To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176
fafura
Mona a co to za postać? i na czym polegają te wasze sesje?
może sama się wciągnę i małżowi zrobię konkurencję 08.gif

cukierkowa
Hejka..>Zuzia spi, Misiek tez po nocce wiec mam chwilke napisac co u mnie...Miskowi lepiej w tej pracy, pracuje sobie fajnie, lzejsza praca duzo lzejasza, na tasmach pod ziemia wiec nie jest tak niebezpiecznie ze sie sypie na głowe ciagle i sie wchodzi pod niedozwolone itp...wiec jest oki, wypłata tez ma byc lepsza, pracuje w weekendy tez, jak tylko chce, za weekend kasa gratisowo i sporo wieksza za sobote i niedziele za dzien 100 zł do reki, wiec ciesze sie...bo mam nadzieje, ze w koncu zacznie sie ukladac...Zuzia zachrzania po całym mieszkaniu, nie interesuja ja juz zabawki, jak sie bawi to sekunde i leci na czworakach gdzie sie da...szczegolnie za psem:D

No lece, przygotowac obiadek, zaraz budze miska...pozdrawiam Was...szkoda ze nie mieszkam blisko morza, chetnie bym sie przeszla brzegiem...uwielbiam ba kocham morze:)
evil mom
Madziu postać to zielarka z rozdwojeniem jaźni 08.gif wymyśliłam jej całą historię życia, aż do momentu w którym się spotkamy icon_biggrin.gif
a sesje polegają na tym, że spotykamy się w jakimś gronie, każdy ma swoją wymyśloną postać z czasów średniowiecza, oczywiście wszystko utrzymane jest w klimatach fantasy, więc mogą być to ludzie, krasnale, elfy i tzw. niziołki
następnie Mistrz Gry prowadzi z nami przygodę, w czasie której musimy jak najwierniej odtworzyć nasze postaci icon_biggrin.gif ot cała zabawa hihi no ale do tego trzeba się przygotować, stworzyć historię postaci (bo przecież nie wzięła się z nikąd 08.gif , jej rys psychologiczny i takie tam icon_smile.gif ) no fajne to jest, coś jak gra aktorska hehe icon_razz.gif

zapowiadało się na burzę...ale nic nie widać hehe icon_wink.gif
fafura
no widzisz Mona- ta burza przyszłą do nas...i tak leje i grzmi niemal non stop od 13 :!:

Mona- czy Was można gdzieś podejrzeć? tzn iść na ten "spektakl"
nie ukrywam, że brzmi to interesująco...
może sama uruchomiłabym dawno nie używane pokłady i możliwości..... icon_rolleyes.gif

Paula- co u ciebie? zajrzyj choć i daj znak jakiś!!
Aga! jak się czujesz? jaka pogoda? podobno nad morzem już ładnie!
Anna! co u was?
Kiniu przytul.gif trzymam kciuki za wyjście na duuuży plus icon_biggrin.gif

czy ktoś ma jakieś info od Isi?? zniknęła bez słowa- nie reaguje na smsy ani nic icon_sad.gif

buźka kobity i miłego łikendu 02.gif
mój dzieć ciągle u babci :!: P. pojechał tam dziś i junior nie wyraził ochoty na powrót do domu- jeszcze ma wakacje- jak stwierdził 03.gif
evil mom
Madziu jak przyjedziesz do mnie to możesz nas obejrzeć 08.gif
a co do dzieci i wakacji to młoda wraca jutro hihi
evil mom
oho zanosi siÄ™ na deszcz...
tuczę się...jem chipsy i piję browara 03.gif ktoś się przyłączy?? 02.gif
evil mom
oooo fakkkkk właśnie sobie przypomniałam, że miałam dziś zacząć 6 weidera czy jak mu tam, ćwiczyć a jaa się chipsami obżeram... 29.gif masakra.... 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
Agalu
MAdzia - no u nas pięknie słonecznie, szkoda tylko że tak isę zrobiło jak goście wyjechali, przyjechali z deszczem a wyjechali ze słoneczkiem - porażka dla nich takie wakacje..no ale cóż tak jest w anszej kochanej Polsce
Swoją droga dobrze że do tego Zakopanego nie jechaliśmy w tym tygodniu , bo z tego co się dowiaduję z tv to niezłe ulewy i powodzie tam są, szczęście w nieszczęściu że nie pojechaliśmy
Ja dziś pomagałam siostrze w gotowaniu na jutrzejszą imprezkę i padam na ryjek

