Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Angielski dla dzieci metodą Leo English - Bydgoszcz - zajęcia dla dzieci Metoda Leo English została stworzona od podstaw przez grupę wybitnych specjalistów, świadomych że dzieciom trzeba zaproponować coś najlepszego. Każdy szczegół, nuta, słowo, rysunek czy rekwizyt jest tak przemyślany, aby wspierał poznawanie angielskiego wszystkimi zmysłami. Dzieci są harmonijnie wprowadzane w świat języka dzięki różnorodnym ak... (więcej)
Pracownia Plastyczna - Kraków - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na zajęcia plastyczne dla dzieci prowadzone w pracowni Artefakt Dzieciom gwarantujemy rozwijanie talentów, twórcze, kreatywne spędzanie czasu, wspaniałą zabawę. Zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych, na których uczestnicy poznają techniki i zagadnienia plastyczne takie jak:malarstwo, rysunek, rzezba i wiele innych. ... (więcej)
Kurs Active Mum - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia Active Mum: W momencie kiedy w życiu kobiety pojawia się dziecko, stara się ona poświęcić mu cały swój czas. Pierwsze miesiące i lata malucha są zapewne najpiękniejszym, ale i najtrudniejszym okresem w życiu mamy. Ważne jest jednak, aby znalazły również czas na rozwijanie swoich pasji i umiejętności. Właśnie z tego powodu powstał nowy k... (więcej)
 
JUPI PARK  Łódź
FERIE W JUPI PARKU 30.01.2012 - 03.02.2012; 06.02.2012 - 10.02.2012- JUPI PARK ŁÓDŹ, JUPI PARK KATOWICE 13.02.2012 - 17.02.2012; 20.02.2012 - 24.02.2012- JUPI PARK POZNAŃ JUPI PARK- zimowa zabawa do potęgi JUPI! Aby zapewnić dzieciom aktywne oraz twórcze spędzenie czasu wolnego JUPI PARK przygotował specjalny program codziennych za... (więcej)
Warsztaty dla dzieci WSZYSTKO W PORZĄDKU - Poznań - zajęcia dla dzieci Najwyższy czas, żeby to dzieci zaprowadziły porządek w galerii Art Stations. Wspólnie dowiemy się, które dzieła sztuki, ale również zabawki, zwierzęta czy wnętrza, są minimalistyczne, a które dekoracyjne. Sterta śmieci – dlaczego nie stworzyć z nich abstrakcyjnej kompozycji? Spróbujemy także odnaleźć w zakamarkach galerii tajemnicze… ta... (więcej)
 
Best4youKids  Kraków
Zapraszamy w świątecznym tygodniu na ciekawe prace plastyczne. U nas można zrobić ozdoby choinkowe, etykiety na prezenty czy owocowe dekoracje na własną choinkę. Bez dodatkowych opłat, w ramach wejścia do Krainy. Zapraszamy od 19.12 (poniedziałek) – codziennie inny temat warsztatów. Wybierz swoją Krainę i baw się dobrze. B4uKids ... (więcej)
bajkowanie książkowanie - Wrocław - zajęcia dla dzieci
grupa baju baju  Wrocław
Grupa Baju Baju zaprasza dzieci w wieku 8-10 lat na cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących tworzenia książek i innych publikacji. Spotkania rozpoczną się w styczniu 2012 i będą się odbywały w co drugą niedzielę miesiąca w księgarni Tajne Komplety. Czym zajmuje się introligator? Na czym polega praca wydawcy? Jak powstają ilustracje do bajek? Na te... (więcej)
  KLUB Z WYOBRAŹNIĄ BIŻUTERIA ORAZ CIEPŁY SZAL Z FILCU 3, 10, 17 i 24 STYCZNIA 2012 r. godz. 17.30 Uczestnicy zajęć zapoznają się się z techniką filcowania na mokro. Krok po kroku nauczą się procesu filcowania pod wpływem wody, mydła, ciepła rąk i działania mechanicznego, którym spilśnia się owczą wełnę tworząc tkaninę. Na warsztacie dowiedzą ... (więcej)
Poranek z pandą i chińskim Mikołajem - Kraków - zajęcia dla dzieci Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza wszystkich najmłodszych wraz z rodzicami lub opiekunami w najbliższą sobotę 10 grudnia w godzinach 10.15 - 12.15 na kolejny „Poranek z pandą”. Tym razem spotkanie będzie poświęcone przygotowywaniu chińskich ozdób choinkowych, śniegowi oraz Yeti. Sobotnie spotkanie przebiegało będzi... (więcej)
  Muzeum Bajki Se-ma-for już po raz drugi włączyło się w kampanię „Cała Polska czyta dzieciom”. W tym roku muzeum we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną Łódź-Polesie rozpoczęły akcję „W Muzeum Bajki czytamy bajki, czyli książka w krainie animacji”. 9 listopada pierwsza grupa dzieci poznała ciekawe przygody książkowych... (więcej)
