Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Hop! Bęc! - poranki dla maluszków - Kraków - zajęcia dla dzieci Podczas Poranków stawiamy na dobrą zabawę i kształtowanie muzycznych, plastycznych i estetycznych gustów dzieci. Oswajamy maluchy z rówieśnikami i próbujemy budować między nimi pierwsze więzi. Będziemy kołysać się, wesoło skakać i pląsać bez ograniczeń i zobowiązań. Na zajęciach zachęcamy dzieci do pierwszych często nieśmiałych prób obrazowania ota... (więcej)
Baby Cafe - zajęcia dla niemowląt - Kraków - zajęcia dla dzieci Na cotygodniowych spotkaniach Baby Cafe zajmujemy się zarówno ciałem, duchem jak i talentami Maluszków – zajęcia obfitują w mnóstwo okraszonych dobrą muzyką ćwiczeń ruchowych i ciekawych, wartościowych zabaw rozbudzających wyobraźnię i rozwijających emocjonalnie małe pociechy. Wspólnie śpiewamy, rymujemy i czytamy wierszyki dla dzieci. Dzieci... (więcej)
W świecie polskich kreskówek - wizyta w Studiu Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej -  Bielsko-biała - zajęcia dla dzieci Bielsko-Biała jest niepodważalną stolicą polskich kreskówek. W Studiu Filmów Rysunkowych narodziło się wiele kultowych filmów, które nadal bawią i edukują dzieci nie tylko w Polsce. Teraz można ponownie odwiedzić ich świat, w Studiu Filmów Rysunkowych, które jest otwarte dla zwiedzających. - Wizyta w bielskim Studiu Filmów Rysunkowych to powrót... (więcej)
Zajęcia Artystyczne w Szczecinie:
Muzyka, Teatr, Plastyka
Indywidualnie i w grupie! - Szczecin - zajęcia dla dzieci Nauka gry na pianinie, gitarze, flecie lub perkusji; nauka śpiewu solowego, zajęcia teatralne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, nauka rysunku i malarstwa dla każdej grupy wiekowej, rysunek satyryczne, warsztaty cykliczne, organizacja urodzin, koncerty. U nas nie ma ograniczenia wieku... (więcej)
Plastyczne FUN-abarie pani Magdy - Wrocław - zajęcia dla dzieci Plastyczne FUN-aberie Pani Magdy czyli twórcze warsztaty plastyczne. Zajęcia plastyczne na których NIE będziemy rysować! Ponieważ kreatywność nie znosi ograniczeń, a dziecięca wyobraźnia nie zna granic, wyjdziemy daleko poza ramy białej kartki A4. Będziemy tworzyć niezwykłe formy przestrzenne, jak lampiony, maski, kukiełki, biżuterię czy choinko... (więcej)
ANIMA(K:)CJA czyli warsztaty filmu animowanego - STWÓRZ FILMIK WEDŁUG WŁASNEGO POMYSŁU! - Wrocław - zajęcia dla dzieci ANIMA(K:)CJA czyli warsztaty filmu animowanego Poznaj tajemnice animacji i stwórz swój własny filmik od A do Z! Uczestnicy zajęć poznają teorię i historię filmu animowanego oraz techniki jego realizacji. Dzięki zdobytej wiedzy stworzą swoje własne filmy, które będą potem miały swoją premierę na DUŻYM ekranie w Fabryce Pomysłów i Zabawy. Młodzi... (więcej)
Niezwykłe urodziny dla dzieci Wrocław! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Fabryka Pomysłów i Zabawy organizuje najlepsze przyjęcia urodzinowe dla dzieci! Powiedz nam, co lubi Twoje dziecko, a my urządzimy mu urodziny, o których marzy! W ten wyjątkowy, urodzinowy dzień możemy zmienić Twoją pociechę w księżniczkę, rycerza, Indianina, modelkę, kowboja, tajną agentkę, hip-hopowca, szefa kuchni… A jeśli Twoje dzieck... (więcej)
