możliwości konkretnego dziecka, stymulujących jego wielostronny rozwój 2. Zajęcia przygotowujące do pierwszej klasy - ćwiczenia i zabawy ułatwiające osiągnięcie gotowości szkolnej przeznaczone dla dzieci, które w... (więcej)
Kaczka krzyżówka - bezpłatne warsztaty przyrodnicze - Warszawa - zajęcia dla dzieci Aby zostać badaczem przyrody, nie trzeba jeździć na koniec świata. W ogrodach wilanowskich spotkamy wiele ciekawych zwierząt, np. kaczki krzyżówki. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty przyrodnicze dla rodzin! ________________________________________ Podczas zajęć postaramy się poznać zachowania kaczek w środowisku miejskim. Sprawdzimy, jak krzyżów... (więcej)
Matematyka dla dzieci - pozaszkolne warsztaty w Eureka - Kraków - zajęcia dla dzieci Jesteśmy placówką edukacyjna zajmującą się kształceniem dzieci w wieku 4-12 lat w zakresie matematyki i logiki wg programu i na licencji Early Math. Uczymy dzieci matematyki, wyobraźni przestrzennej i logicznego myślenia poprzez zabawę, na wesoło, w sposób przystępny, potrafiąc zainteresować Waszego malucha. Przedstawiamy dzieciom zagadnienia z... (więcej)
Zajęcia kulinarne dla dzieci - Zielona Góra - zajęcia dla dzieci Pierwsza na mapie województwa lubuskiego, autorska Szkoła Gotowania dla dzieci. Stworzoną z myślą o najmłodszych i ich rodzicach, ­ miejsce niecodziennych smaków, zapachów, kolorów, w którym dzieci mogą wspólnie odkrywać nowe smaki i potrawy. Zaczęliśmy zapisy na zajęcia kulinarne na 2015/2016 rok (dla dzieci w wieku 3-15 lat): - warsztaty dla... (więcej)
Warsztaty artystyczne z Polotem - Warszawa Bemowo - zajęcia dla dzieci
Studio Artystyczne Polot  Warszawa Bemowo
Zapraszamy serdecznie na bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży, na których będzie można zobaczyć i przeżyć jak będą wyglądać zajęcia odbywające się w Studio Artystycznym Polot przez cały sezon 2015/2016 :) Jakie zajęcia? Dzieci i młodzież uczestniczyć będą w zajęciach z tańca, aktorstwa i śpiewu opierających się na podstawowych ćwiczeniach... (więcej)
Kreatywne Zajęcia dla dzieci - Muzyczne Skarby - Warszawa - zajęcia dla dzieci Kreatywne Zajęcia dla dzieci - Muzyczne Skarby ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI W MUZYCZNĄ PODRÓŻ ! Zajęcia Muzyczne Skarby powracają do Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego po wakacyjnej przerwie. To spotkania, podczas których dzieciaki odkrywają skarby, jakie są w muzyce, rytmie, teatrze i tańcu. Odkrywają dźwięki, które są wokoło i uczą się wrażliw... (więcej)
DRUK 3D TECHNIKA - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia z druku 3D dla dzieci w wieku 7-13 lat z elementami mechaniki i elektroniki. Zajęcia dla młodych inżynierów i inżynierek. Na warsztatach dzieciaki naucza się projektować przedmioty 3D w programie Tinkercad, zapoznają się z działaniem drukarki, skanera i długopisów 3D. To wszystko po to aby stworzyć własne wynalazki, dowiedzieć się jak d... (więcej)
MŁODZI TWÓRCY GIER - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia z projektowania gier planszowych i komputerowych dla dzieci w wieku 7-13 lat z elementami grafiki komputerowej i programowania. Czas zacząć tworzyć gry zamiast tylko w nie grać! Warsztaty dla wszystkich młodych twórców, którzy chcieliby swoje pomysły przekształcić w wymarzone gry - aby było to możliwe, nauczymy ich grafiki komputerowej o... (więcej)
MINECRAFT PROGRAMOWANIE - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zajęcia z programowania dla dzieci w wieku 7-13 lat w uniwersum gry Minecraft (ComputerCraftEdu). Uczestnicy przy pomocy wizualnego kodu programują działania wirtualnych robotów - każde spotkanie to oddzielna edukacyjna misja w grze. Podczas zajęć dzieci budują wymarzone miasto oraz interaktywny park rozrywki - wykonując poszczególne zadania poz... (więcej)