  Podczas spotkania na dzieci czeka wiele atrakcji: WARSZTATY TEATRALNE (Dzieci staną przed pierwszymi zadaniami aktorskimi, wezmą udział w improwizowanych scenkach czy zabawach przy muzyce); WARSZTATY PLASTYCZNE (Tworzenie rekwizytów scenicznych); ZABAWA Z APARATEM – POZNAJĘ PRACĘ FOTOGRAFA BAJKA NIESPODZIANKA (czytanie b... (więcej)
  11 grudnia 2011 r. (niedziela) o godzinie 12:00 zapraszamy na ostatnie w tym roku niedzielne zajęcia warsztatowe i projekcję multimedialną. Tym razem dzieci i rodzicie będą mogli posłuchać opowieści o świątecznych kartkach pocztowych oraz przy pomocy kolorowych papierów, tekturek, farbek, kredek i kleju wyczarować własną świąteczną pocztówkę. Prace... (więcej)
  Zapraszamy wszystkich do bezpłatnego zwiedzania muzeum w dniu 5 grudnia 2011 r. (poniedziałek) w godzinach od 10:00 do 15:00. Dla wszystkich dzieci, które w tym dniu odwiedzą Muzeum Święty Mikołaj poukrywał słodkie podarunki!... (więcej)
  Już niedługo Mikołajki, z tej okazji Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza dzieci do udziału w wyjątkowej lekcji muzealnej pod tytułem „Mikołajowa droga listu” połączonej z pisaniem listu do Św. Mikołaja i prezentacją slajdów o tej tematyce. W dniach od 28 listopada do 12 grudnia 2011 r. każda zgłoszona grupa będzie mogła wziąć udzia... (więcej)
  W dniach 16-30 listopada 2011 r. Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza na Wystawę Jednego Eksponatu prezentującą najdroższy polski znaczek. Na nowojorskiej aukcji w 2009 r. jego cena wywoławcza wynosiła 30 tys. USD. Przy okazji tej szczególnej wystawy zapraszamy do udziału w wykładzie: „Skarby z klasera. Ciekawostki i perełki kolekcjonersk... (więcej)
Warsztaty dla dzieci „Tacy sami. Warsztat integracyjny z Markiem” - Poznań - zajęcia dla dzieci Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu we współpracy z Wielkopolskim Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych zapraszają na 3warsztaty „Tacy sami. Warsztat integracyjny z Markiem”. Warsztaty poprowadzą aktorki – animatorki, które za pomocą lalek mupetów: Toli - zdrowej, sprawnej dziewczynki oraz Marka - chłopca chore... (więcej)
„Pozdrowienia z… Dolnego Śląska i nie tylko. Dawnej pocztówki czar” – Dzień otwarty - WSTĘP BEZPŁATNY - Wrocław - zajęcia dla dzieci W zimną listopadową niedzielę spotkajmy się w Muzeum przy gorącej herbacie. „Pozdrowienia z… Dolnego Śląska i nie tylko. Dawnej pocztówki czar” to najnowsza wystawa czasowa prezentowana w muzeum. 20 listopada 2011 r. (niedziela) zapraszamy do udziału w Dniu otwartym. O godzinie 11.00 i 13.00 autorka wystawy w oparciu o bogaty zbi... (więcej)
Smerfne zabawy - Bielsko Biała - zajęcia dla dzieci Aerobic, gimnastyka, masaż do wyboru: techniką Schantala, ciepłymi kamieniami, pędzlem. Pielęgnacja dłoni- manicure, odcisk dłoni w parafinie. Fantazyjne fryzury- kucyki, warkoczyki,francuz itp. Spotkanie z książką, zajęcia ceramiczno-plastyczne, gry, zabawy. Tematyka zajęć jest zmienna co wpływa na ich atrakcyjność. Liczba uczestników zajęć maksy... (więcej)
KĄCIK MŁODEGO WROCŁAWIANINA 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci To cykl zajęć poświęconych historii naszego miasta. Przeniesiemy się niejednokrotnie w czasy, które już dawno przeszły do historii. Poznamy ciekawych ludzi, zabytkowe miejsca oraz ciekawe wydarzenia dawnego Wrocławia. Poznając przeszłość naszego miasta umocnimy w naszych sercach i umysłach przynależność do małej ojczyzny jaką jest nasze miasto rodz... (więcej)
Zajęcia dla 5 i 6-latków!!! - Warszawa - zajęcia dla dzieci Akademia Pięciolatka to miejsce stworzone specjalnie z myślą o dzieciach, które już wkrótce zasiądą za szkolną ławką. Nasze kameralne zajęcia sprawią, że każdy Pięciolatek polubi naukę i będzie z niej czerpał wiele radości! Oferujemy zajęcia z edukacji szkolnej, warsztaty teatralne oraz język angielski z elementami plastyki. Jeśli zależy Pańs... (więcej)