Mąż był cały dzięn w Szczecinie też zmęczony..mam nadzieję 08.gif
Monia - ja bym się przyłączyła do tego ćwiczenia, ale niestety nie mogęicon_sad.gifa do obżarstwa to się chyba na razie ne przyłączę, dopóki nie mam wilczego apetytu(a pewnie nadejdzie za 2-3 mieisące )staram isę nie podjadać nic wieczorem, żeby nie przytyć jak najdłużej się uda.
Jak na razie brzuch mi wywaliło strasznie, wyglądam jak z Kacprem w 5 miesiącu ciąży a tu dopiero 3 miesiąc, ale wazę się raz na tydzien i waga nie drgnęła nawet w górę , więc jak narazie jest ok.
W spodnie jednak co niektóre ciężko się zapiąć i bluzki też przyciasnawe , bo się zatrzymują na biuście i brzuchu

fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Fri, 25 Jul 2008 - 20:18) *
tuczę się...jem chipsy i piję browara 03.gif ktoś się przyłączy?? 02.gif


tuczÄ™ siÄ™...
jemy pizzÄ™ i pijemy browarki 06.gif
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Fri, 25 Jul 2008 - 20:24) *
oooo fakkkkk właśnie sobie przypomniałam, że miałam dziś zacząć 6 weidera czy jak mu tam



czytałaś na forum o tym?
no ja też czytałam.... i zapał miałam..... ale jakoś przeczekałam i mi przeszło.... 04.gif

poza tym, to tak od 2-3 dni mam dziwne takie....
senna jestem masakrycznie i do tego i wczoraj i dzisiaj mi niedobrze 29.gif
wolę nie myśleć co to może być 43.gif
evil mom


poza tym, to tak od 2-3 dni mam dziwne takie....
senna jestem masakrycznie i do tego i wczoraj i dzisiaj mi niedobrze 29.gif
wolę nie myśleć co to może być 43.gif
[/quote]


dzidzia????? 02.gif 02.gif 02.gif
evil mom
ehhhhhhhhhhh nie idzie mi cytowanie...
Irenka.
przelotem jestem..
nie pytajcie dlaczego wczoraj mnie nie było.. kac gigant,,
jutro jadę oglądać zdjęcia, jak coś będzie niekompromitującego to wam pokażę 08.gif
czołem w jaja icon_biggrin.gif
fafura
CYTAT(Isia23 @ Fri, 25 Jul 2008 - 22:39) *
czołem w jaja icon_biggrin.gif



że co proszę icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
fifafo
jestem żyje szykuje grilla jak jest ciepło to uciekam na dwór z chłopakami
zrobiłam przemeblowanie u siebie w pokoju i u chłopaków wczoraj miałam kupić jakieś kolejne rzeczy do remontu
chłopaki z okazji grilla śpią u teściów
dużo będzie ludzików - tak to jest mieć liczne rodzeństwo
pozdrawiam i dziękuje za troskę

Magda ja tez od kilku dni słabo rano - tylko bym spała nie mam siły - ja stawiam na lekką depresję a nie na dzidzie
chociaz pytam juz u gina ile musze tabsy odsatwić wiecie co usłyszłam ze w Polsce to 3 miesiące wystaczą albo i w ogóle
a za granica minimum 6 miesięcy icon_smile.gif szok to jesteśmy znowu w tyle o dbanie o nasze zdrowie i przyszłych pokoleń