Animacje dla dzieci na terenie Płocka i ok. 100 km od Płocka na imprezach okolicznościowych takich jak: urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, dzieci na weselu, spotkania integracyjne i firmowe - Płock - zajęcia dla dzieci Malowanie pamiątkowej koszulki Malowanie buziek Balonowe zoo Bańki hop-hop Gry i zabawy z chustą Klanza Zabawy integracyjne... (więcej)
Programowanie dla maluszków 4-5 lat, dzieci i młodzieży. - Pruszków - zajęcia dla dzieci Od września zapraszamy na naukę programowania dzieci już od 4 lat. W naszej ofercie także budowa stron www, grafika komputerowa, zajęcia rozwijające z matematyki.... (więcej)
Sekrety kuchni króla Jana III - warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, jaki przebieg miała uczta staropolska, na kim spoczywała odpowiedzialność przygotowania uczty, jakie potrawy serwowano w jej trakcie, jakie zwyczaje wpisane były w staropolską kulturę biesiadowania. Będziemy rozpoznawać po kolorze i kształcie ziarenek różne gatunki kasz, a dzięki zapachom odkryjemy świat przypraw... (więcej)
Podróże w karecie króla Jana III - warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, czym się jeździło po dawnej Rzeczypospolitej, czym i dokąd podróżowała para królewska, co to były parady królewskie i jak wyglądała mapa Europy w XVII wieku. Będziemy rozwiązywać zadania i łamigłówki z książeczki „Podróże w karecie Jana III Sobieskiego”, zagramy w grę karcianą „Poznaj kraje euro... (więcej)
Codzienne niecodzienne stroje króla Jana III - warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów dowiedzą się, w co ubierali się na co dzień i od święta król Jan III i królowa Maria Kazimiera, w jaki sposób damy podkreślały swoją urodę, jakie modne były w czasach Jej i Jego Królewskiej Mości uczesania, kto troszczył się o garderobę królewską. Porozmawiamy o tym, jak urządzić swój miniwarsztat krawiecki. Będziemy rozpoznaw... (więcej)
Pozdrawiam z Wilanowa! Kolekcjonerskie pocztówki - warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Uczestnicy warsztatów poznają historie wybranych obiektów z kolekcji Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Wcielą się w rolę kolekcjonera dzieł sztuki, który ma niebywałą okazję wybrać spośród fotografii te przedstawiające – jego zdaniem – najcenniejsze obiekty w zbiorach wilanowskich i stworzyć wyjątkową pocztówkę kolekcjonerską. T... (więcej)
Pokazy przyrodniczo-rekonstruktorskie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dzieci spotkają się z nadwornym zielarzem, który odkryje przed nimi wiele ciekawostek ze świata roślin. Będziemy naturalnie barwić tkaniny, poznawać rozmaite zioła i ich moce, a także komponować własne mieszanki ziołowe. CZAS: wszystkie soboty września, godz. 11.00–15.00 MIEJSCE: namiot przy Górze Bachusa (naprzeciwko Pawilonu Rzeźby) ... (więcej)
Zwierzaki, stwory i potwory - bezpłatne lekcje muzealne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wyruszmy razem w podróż do krainy starożytnych mitologii na spotkanie zwierzaków, stworów i potworów. Ukryte w dekoracjach pałacowych sfinksy i przyczajone na barokowych obrazach centaury czekają na odkrycie przez dzielnych poszukiwaczy. Język mitologii, którym posługujemy się do dziś, stanie się czytelny, gdy dowiemy się, co łączyło króla Jana III... (więcej)