JĘZYK ANGIELSKI Z KOKOSOWĄ WYSPĄ DLA MALUSZKÓW - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku 2-4 lat na Naszą Wyspę pełną uśmiechu gdzie w małych grupach nauczycie się języka angielskiego Jak wyglądają zajęcia na Kokosowej Wyspie? Dzieci są mieszkańcami Kokosowej Wyspy, do której dopływa rozbitek. Przybysz próbuje dowiedzieć się, dokąd dopłynął, jak wrócić do domu, ale tubylcy nie znają jego języka. W... (więcej)
LOGOCIUCHCIA – zajęcia logopedyczne - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Mowa służy nam nie tylko do „mówienia” słów czy wyrażeń, to sposób na przekazanie emocji, samopoczucia, a przede wszystkim do kontaktowania się i bycia z innymi ludźmi. Każde dziecko ma swój rytm i tempo rozwoju mowy, które zależy od jego kondycji emocjonalnej, społecznej, zdrowotnej czy psychicznej, a odpowiednie oddziaływania mogą ten... (więcej)
 MALUSZKI W POCIĄGU dla dzieci niechodzących wraz z opiekunami   – zajęcia ogólnorozwojowe 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Jest to cykl spotkań dla dzieci od 6 miesiąca życia, dla dzieci które jeszcze nie chodzą wraz z opiekunami. Celem zajęć jest wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka przez: stymulacje zmysłu słuchu, węchu, dotyku, smaku, wzroku, równowagi, kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwijanie tzw. mowy biernej, wspieranie emocjonaln... (więcej)
 MALUSZKI W POCIĄGU dla dzieci chodzących   – zajęcia ogólnorozwojowe 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Jest to cykl spotkań dla dzieci chodzących do 2 lat wraz z opiekunami. Celem zajęć jest wspieranie prawidłowego rozwoju dziecka przez: stymulacje zmysłu słuchu, węchu, dotyku, smaku, wzroku, równowagi, kształtowanie koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwijanie tzw. mowy biernej, wspieranie emocjonalnej więzi Dziecka z Rodzicami Ponadto... (więcej)
BĘDĘ PRZEDSZKOLAKIEM – – zajęcia adaptacyjne 
 - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci zajęcia adaptacyjne - dziecko stopniowo przygotuje się do przebywania w grupie z innymi dziećmi i do stopniowej rozłąki z rodzicami. Podczas zajęć dzieci będą bawiły się i uczyły, uczestniczyły w zabawach ruchowych, muzycznych, integracyjnych- podobnie jak w tradycyjnym przedszkolu. ... (więcej)
STACJA TWÓRCZYCH DZIECI oraz DOTKNIJ, ZOBACZ, POCZUJ - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Zajęcia skierowane do dzieci w wieku od 4 do 10 lat. Warsztaty mają na celu przybliżenie praw fizyki, chemii, przyrody w formie urozmaiconych gier i zabaw. W trakcie zajęć dzieci będą mogły przetestować na sobie działanie poszczególnych zasad. Będziemy aktywnie poznawać tajemnice przyrody poprzez spotkania z ciekawymi gatunkami roślin i zwierząt. ... (więcej)
DOBRE MANIERY w „Pociągu”- SAVOIR-VIVRE  w teatralno -artystycznej oprawie(zabawy kukiełkowe, ruchowe, muzyczne i plastyczne) - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci Nowatorskie zajęcia, podczas których dzieci przez zabawę i sztukę uczą się zasad dobrych manier oraz funkcjonowania w świecie relacji społecznych. towarzyszą nam przedstawienia kukiełkowe, zabawy ruchowe i plastyczne, mające na celu przedstawienie zasad dobrych manier w przystępny i atrakcyjny sposób. ... (więcej)
TAŃCZYMY RAZEM W POCIĄGU - zajęcia taneczno- muzyczne - WrocŁaw - zajęcia dla dzieci TAŃCZYMY RAZEM w Pociągu – zajęcia taneczno-muzyczne Zapraszamy na spędzenie magicznego czasu w relacji rodzic- dziecko. Czasu niepowtarzalnego, pełnego radości i twórczej pracy. Podczas zajęć dzieci będą doświadczać wspaniałego działania ruchu, muzyki i przygody. Będziemy się od siebie nawzajem uczyć, poznawać swoje możliwości i talenty... (więcej)
Sprawny Maluch - Pruszków - zajęcia dla dzieci
FunWay  Pruszków