Mona jej ale bym sobie powymyślała takie postacie i jak by jeszcze dało sie to jakoś z dziećmi połączyć i zmusić ich fantazje do zabawy icon_smile.gif

Aga cóz pogoda to u nas ciężka do wyczucia mi tez brzus z 2 w ciąży szybciej rósł

Kiniu trzymam kciuki żeby było tylko lepiej

Isia oj sie działo widzę icon_smile.gif)
juz jest rano i chyba te jaja i czoło to ciężko cytować w jednym spójnym ciągu icon_smile.gif))))))))
kogo tam pominęłam icon_smile.gif)
pozdrowionka
evil mom
mam syndrom ppd 08.gif
fifafo
zapeaszam do mnie ja dzis mam problem z oganienciem wszystkiego !
fafura
no ja dziś poszalałam- łazienka, podłogi- odkurzanie i mycie, kurze na meblach, kuchnia 29.gif


właśnie wróciliśmy od teściów- mody został u babci jeszcze do poniedziałku- tzn umówiłam się z nim, że w pon. przyjadę i zobaczymy co wymyśli icon_wink.gif

Anna- ja dziś miałam "pałera" i goniłam
ale ostatnio faktycznie pogoda dała mi popalić- też uważam, że to raczej pogoda- tylko Mona mi tu zaczyna coś sugerować 08.gif
no i faktycznie- mój gin też powiedział, że w zasadzie to nie muszę po tabsach robić przerwy specjalnej, tylko po prostu kończę piguły i zaczynamy starania... żeby nie było- pytałam czysto teoretycznie icon_wink.gif
pozdrowienia i miłego łikendu przytul.gif
fafura
widzę, że wszystkie się łikendowo obijają icon_biggrin.gif

ja dziś skorzystałam z pogody pięknej i słoneczka i koloru trochę nabrałam 03.gif

a jutro o 8 mam rozmowÄ™!
uprasza się o trzymanie kciuków 02.gif
a teraz wracam do papierów......
fifafo
jak tam rozmowa
a ja dopiero dzis doszłam do siebie po 2 dniach grilownia zalewanego icon_smile.gif) oj czy dzis jeszcze moge drinka mam ochotę ://
Irenka.
Magdaleno! Jak rozmowa??
IdÄ™ do sklepu po piwo.. Albo dwa icon_biggrin.gif
Irenka.
głupi ma szczęście..

167 gratis..

oby to była dobra wróżba dla Madzi.. tfu, Magdaleny icon_biggrin.gif
fafura
jestem!
Anna! zazdroszczÄ™ ci tego opijanego grillowania 03.gif
choć ja też co nieco podjadłam i podpiłam- ot, taki to łikend letni icon_biggrin.gif

rozmowa...
bardzo miła i bardzo optymistyczna- usłyszałam od pani dyrektor dużo pochlebnych słów pod własnym adresem icon_redface.gif
stwierdziła, że pewnie w innych miejscach też składałam papiery...
gdy odparłam, że oczywiście tak- ona zadeklarowała, że będzie szybko coś kombinować i da mi znać

więc czekam
tak na spokojnie
na razie co innego mi myśli zajmuje..
ale to na inny post- jeszcze nie teraz

miłego wieczoru!!

Isia- podziel siÄ™ piwem 08.gif
impreza.gif

evil mom
joł joł
Madziu gratki icon_biggrin.gif 03.gif cieszÄ™ siÄ™ niezmiernie icon_wink.gif
Isia jak tam fotki ze ślubu?
Aniu to fajowy weekend miałaś 03.gif
Aga, Paula, Kinia co u was?

