Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Zajęcia

Zajęcia dla dzieci to ważny element ich rozwoju emocjonalnego i fizycznego. Wybierając coś dla swojego dziecka, zawsze kieruj się jego predyspozycjami - zajęcia mają być przyjemnością dla malucha. Oferta prezentowana na naszych łamach to propozycje o różnym stopniu trudności i wymagające różnego zaangażowania czasowego. O ile zajęcia plastyczne zwykle zajmą dziecku 2-3 godziny tygodniowo, o tyle szkoła tańca to już wiele godzin zajęć. Wybierz koniecznie miejsowość, w której mieszkasz, by zawęzić listę do propozycji, które mogą Cię zainteresować.

Zajęcia dla dzieci - cała Polska - 19-02-2019
Wybierz miejscowość
Szycie zabawek - zrób prezent swojemu dziecku! - Kraków - zajęcia dla dzieci Już niedługo ruszają nowe zajęcia twórcze dla rodziców i dzieci. Warsztaty poprowadzą najbardziej utalentowani artyści krakowscy, którzy o rękodziele wiedzą prawie wszystko. Na początek przedstawiamy Wam Kurę D. Zapraszamy do odwiedzenia jej bloga http://kura-d.blogspot.com/ Już 18 maja 2012r. o godzinie 18:00 Kura D. poprowadzi zajęcia z s... (więcej)
ARTYSTYCZNA ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA - Wrocław - zajęcia dla dzieci Zapraszamy dzieci i młodzież na artystyczne zajęcia z zakresu: MALARSTWA, CERAMIKI, GRAFIKI. W programie również wycieczki do galerii sztuki, muzeów, kin, pomoc w nauce, gry i zabawy edukacyjne i wiele więcej. tel. 71 344 61 31, 506 669 925 www.wgm.wroclaw.pl zajęcia prowadzone pod patronatem Gminy Wrocław i Urzędu Marszałkowskiego Województw... (więcej)
  Znasz j. angielski, ale brakuje Ci podstaw teoretycznych, aby nauczać? Nie masz pomysłów na zabawę z dzieckiem w języku obcym? Posiadasz już doświadczenie, ale brak Ci certyfikatu? Zapraszamy na Profesjonalne szkolenie dla rodziców, nauczycieli, opiekunek i au-pair METODYKA NAUCZANIA DZIECI JĘZYKA ANGIELSKIEGO: W programie m.in. ... (więcej)
Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków w wieku od 1,5 roku do 3 alt - Wrocław - zajęcia dla dzieci Klub Krasnala zaprasza dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat wraz z rodzicami na zajęcia ogólnorozwojowe. Są to zajęcia z wykorzystaniem Metody Ruchu Rozwijającego, chusty animacyjnej, kolorowych piłeczek, tuneli animacyjnych i innych pomocy edukacyjnych. Koszt: 15 zł za 60 min. (4 zajęcia w karnecie), 20 zł za jednorazowe zajęcia. Obowiązują zapisy. ... (więcej)
Wielka majowa obniżka w Masters! - 50% na zajęcia - Kraków - zajęcia dla dzieci Obniżka cen w Masters!-50% ZAJĘCIA HAPPY BABY I INNE Od maja rusza promocja na zajęcia adaptacyjne Happy Baby! Tylko w maju zapłacisz jedyne 8zł za godzinę zajęć porannych. Świetna lokalizacja: Plac Wolnica, codziennie od 9 do 12. super wnętrze i najukochańsza niania-lektor:) Chcesz wiedzieć więcej o Happy Baby? Zajęcia adaptacyjne dla ... (więcej)
Happy Baby - Kraków - zajęcia dla dzieci HAPPY BABY - Zajęcia adaptacyjne dla dzieci, które nie chodzą do przedszkola. W Masters będą mogły spędzić poranki w kreatywny sposób. Będzie to czas poświęcony na wesołą zabawę, rysowanie i śpiewanie. Maluchy będą mogły oswoić się z rówieśnikami, a opiekę zapewni im wykwalifikowana opiekunka, która będzie jednocześnie uczyła je języka angielskiego... (więcej)
Chiński dla dzieci! - Kraków - zajęcia dla dzieci CHINA CLASS - Zajęcia z języka chińskiego to nie tylko szansa na poznanie podstawowych zagadnień jednego z najtrudniejszych języków na świecie. To również regularne podróże na Daleki Wschód podczas których dzieci będą miały okazję poznać kulturę i tradycje chińskie. Nauczą się chińskich wierszyków i piosenek, poćwiczą chińską kaligrafię oraz jedz... (więcej)
zajęcia umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci (z rodzicami) - Kraków - zajęcia dla dzieci Z CZEGO korzystamy? W CMM Gaia na zajęciach korzysta z obserwacji i wyników badań dotyczących oddziaływania muzyki na rozwój. Opieramy się na teorii audiacji E. E Gordona i wykorzystujemy jego metody wczesnego umuzykalniania. Chętnie sięgamy również do doświadczeń Lynn Kleiner – amerykańskiej instruktorki i nauczycielki muzyki. Niewyczerp... (więcej)
SOBOTY ARTYSTYCZNE - Kraków - zajęcia dla dzieci
Fundacja WyspArt  Kraków
Zajęcia będą prowadzone w formie zabaw plastycznych, które rozwijają wyobraźnię i kreatywność, oraz wspomagają wrażliwość plastyczną dzieci. Pojawiające się różnorodne techniki plastyczne, oraz ciekawe tematy pozwalają na nieograniczoną możliwość plastycznego "wyżycia". Ważnym założeniem jest wolność twórcza, dzieci nie będą ograniczane przez ża... (więcej)
ZAJĘCIA DLA DZIECI W POLE DANCE PROJECT!!!!