  Na zakończenie wystawy „Piękno kamiennych światów: Muzeum Poczty i Telekomunikacji zaprasza pasjonatów mineralogii i nie tylko na wykłady przygotowane przez Muzeum Mineralogiczne. Pierwszy wykład „Agaty z Gór Kaczawskich” wygłoszony przez Jacka Bogdańskiego wprowadzi nas w świat wyjątkowych kamieni, jakimi są agaty. Natomiast drug... (więcej)
  Indywidualne zajęcia nauki gry na pianinie, keyboardzie, skrzypcach, gitarze: akustycznej, klasycznej, elektrycznej, basowej dla początkujących dzieci oraz młodzieży (średnio zaawansowanej). Mają na celu zapoznanie z instrumentem, ze specyfiką gry, z podstawami techniki instrumentu i zapisu nutowego oraz (w późniejszym etapie) rozwijanie i doskonal... (więcej)
  Zajęcia j. angielskiego prowadzone będą z uwzględnieniem zasady pragmatycznego eklektyzmu, tj. łączenia sprawności językowych, duży nacisk kładąc jednak na rozwijanie zdolności konwersacji w języku obcym i poszerzanie słownictwa według bloków tematycznych. Tematyka zajęć będzie również dostosowana do aktualnych potrzeb uczestnika, np. wyjaśnianie z... (więcej)
  Zapraszamy na zajęcia z tańca nowoczesnego, podczas których uczestnicy będą uczyli się takich stylów jak jazz, hip-hop, New style, house, dancehall. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora dzieci i młodzież będą mieli okazję rozwijać swoje pasje i umiejętności taneczne poprzez opracowanie nowych układów tanecznych oraz naukę podstawowych kroków ora... (więcej)
  Podczas zajęć dzieci będą miały możliwość poznania różnorodnych technik rysowania ołówkiem, węglem, kredkami. Będą eksperymentować kolorem za pomocą farb. Pod okiem artysty plastyka poznają podstawy rysowania i malowania, dowiedzą się, czym jest światłocień i jak go stosować, jak działać, aby na płaskiej kartce ukazać trójwymiarowy przedmiot.Stoso... (więcej)
  Ćwiczenia w grupie przedszkolaków to głównie nauka przez zabawę. Zajęcia zawierają w sobie 2 sesje ćwiczeń Karate oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe, a w szczególności: ćwiczenia ogólnorozwojowe z elementami korekcji wad postawy, gry i zabawy ogólnorozwojowe oraz kierunkowe, poznanie podstawowych Karate (na bazie Kyokushin), ćwiczenia rozciągające, pod... (więcej)
Wszystko co Twoje dziecko chciałoby wiedzieć o Wszechświecie, ale boi się zapytać – Zajęcia edukacyjne dla dzieci 4-12 lat - Chorzów - zajęcia dla dzieci Twoje Dziecko może zostać wielkim badaczem i konstruktorem. Wystarczy, że zapiszesz je na warsztaty naukowe Kombinatory, podczas których zbuduje i zaprogramuje robota, zobaczy jak działa wiele urządzeń, np. teleskop, aparat fotograficzny, termometr, pozna nowe zjawiska fizyczne, rozszczepi światło. Zbada pod mikroskopem park, samodzielnie pozbie... (więcej)
taniec irlandzki - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Dunmore  Warszawa
Zapraszamy na kurs tańca irlandzkiego, zarówno dzieci jak i rodziców. Ten żywiołowy taniec znakomicie wykorzystuje nagromadzoną energię najmłodszych. Dzieci na zajęciach uczą się również rytmiki, rozpoznawania różnych melodii irlandzkich, poznają wybrane ćwiczenia z podstaw baletu. Poza tańcami solowymi, ćwiczą też układy grupowe, które mają szans... (więcej)