Wizyta u króla - bezpłatne lekcje muzealne - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przychodząc na wizytę do króla, udamy się na spacer po apartamentach królewskich – zobaczymy zatem najstarszą część pałacu. W dawnej rezydencji władcy obejrzymy jego liczne portrety, przedmioty z nim związane oraz malowidła sławiące jego mężne czyny. Historia w nich ukryta tworzy barwną opowieść o losach tego walecznego monarchy. Jak przebieg... (więcej)
Wzorzyste, kwieciste tapety w pałacu w Wilanowie - warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jaka jest historia dekoracji ściennych? Poznamy ją na przykładzie papierowych dekoracji w Pokojach Chińskich Pałacu w Wilanowie. W części warsztatowej wykonamy wydruk na papierze z motywem z tapet z pałacu w Wilanowie!W trakcie wszystkich warsztatów każdy uczestnik będzie miał możliwość samodzielnego wykonania wydruku, także na przyniesionych ze so... (więcej)
Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał - warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci W czasie warsztatów przeniesiemy się do czasów, kiedy jedenastoletni Janek rozpoczął naukę w klasie poetyki w krakowskim Kolegium Władysławowsko-Nowodworskim. Opowiemy o tym, jak wyglądał dzień w szkole, jakie zajęcia były obowiązkowe, czy obowiązywała surowa dyscyplina. Odtworzymy lekcję retoryki, łaciny, geometrii i kaligrafii. Nasze lekcje będą ... (więcej)
To moje! Historia exlibirsu - warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci To spotkania o charakterze dyskusyjnym i warsztatowym. Zaprezentujemy historię i wartość exlibrisu jako uniwersalnego znaku, który pozwala wyrażać w sposób symboliczny własną tożsamość. Przekonamy się również, na ile tradycja królewskich exlibrisów może zainspirować młode pokolenie Polaków w poszukiwaniach sposobów na wyrażenie swojej indywidualnoś... (więcej)
Papier papierowi nierówny - warsztaty dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Przeniesiemy się w odległe czasy króla Jana III i spotkamy się z nadwornym drukarzem Jego Królewskiej Mości Karolem Schreiberem, który zdradzi m.in., w jaki sposób pozyskiwano papier na druki ulotne, kiedy minęła era kosztownego papirusu i pergaminu oraz co drukował z rozkazu swojego pana. Królewski drukarz z pewnością wprawi w ruch prasę drukarską... (więcej)
Malowane opowieści - wieczory dla dzieci w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak zapewnić sobie przyjemne sny? Można przed pójściem spać wysłuchać fascynującej historii, która pobudzi wyobraźnię… Zapraszamy na bezpłatne wieczorne spotkania w Wilanowie! ________________________________________ Forma warsztatów opiera się na metodzie edukacyjnej „drawing stories” (malowane opowieści). Polega ona na wysł... (więcej)
Malowanie opowieści - poranki dla dzieci w Wilanowie - Warszawa - zajęcia dla dzieci Jak miło rozpocząć nowy dzień? Może w urokliwym miejscu, na łonie natury, na wspólnej zabawie z rówieśnikami, rodzicami, dziadkami… A gdyby zebrać wszystkie pomysły razem? Zapraszamy do ogrodów pałacu w Wilanowie na poranne zajęcia dla dzieci! ________________________________________ Poranne spotkania będą się składać z dwóch części: pier... (więcej)
Matematyka MathRiders - Kraków - zajęcia dla dzieci MathRiders to program nauczania matematyki opracowany przez międzynarodową grupę edukacyjna Helen Doron. Poprzez urozmaicone ćwiczenia twórcze, zajęcia w małych grupach , swobodną atmosferę dzieci odkrywają fascynujący świat matematyki i rozwijają umiejętności przydatne do nauki przedmiotów ścisłych. Proponowane zajęcia adresowane są do dzieci od ... (więcej)
Zajęcia metodą Helen Doron - język angielski - zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe!