my w weekend pojechaliśmy do teściów...zostawiliśmy dzieciaki ( bo młoda w sobotę wróciła z Mazur) i poszliśmy na pierwsze, jeszcze nie sesyjne spotkanie 03.gif było fajnie bardzo i w tą niedzielę spotykamy się na pierwszej sesji hihi 06.gif później pół niedzieli przeleniuchowaliśmy u teściów i pod wieczór wróciliśmy do domu icon_wink.gif wieczór był baaaardzo stosunkowo udany 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 08.gif 08.gif 08.gif 08.gif

co do alkoholi...w sobotę małż zlał nasze wino do butelek, więc mamy ich ok. 50 także starczy na baaaardzo długo hihi, a dobre, swojskie, bez żadnych dodatków icon_biggrin.gif nawet nie jest za bardzo słodkie hihi 03.gif

małża do pracy trzeba budzić 29.gif na nocki teraz chodzi heh
buziaki :*
cukierkowa
A ja dzis bylam na spacerze z kolezankami z forum lokalnego, super sprawa, siedziałysmy w parku bite 3 godz. i sie nagadac nie moglysmy..siwetnie bylo, a potem z misiek jeszcze na spacerek...wiec mijaja dni, w piatek przyjezdza nad raem moja przyjaciółka znad morza, wiec jestem zastrzezona tylko dla niej:)

Poza tym oki, misiek pracuje i jest w miare fajnie, pracuje w weekendy, ale mam nadzieje, ze bedzie lepsza wyplataprzez...to...moze w srode pojade z Zuzia na działeczke jednej z kolezanek, zobaczymy...jest pogoda wiec nie siedze przy kompie tylko korzystam ze slonka:)

Pozdrówki KOchane
fifafo
no kochane zycie nam minie icon_smile.gif)
a swoja droga to Magdaleno zaintrygowałaś ma osobe i spaś nie mogę
wstałam i napisze co Ty tu Kobieto droga za inny post chcesz kreślić
napisz juz i daj mi spać
bo ja kobieta i wiesz ciekawska istotka
a i jeszcze chyba juz możemy sie cieszyć bo ta pani to raczej na TAK ! z tą pracą prawda

Kiniu za zapytam zawadiacko i ze swojego juz doświadczenia pieniądze to nie wszystko
wiem ze teaz masz taki niedosyt
a ja juz praktycznie męża nie widuje na co dzień

Mona jaki ten napój bogów zrobiliście dawaj przepis
Ireno dawaj jak tam wyszłaś fotogeniczna przecież jesteś obcenimy łaskawie - prawda kobiety - bo my miłe babki jesteśmy icon_smile.gif)
Irenka.
Aniu, azaliż jak otrzymam zdjęcie na maila to nie omieszkam was postraszyć icon_biggrin.gif
Magdaleno- gdzieżeś Ty?
Monia- co słychać?
Kiniu- cieszę się, że powoli zaczyna się wszystko układać...

z_choinka.gif z_choinka.gif
fafura
witam popołudniowo, upalnie i sennie

posłałyście totka? 02.gif
ja dałam się wciągnąć w szaleństwo lottkowe i skreśliłam własne typy, co by nie stawiać na ślepy los w tak wiążącej kwestii 04.gif

jak trafiÄ™ to siÄ™ podzielÄ™!
stawiam wszystkim! po faworku 08.gif


miłego babeczki!

pees. Ania- mam nadzieję, że się wyspałaś icon_wink.gif ja na razie "tamten" wątek odsuwam.. .poczekam jeszcze tydzień
generalnie dotyczy naszych zeszłotygodniowych rozmów o upale, senności, złym samopoczuciu i tentego.. konsekwencjach, tudzież przyczynach 29.gif
poczekam jeszcze tydzień (do @ 37.gif )


fifafo
magda rozumiem aleco tam chyba wszystko by było oki icon_smile.gif)
evil mom
elo elo
Madziu trzymam kciuki cokolwiek to będzie 03.gif
Isia coś słabo się odzywasz ostatnio, pisz coś więcej hihi 08.gif w ogóle to coś nas mało ostatnio...ehhh
Aniu tajników pędzenia wina ci dokładnie nie podam, bo to tajemnica małża i jego dziadka, napiszę za to tyle, winogrona, cukier i baniak na wino wystarczą 08.gif właśnie się nim delektuję hihi, a daje w głowę...daje 06.gif
Kinia co u ciebie?
Aga też się nie odzywasz ostatnio, a ja do ciebie ważne pytanie mam bardzo... 03.gif
Paula odezwij się, żyjesz, halo kochana smutno tu bez ciebie... 32.gif