GAZECIAKI - dzieci redagują i wydają gazetę - Wrocław - zajęcia dla dzieci Młodzi redaktorzy poszukiwani! Twoje dziecko ma 8-12 lat i lubi pisać, rysować i opowiadać historie? Marzy o opublikowaniu swojego artykułu w gazecie? Jeśli tak, to warsztaty dla Niego. Podczas zajęć dzieci poznają podstawowe gatunki dziennikarskie, nauczą się tworzyć krótkie formy literackie i będą uczestniczyć w kreowaniu wizerunku pisma. Ich t... (więcej)
Wspólne bajanie - zajęcia dla rodziców i dzieci 1-3 lata - Wrocław - zajęcia dla dzieci Wasza pociecha męczy Was, żeby jej opowiedzieć bajkę? Ile razy już opowiadaliście o Czerwonym Kapturku i Śpiącej Królewnie? Jeśli zamiast opowiadać znane historie chcecie zaskoczyć swoje dziecko niezwykłą, dobranockową opowieścią, koniecznie przyjdźcie na nasze Wspólne Bajanie. Podczas warsztatów nauczycie się tworzyć baśnie i opowiadania, które z... (więcej)
Autorzy-Juniorzy: dzieci piszą i wydają książkę! - Wrocław - zajęcia dla dzieci Czy można napisać książkę mając tylko 8-12 lat? Pewnie, że tak! Na naszych warsztatach dzieci same napiszą tekst i stworzą ilustracje do książki! Książka, która powstanie w trakcie zajęć, zostanie opublikowana, a każde dziecko otrzyma egzemplarz w prezencie. Wspaniała przygoda z literaturą. Dzieci będą rozwijać swoją kreatywność. Nauczą się prze... (więcej)
JUST DANCE zajęcia taneczne dla dzieci 5-7 lat - Wrocław - zajęcia dla dzieci JUST DANCE – zajęcia ogólnotaneczne dla początkujących. Pierwsze kroki na parkiecie dzieci będą stawiać pod okiem profesjonalnych instruktorów ze Szkoły Tańca Flashdance. W programie zajęć elementy tańca nowoczesnego DISCO i HIP-HOP. Zajęcia raz w tygodniu (45 min.) Termin: czwartek, godz. 16.15 - 17.00 Cena za miesiąc: 50 zł Jednor... (więcej)
Przestrzenie wyobraźni - Kraków - zajęcia dla dzieci
pracownia k.  Kraków
W każdy czwartek zapraszamy na nietypowe warsztaty twórcze, gdzie literatura spotyka się z architekturą. Podczas zajęć czytamy fragmenty bardziej i mniej znanych książek, które stają się inspiracją do dalszych działań. Warsztaty są kontynuacją zajęć prowadzonych w pracowni k. w roku szkolnym 2010/11, podczas których wybudowaliśmy Chatkę Puchatka,... (więcej)
Zajęcia Praktyczno-Techniczne - Kraków - zajęcia dla dzieci
pracownia k.  Kraków
Nowa odsłona zpt-ów, czyli własnoręcznie lub wspólnie z grupą wykonane karmniki, gry planszowe, domki dla lalek, ozdoby choinkowe i wiele innych. Tematyka prac zostanie dostosowana do możliwości i potrzeb grupy. W każdym miesiącu inny temat przewodni. Grudzień: szopki i ozdoby choinkowe Nietypowe sposoby ozdabiania choinki i domu - wielkie pap... (więcej)
kreatywne warsztaty dla maluchów od 1,5 do 3 lat z rodzicami - Świdnica - zajęcia dla dzieci
Studio Bambini  Świdnica
Zapraszamy na nowe zajęcia w Świdnicy!!! Zajęcia skierowane są do dzieci od 1,5 roku do 3 lat i rodziców. W trakcie ogólnorozwojowych zajęć Bambini Mini, dziecko otrzyma niesamowitą bazę doświadczeń, z którymi łatwiej ruszy w świat przedszkolny. Tutaj nauczy się wspólnych zabaw z innymi dziećmi, nauczy się kreatywnej zabawy, rozwinie swój intelekt... (więcej)