Od maja w Pole Dance Project zaczną się wielkie zmiany, nowe studio, nowe logo, nowy grafik i przede wszystkim NOWE ZAJĘCIA!!! - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Pole Dance Project  Warszawa
Od maja w Pole Dance Project zaczną się wielkie zmiany, nowe studio, nowe logo, nowy grafik i przede wszystkim NOWE ZAJĘCIA!!! Założycielką i właścicielką studia tańca Pole Dance Project jest Pani Natalia Wojciechowska- uznana w Polce i zagranicą baletnica, była solistka Baletu Opery Narodowej i muza najwybitniejszych artystów. Dlatego też w... (więcej)
Okienka na świat - Gdańsk - zajęcia dla dzieci Nadbałtyckie Centrum Kultury i Stowarzyszenie Kreatywnej Edukacji zapraszają serdecznie na cykl spotkań dla dzieci w wieku od 6 do 9 lat pt. Okienka na świat, które są częścią programu edukacyjnego Festiwalu Kultur Świata. Najbliższe spotkanie poświęcone będzie Afryce (zajęcia tylko dla grup zorganizowanych, do wyboru godz. 8.30, 10.30, 12.30).... (więcej)
Żeglarstwo  - nauka żeglowania dla dzieci - Gdynia - zajęcia dla dzieci Gdyńska Akademia Żeglarstwa- www.akademiazeglarstwa.com.pl zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 13 lat do uprawiania żeglarstwa . pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów każdy pozna smak żeglarskiej przygody. W programie: nauka techniki żeglowania regatowego na łodzi klasy Optimist. Nauka umiejętności żeglarskich, wiązanie węzłów, opanowanie ... (więcej)
zajęcia ogólnorozwojowe w CiuCiuBABCE - Poznań - zajęcia dla dzieci CiuCiuBABKA zaprasza DZIECI WRAZ Z RODZICAMI na zajęcia ogólnorozwojowe MALUSZKOWE PRZYTULANKI (6-12MIESIĄCA), MALUSZKOWE ROZRABIANKI (1-2LATKI), MINI PRZEDSZKOLAK (2-3 LATKI) oraz CIUCIUBABKOWE PRZEDSZKOLE (2-4 LATKI). Zajęcia trwają przez cały rok szkolny. Zapraszamy wszystkich rodziców ze swoimi pociechami lubiących kreatywne i ciekawe spędz... (więcej)
Zajęcia dla maluszków w wieku 1- 4 lat w Wawrze - Warszawa - zajęcia dla dzieci
Centrum Figura  Warszawa
Najmłodsze dzieci w wieku od 1 do 4 lat, niebędące jeszcze przedszkolakami, zapraszamy wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne, podczas których maluszki bawią się z rówieśnikami, uczą się piosenek i wierszyków, biorą udział w zajęciach plastycznych. Zajęcia odbywają się w soboty w godz. 10.00-12.00, przy ul. Stradomskiej 12, Warszawa-Wawer. ... (więcej)
Warsztaty krajoznawcze dla dzieci - Warszawa - zajęcia dla dzieci
ZwalczNude.pl  Warszawa
Seria spotkań dla dzieci o tematyce podróżniczej i kulturoznawczej. Każde warsztaty opowiadają o innym kraju w ciekawy, interaktywny sposób. Dzieci natomiast pracują na nietypowych materiałach udostępnionych przez ambasadę danego kraju. W tę sobotę spotkanie z Japonią. W programie: - nauka zakładania i przymierzanie kimono - baśnie japońskie - ... (więcej)
Zajęcia przyrodniczo-edukacyjne dla dzieci 4-12 lat - Chorzów - zajęcia dla dzieci Wszystko co Twoje dziecko chciałoby wiedzieć o Wszechświecie, ale boi się zapytać – Zajęcia edukacyjne dla dzieci 4-12 lat Twoje Dziecko może zostać wielkim badaczem i konstruktorem. Wystarczy, że zapiszesz je na warsztaty naukowe Kombinatory, podczas których zbuduje i zaprogramuje robota, zobaczy jak działa wiele urządzeń, np. teleskop, a... (więcej)