no a u mnie nic ciekawego...no burza dziś była, ale na szczęście nie taka jak w tamtym tygodniu co drzewa z korzeniami wyrywała... 29.gif
aaaa no może pochwalę się moim eksperymentem kulinarnym 08.gif niby nic wielkiego...ale jakie dobre hihi, otóż, rano zamarynowałam nogi kuraka w cytrynie, czosnkuu i ziołach...no i jak wróciłam to je usmażyłam i udusiłam i wyszły bombowe normalnie hihi, małż, ja i córa (bo młody zachwytu z jedzenia jeszcze wyrazić nie potrafi...) oniemieliśmy z zachwytu nad tym prostym a jakże smacznym daniem 06.gif 08.gif 08.gif 08.gif bo nie wiem czy wiecie...ale czosnek i cytryna to zajebiste kulinarne połączenie po prostu 03.gif no i do tego ziemniaczki i pomidorki z cebulą i śmietaną mniam hehe brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
no to chyba tyle...
zaraz ślubnego do pracy muszę budzić... 21.gif
Agalu
ja byłam nad jeziorem w ośrodku wczasowym moim ukochanym icon_smile.gif 3 dni ale zawsze coś, opaliłam się , troszkę poleżałam, posmacerowałam po lesie dużo i mam nawet sporo grzybkow przywiezione,
ale jestem też padnięta bo jednak słońce uwala, wyszorowałam się w wannie po całym dniu masakkra, pełno robakow i wszystko mnie swędziało
więcej nie chce mi się pisać, do juterka
jutro mam USG , więc mam nadzieję, że będę miała się czym chwalićicon_smile.gif
fifafo
tradycyjnie mecze Cie Mona o przepis na kuraka ile tej cytryny i ile czosnku ?
brzmi intrygujÄ…co
evil mom
Aniu ja zrobiłam tak:
4 nogi kuraka wysmarowałam:
sokiem z połowy cytryny + 2 duże ząbki czosnku i 1 mały, razem 3 08.gif + zioła prowansalskie + sól + pieprz (ja używam białego ) + trochę oleju wszystko to mieszam, nacieram kurę i zostawiam w tym na dużo godzin ( dla jeszcze lepszego efektu polecam zostawić na noc i pół dnia do obiadu icon_smile.gif ) później podsmażam kuraka uda z obu stron i jak już się pojawi ta fajna skórka dolewam trochę wody i duszę icon_wink.gif osobiście dodała bym jeszcze mięty trochę do duszenia, ale, że takowej nie posiadam i nie wiem gdzie świeżą kupić to nie dodałam...
myślę, że przepis można modyfikować i dodać np. więcej cytryny lub czosnku jak kto woli icon_wink.gif
ja do tej pory marynatę robiłam dodając do ziół musztardę ( zazwyczaj rosyjską firmy K.... ) ale postanowiłam zaszaleć i wyszło super hihi
no to lecę spać...ślubny w pracy a mi już winko nieźle do głowy uderzyło hihi 04.gif nawet nie wiecie jak długo pisałam tego posta... 31.gif 10.gif
miłej nocki i do napisania jutro :*
fifafo
dziękuje to jutro będzie u mnie na obiad kuraka z forum - ciekawe jak mąz mój go zje icon_smile.gif
fafura
CYTAT(strasna stsyga @ Tue, 29 Jul 2008 - 22:07) *
musztardÄ™ ( zazwyczaj rosyjskÄ… firmy K....