  KLUB Z WYOBRAŹNIĄ Dla miłośników tworzenia rzeczy ładnych… Zapraszamy we wtorki o godz. 17.30 w dniach 8, 15, 22, 29 listopada LISTOPAD to spokojny czas na przygotowanie świątecznych prezentów z wykorzystaniem UPCYCLINGU. Kiedy inni w grudniu wpadną w szał świątecznych zakupów, my będziemy mieć już czas na spotkania w miłym towarzystwie.... (więcej)
  Komputer od A do Z Starochorzowski Dom Kultury zaprasza na zajęcia dorosłych, którzy chcą poznać wszystkie możliwości swojego komputera i nauczyć się wykorzystywać je na co dzień. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, przez 2 godziny, w sali komputerowej Starochorzowskiego Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 w Chorzowie Starym. - Zaj... (więcej)
  CHÓR MIESZANY „GWIAZDA” Jeden z najstarszych zespołów muzycznych w Chorzowie, działający od roku 1910r. zaprasza ludzi pełnych zamiłowania do muzyki w każdą środę o godz. 18.00. „GWIAZDA” to grupa ludzi którzy kochają muzykę. Chętnie jej słuchają, ale przede wszystkim lubią sami śpiewać. Członków Chóru różni wiek, wygl... (więcej)
  Lekcje rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych Warsztaty plastyczne, będą szansą na rozwijanie własnych umiejętności rysunkowych, malarskich, graficznych, zarówno dla tych którzy ze sztuką mieli już coś wspólnego jak i dla tych którzy są na początku tej drogi. Wystarczy tylko chcieć, a z całą resztą sobie poradzimy. Indywidualne podejście... (więcej)
  Chcesz zajrzeć do wnętrza teatru?? Chcesz poznać wszystkie korytarze, którymi się porusza ludzka dusza w teatrze?? Tak! Te zajęcia są dla CIEBIE!! DYKCJA SCENY DIALOGOWE ZADANIA AKTORSKIE… Kiedy już się tego nauczymy…. TO PRZEDSTAWIENIE!! I na scenę - w światła i przed widownię!! Młodych aktorów, od 12 roku życia, zapraszamy na... (więcej)
Indywidualne kursy komputerowe z osobistym trenerem dla Twojej pociechy - Warszawa - zajęcia dla dzieci Twoje dziecko to magik komputerowy i chcesz aby rozwijało swoje umiejętności? A może uważasz, że Twój malec powinien nauczył się obsługi Worda lub Excela? Wolisz, aby to trener przyjechał do Twojego domu i uczył Twoje dziecko indywidualnie? Indywidualne kursy komputerowe z osobistym trenerem w Twoim domu dostępne przez 7 dni w tygodniu, to coś ... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci w wieku 1-3 wraz z opiekunem - Wrocław - zajęcia dla dzieci
Klub Krasnala  Wrocław
W Klubie Krasnala Ruch Rozwijający Metodą Weroniki Sherborne zajmuje obok zabaw konstrukcyjnych, plastycznych czy tematycznych równorzędne miejsce. Godzina zabaw dzieci z Ważnymi Dorosłymi jest więc przeplatanką różnych form aktywności dziecka. Dzieci poznają też różne metody pracy twórczej m.in. malowanie kamieni, wyklejanie zwierzątek, budowanie ... (więcej)
EDUKACJA ARTYSTYCZNA
dla dzieci  i  młodzieży w wieku  od  8  do  13  roku  życia - Wrocław - zajęcia dla dzieci warsztaty odbywać się będą od 5 września 2011, w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki w godzinach między 16:00 a 19:30 W programie m. in.: - malarstwo, grafika, ceramika, filcowanie, elementy sztukaterii, - zwiedzanie galerii wystaw artystycznych, muzeów, spotkania z twórcami, plenery plastyczne, cykliczne wernisaże prac twórczyc... (więcej)