KARTKA WIELKANOCNA - Wrocław - zajęcia dla dzieci W dobie pośpiesznie wysyłanych sms-ów i e-maili z życzeniami świątecznymi, Muzeum Poczty i Telekomunikacji proponuje zatrzymać się na chwilę i dać bliskim coś niepowtarzalnego - własnoręcznie wykonaną i wysłaną tradycyjną pocztą kartkę świąteczną. Zapraszamy w niedzielę 1 kwietnia 2012 r. o godz. 12:00 dzieci wraz z rodzicami na warsztaty, któryc... (więcej)
Otwarcie wystawy fotograficznej
 oraz spotkanie z autorem
„SEMANA SANTA – profanum i sacrum”
ANTONI KREIS
14 kwietnia 2012
godzina 11.00 – 12.00
Wystawa potrwa do 22 kwietnia 2012 roku
Bezpłatna
 - Mikołów - zajęcia dla dzieci „Semana Santa” to w języku hiszpańskim Wielki Tydzień. Od wielu lat słynna Malaga przeżywa najazd turystów z całego świata ciekawych niezwykłego wydarzenia jakim są przemarsze przez miasto członków bractw religijnych obnoszących olbrzymie platformy na których wśród kwiatów, świec i złoconych dekoracji umieszczone są figury Matki Boski... (więcej)
Dni Wody 23-24 marzec 2011 bezpłatna - Mikołów - zajęcia dla dzieci Odbęda się 23-24 marzec 2012 23 marzec 11.00-18.45 m.in zabawy dla dzieci, pokaz konstruowania budek lęgowych dla ptaków, warsztat ceramiczny, warsztat woni, ABC budowy oczka wodnego, spotkanie z bajką, tworzenie ozdób indiańskich, popołudniowe bajanie, spektakl "kropla deszczu" z muzyka na zywo 24 marzec 11.00-15.30 Pokaz robienia świe... (więcej)
Warsztaty krajoznawcze - Warszawa - zajęcia dla dzieci
ZwalczNude.pl  Warszawa
Opis: Jest to cykl spotkań dla dzieci, którego celem jest w ciekawy, interaktywny i profesjonalny sposób przybliżenie dzieciom kultury innych krajów, zarówno egzotycznych jak i nam najbliższych. Warsztaty odbywać się będą cyklicznie, w każdą sobotę, między godziną 12:00 a 15:00. Pierwsze 10 spotkań będzie miało miejsce w Pierrogerii na Placu Kons... (więcej)
  Podczas weekendu odbędzie się 6 godzin warsztatów: SOBOTA 3 godziny i NIEDZIELA 3 godziny. Zapraszamy dzieci na weekendowe warsztaty robotyczne w Cotton Mill. Podczas zajęć uczestnicy poznają tajniki budowania i programowania robotów z klocków Lego Mindstorms. WEEKEND Z ROBOTYKĄ: Termin: 24 – 25 MARCA 2012r. Godziny warsztatów (SOBOT... (więcej)
Wesołe zabawy z językiem angielskim - Kraków - zajęcia dla dzieci TUKAN Centrum Twórczego Rozwoju zaprasza w czwartki o godz.17.30 na zajęcia z cyklu Wesołe zabawy z językiem angielskim. Gwarantujemy dobrą zabawę, dużo tańca i śpiewu. W programi dużo zabaw integracyjnych, zabawy fundamentalne i ogólnorozwojowe. Zajęcia przeznaczone są dla rodziców z dziećmi w wieku od 1,5 do 3 roku życia. Ze względu na og... (więcej)
  Wesołe szkraby to ogólnorozwojowe zajęcia dla najmłodszych i ich rodziców. W okresie niemowlęctwa dziecko nie tylko bardzo szybko rośnie, ale również rozwija się emocjonalnie i intelektualnie oraz rozwija wszystkie swoje zmysły. Oferowane przez naszą organizacje warsztaty maja na celu wsparcie tego rozwoju oraz przekazanie rodzicom inspiracji do tw... (więcej)
Rodzinne Warsztaty w Akademii Skrzatów - Kraków - zajęcia dla dzieci Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Rodzinne warsztaty w Akademii Skrzatów w Krakowie przy ul.Korfantego 34. Nasze sobotnie warsztaty to propozycja wspólnego spędzania czasu na twórczym działaniu. To wspaniała atmosfera i okazja do integracji z Twoją pociechą.Każde spotkanie odkrywa nowe możliwości oraz talenty drzemiące zarówno w ... (więcej)