 - Jaworzno - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe! Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 733 822 586 - serdecznie zapraszamy! Wszystkie kursy Helen Doron English opierają się na tych samych zasadach. Są to: naturalna nauka języka, zajęcia w małych grupach, pozytywne wzmocnienia, słuchanie płyt w domu, inne aktywności edukacyjne, organiz... (więcej)
LALA-BAJKA warsztaty teatralno-plastyczne dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Obudźmy wyobraźnię i pobawmy się w teatr! Wyruszmy na poszukiwanie przygód w świecie utkanym z marzeń i fantazji wcielając się w role wybranych bohaterów. Razem odkrywajmy i twórzmy! Każde z dwugodzinnych spotkań warsztatowych to wyjątkowa okazja, by rozwijać twóczy potencjał i zdolności manualne dziecka. Podczas proponowanych zabaw uczestnicy... (więcej)
zajęcia z MIX Dance - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszamy do zapisów na zajęcia, które ruszają już od września. Oferujemy Państwu MIX DANCE. Jesteśmy profesjonalną szkołą tańca, która ma wykwalifikowaną kadrę do pracy z dziećmi.... (więcej)
KREATYWNE DZIECIAKI dla dzieci od 5 lat - Rybnik - zajęcia dla dzieci
MAMINKA  Rybnik
Kreatywne zajęcia, na których dzieci zamieniają się w projektantów i tworzą m.in. maskotki, biżuterię, dekoracje. Uczymy jak zrobić coś z niczego. Grupowe zajęcia w czwartki godz. 16, jest również możliwość umówienia się na zajęcia indywidualne. tel. 509803792... (więcej)
TWÓRCZE MALUCHY zajęcia  2-4 latka - Rybnik - zajęcia dla dzieci
MAMINKA  Rybnik
Kreatywne zajęcia dla małych dzieci w kameralnej grupie wraz z rodzicami. Poznajemy zabawy z farbami, masami plastycznymi. Prezentujemy sposoby na zabawę w domu. Zajęcia w poniedziałki o 16 lub wtorki o 17. tel. 509803792 Rybnik budynek okrąglaka.... (więcej)
Warsztaty kaligrafii - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie, żeby Wasze pismo zachwycało i było małym dziełem sztuki? A może macie ambicję nauczyć się pisać jak sam król Jan III? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie w dawnym scriptorium zasiądziecie za pulpitem i gęsim piórem wyczarujecie niesamowite wzory! ________________________________________ Warsztaty adresowane są do miłośników ... (więcej)
Dziecięce Atelier - warsztaty haftu - Warszawa - zajęcia dla dzieci Czy chcecie nauczyć się malować za pomocą igły i nici? To możliwe! Zapraszamy do Wilanowa, gdzie nauczycie się haftować! ________________________________________ W czasie warsztatów haftu krzyżykowego dzieci poznają sekrety tej niezwykłej techniki zdobienia tkanin oraz same będą miały okazję poczuć się jak artyści, tworząc własne dzieła przy u... (więcej)
Historia zakładki książkowej - warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Wspólnie wykonamy zakładkę do książki wedle wybranej techniki: druk zakładki na prasie drukarskiej z dowolnie wybranej matrycy na specjalistycznym papierze w różnych kolorach do wyboru; zakładka z zasuszoną rośliną włożoną pomiędzy klisze filmowe zszyte kordonkiem; zakładka inspirowana detalami z elewacji pałacowej przy użyciu różnego rodzaju mater... (więcej)
Dawne oprawy książkowe - warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Pokażemy, jak oprawić książkę na wzór XVII- i XVIII-wiecznych opraw. Każdy uczestnik otrzyma niezbędne do tego materiały: drewniane deseczki, ozdobną tkaninę, skórę, okucia itp. Do dzieła! ________________________________________ TERMINY: 8 i 9 sierpnia 2015, godz. 18.00–20.00 MIEJSCE: namiot Scriptorium Villa Nova (przy wejściu do pa... (więcej)
Barokowe łamigłówki, czyli rzecz o stemmatach - warsztaty - Warszawa - zajęcia dla dzieci Dawne książki różniły się od współczesnych. Były to małe dzieła sztuki nie tylko pod względem literackim, ale też wizualnym. Zaskakiwały konceptem, formą i kunsztem wykonania. Na przykład stemmaty składające się z herbu i krótkiego wiersza. Zapraszamy na warsztaty z rozwiązywaniem tych barokowych łamigłówek! _____________________________________... (więcej)