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dajemy dzieciom możliwość zapoznania się z elementami koszykówki, piłki nożnej, siatkówki, samoobrony itp. w formie przystępnych dla nich zabaw.... (więcej)
  Angielski dla maluchów 2 - 5 lat - ZAPISY - spotkania z Hippo & Friends - nauka poprzez aktywną zabawę: piosenki, słówka, zwroty, drama - kameralne grupy 5 – 8 dzieci - trenerzy Dzieciolandia Cambridge University Press Educational Partner - innowacyjna autorska metoda “Akcja na minutę” Tryb zajęć do wyboru: 1 x 30 min... (więcej)
Nauka Tenisa ziemnego dla dzieci - M. st. Warszawa - zajęcia dla dzieci Tenis jest doskonałym sportem dla Twojego dziecka i jest teraz prostszy dla dzieci do nauczenia! Z prawidłowym wyposażeniem, Twoje dziecko może zacząć grać z LTC team już od dziś! Stworzymy pozytywną atmosferę na zajęciach, bez współzawodnictwa. Zapewniamy całe wyposażenie. Przepiękna lokalizacja kortów – Park Kultury w Powsinie w Warszawie. ... (więcej)
Tenis dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci Tenis jest doskonałym sportem dla Twojego dziecka i jest teraz prostszy dla dzieci do nauczenia! Z prawidłowym wyposażeniem, Twoje dziecko może zacząć grać z LTC team już od dziś! Stworzymy pozytywną atmosferę na zajęciach, bez współzawodnictwa. Zapewniamy całe wyposażenie. Przepiękna lokalizacja kortów – Park Kultury w Powsinie w Warszawie. ... (więcej)
Mamo, Tato! Idę do przedszkola. - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Krasnala zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat na popołudniowe zajęcia. Propozycja dla dzieci, które nie chodzą do przedszkola, bądź są już przedszkolakami, ale chcą się z nami pobawić. Poprzez zabawy, gry i zajęcia ruchowe pragniemy stymulować rozwój psychomotoryczny (ruchowy, poznawczy, emocjonalno-społeczny)dzieci. Uczymy się wierszyków i... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1-3 
 - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Krasnala zaprasza dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat na zajęcia ogólnorozwojowe z Ważnym Dorosłym (opiekunem) organizowane na Różance. Zajęcia prowadzone są z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego, zawierają też element plastyczny i zabawy z chustą animacyjną. Podczas zajęć uczymy się też masażyków relaksacyjnych. Koszt: 20 zł. Obowiązują z... (więcej)
Skwer zaprasza na warsztaty edukacyjno-artystyczne: MUZYKA DLA SMYKA - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na cykliczne warsztaty muzyczno – edukacyjne dla dzieci w wieku 0-5 lat. Zajęcia odbywają się regularnie, raz w miesiącu i cieszą się ogromnym powodzeniem wśród rodziców. MUZYKA DLA SMYKA to oferta nawet dla kilkumiesięcznych dzieci. Zabawy pobudzają wyobraźnię, koncentrację i wrodzone talenty, odbywają się w małych grupach, dzięki... (więcej)
  Zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież na zajęcia plastyczne. Nasze działania skoncentrowane są w głównej mierze na rozwoju indywidualnych pasji i predyspozycji związanych z działaniami plastycznymi. Obszerny program zajęć jest dostosowany do wieku i możliwości uczestników, na tej podstawie ... (więcej)
Twórcze zajęcia dla dzieci - Tychy - zajęcia dla dzieci Twórcze zajęcia dla dzieci Zapraszamy Dzieci w wieku 0-9 lat do Centrum Twórczych Zabaw Dziecięcych BRIKOLANDIA. Brikolandia łączy wszystko, co konieczne do twórczego, bezpiecznego rozwoju dziecięcych możliwości. Nasze zajęcia oparte są na naukowych koncepcjach inteligencji, bazują na najnowszej wiedzy z psychopedagogiki twórczości. Wszystko ... (więcej)
Nasza Paczka - Kraków - zajęcia dla dzieci Zajęcia dla maluchów rozwijające talenty i integrujące społecznie dzieci przygotowujące się do pójścia do przedszkola. Udział w nich pozwoli zminimalizować stres i oswoić lęk związany z rozłąką z rodzicami i zastąpić je ciekawym i twórczym poznawaniem świata. W trakcie trwania warsztatów będziemy uczyli się nazywać rzeczy po imieniu, poznawać kszt... (więcej)