Socatots Koszalin Piłkarskie maluszki - Koszalin - zajęcia dla dzieci
Socatots Koszalin  Koszalin
Zajęcia ogólnorozwojowe, opracowane na podstawie angielskiego programu, dla dziewczynek i chłopców od 6 miesiąca do 5 roku życia wykorzystujące elementy piłki nożnej, w których uczestniczą aktywnie również rodzice. W trakcie zajęć dzieci wykonują ćwiczenia, dzięki którym rozwijają koordynację ruchową, zwinność, równowagę, zdolności poznawcze czy um... (więcej)
W Krainie Marzeń Warsztaty Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 24.03 – sobota, godz. 1... (więcej)
Dzień z życia Zaczarowanego Lasu, cz. II Warsztaty Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 18.03 – niedziela, go... (więcej)
Moja własna lalka Warsztaty Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 17.03 – sobota, godz.... (więcej)
Dzień z życia Zaczarowanego Lasu (cz. I) Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 11.03 – niedziela, godz... (więcej)
  Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 4.03 – NIEDZIELA, godz... (więcej)
Wiosna  z Misiem Uszatkiem w Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 3.03 – sobota, godz. ... (więcej)
Zabawa w scenografa w Muzeum Bajki Se-ma-for - Łódź - zajęcia dla dzieci Warsztaty dla Gości Indywidualnych, Muzeum Bajki Se-ma-for, ul. Tuwima 54 Na wszystkie warsztaty konieczna jest wcześniejsza rezerwacja: tel. 42 682-26-01 (zajęcia odbywają się dla min. 5 osób; ilość miejsc ograniczona!) Każdy z warsztatów poprzedzony jest projekcją filmu animowanego produkcji Se-ma-fora!!! 10.03 – sobota, godz. 1... (więcej)
BROWN BEAR - angielski dla dzieci najmłodszych (1-3 lat)
 - Warszawa - zajęcia dla dzieci Zapraszamy na jedyne tego rodzaju zajęcia dla maluszków prowadzone w całości w języku angielskim. Zajęcia oparte są na warsztatach prowadzanych w grupach dziecięcych w Londynie. Dzieci biorą aktywnie udział w muzycznych zabawach, które pomagają uczyć koncentracji i słuchania oraz w naturalny sposób przekazują język obcy. Agnieszka, prowadząca zaję... (więcej)
zajęcia integracyjne, ogólnorozwojowe - Skawina - zajęcia dla dzieci Zgodnie z ostatnimi odkryciami naukowymi 50% zdolności uczenia się jest rozwijanych do czwartego roku życia. W tym czasie w mózgu tworzą się główne drogi nerwowe, które dziecko będzie wykorzystywało podczas wszystkich kolejnych lat nauki. Te pierwsze lata są kluczowe dla dalszego rozwoju – pomożemy lepiej je wykorzystać! To odpowiednie... (więcej)
  Zajęcia muzyczne dla maluchów w wieku 1,5- 6 lat.... (więcej)
  Zajęcia muzyczne i muzyczny angielski dla dzieci w wieku 1- 6 lat.... (więcej)
  Zapraszamy wszystkie dzieci (i nie tylko) na niezwykłe rendez-vous w Muzeum Poczty i Telekomunikacji. 5 lutego, w samo południe spotkamy się, by wysłuchać historii o świętym Walentym. Obejrzymy stare pocztówki i dowiemy się, co wspólnego ma SMS i listonosz z XIX w., nauczymy się także mowy znaczków! Zwiedzimy też wystawę „Szczęścia bez miary... (więcej)
Bajkowe soboty w Masters!! - Kraków - zajęcia dla dzieci BAJKOWE SOBOTY: zapraszamy do Masters również w sobotę! Organizujemy seanse bajek i filmów połączone z zajęciami językowymi. Twoje dziecko będzie miało okazję obejrzeć najnowsze bajki, a przy okazji nauczy się nowych słówek i będzie się świetnie bawić! Zapraszamy, zadzwońcie lub napiszcie i dowiedzcie się o dostępne rabaty i promocje!... (więcej)