Zajęcia dla dzieci, 1 - 3 lata - Poznań - zajęcia dla dzieci Pozwól, aby ZABAWA Twojego dziecka przerodziła się w PASJĘ ŻYCIA. Każde dziecko znajdzie u nas coś dla siebie, a Ty rodzicu będziesz z radością mógł przyglądać się jak jego rozwój idzie w dobrym kierunku. Pamiętaj, że dobry początek to podstawa. Połączenie szczególnych warunków naszego klubu z doświadczeniem Ideowni. Program opracowała psycho... (więcej)
  Warsztaty Dobrej Zabawy to spotkania raz w miesiącu dla każdej z grup wiekowych dzieci. Zajęcia prowadzą specjaliści: fizjoterapeuta dziecięca lub psycholog dziecięca. Spotkania: - to praktyczne zapoznanie z nowoczesnymi pedagogicznymi i psychologicznymi metodami zabawy z małym dzieckiem oraz ich wpływem na rozwój dziecka. - to także ̵... (więcej)
  Podczas zajęć dzieci zaznajamiają się z zasadami i elementami tańca klasycznego oraz tańca ludowego. Zdobyte umiejętności pozwalają łączyć elementy w całość, tworząc układy choreograficzne, które z dumą można prezentować rodzinie. Ćwiczeniom baletowym towarzyszy różnorodna muzyka, pozwalająca ukształtować wrażliwość dzieci, jak również zapoznać z p... (więcej)
Zajęcia Mały Konstruktor, Angielski z Robotami, Liga Robotyki - Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Poznań - zajęcia dla dzieci
eduROBOT.PL  Szczecin, Gdynia, Gdańsk, Poznań
Zajęcia z robotyki dla dzieci już od 5 roku życia. Pasja, nauka, zabawa. Zajęcia Mały Konstruktor pomogą Twojemu dziecko w: • przygotowaniu do nauki pisania; • nauce logicznego myślenia; • nauce pracy w grupach – podziału zadań i współpracy; • rozwijaniu wyobraźni i kreatywności; • inspirowan... (więcej)
Grupy Zabawowe- zajęcia dla maluszków w Sęszewie - Steszew - zajęcia dla dzieci GRUPY ZABAWOWE ZAJĘCIA DLA DZIECI OD 10 MIESIĄCA ŻYCIA DO TRZECH LAT WRAZ Z OPIEKUNEM W RAMACH ZAJĘĆ PROPONUJEMY: -od 5 do 8 dzieci w grupie, -naukę piosenek, wierszyków i wyliczanek, -zabawy manualne, zabawy paluszkowe, zabawy plastyczne, -usprawnianie mowy poprzez specjalnie dobrane zabawy, ... (więcej)
Warsztaty dla dzieci - Pierwsza Pomoc z Misiem - Poznań - zajęcia dla dzieci Pierwsza pomoc z Misiem Medaidkiem to ciekawa, 45-minutowa zabawa, dzięki której każde dziecko z łatwością zapamięta postępowanie ratownicze w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Dowie się jakie niebezpieczeństwa czyhają a nie w domu, będzie potrafiło wezwać pomoc, opatrzeć lekkie ranki oraz zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych. Poprzez tak... (więcej)
Teatr przedmiotu - zajęcia teatralno-artystyczne - Sopot - zajęcia dla dzieci W tych poruszających wyobraźnię warsztatach podejmiemy próbę dialogu aktora z przedmiotem, dokonamy teatralizacji rzeczy codziennego użytku, użyjemy zabawek przyniesionych przez uczestników zajęć do tego, by w poetycki sposób ukazać pewien aspekt rzeczywistości, ale też świat fantazji, snów i marzeń. Zajęcia rozpoczynają się 5 sierpnia w piąte... (więcej)
  ROZWIJAJĄCE DWUGODZINNE ZAJĘCIA DLA MALUCHÓW W WIEKU OD 1,5 DO 3 LAT. BEZSTRESOWE PRZYGOTOWANIE MALUCHÓW DO ZAJĘĆ PRZEDSZKOLNYCH POD OKIEM RODZICÓW LUB OPIEKUNÓW. ZABAWY STYMULUJĄCE ROZWÓJ DZIECKA OPARTE NA TEORII RUCHU ROZWIJAJĄCEGO WERONIKI SHERBORNE, MUZYKOTERAPIA, BAJKOTERAPIA ORAZ MNÓSTWO ZABAWY Z RÓWIESNIKAMI... (więcej)