a teraz mi jeszcze powiedz, że ty tą rosyjską jesz tak zwyczajnie, tzn na "surowo" do mięsa lub wędlin czy innych parówek??
ja spróbowałam raz
RAZ
poryczałam się 29.gif
przeca to ostre jak fiks!!
beczałam i żarłam 06.gif
ale się ze mnie śmiali 37.gif

wczoraj mieliśmy bardzo fajny dzień
a to za sprawą- awarii na linii światłowodu 06.gif
tak, tak
dobrze czytacie- gdyż awaria ta w skutkach swych pozbawiła nas internetu - pod godz. 17 do... no w sumie nie wiem do kiedy- gdy kładliśmy się spać nie było jeszcze netu
jakżeż mężowi memu przykro było 29.gif
no ale za to rodzinnie graliśmy w planszówkę
a wieczorkiem - już w chłodzie względnym- pojechaliśmy na rowerową przejażdżkę
Młody zachwycony, ja zmeczona, a małż? no.... 37.gif już myślałam, ze sie na tamten świat wyprawi 43.gif
dziś powtórka z rozrywki- muszę się za tego ślubnego mojego wziąć!

oglądałam wczoraj bardzo dobry program na BBC o katastrofie w Czarnobylu.... no i tak jakoś po miłym (stosunkowo 08.gif) wieczorze padłam przed TV

Aga- fajnie, że odpoczęłaś! las, jezioro-zmiana klimatu dobrze robi icon_biggrin.gif daj znać, gdy będziesz po USG!!
Paula- kobieto zajrzyj do nas choć na chwilę! zapracujesz się! chłopaki zdrowe?
Isia- jak urlop? no i molestuje 08.gif kuzynkę o fotki ze ślubu!!
Kinia- a ty o nas zapomniałas?? co porabiasz? i jak spotkanie lokalne?
Mona- kurak dobrze brzmi! ja zawsze czosnku daję w ilościach ogromnych!ale z cytryną nie próbowałam...
zobaczymy... nogi kurze w lodówce mam icon_biggrin.gif
Anna- to może ja się na obiad wproszę icon_wink.gif 08.gif


jaki dziś upał! rano założyłam pranie i wieszałam je po 8 w ogródku... myślałam, że zostanę pod tymi sznurkami 29.gif
fifafo

Magda w zapraszam tylko ile tych udków mam dokupić
pranie dzis rano chiałzdjąc ale ze schodów sie wróciłam bo własnie mało bym nie padła zjadłam śniadanie i teraz chyba ide jakieś witaminki i powrotem kładę sie
chrzanie kompoty jest za goÄ…co - jeje czuje sie strasznie kiepsko
fafura
CYTAT(annakto @ Wed, 30 Jul 2008 - 10:07) *
chrzanie kompoty jest za goÄ…co



ten chrzan to może lepiej do ogórków 08.gif

zostaw kompoty! w taki upał jeszcze się dobijać przy kuchni 29.gif

chłodny prysznic, leżak pod drzewko i sjesta
przytul.gif
oliweczkas
Wrociłam z nad przecudnego Baltyku! Pogoda rewelacja, Zuzia raczej była niegrzeczna więc nie odpoczęłam. Za to dzieciaki z kolonii spoko, dziewczynki chętnie się z Zuzanką bawiły. No ale co Zuzia kasy ode mnie wysępiła to szok! Dobrze,że za dwa dni pensję przelejąicon_smile.gif
A co tam u Was? Już po urlopach jesteście? Ja jeszcze cały sierpień się obijam:)
evil mom
oooooooooo kogo moje oczy widzą...Oliwka wróciła icon_biggrin.gif
ja mam urlop zaplanowany na 2 połowę sierpnia
1 dlatego, że małż wtedy może
2 dlatego, że ja będę mogła już coś tam wziąć icon_biggrin.gif
evil mom
Aga jak już jesteś to zadam Ci pytanie icon_wink.gif
evil mom
jak się pokrywa ciasto tym lukrem, to jak chcę na to dodać cukrowe ozdoby ( perełki, kwiatki i inne duperelki ) to muszę to przyklejać klejem jadalnym,, czy wystarczy wcisnąć je zanim lukier zastygnie i będą się trzymały??? 37.gif
Agalu
Byłam u lekarza - wszystko oki z dzidzią , ładnie sie roziwja , na 80 proc, mógł mi powiedzieć , że nie ma zespołu Downa, bo coś tam mierzył, ale zjebał mnie że nie przysżlam dokładnie w2 12 tygodniu bo to wtedy robi isę USG genetyczne, a w 13 to już mniej widać, szkoda zę mi tego wcześniej nie wyjaśnił, bo ja myslałam że im póxnij przyjdę na USG to wiecej będzie widać 21.gif , generalnie jestem zadowolona bo i tak mi dużo powiedział i jest ok.
Za to że przyłszłam po 6 tygoniach od poprzedniej wizyty a nie po 4 tak jak mi kazał to wziął ode mnie 100 zł , a miał brać 70 od każdej kolejnej wizyty gdy prowadzi ciąze, (normalnie bierze 100) 21.gif , zawsze 3 dyszki w plecy

upał dziś okrutny i choć zawsze lubiłam taką pogodę to dziś się męczyłam

W sobote na wesele do kumpeli,mężuś moj zażyczył sobie kupno nowego garnituru - choć ma w szafie bardzo ładny, ale chciał bardziej letni i jasny , ale niestety nie mamy kiefy isc na zakupy bo jest w sZczecinie w pracy



pozdrowionka dla wszystkich
cukierkowa
hejka, ja dzis cały dzien na działce u kolezanki...grill, ciasteczka, napioje mile towarzystwo, dzieci, basen słonce itp...cudnie było...jutro sie zbieram za sprzatanie i robimy zakupki z miskiem bo przyejzdza moja przyjaciółka wiec na necie mnie nie bedzie,...na ile przyjedzie to nie wiem, mam nadzieje,ze conajmniej na tydzien:)pozdrowki, milego wieczorka
Agalu
Monia - sory ale nie widziałam pytania, szybko uciekłam po napisaniu swojej wiadomości 32.gif
Ja czytałam ,że ozdoby przykleja się zanim lukier zastygnie, a tu za przeproszeniem gówno, nic się nie trzymało , żadnego kleju nie miałam ,wiec miejsce gdzie chciałam nakleić ozdobe posmarowałam lekko masłem i pokryłam ozdobą i lekko docisnęłam , całe ciasto na okolo pod lukier też posmarowałam masą maślaną, maslo z cukrem wymieszałam i tym smarowałam, lukier ładnie się trzymał i na nastepny dzień nie przebijały żadne tłuste plamy spod niego .
Tort przez noc trzymałam w kartonie w pokoju a nie w kuchni
Agalu
A ja dizś mam znowu pełne ręce roboty, bo mam mnostwo prasowania i pprania jeszcze trochę i jestem sama i nie mam kiedy odpocząćicon_sad.gif mąż w Szczecinie, rodzice do Turcji wczoraj polecieli , więc nawet nie ma mi kto zabrać Kcpra popołudniu na spacerek, tak to zawsze tatę prosiłam ,a teraz to lipa, sama musze chodzić z nim pół dnia , potem robota, a kiedy opocąć to ja nie wiem,
Lekarz powiedział ze dzidzia ruchliwa , skacze , fika itp. załamka, jak się urodzi i bedzie takie to żywe jak Kacper to ja się załąmie, może gdybym więcej spała, leżał i sie obijała to i dziecko by potem takie było, ale ja naprawde nie mam na to czasu 21.gif
fafura
jestem! padam na twarz!
dziś byłam z samego rana na warsztatach przygotowujących przed szkoleniem- które mam od 11 sierpnia icon_smile.gif
z niusów- ciągle nie mamy netu 21.gif 21.gif
mąż zły- ja już też- no bo ile może trwać awaria- to juz 2 doba!
powiedziałam facetowi, że mam nadzieję,iż uwzględni to wystawiając fakturę za lipiec !

poza tym chyba się przeziębiłam- kicham koszmarnie, mam mega-katar i boli mnie gardło icon_sad.gif

aha! dzieć pojechał wczoraj do babci na 2 godzinki ( z moim tatą do teściowej mojej) no i oczywiście skończyło się telefonem- mamoooooooooooooo mogę zostać u babci na nooooooooooooocccccccccccccc??
no został... 08.gif
Agalu
Madzia - moje dziecko jak by mogło to też by zostawał ciągle u babci , tzn.mojej mamy ,tam mu na wszystko pozwalają, w domu niestety tak dobrze nie ma

Ja mam mega problem, jestem załamana i chce mi się wyć.
W sobotę mamy isc na ślub i wesele do mojej koleżanki już na 15 w kościele , dlugo zastanawialiśmy isę czy iść, bo moi rodzice wyjechali a siostra tez idzie na wesele w ten dzień, w końcu postanowilismy że pójdziemy z Kacprem do ok.19, potem zawieziemy go do naszego domu położyć spać i koleżanka się zdeklarowała że przyjedzie wieczorem i posiedzi z nim przez noc .Potwierdziłam jej nasza obecnośc 2 tygodnie temu i klaps....
Własnie godzinę temu Kacper zwymiotował mi całą wciśnietą mu zupę, marudził od rana , ale żadnych oznak choroby nie widziałam ,myslalam, ze jest poprostu zmęczony.Po tych wymiotach zauważyłam rozpaloną głowę, dałam mu nurofen ale na lekarza już dziś za późno, mogę pojść dopiero rano.Podejrzewam gardło, nie sądzę ,żeby do soboty poczuł się specjalnie lepiej, a nie zostawię go na cały dzien, jak nie ma moich rodziców, bo tylko do nich mam pełne zaufanie 32.gif W związku z tym nie wiem co zrobić z tym weselem odmówić, czy poczekaćrycze.gif
oliweczkas
Idż z malym do lekarza i dop[iero podejmij decyzję. Jesli okaże się ze to zwykłe przeziębienie, to kup potzebne lekarstwa i nie rezygnuj z zabawy. Poproś koleżankę, żeby posiedziała dłużej z małym-tzn nie zabieraj go wogóle ze sobą.
Moja Zuzia też ma katar a ja oczywiście zaraziłam się od niej:)
PINA.K.
jestem żyje i strasznie mi tęskno za wami kobietki
troszke mi brakuje czasu ale to ze swojej głupoty-ciągle sprzątam albo piore,prasuje,zaprawy i w miedzy czasie dzieciaki

ide sie położyć choc pewnie i tak nie zasne bo ciągle myśle o jednym@nie wiem czy juź powinien być czy nie bo ciągle mi skacze po perku a najgorsze jest to że była jedna sytuacja podkołderkowa...trzymajcie kciuki żeby mnie nawiedziła bo teraz nie dam rady,to by było za szybko...
brzuch mnie boli więc może jak mnie nawiedzi to bede mieć lepszy humor no i wtedy se cosik zmienie w życiu-komiec gonienia-czas na rodzine i przyjemności 03.gif

a z pracy jestem zadowolona,chłopaki zdrowe,okazało sie że kubie wychodzą jeszcze zęby,peruś już je mięsko i próbuje sie podnosić zeby usiąść

a co u was dziewczyny sie zmieniło,nie pamietam kiedy pisałam i ile mam stron do doczytania!
pozdrawiam cieplutko,pa
fifafo
dopieo u mnie bedzie obiad zamiast obiecanych udek sisi kupiła mi cycki kuraka...
i robią sie cycki z forum - oj mąż chyba nie przełknie:))
aromat po całym domu Magdy nie widać a miała byc a obiad icon_smile.gif)

w ogóle padam dzieci niespokojnie przez ten gorąc icon_smile.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.